Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis... > Mano atradimas -...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 35

2010-12-08 11:25

siandien pasiemiau savo kaledines dovanas - kalendorius is www.picturehappy.lt - likau labai labai nustebinta, tokios geros kokybes tikrai nesitikejau! kaip uz tokia kaina manau labai puiku!

noreciau dar padaryti mamai kalendoriu kurio viename puslapyje matytusi 3 menesiai - gal kuri esat toki dariusios, jei taip tai kur ir kiek kainuoja?

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-12-08 11:58

as gal pries 4 metus padariau ant vieno lapo visu metu kalendoriu ir foto idejau ir pvena sakini uzrasiau,tai man padare kur daro nuotraukas. sumokejau berods apie 30lt.. bet db pati bandau daryti, nes ir pati puikiai galiu toki dalykeli pasidaryti :)  

2010-12-08 11:59

ir darau ne todel kad pigiau iseitu, o kad va pati padariau ir padovanojau brangiam zmogui :)  nes ir tie foto popieriai,ir visi dazai bei susegimai sudaro sumele,kuria ir sumoketum kitam asmeniui jei jis padarytu..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2010-12-08 14:24

cool

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-12-08 19:37

Aš pabandžiau pasidaryti pati aišku trūksta ir kokybės, ir pačio įgudimo, bet man pačiai, mamai, ar sesei, ar dukterėčiai , ar uošvenei, kad ir draugams liuks . Nesame mes išrankūs, kad reikėtų mums kokybės . O atsispauzdinu arba copy1 arba bruknėje  bruknėje beja pigiau žymiai.

Tiesa pasidalinu su programėle išbandykite būtent kaledoriams  aš išbandžiau ir man labai patiko, čia ypač liuks tiems kas su fotoshopu nedraugauja 

Taigi per google užsivadinkite TKexe ir parsisiūskite ji nemokama 

O dėl kalendorių jų pinas internetas tereikia parsiųsti ir per fotoshopą pasidaryti, va prašau, kad ir šie 

Mano atradimas - fotokalendorius!

o čia 12 mėn, įkeliu keletą irgi iš interneto nemokamai  kam reikia galiu atsiųsti , kiekvienam mė. kitas paveikslėlis

ir t.t. 

O čia  kam reikia 

2010-12-08 20:02

as irgi per tkexe darausi :) tik va dar nespausdinau, nes noriu foto popieriaus nuspirkt :) o kodel pati kristulka namuose nespausdini? ar tau patogiau kad ten tame copy atspausdintu?

2010-12-08 20:11

Man patogiau nes pvz bruknėje mergaitės pataria jei reikia ką pakoreguoja  o namie neturiu patarėjo 

2010-12-08 20:25

na bandysiu pati atsispausdint :D jei nepavyks, tai eisiu patareju ieskoti :D

2010-12-08 22:00

Bandyk ir pasakyk kaip gausis gal tada ir aš namuose spausdinsiu, nors lapus pirk, kasetes pildyk kažin ar ką sutaupai tik tiek, kad namie , bruknei A4 formato 1,4 lt. kainuoja o copy1 2,20 

2010-12-08 22:15

na tikrai kad skirtumas.. o cia vienam lapui? nes jeigu taip, tai turbut net ir pigiau eit spausdinti nei namie.. nes tas pats foto popierius minimum 15lt kainuoja, o yra ir geresnes kokybes..o kur dazai..ypac kai as pasirinkau juoda fona :D  man labai graziai atrodo :)

2010-12-08 22:16

o beje kristulka- tu namuose pasidarai ta kalendoriu ir kaip paskui bruknei nenesi? nes kiek as ziurejau, tai mano kalendorius atsidaro tiktais kai paleidziu ta pacia programa.. failuose neiisisaugo.. nebent gal dar kokiu programeliu truksta kompe?..

2010-12-08 22:21

Ne ne išsisaugo tikrai , reikia pasirinkti Save page to image file pasirinkti jpg ir viskas  

jo A4 formato 1 lapas kainuoja brukneje 1,4 , aš įsikeliu į flešiuką ir viskas nunešu jie susikelia kelios minutės ir turiu 

2010-12-08 23:04

gal nepazymedava ukad jpg formatu issaugotu :D   nes man paskui atidaro su access programa, kurioje dar nelabai gaudausi,taciau jau supratau kad nekas ten gaunasi :D

2010-12-08 23:08

cha.. nu nebeturiu kantrybes.. gal pries gera pusantro men atsisiunciau tkexe ir pasidariau kalendoriu..atvare brolis- biski patvarke kompa, pratryne nereikalingas programas..pries savaite vel per naujo pasidariau-db ziuriu kad irgi nera.. supykau.. gerai kad cia su kristulka uzsivedem kalbet, ir pasibandziau atsidaryti ir issaugoti kalendoriu.. tai kad jau net tos programos ner..naujos veiklos turesiu vel :)

2010-12-08 23:32

tai tikriausiai brolis pagalvojo, kad nereikalinga programa  nu nieko parsisiųsi  

aš saldainių popieriukus bandau, prie kalendorių dadėčiau prie dovanų, pirmi mėginiai, maketai iš interneto parsiųsti 

2010-12-08 23:38

gana cia zvengti :D  kitas brolis buvo atvares,irgi pravale kompa :D  kokius brolius gerus turiu, tai pasaka :D  faini maketukai saldainiu popieriuku :)

2010-12-08 23:44

jaučiu jie galvoja , o siaubas kokių čia programų ir kam ? Bet mintyse pasvarstę, kad nereikalingi tau trina, nu gerai dirba vyrai 

maketukus sukeliu parsisiųskite kam reikia P.S. kampeliuose iškirpau autorių ir įdėjau besmegenius 

čia Kalėdiniam vynui 

triušiuko juk metai 

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-12-08 23:55

kokiu grozybiu pridejot,. turiu db as ta programa irgi, bet dar nesigaudau kur kas..

2010-12-09 07:57

na vyrai ir liks vyrais :D  koks fainas triusiokas :)

2010-12-09 08:51

Kas turite maketukų galėtumėt pasidalinti  aš vėliau ką turėsiu dar įkelsiu iš kalendorių  

Sandriuk džiaugiuosi, kad pavyko, nėra ten nieko sudėtingo pasižaisi truputį ir suprasi 

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis ir... > Mano atradimas -...

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Aušra