Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Vagystės
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
1
 
 
Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288
 
2010-11-24 18:00

Senokai jau galvoju, kurt tokią temą, ar ne, ir visgi sukūriau. Vis dažniau išgirstu "Mus apvogė" iš aplinkinių.. Patys esam nukentėję nuo vagių prieš pusmetį, apvogė mūsų butą.. Tada atrodė - pasaulio pabaiga, o dabar jau kiek apsipratom. Gal yra daugiau nukentėjusių? Kaip jautėtės po vagystės? Per kiek laiko atsigavot finansiškai? Ir galų gale, kaip apsisaugoti nuo tų vagių???


 
 
Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588
 
2010-11-24 18:06

aha prisimenu kad jus buvo apvoge.. as tai is aplinkiu negirdziu, bet kai paksiatau info keik vagysciu pvz jonavoje, tai baisu. na tik masinas vis apvogia ta tai girdziu ko nekasdiena.  
 
 
 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2010-11-24 18:17

 Oi skaudi tema kas yra nukentėję, mes piu piu piu nesame, neįsivaizduoju nei kaip reaguočiau, ar panašiai . Apsisaugoti , na nežinau signalizacijos (bet ir jas sugeba panaikinti ) 

Mes asmeniškai draudžiame turtą , nuo vandalizmo, vagysčių ir t.t. žinoma atgautumėm tik mažytę dalį , bet nors tiek .

Sesuo mano vietoj akutės yra įsidėjusi kamerytę kaip išeini galima pajunkti ir filmuos (atrodo kaip akutė )
 
 
 
 
Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588
 
2010-11-24 18:22

o geras pirma k girdziu.... kokia kaina to dalykelio?? pas mus tai nera ka vogti. nes gyvenam nuomuojame bute. bet vistiek pc, tv isnestu butu lb gaila...  
 
 
 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2010-11-24 18:26

 sandriuk žinok nežinau kokia kaina, bet ji labai džiaugiasi ir būdama namie pasijunge vieno mygtuko paspaudimu ir mato kas kolidoriuje vyksta ar kas ateina per savo tv   Kas turi turto vertingo manau tikrai apsimoka .
 
 
 
 
Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588
 
2010-11-24 18:27

oi tikrai geras dalykelis... prapleciau akirati zinosiu db  
 
 
 
 
Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288
 
2010-11-24 18:37

Tai ir mes (gaila, kad po vagystės) apsidraudėm ir turtą, ir namus, irgi pakalbėjom, kad nors dalį pinigėlių gautume, nors naujoms durims įstatyt užtektų :D O kaip dabar, tai ir likom tuščiom rankom. Signalizaciją įsivedėm irgi. Bet tas baimės jausmas niekur nedingsta, išvažiuojam kur nors, kad ir vienai parai, ir drebu, kokius namus rasim..

O dėl tos akutės-kamerytės - tai liux. Reiks pasidomėt kokia kaina. Vyras mano, tai galvoja nusipirkt kamerytę namuose, pastatyt, ir yra kažkokia programa, jei judesį užfiksuoja iškart filmuoja ir į paštą siunčia duomenis. Tad jei pavogtų ir pc, ir tą kamerytę, duomenų sunaikit negalėtų, ir būtų kaip įrodymas.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844
 
2010-11-24 20:53

Nuo vagiu esame nukenteje 3 kartus.Pirmasis kartas tai buvo labai senai,dar buvo rusiski rubliai.Tada isplese tevu masina,o is jos isnese gana nemaza turta.Bet viskas tuom ir baigesi,tevai niekur nesikreipe,zala liko gana didele.Antras kartas,tai buvo pries 8 mazdaug metus.Tada nukentejau as pati.Vaziuodama miesto autobusu i paskaitas,mane tiesiog apsvarino jaunas vaikinukas.Pavoge pinigine su virs 100lt,pazymejima,ivairiu nuolaidu korteliu.Taip pat nauja mobiluji telefona.Dar kaip dabar pamenu,kad ta ryta,kaip nujausdama,issiemiau savo 2 banko korteles.

Trecia vagyste ivyko pries 5 metus.Tada buvo apvogtas vyro butas siluteje.Ten gyvenantys kaimynai pranese,kad yra apvogtas.Siaip vyro mama ten gyvena,bet tuo metu ji buvo isvykusi i Vokietija.Butas buvo tuscias.Bet ta vagyste buvo gana idomi,nes isnese tik muzikini centra,video,kompaktus,parfumerija,dar visokiu smulkmenu.O bute buvusius 3 televizorius,aukso gaminius neeme.Bet butas atrode gana baisiai-is saldiklio isimta mesa,ismetyta po visus kambarius,pabertos visos kruopos,cukrus,ismetyti rubai ir t.t.t.Mes vos tik atvykom,iskart kvietem tuos,kurie iesko pedsaku,tik,gaila,kad nieko nepavyko rasti.O butas buvo apdraustas.Siokia tokia zala buvo atlyginta.Ir dar-deka geru pazinciu policijoje,pavyko suciupti buta apvogusius vagis,ir atsiimti daiktus,aisku,ne visus.

 


 


 


 


 


 


 


 


 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023
 
2010-11-24 20:55

namu kolkas dar nebuvo apvoge.. taciau eiline vagyste uzturejom kad radija(mage) is masinos pavoge. nuo tokiu dalyku tai nelb ka ir apsidrausi..vyras 12val dienos nuvaziavo pas notara-nubego tiktais 5minutems, mago neiseme, o grizta-langa isdauztas,mages nera..signalizacija kaukia..kaip niekas nemate? tuo labiau kad vilniaus senamiestyje,viduri dienos..vyras tada buvo lb isiutes,nes ta radija ne 300lt kainavo..plius langas isdauztas..sakmbino policijai,bet anys nesugebejo per valanda atvaziuot, tai maniskis viska mete ir isvaziavo ieskot kur langa idet..negana to kad tave viduri dienos apvogia,tai net policija nesugeba atvaziuot.. o jei namus apvogtu tai net neisivaizduoju kaip tada jausciausi..ir baime atsirastu kad vel gali sugrizti..


  
 
 
 
 
Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588
 
2010-11-24 21:20

taip del tokiu kaip masinu vagysciu nelabai jie demesi kreipia ir nelekia ant smugio...

vaivorykste pasiseke jum, kad buvo drausta ir kad rado vagisius...  nesam su tuo susidure mes. niekas nieko nera pavoge...  
 
 
 
 
Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288
 
2010-11-24 22:35

Tai, kad ne tik, dėl iš mašinų vagysčių mažai kas reaguoja.. Mes policijos laukėm tris valandas :D Sėdėjom, kaip valkatos koridoriui su mažu vaiku.. Skambinom kelis kartus, atsakymas buvo: laukit, jūsų iškvietimas užfiksuotas, formina lavonus.. Tai va :)

Pasisekė, vaivorykšte, jums tikrai, kad vagys sugauti ir bent kokia žala atlyginta. Dėl tų išverstų kruopų ir mėsos iš šaldymo kameros.. Tai girdėjau, kad žmonės ten slepia, ar slėpė papuošalus ir pinigus netgi :)   Matyt to ir ieškojo. Mačius aš kaip su tokiais išvertimais atrodo po vagių namai, tiesa, tada buvau mažutė, kokių 7metų, bet pamenu, kaimynus apvogę buvo. Pas mus nelindo virtuvėn, viską rado kambariuose.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588
 
2010-11-24 22:40

baisu..  
 
 
 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2010-11-24 22:45

 Mašina ir mums buvo apvogę tiksliau langą išdaužė ir magę išplėšė , bet kas ta policija dėl juoko šypsodamiesi užpildė ir tiek žinių, pagrindinis sakinys jei rasime pranešime, abejoju ar ieško kas tokių 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844
 
2010-11-25 08:21

Pasiseke del to,kad turejom geru pazinciu policijoje,labai atidziai tyre sia vagyste.Bet kol nesikreipem i pazystamus,tol niekas nieko nedare.O ieskojotai greiciausiai pinigu,bet jie namuose nelaikomi.Tad ir nedaro,kad ir kruopas isverte.Tiesa,del draudimo-buvo siokiu tokiu problemu,nes butas buvo apdraustas pries menesi iki vagystes.Tai draudime pareiske,kad specialiai buta nusdamdete,kad apvogtu,o jus gautumete ismoka.Va ka draudimas primasto,kai reikia moketi pinigus.Bet,aisku,sumokejo,kur jie dings.

Beje,kaip paaiskejo,butas buvo visa menesi sekamas.Ir kai pamate,kad bute niekas aikinai negyvena,buvo ir pasidarbuota.

 


 


 


 


 


 


 


 


 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288
 
2010-11-25 10:35

Tai jei yra už ko užsikabint, tai taip, vaivorykšte, gal pirštų antspaudus palikę buvo vagys? Pas mus švaru, nieko nerado su pirštinytėm dirbo.. Vieną ką pasakė tyrėjas, ar kas ten toks, kur popierius pildė, jei kada papuls kas netyčia iš jų, ir užsišvies nors kiek panašūs daiktai į mūsų, kvies atpažint daiktus, ir pripaišys vagystę dar vieną.. O tokia tikimybė nedidelė.

Dar vienas giminaitis siūlė kreiptis į "bandziūgas". Moki jiems pusė sumos (kiek įvertintas pavogtas turtas) ir pusė gali atgaut turto.. Ale, kai pinigų neturėjom, tai net nesvarstėm tokios galimybės.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588
 
2010-11-25 10:40

o matai kokiu yra navarotu  
 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432
 
2010-11-25 10:55

Baisiausia buvo kai išplėšė rūsį - tik buvau persikėlus į naujus namus, aišku rusy buvo tik statybinės liekanos, nuostolis tik spyna, bet visktiek kažkaip slykštu buvo. Kažkas prasiėjo tada per visus rūsius išeilės. Kiek žinau kaimynai laiko savo ir vaikų dviračius (tikslaiu diduma namo gyventoju taip daro)

Buvo apvogę vyrą prie klinikų iš mašinos, kai buvo atvaževęs manes po gimdymo lankyt... Bet kadangi aš buvau tik po komos atsigavus tai reakcija buvo  "nu blyn dar ir tai..."

O kai baseine man ir keliom moterim su vaikais  išrinko iš tašių pinigines buvo diidelis nuostolis - nes dokumnetai, korteles, pinigai...  Net nesusinervinau normaliai, tik labai labai labai pikta lb buvo, nes turi gaišti savo laiką visur bėgiodamas dėl kažkokių niekšų...

 

 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288
 
2010-11-25 11:17

Baisu, bjauru, šlykštu turbūt, kai bet kokį tavo daiktą pavogia. Juk tu dirbi, tu perki, o ateina kažkas ir pasiima.. Šlykštu, kai žinai, jog kažkas vaikščiojo po tavo teritoriją ir čiupinėjo viską..

 

Prisiminiau dar vieną vagystę :) Prieš mėnesį mama pasigedo tujų dviejų sodintų kaime. Kažkam prireikė. Išrovė su šaknim ir pasisodino :) Mama mano ne iš tų kur tylėtų, kadangi kaimas nedidelis, paskleidė kalbas, kad eis žiūrės, kas pasisodinęs (aišku neėjo). Juokingiausia tai, kad po dviejų savaičių tujytės parėjo namo :D Beveik namo :D Už tvoros numestos buvo, o jų ten tikrai nebuvo, nes aplink namus išvaikščiojus buvo ir mama ir tėvas :) Va kokių būna dar dalykų.


 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2010-11-25 12:35

aciu dievui musu neapvoge niekas,bet vien nuo minties ,kad mano namuose kazkas smirinetu ir liestu mano daiktus - darosi slykstu.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844
 
2010-11-25 15:01

kabuke 2010 11 25    

Tai jei yra už ko užsikabint, tai taip, vaivorykšte, gal pirštų antspaudus palikę buvo vagys? Pas mus švaru, nieko nerado su pirštinytėm dirbo.. Vieną ką pasakė tyrėjas, ar kas ten toks, kur popierius pildė, jei kada papuls kas netyčia iš jų, ir užsišvies nors kiek panašūs daiktai į mūsų, kvies atpažint daiktus, ir pripaišys vagystę dar vieną.. O tokia tikimybė nedidelė.

Dar vienas giminaitis siūlė kreiptis į "bandziūgas". Moki jiems pusė sumos (kiek įvertintas pavogtas turtas) ir pusė gali atgaut turto.. Ale, kai pinigų neturėjom, tai net nesvarstėm tokios galimybės.

 

Nieko,jokiu pedsaku,buvo dirbta su pirstinemis.Ir jokiu zymiu po saves nepaliko.Bet tiesiog buvo patikrintos visos to miestelio grupuotes,tai va,taip ir pavyko suciupti tuos vagis.Buvo rasti kai kurie daiktai.Bet sakau,jei ne pazintys,niekas nieko nebutu dare.

 


 


 


 


 


 


 


 


 

 
 

1
  
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (209)
Kristupas