Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Laukiant mažylio

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-02-20 16:01

uwendi tikrai tos mano istorijos... vakar dar ir maistu apsinuodijau - vemiau ir miegot nuejau apie 17 val  nors maista abu valgem ta pati, tik as apsinuodijau... keistai cia buvo...

o del klizmos tai ka as zinau, mano kriksto mama sake, kad senais laikais (pries 18 metu :D ) pries gimdyma jai darydavo klizma, kad su vaiku ir ko kito neisstumtum pro kita vieta :D vaistu tai as nelabai noriu gert, kai laukiuos, todel ir laukiu, kada patys reikalai iseis... Jau geriau su ispustu pilveliu pavaiksciosiu, negu vaistus gersiu :) ir sitos nuomones labai stipriai laikausi :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-02-20 16:40

Oi Imba, jai dar neisejai tai reikia paieskoti kokios geros info, gal kazkokiu naturalesniu poveikiu tada. del klizmuciu tai as dariau pries organizmo valyma, nieko tokio , ten tik pavirsutininskai tau padetu pravalyti, o po to ... gal tik tiek ir uztektu.

o ir + apsinuodijai, tai gerai butu isvalyti zarnyna ( skarandis gal per virsu issivale) ir t.t.  na tikiuosi jautiesi geriau, saugok save.

man kol gerai tai as dziaugiuosi, nes nezinai kada ko gali atsitikti...

2011-02-20 17:00

o kaip su tavo pilveliu? matosi jau tikriausiai :)  

puse darbo dienos jautesi vis dar sleikstulys ir pykinimas, bet paskui praejo :) uztat dabar valgau spageti makaronus su suriu ir daug cesnaku :D labai noriu cesnaku, o manasis ju nepernesa :D bet kolege serga, kuri mane i darba savaitgali veziojo, tevelis musu dar nera visiskai pasveikes, tai sakau kankinkis tu su manim ir cesnaku :D as ji anticesnakiniu vyru vadinu :D

2011-02-20 17:48

linkiu jums greiciau pasveigti

Taip sociai ir stipriai privalgiai, tikiuosi jau i toumeta isejai :) nes spageti - ilgas cikrus ( gerai) suris - ilgai labai virskinasi. Na tikiuosi susirvarkysi, jaudinuosi del taves , nes ir pati turiu siokiu tokiu problemu su tuo, net pries nestuma turejau ir net dar blogesniu, nestumas kazkiek sunormalizavo tai.

Na zinok pilvukas jau toks maziukas apvaliukas    kadangi manes nepykino per tuos menesius ir apetita turiu, tai uzsiauginau geruli toki  na jau aptemptu kelniu tai tikrai nesidedu, vienas net specialias nesioju, smunka siek tiek, bet geriau nei spaudzia :)

as anksciau pilva itraukusi laikydavau , tai iskarto atsipalaidavau ir issipuciau :) , nes nezinau ar galima itraukineti ar ne, vis bujau kad vietos jam mazai bus ir kad neuzdustu  oi , prisigalvojau nesamoniu, ir nezinau ar gerai darau ar ne ,

2011-02-21 19:59

palengvejo pilvelis vakar pries tavo zinute :) valgiau valgiau, jauciu bus :D net gera paliko :)  

ruosiames psichologiskai ilgai darbo savaitei su viena bjauria kolege  o siaip viskas gerai, jau ir masina sia savaite turesim nauja, saugesne :) ir vestuviniai reikalai pradejo judet :) zodziu viskas grizta i senas vezias :)

kaip kitu mamyciu reikaliukai? :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 60

2011-02-22 10:37

Sveikos   pagaliau jau nuo vakar ir as oficialiai "atostogose" uztarnautose. Liko tik dziaugtis laukimu kuris dabar bus labai labai ilgas ir kankinantis Bet pagalvojus daugiau kaip puse laiko jau praita beliko tik keli menesiukai ir bus oba turim stebukleli.

2011-02-22 10:51

eglesk nera cia ko kankintis, dziaugtis reikia, laukt stebuklelio :)  

man daug kas sake, kad jei mano darbas stovimas, mane turetu anksciau i dekretines isleist, taciau mano virsininke sake, kad menesi pries nustatyta termina isleis, t.y. liepos 15. bet ir gerai, nes liepa prasideda vasaros atostogos Danijoj ir nerealiai daug zmoniu sustoja pas mus pavalgyt, tai vos spek suktis... 

2011-02-22 11:24

Imba turejau galvoje kad paskutiniai menesiai yra patys ilgiausi ir atrodo laikas sustoja tai cia man bent jau yra kankinimas norisi greiciau o laikas kaip stovi vietoj taip stovi....

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 232

2011-02-22 12:13

Eglesk, man jau irgi pradeda atrodyti, kad laikas stovi, visai nejuda. Kasdien vis sunkiau  

2011-02-22 15:06

Man regis pradzia patifainiausia kol pradeda matytis pilvukas, kol pajauti judesiukus.... o paskui tiesiog jau norisi to susitikimo su leliuku ir dar nezinant kas tai isvis tas laukimas atrodo amzinas

2011-02-23 20:17

man noretusi, kad pati pradzia greiciau praeitu, kad pilvelis kuo greiciau isrysketu, kad judesiukus kuo greiciau pajusciau :) nes kartais visiskai nesijauciu nestuke - pilvo dar ner, judesiuku nejauciam, tik slapinames daznai ir krutys jautrios. o jau bendradarbiai ir draugai negali praeit pro sali nepaliete pilvo... man taip nepatinka, kai prieina, kalbam ir nepasiklause deda ranka ant pilvo. is karto atsitraukiu ir sakau, kad nieko nesijaucia dar... nepatinka, net kai draugo tevai bando pilva paglostyt. na, tiesiog negaliu, atsitraukiu tolyn is karto. ar jums taip yra buve?

2011-02-24 10:22

Na man taip nera buve... Kazkaip per daug niekas net neliesdavo pilvuko, kogero ir man nepatiktu ner cia ko kitiems glostyti per daug Cia tik mano nuomone.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2011-02-24 16:44

Aisku,kad neduok glostyti svetimiems savo pilvelio!Ner cia ko,tegul savo pasidaro Opas tave matyt bus mergaite.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2011-02-24 17:19

Imba, ar dar tau visai pilvelio ner? Nes man tai kazkaip idomiai pasirode. Laiko panasiai abiem tiek pat, o pas mane pilvukas, sioks toks yra. Ir is sono ziurint jau matosi. Tevelis pastoviai ir juokias, kad atrodo kaip labai gerai privalgius. Vakare, kai atsigulu i lova, mano panelyte ateina, pakelia drabuzius ir pliauksnoja per plika pilvuka. Taip kartais pagalvoju, kazi ar supranta, kad is ten atkeliaus broliukas ar sesyteO laukimas tai tokrai yra didziulis. Taip laukiu tos dienos....

2011-02-24 18:52

sveikos mamytes

as uzvakar buvau pas daktere, kaip ir viskas gerai, svorio per ta menesi nepriaugau, bet pilvukas irgi geeerai jau matosi  , paklausiau kelinta savaite, sako 18, na gal ir nieko. o gimdyti tai rugpjucio  4d.  as vis atsilieku nuo daktares su tomis savaitemis. nieko si karta ji nesake kad vakelis zemai, tai as dziaugiuosi, gal ir viskas gerai :)

Man taip pat siandien kaip tycia pilvuka liete, gal kad per darbinius rubelius jis taip neisryskeja, o kaip paliete tai iskarto  pajaute ir pamate :)   ,bet as nieko, zinoma is sono vienas bendradarbis pastebejo ir paklause, kodel moteris vis liecia pilvukus nestukiu, na gal lietuvoje tai maziau populiaru nei kitose salyse, lietuvaiciai siek tiek dar santuresni .

2011-02-25 16:29

sveikos mamytes. pas mane pilvuko nesimato, tik apacioj toks biskuti kietas, taciau vakare, kai atsigulu ant nugaros, galiu siek tiek uzciuopti, bet ten labiau atrodo, kad buciau privalgius daug :D o tau matosi todel, kad tu ne pirmo laukies :) mano viena pazistama antro laukiasi ir sake anksti ir pilvas isryskejo, ir judesiukus pajuto anksciau :)

rosi cia man sakei, kad matyt bus mergyte? kad tavo zodziai Dievui i ausi :D labai noreciau mergytes :)

sunki sita darbo savaite, bet atsigausim kita savaite - bus daug laisvadieniu :)

2011-02-25 17:55

sveikutes   kaip nuotaikeles ?

Imba, gal tau reiketu daugiau paguleti, pailseti, tu persidirbsi tame darbe, ir tik negalvok iki 7.5 menesio dirbti, tavo darbas ant koju ir nelengvas.  mane stai jau pazadejo kad nuo 6menesio atleis, nors ir dirbu puse etato. + pas mus pagal istatyma nuo 3 kaip kur nuo 4.5 menesio gali dirbti valanda maziau, pasidomek gal ir pas jus taip yra :)

Na pasirodis manau tas pilvukas , pas mano pazystama viena buvo taip, ji kaip tik restorane ir dirbo, o jos seve buvo irgi neismaloniu, ji ilgai negalejo priaugineti, gal del streso, o kaip tik dave daktare nedarbinguma ... tai ka tu , atsipenejo net  

sakoma kad kudutes daugiau svorio priauga nestumo metu...

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-02-25 17:58)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 135

2011-02-25 18:43

Labukas mergaites! As laukiusi antro, pati esu stambi, bet svoris krenta, o pilvas kieteja. As kai laukiausi pirmo tai 16-17 savaieje visi jau pastebejo, kad esu nescia, nes niekam nesakiau, virsininkei, nes mano darbas yra sunkumus kelnoti, mano viena deze sveria19.5 kg, bet dirbau iki pat beveik 6 menesio. tik nuo 8 savaites iki 4 menesio dave lengvesni darba

2011-02-25 18:48

uwendi nedirbu as kasdien. daugiausiai tai 3 dienos is eiles, o paskui pora dienu iseiginiu. tik sia savaite tos visos masinu avarijos, papildomos islaidos del naujos masinos pirkimo, tai sakau viena papildoma trumpa dienele galiu ir pasiimt :) namuose tai as labai atsipalaidavus. gal net per daug, nes kai jau nieko neveikiu, ilsiuosiu, koki telika ziuriu, saltis uzpuola, tada sildytis begu i karsta dusa :) na nezinau, reikes pasiskaityt popierius firmos, paskui dar darbo draudimo, ziuresim, ka pasakys. viena pas mus nestuke (dabar jau pasigimdzius) isejo anksti, nes jai ten kazkas su pilvu negerai buvo (tik nezinau del darbo kruvio ar ne). o mano viena "supervaizere" tai isvis... visiems skelbia, kad as tipo manau, kad nestumas yra liga ir as sergu, todel su manim reikia ramiau... einam valgyt naminiu mesainiu :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 135

2011-02-25 18:56

Kas jai pasake tokia nesamone, kad nestumas liga, tikriausiai tokia moteris vaiku neturi, nes taip nesakytu, kartais aisku nebuna lengva per nestuma, nes man pirmas nestumas pradzioje buvo sunkus, daug pykino, vemiau, bet visgi kaip bebutu tai liuks, susilaukti mazylio.

6

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
EMILIJA