Forumas > Virtuvė > Maisto produktai > Valgomas-nevalgomas? :)

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-12-07 16:21

Ko nemėgstate valgyti? Ką labiausiai mėgstate? :) Esate išrankus, ar viską valgot? :)

Tiesiog pasidarė labai įdomu, neperseniausiai sužinojau, kad brolienė nevalgo grybų. Bandžiau įsiūlyti, nė per kur.. Bet kas keisčiausia, nevalgo ir tiek, ir nė karto neragavus net :) )) Tai nesuprantu, kaip gali nepatinkti, neragavus? Iš išvaizdos, iš kvapo..?

Pati nesu išranki maistui, galiu sakyti, kad valgau viską (beveik viską). Nemėgstu razinų, pupelių. Kaidaise nevalgiau ir žirnių sriubos, dabar valgau ir skaniai

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-12-07 16:25

ir as nevalgiau razinu, arbuzo, pupeliu, zirniu. db valgau ir visai skanu man... siaip irgi valgau viska as.. as dievinu bulvinius patiekalus ir misraines. ai va koko negaliu pakesti tai misrainese vaisiu. kai deda .. ir alyvuogiu nemegstu...

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2010-12-07 16:43

megstu kas is bulviu,sriubas labai. mesa man gali buti y sav syky tiktais,koses megstu.cepelinai did svente man bet tik su grybais ir varske o su mesa nemegstu man smirda pagadyta mesa buna.nemegstu kai kiti apsilaizydami valgo kiauliu kojas vistu kojeles skrandukus uodegas kiauliu priklinuos ne todel kad kvapas o gal kad ysitikinimas tagi tos kojos po suda vaiksciojo kaip galima y burna det man taip rodo.dziovintu slyvu nepernesu mandarinu apelsinu.gal tiek is tu bjauriausiu maisto man.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

2010-12-07 16:48

oi kaip skanu vistu skrandukai, ar kiauliu kojos... niam niam

2010-12-07 16:57

Sriubas ir aš labai mėgstu ir bet kokias Ypač kai šalta. Dievinu šaltibarščius Galėčiau valgyt turbūt dvi savaites kasdien tai tikrai

Kojas valgau kiaulės, normaliai :) O vat skrandukų ir tų skilvių (ar kažkaip kitaip vadinas) nesu ragavus, bet norėčiau paragaut :) Visi giria, kad labai skanu, o aš nežinau mėgstu aš juos ar ne

2010-12-07 17:01

paragauk tada jau zinosi..

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-12-07 17:33

Nemėgstu grybų fuuuu, bet dievinu juos rinkti  o daugiau viską valgau, nesu išranki . 

2010-12-07 17:35

oi grybai tai skanu... dievinu zuvi dar. bet kokia.

2010-12-07 17:36

Šitą pastebėjau, kas nemėgsta valgyt, mėgsta rinkt :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-12-07 17:47

o idomi temuke :) siaip atrodo kad viska valgau, taciau pagalvojus pasirodo kad ne viska  :D  anksciau kazkodel buvau nusistacius pries grikius, gal mama atpenejo vaikysteje jais  :D  bet vienur teko valgyti juos ir labai patiko, taip skanu pasirode  :D taciau per nestuma taip gavosi kad man ju kvapas pasidare nemalonus,tai ir vel nustojau juos valgyti :D o va tu dalyku-kai vistu skrandukai, sirdeles ir panasiai tai nevalgau :D broliene buvo pagaminus vistu sirdeliu, tai poto laiko ji negamina kai as ir jos vyras( mano brolis ) bunam :D  o tai sako alkani zmones lieka :D siaip niekada negaliu valgyti tik neseniai papjautos mesos, na sviezios.. man turi bent savaite pabuti sladiklyje :D  ar zuvies tik suzvejotos negaliu valgyti..kazkodel man labai slystu..speju gal dar daug ko nemegstu, ale db taip pagalvojus tai ir neprisimenu :D

2010-12-07 17:49

o grybu tai as irgi nelabai valgau..tik voveraites  :) ir dziovintus  :)

2010-12-07 17:53

o siaip nelabai megstu sveciuose valgyti.. na tik pas keleta zmoniu kaip sakoma saugiai valgau, nes pazistu tuos zmones daugiau,kaip jie gamina,kokia tvarka pas juos namuose..skaniausia buna kai pati pasigaminu maista,tada zinau kaip ten buvo gaminta :D  nes buta atveju kad sveciuose plauka istraukiau is maisto..siaip tas plaukas tai nera kazkas jau cia tokio siaubingo,na bet jeigu plauka svetimo zmogaus randu, tai slykstoka..kyla ivairiu minciu visokiu :D fantazija pasireiskia,ir neitin maloni :)

2010-12-07 18:03

nu o as valgau visur.... bet ir buna minciu visokiu. jei to zmogaus pakankamai,nepazysti. o del plauko maiste, man nera nieko siaubingo. buna ir pas mane juk tokiu nutikimu... manau.

2010-12-07 18:03

simona26 2010 12 07    

o siaip nelabai megstu sveciuose valgyti.. na tik pas keleta zmoniu kaip sakoma saugiai valgau, nes pazistu tuos zmones daugiau,kaip jie gamina,kokia tvarka pas juos namuose..skaniausia buna kai pati pasigaminu maista,tada zinau kaip ten buvo gaminta :D  nes buta atveju kad sveciuose plauka istraukiau is maisto..siaip tas plaukas tai nera kazkas jau cia tokio siaubingo,na bet jeigu plauka svetimo zmogaus randu, tai slykstoka..kyla ivairiu minciu visokiu :D fantazija pasireiskia,ir neitin maloni :)

Tokių "radinių" man dar neteko aptikt svečiuose :D Todėl ramiai skanauju :D

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Maisto produktai > Valgomas-nevalgomas? :)

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Danielius