Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Nejaučiu spiralės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-11-12 14:42

Sveikos,siandien ryte prausdamasi duse pagalvojau,kad reikia pasitikrint ar jauciasi spirales siulai,ir.....ju neradau,ar yra taip buve kuriai?

Pirma karta keturis metus isnesiojau ir atrode,kad viskas gerai,kartas nuo karto pasitikrindavau,visada jausdavau juos,o dabar nepraejo nei metu ir nieko,uzsirasiau pas daktare,bet bijau,nes mano gydytojas sake,kad gimdyt nerekomenduoja jei pastoja su spirale,tad nezinau kaip bus,menesinem dar ne laikas,todel negaliu nieko pasakyt,o ir taip jos nereguliarios.

Taip susigadinau nuotaika,kavailos mintys lenda i galva,o vakare dar balius i kuri dabar jau nebenoriu.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2010-11-12 16:18

sveika as ysidejusi antra karta spirale po dukros buvau ysidejusi bet man gal prastai ja ydejo jutau je per lytinius santykius o dabar po sunaus kai ydejo nieko nejauciu nepasakytum kad kas yra mano organizme.bent as tai tu siulu neuzcuopiu buvau nesenai pas savo daktare sake gerai stovi spirale.dar vienas dalykas matai as prasiau kad paliktu kuo ymanoma trumpesnius siulus nes man jie durdavo.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-11-12 16:31

Nejaučiu ir aš jos 

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-11-13 10:34

Cia tiesiogine prasme nejauciu,nes vis liepdavo daktaras pasitikrint kai duse prausiuosi,ar siulai yra,o siaip tai as nei pirma karta  jauciau koki svetimkuni,nei dabar.Aciu,kad nelikot abejingos,nes vakar galvojau,.kad stogas nuvaziuos nuo visokiu minciu.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Vykintas