Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Laukiant mažylio

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-01-31 21:44

tikrai labai pritariu, kad kad kuo greiciau lyti suzinai, tuo smagiau :) tada, kaip sakai, ir vardus galima rinkti, ir kraiteli pirkti. o per anksti ar ne, tai cia tik tevams jau spresti. mano tokia nuomone. bet yra viena tradicija, kurios as kazkaip laikausi, kad negalima pirkti lovytes, nes nera geras zenklas, jei tuscia lovyte ilgai stovi kambaryje. bet rubelius galima pirkt :) mes patys sakem ,kad pradesim kraiteli pirkti, kai pasibaigs tas pavojingasis laikotarpis. dar pora savaiteliu ir i trasa po vaikiskas parduotuveles :) o siaip mano pacios busima anyta, praejus mazdaug porai savaiciu, kai pasakem, kad turesim maziuka, nupirko ciuzinuka ant vystiklines :) jo dar negavom, bet gausim :D

o as, kol dar nezinojau, kad bus vienas (nes turim galimybe dvynuku susilaukt), labai nervavausi, kad nebutu du, nes man ju vezimeliai labai griozdiski ir negrazus  tai viena nakti sapnuoju mergyte, prabundu ir dziaugiuosi. tada vel uzmiegu ir sapnuoju berniuka. atsibundu, na, galvoju, berniukas irgi gerai, svarbu, kad sveikas. uzmiegu ir sapnuoju dvynukus, trinukus ir ketvertukus... atsikeliu, sakau, na ne, aciu, tiek daug nereikia :D bet po to, po kurio laiko susapnavau labai grazia mergyte, tamsiais plaukais ir tamsiom akytem, roziniais rubeliais ir roziniu kaspinu. tai kazkaip po to sapno labai jau nuojauta didele, kad bus mergyte, mano kopija :) as esu savo mamos kopija, tai labai noreciau, kad butu mergyte mano kopija 

2011-01-31 21:46

beje, ir as ziurejau ta kalendoriu, bet man kazkaip jis toks itartinas. toks dalykas 100% juk nieko negali pasakyti :) o ir per echo maziukas ilgai gali nepasirodyt, kas jis toks :) jau kazkur rasiau, kad mano draugei sake, kad bus berniukas, o gime mergyte :) nes daktarai vietoj "berniuko" mate virkstele :)

2011-02-01 15:48

ingridusiukai, na, kaip jums echo praejo? ar jau zinot, kas pilvelyje gyvena? :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-02-01 17:29

labas visoms mamytems,as noreciau suzynot kur pirkti folijos rugsty.as ir mano vyras jau esame pasiruose tureti vaikeli,man jau senai tokia mintis kilusi,bet dabar matau kad ir mano vyras nori .gal galite patarti kaip apsisaugoti kad sperma is manes neisbegtu.

2011-02-01 17:37

na, zinok man ji visada bego ir begs :) nieko nepadarysi :) taciau kai jau bandem leliuka, tai as po visko atsipalaiduodavau ir kelius prie krutines priglausdavau, paguledavau keleta minuciu ir tiek :) kuris, kaip cia graziau pasakius, greitukas, nores tapti mazyliu, tas ir suspes pirmas :)  

kaip LT su folio rugstimi, nezinau, taciau cia, Danijoj, jos galima nusipirkti ne tik vaistinese, bet ir didesnese maisto prekiu parduotuvese :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-02-01 17:53

sveikos...musu lelius paslaptingas...nerodo ka turi tarp kojyciu...sulenkes kojytes buvo....

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-02-02 11:03

oi kaip ilgai slepiasi , turbut jums siurpriza ruosia

manoji gine taip pilvuka pamakaluoja kad jis net is miego apsicercia 

pas mus jos cia grieztos, valanda gali kankinti, bet pasako  stai kokiu pletku prisiklausiau

2011-02-02 16:36

cia Lietuvoj sitaip? valanda echoskopo nera labai gerai...

2011-02-02 20:46

Ne, apie Lietuva girdejau labai teigiamai, niekas nekankina, nesirodo ir palieka sekanciam kartui.

Cia Prncz buvo taip :)   is patirties tik galiu pasakyti, jog ir man pilvuka judino kol mazutis pabudo, nes verkiau tada raudojau  pergyvenau, tai ji - ji isjudino, pakele ir irode jog viskas gerai. 

Po to kiekvienas daktaras individualiai, turbut kiekvienoje salyje ar poliklinikoje pasitaiko visko. As uz tai kad nebijoti juos keisti, juk mes mokame pinigus, tad turi ir apziureti mus tinkamai kaip mes ir norime.

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-02-03 15:36)

2011-02-02 21:11

na visai cia jau nezmoniskai ta daktare... beprote, nenorint izeist... mes gyvenam Danijoj, tai pora kartu buvo darytas echo, tai tik kai dare echo maziukas musu buvo pabudes ir labai aktyviai judejo. bet jei mane pasiguldzius pradetu ta pilva judint, kad vaikelis atsibustu, tai tikrai stumciau tolyn ir sakyciau, kad pas ja daugiau nesirodysim... kazkaip net pikta pasidare... 

mes cia nemokam uz daktarus, tik stomatologai labai jau brangus. o ir echo eini darytis i ligonine. ziuresim, kaip bus 20-ta savaite. na, jei lelius nesirodys, tai nesirodys, ka padarysi, bet pilvo tusyt irgi neleisiu.

o tau asaros del to, kad vaikeli zadino ar del to, kad per echo jis nejudejo ir tau baisu pasidare? nelabai supratau 

2011-02-02 23:06

na bet siaip viskas be to gerai :) jau gerai, jau viskas praeityje :)

tokiu momentu pajunti, koks tau svarbus tas mazylis, kuris tikrai dar toks mazas, bet jau ...

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-02-04 12:49)

2011-02-04 21:04

uwendi, kada tau yra paskirta data? tau jau 13 savaiciu, man 12, sakyciau, beveik kartu gimdysim :D

2011-02-05 11:19

sveikute, daktare dar nieko nesake, bandziau tik paskaiciuoti pagal mamos.lt gimimo kalendoriu, tai raso jog liepos 30d.  pagal mano paskaiciavimus tai kokia rugpjucio 10 ar 11d

o tu kaip skaiciavai  ar pati, ar daktare sake ar pagal kazkoki kalendoriu?

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-02-05 11:21)

2011-02-05 17:32

mums daktare taip mazdaug pasake, o kai daremes echo del dauno sindromo, pasake tiksliai - rugpjucio 15 :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-02-14 22:38

Na merginos, graziai jus cia kalbates :) As ir noriu pasakyti kad man sia svaite darys ekoskopija tai labai tikiuosi kad pamatys kas ten per mazylis :)  O siaip lankausi as VRCP tai ten aptarnavimas ir personalas nuostabus :)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-02-15 09:21

Sveikutes, niu tai laukiam naujenu ;) o man dare  echoskopija penktadieni tai dar nieko nemate :)  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-02-15 12:21

sveikos, apie echo uzsiminet ir as prisiminiau, kad mums 20 savaite darys echo ir bandys ziuret, kas pilvelyje gyvena, bet datos kazkaip nei laiko neatsimenu  jokio talono nedave, tik sau uzsirase... gerai, kad tetis musu bent jau diena ir mazdaug laika atsimine 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 232

2011-02-16 12:25

Sveikutes  Ziuriu, apie echo rasot. Tai musu maziukas aiskiai parode savo lyti tik 32 sav. Ir jau buvo isitaises zemyn galvute, bet va jau 34 sav kai buvau, tai apciupinejo daktare, sake, kad lygtais atsisedo. Labai jau jis aktyvus pas mus, tai tas pilvas kaip jura banguoja. Tai kita sav einu, bus 36 sav. sake vel ziures echo, kad patikslintu, apsivertes ar ne. Sake, jei sedes, tai 37 sav reikes vaziuoti i ligonine tartis del cezario  

2011-02-16 12:59

kriosa, tikekimes, kad kudikelis atsises :) o as siandien jau kaip ir uzciuopiau toki mazyti mazyti pilveli  laimes buvo pilnos kelnes :) laukiu nesulaukiu, kada jau matysis tikrai :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 60

2011-02-16 15:45

Sveikos mamytes, noreciau prisijungti ir as prie jusu. Skaitant tiesiog geri jausmai uzplusta kaip kiekviena laukia, dziaugiasi tuo mazu gyventoju pilvelyje. Mes irgi labai dziaugiames nes tai buvo planuota (gal per greit), bet.... Ir labai norime tureti sesute, tai kazin kaip cia bus. Tikiuos gal greitu laiku gausiu siuntima del echo gal tada jau tiksliau pasakys kas ten gyvena ir taip spardosi

4

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Danielius