Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Laukiant mažylio

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

9

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-03-29 18:36

TAIP VISKAM SAVAS LAIKAS :)

girdejau jog mergaites gimsta veliau o berniukai anksciau gal net termino.

Stiprybes ingridusiuk

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-03-29 18:46

tai kad cia manau gal nuo organizmo viskas priklauso...mano du vyresni berniukai gime po termino...dvynukai anksciau termino,bet dvynukai..nu ziuresim kaip dabar bus...

2011-03-30 18:15

vadinasi tai netiesa, arba kaip tu sakai ingriduk, kad priklauso nuo organizmo

o tu daznai nakti pabundi ar keliesi ? paskutinius menesius kaip tau su miegu ?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-03-30 18:59

nu kazkaip su miegu nesiskundziu...i tuoleta vaikstau kaip nenescia....nors pilvas zemai ir lelyte uzspaudzia pusle....tik va kokia savaitele jau kaip sunkiai ant sono verstis buna,tiesiog skausminga buna....

2011-04-20 21:58

kaip sekasi nestukems pavasari :)

kaip nuotaikeles ? :) sveikateles

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 161

2011-04-25 23:50

Sveikutes

Pasisakysiu ir as savo baimes,va laukiuosi antro leliaus,nors dar nezinau ka turesim,nes per skana nenorejo maziulis pasirodyti ka tarp kojyciu turi Jau trecia savaite kaip bronchito kosulys kankina,ir nesinori pas gydytoja eiti,nes zinau,kad teks antibijotikus gerti,maniau pati issigydysiu su arbatom vaikiskom,pienuku su medum,tepalais krutinei,inhaliacijom,bet visvien tas kosulys laikosi.tai vis bijausi ar nekenkia maziui tas mano kosejimas priepuolinis.Arba ar nepakenke sirupukai kuriuos geriau nuo kosulio nu va ir baisoka ar jam viskas gerai ten,nors is judesiu tai sakyciau,kad viskas ok,va taip save ir raminu. Zinau,kad jei butu kazkas negerai,gimda is kart duotu signala,tai pirmasis pozymis jei kraujuojama.Bet jauciuosi gerai,isskyrus ta kosuli ir sloga.

2011-04-26 23:06

vaistukus kuriuos vartoji turetu buti skirti nescioms moterims ( be alkoholio  !!! ) daktare tokius ir paskitu, manau galima apseiti ir be antibiotiku, gal nebijok pasirodyti daktarei ;) jai skirs antibiotiku gali visad atsisakyti arba nenusipirkti, tiesiog tegu ji stebi tavo liga - uzfiksuoja i lygonio knygele.

( bet net ir tuo as netikiu, nes jai nesciai moteriai galima isegerti taure, tai kiek ten tuose vaistuose alkoholio, saukstelis visoje bonkuteje.  ;)

viena mamyte labai sirgo, neseniai pagimde ir viskas gerai. sirgo apie menesiuka, paskutinias dvi savaites taip pat kosijo, bet jau kreipesi i daktarus kurie israse vaistuku, iki to bande naturaliai gyditis, bet ...

dazniausiai 2 ar 3 savaites ir praeina, leisk zinoti kaip tau sekasi su tavo kosuliu 

saugok save

2011-04-30 19:01

Labukas

Siai dienai jau geriau...vakarais geriu piena karsta su nedaug medaus,nes saldumas man didelis ne itin patinka,apsivynioju salika ir miegu. tai kosulys po truputi traukiasi,dar pakosciu,bet ne taip ziauriai,pakosciu ir stengiuosi isspjausti...krenkstedama keliu karkalus i pavirsiu ir isspjaunu kiek eina.pas daktara buvau,bet sake kad plauciai svarus,ir leido gerti ta sirupuka kur siek tiek yra alkoholio,sake nepakenks.Jis skystina karkalus.Tai va prasikankinau su kosuliu tris savaites su trupuciu

2011-04-30 19:07

Uwendi kaip tavo nestumas???ar zinai ka turesi? Man dar iki siol nepasake ka turesiu,nes kai buvau 30 sav skanavimui,tai lelius buvo nugaryte atkises,nesimate.dabar lankysiuos 36 sav,tikiuos kad tada suzinosiu. noriu mergytes,nes pirma jau berniuka turiu.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-04-30 20:37

Kalista tai labai gerai, kad bent jau plauciai svarus :) o kad atsikosejus yra ka isspjauti, vadinasi tuoj praeis tavo ligos, tai to ir linkiu :) as nestumo pradzioj sloga susirgau ir issigydziau tik po geru 3 savaiciu, kai normaliai sloga budavo apie 4-5 dienas :) nestumas viska prailgino :)  

2011-04-30 23:47

aciu uz gerus palinkejimus sakoma kad nesciai daznai nosis buna uzsikimsus ir po ilgos slogos gali atrodyti,kad vis dar yra sloga. Ir man sloga vis dar laikosi,viena skyle uzsikisa pastoviai,tai vistiek vis naudoju lasiukus nors per kita galiu prakvepuoti,bet man nepatinka kai jauciu nepatoguma kazkoki.Nors tu vaistu prireikia tik 2 kart per diena.

2011-05-01 17:46

taip taip, ta uzsikisusi viena snerve nosies nervus tik gadina... man rytais arba nakti, kai i tualeta keliuosi, kaire pastoviai buna uzsikisus, tai net asaros istryksta :D o as ir pries nestuma, ir nestumo metu nosi ploviau suriu vandeniu. ji gali naudot daznai (tik vanduo turi buti ne per surus) ir poveikis jauciasi iskart. o tie lasiukai, purskikliai is vaistiniu, tai man niekada nepaedavo :( vienintelis geras dalykas buvo mano vadinamasis "kaifas" - inhaliacinis piestukas nuo slogos :) bet jo Danijoj kazkaip neuztikau, bet ir nesistengiau per daug uztikt :)

2011-05-01 19:39

As tuo vandeniu juros irgi plaunu,bet kai uzsikisusi nosis,tai neina net itraukti tai kaip issiplauti?? ka supurski tas ir isbega   ir atrodo jokiu rezultatu. Atradau labai gerus lasiukus kur galima ir nesciosioms,vadinasi Galazolin. keli lasai ir nosis atsikemsa,super bet juos tik LT galima gauti.

2011-05-01 20:51

man per sloga tik viena snerve buna uzsikisusi, pro kita normaliai (beveik) galiu kvepuot. tai as ta suru vandeni su pipete lasinau. siek tiek to vandens is tos uzsikisusios snerves isbegdavo laukan, bet kazkiek ir ilasindavau, nes po keliu sekundziu laisvai ispusdavau ir atsikisdavo kuriam laikui 

2011-05-03 17:24

kaip jusu sveikateles ? ar jau atslugsta, ar gereja ?

mamytes, zinokite antra ziema kaip nesergu, nezinau kas pasidare, bet manau vyro deka. jis miegamajame sildymo nejungia, nes jam po to galva skauda nuo silumos, visur sildo bet ne miegamajame ( zinoma  pietu prancuzijoje ne tokie salciai kaip lietuveleje) taigi, ryte islendi po pukines kaldros, issisnypi, atsikosiji kas susirinko po nakties ir toliau gyveni. ir tikrai nesirgau ir jokiu problemu neturejau ;)   bet arbateles su meduciu kasdien atigerdavome :)

Kalina, pas mus bus mergaite  jai dar nezinai :) labai jos laukiu, tik turime problemele, nes vardas kuri parinkome ir kuris patiko, turi tam tikra reiksme :(

Norejome pavadinti Aiva ( Aivute :)   ) kaip mamytes labai panasus - Vaiva   , bet juk is rusu kalbos aiva - svarainis :(

lauzome galva ir nebezinome kas mums grazu arba kad sutaptu abieju nuomuones. taip nesinorisi tu tradiciniu kasdieniniu vardu, bet turbut teks :(

2011-05-03 20:28

uwendi, o man Aiva labai grazus vardas :) Mums patiko Emilija, bet kai savo teciui pasakiau, tai jis iskart sako "bus Miliute", kaip kad senos mociutes kokios :D tai nuo to laiko nebenoriu :D

o as gripo neturejau jau kokius gerus 7 metus. net paciai nebenormaliai atrodo, nenormali gal esu, kad nesergu :D o jei susergu, tai toks tas sirgimas - energijos visiskai nera, temperaturos irgi nera, tik sloguoju. tokia ligos forma jau pora ziemu sergu :D

2011-05-03 20:52

Imba, dziaugiuosi kad nesergi , stipri imunine sistema vadinasi :)

bet pas jus juk bus berniukas kiek pamenu, ar jau parinkote vardeli ar jau vadinate vardu ? :)

na mes vis rinksime ( paruosiau vel vardu saraseli-viskas is naujo) , labai jau nusivyliau, sunku kazka kita isrinkti kaip jau buvau pripratus ir net visiems pasakiusi apie vardeli

2011-05-03 23:18

uwendi pas mus siurpriziukas bus :) viena karta rode mergyte, kita - berniuka :) mes ir nesigilinam ir nesukam galvos, kas bus :) vis tiek yra ir bus mylimas vaikas be galo :) todel ir vardus pradedam rinkt dviem ;)

2011-05-05 17:54

Uwendi sveikinu kad laukiates mergaites,smagu jau zinoti kas bus. Nors manau ir berniuku dziaugtumetes. Musu pirmasis irgi buvo siurpriziukas,bet dabartini nestuma tai labai noreciau zinoti ka turesim,bet matyt nelemta. Nu svarbiausia,kad sveika (-as)

Aiva grazus vardas...nors toki pirma karta girdziu,jau kiek vardeliu perziurejusi esu,bet sito neuzmaciau ne karto. Mes kadangi norime antros mergytes tai galvojome tik mergaitems vardus. renkames is dvieju Samanta ir Karina. Apie Samantos varda jau buvome maste kai pirmojo kudikelio laukiausi. O berniukui dar neturime vardo net neisivaizduoju koki reiketu duoti,berniukui nesigalvoja vardai ir net perziurint gausybe vardu internete nera ne vieno kuris butu abiems prie sirdies

2011-05-05 18:43

na jusu lelius tikrai siurpriza jums ruosia, jau tiek nedauk teliko ir vistiek nenori rodytis

o kaip daznai vaikstote Echo darytis ? kad taip nepasirodo

na labai norejau mergaites, nes vyras sake tik vienas vaikas  ir taskas :D

jaunysteje vis svajojau apie berniuka, seimos palikuoni, na reikia pabuti savanaudei ;) mamai pagalbininkes reikia, kad senatveja kas aplankytu, nes berniukai iseis is namu ir zinok kokia jis ten moteriskaite susiras, ar megs savo uosvius ar nelabai :)   Zinoma visokiu vaiku yra ir kaip dirbu seneliu namuose visokiu vaiku matau :) sunu pasakisku yra :) nesulyginsi su mano mintimis :)

as savanaudiskais tikslais svajojau tik apie mergaite :) ir labai tuo dziaugiuosi, kad tik siurprizo nebutu  nes jau anyta ir lelyciu papirko ir roziniu rubeliu :)   o vyras jai nori tik vieno, tai tegu derinsis prie musu :D

9

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Monika