Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Laukiant mažylio

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-02-25 19:24

ne, ji pati turi 2 ar 3 vaikus, kuriu vienas dirba kartu su mumis. sakau, man reikia labai gerai pasiskaityti visa info. ir uwendi, man sefe sake, kad mane atostogu isleis likus menesiui iki gimdymo, t.y. liepos 15 diena. Siaip as esu gana stipri (charakteriu ir jega), ir darbe man bedu jokiu nera... Nebent kai reikia daug sumustiniu sutempti ir i degaline nunest, tai tada jau prasau, kad kas nors kitas nunestu ta deze. O siaip man ten viskas gerai, tik tikrai truksta to pasedejimo daznesio. Be to, tokia taisykle nauja, kad jei jau turejai pietu pertrauka, tai po jos valgyt negali (net virtuvej, kur klientai nemato). As nescia, valgyt noriu daznai, bet po mazai, tai net ir to neleidzia daryt... Bet kai nemato, tai kokia bulvyte fri nukniaukiu :D

su savo seimos daktare sekanti pasimatyma turiu geguzes pradzioj, su ginekologe kovo 16, o i echo eisim kovo 30. manau, kad ginekologes pasiklausiu, kaip su tuo darbu ir atostogom. siaip dziaugiuosi, kad bent jau pilnu etatu nedirbu, nors planavom, kad balandi/geguzi buciau "paaukstinta". o dabar sefe pasake, kad nescia, todel nenori duot pilno etato, nes tipo persidirbsiu ir t.t.. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 135

2011-02-26 11:34

O as gimdysiu rugsejo 10d, palei plana, o nestumo atostogu iseinu  liepos 2d. Nors esu nedirbanti, auginu pirma vaika, vyras nenori, kad as dirbciau tai priziuriu namus ir gaminu, jam patika kai as gaminu, o man patinka gaminti. o tu esi daugiau savaiciu uz mane nescia, tai turetum anksciau iseiti i dekretines. o man echoskopija darys balandzio pradzioje arba viduryje, gaila vyro nebus salia. jei bus sunku dirbti, imkis biuletenius.

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-26 15:58

Labukas,noriu nuramint visa besilaukiančias.Juk visos esam labai jautrios.Pirmą gimdžiau buvo 25 metai.Gimė sūnus ir tai ankščiau laiko 8 mėnesių,dabar 16 metų.Antrą jau dukrytę gimdžiau būdama 38.Visą nėstumą jaučiausi labai gerai,tik nuo 7 mėnesio kažko pakilo spaudimas,padaugėjo vandenu.Kie žiūrėdavo sakydavo viskas gerai.Pagimdžiau labai lengvai ir greitai.

Bet....Dukryte gimė su goldenhar sindromu-tai nepilnai įsivyčiusi dešinė ausyte,ir truksta dalie apatinio žandikaulio.Todel mes truputėlį ir atsiliekam.Tikimės viskas bus ateityje gerai.!!!

O besilaukiančiom mamytėm linkiu,kantrybės ir ištvermės.Nebijokit gimdyt juk tai laikinas skausmas.Laikui begant tikrai pasimirsta.Nors aš labai gerai atsimenu abu gimdymus tik su malonumu.Sėkmės!!!

2011-02-26 16:06

mamukai, skausmo as nebijau :) kaip sakoma, kad ir kaip skaudetu, kai pamatysi kudiki pirma karta, visi skausmai pasimirs :)

nezinau nezinau, kaip bus su tom dekretinem. reikes savo daktares klaustis kas ir kaip. 

kaip nuotaikos kitu mamyciu? paskutine darbo diena man siandien buvo, trumpa, nedaug zmoniu, todel beveik nesu pavargusi :) turim 3 iseigines :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-02-27 11:34

mamukas470 2011 02 26    

Labukas,noriu nuramint visa besilaukiančias.Juk visos esam labai jautrios.Pirmą gimdžiau buvo 25 metai.Gimė sūnus ir tai ankščiau laiko 8 mėnesių,dabar 16 metų.Antrą jau dukrytę gimdžiau būdama 38.Visą nėstumą jaučiausi labai gerai,tik nuo 7 mėnesio kažko pakilo spaudimas,padaugėjo vandenu.Kie žiūrėdavo sakydavo viskas gerai.Pagimdžiau labai lengvai ir greitai.

Bet....Dukryte gimė su goldenhar sindromu-tai nepilnai įsivyčiusi dešinė ausyte,ir truksta dalie apatinio žandikaulio.Todel mes truputėlį ir atsiliekam.Tikimės viskas bus ateityje gerai.!!!

O besilaukiančiom mamytėm linkiu,kantrybės ir ištvermės.Nebijokit gimdyt juk tai laikinas skausmas.Laikui begant tikrai pasimirsta.Nors aš labai gerai atsimenu abu gimdymus tik su malonumu.Sėkmės!!!

sveikutes mamytes :)

Oi mamukas470, paskaicius , tikrai neramiau darosi, pasirodo gyvenime visko gali buti ir ko tikiesi o dar daugiau ko ne. Gal daktarai nustate ar numato kodel taip ivyko del dukrytes ? 

O po to tu teisi , nera cia ko bijoti gimdyti, tai tik laikina :)   kad tik gerai praeitu ir laimingi po to visi butu ...

---------------------------------

Imba, taip, tau daktare  duos daugiau patarimu :) ir tikrai, jai ka tai i biuleteni iseini ir ramiai sulauki savo paskutiniu menesiuku. Siaip darbovieteje daug kas priklauso nuo kolektyvo, manajame lyg ir viskas gerai, jau daro pastabas kad nepersistumti, spaudimu nedaryti ... ( na gal kad su seselemis dirbu, del to kitaip reguoja) .

Niekis Imba  tu vistiek manau ka sumastysi ir apgausi savo virsininkelius   o tada galesi uzkandziauti kiek noresi     ir kojites istiesti, kad tik viskas butu gerai ;)   lauksime tavo vizito pas Echo, kaip auga lelius ( as jau buvau tai rami :)   ) jau ir lyti gales pasakyti , o as kazkodel manau kad pas tave berniukas bus  nebent pradejai apvaleti( man i apvaluma siek tiek pilvas eina), o kaip ten bus bus matyti :) labai idomu butu suzinoti kiek tau metu ?  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 135

2011-02-27 15:38

Uwendi, o jei nepaslaptis kiek tau metu?

2011-02-27 16:22

sveikos mamytes :) uwendi, man 23-ieji eina i pabaiga :D kaip kai kurios mociutes pasakytu - piemenka :D

man teta buvo sakiusi, kad jei pilvas zemai, tai bus mergyte, o jei aukstai - berniukas. ir kiek aplinkui seimos nariu ir draugiu laukesi, tai pagal pilvo pozicijas (aisku jau po gimdymo) atsipausciau :)

butu savaitgalis ramus, jei ne maniskis su tuo savo vaziavimu pas tevus... as su jo tevu nelabai sutariu, o jisai vos kad ne susiraukes kaip sernas vaiksto... piktoki esam siandien

2011-02-27 21:18

LABAS VAKARAS 

Kas liecia nestuma, tai jai buciau zinojusi kas manes laukia, tai iskarto pries 4 metelius po vestuviu buciau vyrui neatsakiusi del seimos pagausejimo, bet  yra patarle:  jai zinotum kur griusi tai pasidetum paduska ;)   o dabar tikiuosi kad vaikelis nepaveldes mano ligos, kuria kaip manau paskatino vakcinos

Imba, visai tu ne piemene, labai geras metas yra moteriai pagimdyti vaikuti 24 metu , tai  statistika nurodo, ne pagal mane :)

Imba, atleisk kad kisousi, bet jai gerai supratau tai tu kaip ir as uzsienyje, bet tavo vyras greiciausiai ne lietuvaitis.

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-03-09 16:51)

2011-02-27 22:12

uwendi as Danijoj gyvenu ir maniskis nelietuvis :)

is anksto atsiprasau, jei klausimas izeis, taciau noreciau paklausti, kokia tu liga turi, kad gali vaikeliui persiduoti?

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-28 15:30

Na daktarai del mergytes sako,nebuvo galima pamatyti.

O del gimdymo tai tikrai nebijokit,pamatysit viskas bus gerai.Juk salia buna daktarai,jei turit galimybe patarciau kad vyras butu gimdyme.Man asmeniskai labai padejo.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2011-02-28 16:14

Imba 2011 02 27    

sveikos mamytes :) uwendi, man 23-ieji eina i pabaiga :D kaip kai kurios mociutes pasakytu - piemenka :D

. Sveikos... Tas pasakymas yra geras. O siaip gal paciam vaikui dar geriau, kad mama jauna. As tai asmeniskai uz jaunas mamas( na aisku ne uz 14-15,,piemenkas'')

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 59

2011-02-28 17:21

mamytems ir teveliams

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2011-02-28 18:15

gal katra galit patadet?kodel is po mm skauda krutis,toks tempimas jose,niekada nei pries nei po mm taip nebudavo.aciu

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-02-28 18:33

sveikutes..oi Imba nejuokink kad tu piemenka...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 232

2011-02-28 20:04

Oi, Imba, visai mes ne piemiankos  Man irgi 23-eji. Manau, kad tai pats laikas pirmam vaikeliui  As jau buvau visai rami ir tik laukiau gimdymo ir va gripas mane bando palauzti. Pradejau labai kosyti ir temperatura 37.1 pakyla ir greit nukrenta. Tai dabar baisi savijauta  

2011-02-28 20:45

Imba 2011 02 27    

uwendi as Danijoj gyvenu ir maniskis nelietuvis :)

is anksto atsiprasau, jei klausimas izeis, taciau noreciau paklausti, kokia tu liga turi, kad gali vaikeliui persiduoti?

labas vakarelis :)

zinoma kad niekas neizeidineja :)    na man labai paumejo, o gal net galeciau teigti, kad atsirado atvaziavus i FR -reumatinins poliartritas ( taip nustate mano daktaras) leidausi stiprius vaistukus, siek tiek palengvino, dabar tik galunes skauda ir pirstai ne visi lankstosi, na ir siaip visur po truputi paskauda ... 

Tokia liga ( artritas, reumatas) labai populiari moterims, kiek skaiciau internete, tai moteris pagrinde pradeda skustis po nestumo ( 80 % moteru skundziasi) o as va pries tai net susirgau.  kas keisciausia kad yra kudykiu kurie jau net serga tokiomis ligomis, as sakiau kad busiu labai atsargi su vaiko vakcinavimu, kad be mano leidimo nevakcinuotu kuo tik panoreja ( ipatingai kaip paziurejau lietuvoje laideles apie hepatito B skiepus)

Lietuvoje rodo labai daug idomiu laidu, jas ziuriu internetu.

2011-03-01 11:57

kriosa, as jau seniai zinojau, kad pirmojo vaikelio noriu susilaukt iki 25 :)

uwendi, su tom vakcinom tai tikrai... atsimenu, dar kai studijavau pirmam kurse, pasiule poliklinikoj nemokama skiepa nuo gripo. po tos vakcinos kokia savaite galvojau, kad numirsiu: nei gripas buvo, nei temperaturos turejau, nei kaulus lauze, bet tokia issekusi, bejege jauciaus, pasikelt is lovos negalejau, praryt nei kasnio negalejau. nykau beveik akyse. bet po geru 3 savaiciu atsistate viskas i normalias vezias.

o nuo gripo mano vienintelis patarimas - daug cesnako :D kai maniskis sirgo ir bendradarbe, kuri i darba veziojo, cesnakus kirsdavau saujom (aisku ne vienus, i maista ju imaisydavau). namai ir as vien cesnakais smirdedavom, bet uztat nuo gripo apsisaugojom :)

2011-03-01 18:22

laba diena - mamytems :)

as truputi susijaudinusi buvau keleta dienu, keista savijauta,  nezinau tai normalu ar ne, gal jau kam yra buve, tuomet pasidalinkite patirtimi   ;)

Negripuojame, bet stai keleta dienu kazkaip akyse pradeda tamseti ir galva sunki, ar plemukai  juodi , is nosies kraujas kartais  bega, negaliu teigti jog esu labai silpna, pailsejusi pirma diena buvau ir uzejo kazkas, na antra diena irgi pasikartojo nors ir dirbau truputi, o vakarop lyg ir gerai jauciuosi bet pasilenkti labai negaliu spaudimas ar kas ten..., kas per silpnumai ir ko cia kraujuoju, keistoka man  

bendradarbe pasiule vitaminu ( ju negeriau), na gal ir gera mintis, sakiau isgersiu, taip ir padariau ( ji mano gal kalcio truksta snekejo, siandien apie magni sneka    ;)   o kas istikruju nezinia, gal tik eilinis nestumo silpnumas ir galvos skausmas su silpnumu, gal truksta kazko, na del to daktares lyg ir netrukdysi, po menesio susitikimas tai ir papasakosiu kas kaip buvo ...

2011-03-01 18:43

uwendi, siaip jai paciai neramu darosi, zinoma siulau iki daktares nueit. jei su pacia daktare neiseis pasikalbet, tai bent jau su sesele priimamajame :)

2011-03-04 10:48

Labas rytas mamytes 

kaip jauciasi pilvukai ? :)

Na manes si ryta jau kraujas is nosies nebevargina, tikiuosi kad taip ir  toliau dienele praeis ;)

Norejau pasiteirauti mamyciu, ar jus visos,  nestumo metu vartojate vitaminus, papildus, toki kaip kalci ar magni ar dar ka ? 

As lyg ir iki 3 menesio negalejau vartoti papildu ( isskyrus amino rugsti) del galvos skausmo, o dabar vel pradejau. Logiskai, tai mes stengiames valgyti ivairu maista, o ir papildai ne visi pasisavina ...  o toks kaip kalcis gali ir bedos pridaryti jai jo perteklius. ( daktare minejo jog nera tokiu tyrimu pagal kurios galetume nustatyti kalcio trukuma ar pertekliu).

7

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
TOMAS