Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Laukiant mažylio

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-02-16 15:48

eglesk sveika prisijungus :) tikekimes, kad kaip ir norejot, turesit sesute :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 60

2011-02-16 15:50

Imba 2011 02 16    

eglesk sveika prisijungus :) tikekimes, kad kaip ir norejot, turesit sesute :)

Bent as labai tuo tikiu....

2011-02-16 17:54

as jau pora naktu sapnavau, kad mes turesim mergyte, o musu draugai (beveik visi) sako, kad bus berniukas del mano maisto poreikio (nenoriu nieko, isskyrus mesa ir bulves) :D

2011-02-16 18:24

As irgi sapnuoju daznokai kad perku suknytes, perku kas ruzava ir pan. Kazkokia matyt jauciu jau nesveika manija  is to didelio noro.

2011-02-16 20:03

gali visko but :D as irgi mergytes taip noriu, kad sapnavau mergyte tamsiai rudais plaukais ir rudom akim (kaip ir as) su ruzavais rubeliais ir tokiu roziniu kaspinu ant galvos :D

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 232

2011-02-17 11:06

Dziaukites mamytes tos, kuriu nestumas dar neikope i trecia trimestra. Va tada tai prasideda linksmybes. Bemieges naktys, nugaros skausmai ir pan. Jau dabar tai laukiu nesulaukiu gimdymo, nes jau sunku puskuoti, pasidariau nerangi kaip meska. O taip noretusi dar lekti, begti, bet jau nebepajegiu. Pakanka ir ramiu pasivaiksciojimu  

2011-02-17 11:22

kriosa as laukiu nesulaukiu, kada pilvelis prades didet ir judesiukus pajusiu :)

2011-02-17 11:34

As jau nors ir siandien galeciau gimdyt  Nes nugara tai vakarais siaubas kaip skauda, miegot neiseina irgi o dar mazasis reikalauja demesio. Pirmas nestumas buvo tikra pasaka, nu sis tai ner ko lyginti kai turi jau toki maza super aktyvu vaika.

2011-02-17 14:05

Tai vat, Imba, bent man 5.6.7 men buvo fainiausi, po to jau vargai prasidejo  

2011-02-17 15:08

del mazuju auksiuku galima viska istvert :) tam graziajam laikotarpy (busiu mazdaug 6-7 menesy) ir vestuves reikes atsokt  

2011-02-18 11:01

O tai dar linksmybes nusimato  Lauksim torto likuciu forume  

2011-02-18 11:55

Imba tai dar grazi svente nusimtao kaip smagu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-02-18 11:56

kriosa 2011 02 17    

Dziaukites mamytes tos, kuriu nestumas dar neikope i trecia trimestra. Va tada tai prasideda linksmybes. Bemieges naktys, nugaros skausmai ir pan. Jau dabar tai laukiu nesulaukiu gimdymo, nes jau sunku puskuoti, pasidariau nerangi kaip meska. O taip noretusi dar lekti, begti, bet jau nebepajegiu. Pakanka ir ramiu pasivaiksciojimu  

SVEIKUTES

Oi, as kaip paskaitau mamyciu zinutes, apie ju savijauta apie  paskutiniuosius nestumo menesius, tai man jau baisu darosi, pradedu jaudintis, kas manes laukia, kaip bus sunku...

O kaip noretusi kad butu lengviau nei visom 

bet kaip kazkas pasake "  tik 9 menesiai ir pamirsta"  

nezinau ar gerai darau jaudindamasi anksciau laiko, o gal tai mano nusiteikimas i prieki, zinodama kad kas gali buti-bus lengviau man tuo metu :)  

Vis dar kojas sukryziuoju is pripratimo, o po to mintyse save baru ( pamirstu kartais kad laukiuosi, per gerai dar jauciuosi :)    gal su laiku atprasiu, nezinau

2011-02-18 17:07

Uwendi, o tu visai be reikalo jaudiniesi. Juk kiekvienos atvejis unikalus. Gal tau visas nestumas praeis kaip pasaka. Nusiteik, kad viskas bus gerai.  As tai va tikiuosi, kad Dievulis pagailes ir leis bent jau lengvai pagimdyti. Visai nebijau gimdymo. Priesingai, labai laukiu...  

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-02-18 18:19

sveikos....oi Kriosa suprantu tave nes ir man sunku jau puskuoti...nors istikruju sis nestumas lengviausias ir pilvas maziausias...gimdymo laukiu kad lengviau butu.....Egle ir tave suprantu nes pas mane du maziukai laksto ir demesio reikalauja,bet kazkaip susitvarkom....

2011-02-18 19:14

Kriosa, dekui uz palaikyma :)

Bet kiek paskaitau ir girdziu tai dar nei vienai mamytei nera lengvi paskutiniai menesiai; gimdymas gal ivairus.

Na bus matyti kaip ten bus ;)  

Imba, o tavo pilvukas jau pradejo matytis ?

2011-02-18 20:29

labas vakaras. manyciau, kad dar nesimato, tik gal siek tiek galiu uzciuopti vakarais pati :) as jau 4 diena normaliai negaliu issitustint, pilva pucia, tai darbines kelnes verzia jau :( reikes platesniu ieskotis. 

o siandien tai isvis.... beveik pasijutau kaip kad buciau gimusi antra karta. mano darbas yra prie autostrados (restoranas) ir mane po darbo busimas mano vyras pasitinka ir tada autostrada namo vaziuojam. tai kai ivaziavom i autostrada, padidinom greiti iki mazdaug 120 km/h ir ka jus manot - kapotas atsidare, suskalde stikla... Gerai, kad mano brangiausiasis sureagavo zaibiskai ir neivyko jokia nelaime. autostrada buvo uzkimsta masinomis, pagrinde furom... Jei jis butu prarades masinos kontrole, tai oj oj kas galejo nutikt... bet uztat yra gera puse sitos istorijos - perkam nauja masina :D

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2011-02-18 21:29

labas... Norejau paklausti jusu merginu,pagal ka galima suprasti kad laukiesi?..... as jau koks menuo bloai jauciuosi vemiu kaip niekada nevemiau,bet nestuo testas tai rodo neigiamas....net nezinau ka bedaryti....

2011-02-19 11:20

Pasimetusi, o kaip reikalai su menesinemis? Jei ka, tai eik pas daktare ir pasakys aiskiai, paziures echoskopu. 

2011-02-19 18:23

Nestumas ir testai

as asmeniskai dariau testuka - buvo neigiamas( gal ne pagal taisykles dariausi, reikia ji pakartoti veliau ir tikrai ryte!), dariau kraujo tyrimus nesake nei taip nei ne( sake pakartoti po 2 , 3 paru, bet nekartojau) , tad po menesiniu termino praejus gerai savaitei nuejau tiesiai pas ginekologe, iskarto ir pamaciau savo viksriuka.

ar svaigo galva ? ar jauteisi silpna?  jai jau po menesiniu termino praejo gera savaite, tai drasiai eik pas daktare  iskarto ir isvysi

Imba, na tu ir su istorijomis, tikrai gerai kad gerai baigesi

Del sukietejusiu viduriu, zinoma daktarei tik pasakius ji tau israsys vaistuku, as pradzioje atsisakiau, sakiau gersiu daug vandens, ziuresiu maista. man nuo sokolado kietina ( bei ten kur jo yra, kapucine...), nuo labai perdirbto maisto, tai tada as gaminuos salotikes, nepervirta , nekepta maista arba kruopytes kazkokias .... kaip kam jogurtas atlaisvina, kaip kam sultys morku kaip kam kopustai , slyvos, abrikosai.

Nors as jau kaip eisiu pas daktare sakiau paprasysiu vaistuku, kad jai ka, greitai greitai ir atlaisvintu  ;) ne daznai gerti, bet kada jau tikrai reikia. kada toks atvejis kaip pas tave pavyzdziu.

Nezinau ar mamytes gali darytis klizmuas nestumo metu, gal i metus karta ar du nieko tokio ;) ?????  

5

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Joris