Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Laukiant mažylio

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-01-27 11:32

Sveikos busimos ir esamos mamytes

Kadangi si tema apie dziugesi ir liudesi, nusprendziau pasisakyti ir pasidalinti savo situacija su jumis.

Priverte eilini karta pasijungti mane prie interneto vakarykstes mano kraujingos isskyros ( mazas kraujavimas) taip lyg ir viskas sklandziai vyko nestumas iki vakar, o stai ir nervu, nerimo kamuolys, bemiege naktis. Ieskau visur atsakymu ka dariau ne taip? , o kodel ?  plysta galva nuo galvojimu :(

Ar daznai pasitaiko kraujavimai 11 savaiteje? jai iki siol viskas ejosi sklandziai.

Paskutini karta kaip buvome pas daktare ji apziurinejo mazylio sveikata, nuteike gerai, bet dar nusiuntem kraujo tyrimus kad patvirtintu, o tada bus matyti ... siaip ji visad raro Echo, apziuri , maloni, sakau gal jai po pietu tesis kraujuotumas nors truputi reikes paskambinti paimti susitikima ar bent pasiteirauti. KA DARYTI TOKIU ATVEJU ?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-01-27 11:50

Sveika, jei ružavos išskiros tai dar nieko tik pasisaugoti reikia, netampyti, guleti, o kai kraujas tai nelabai gerai, tai geriau nueiti pas daktare, kiek žinau riima iškart, nebent pas mus. 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-01-27 14:41

Kai kraujavau - tai dakt liepė gert duphastona (nzn kaip tiksliai rasosi) Kaip supratau kad lyg ir gresiantis buvo, ir neleido  nieko daryt...

Bet jei kas negerai - tai gi siustu i ligonine pagulet, šiaip savieigai nepaliktu...

Nors sako kad kartais normalu, atsisluoksniuoja placenta, o tokiam mažam amžiui galo būti nuo sutrenkimo, pasikratymo net nuo nervų...

Taip kad nusiramink, ir kuo daugiau gerų emocijų...

2011-01-28 14:42

sveikutes

po duso tesesi man tas kraujavimas ( lyg ir pasirode ruzavos isskyros, bet supratau, kad jis tesiasi) iskarto paskambinau daktarei ir vakar vakare nuejome.

Apziurejo, papasakojau kad tik po keliones grizome, tai ir pasake po perziuros - gal nuo masinos, nors mums tai atrodo netikra. Nors ir jus minejote jog visko gali buti...

sakom gal menesiniu ciklas , nors pries tai 2 menesius netepe ir kraujo demeliu nebuvo. Per Echo mazylis miegojo, o as pradejau verkti kad jis nejuda  bet isjudino ir pakele ( jis visad toks judrus budavo).

Kolkas i darba neleido eiti, bet paminejo jog vaikelis zemai labai randasi, gal nuo vaiksciojimo, kas man irgi buvo keista, nes juk skaiciau jog reikia aktyvu gyvenima gyventi, nelakstyti, bet judeti, lengvai sportuoti. kame cia problema nezinau. taip staigiai ir tiek iskylo problemu.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-01-28 21:15

na siaip as esu skaiciusi, kad jei tavo darbas stovimas, tada patartina vis prisesti kelioms minutems, o jei sedimas - pasivaiksciot, pajudet. mano darbas yra 8,5 valandos judeti. ir jei zmoniu daug - gana apsukriai reikia but. gaunu pasedet tik apie pusvalanduka. taciau tfu tfu tfu per kairy peti, nieko nevyksta. tik nugara skaudet pradejo pries pora dienu. kiek ilga jusu kelione buvo, nes rasei, kad daktare sake, jog nuo masinos? nes mes pries Velykas zadam i LT su keltu keltis, bet iki kelto reikia geras 2-3val vaziuoti. man visai aktualu tos ilgos keliones.

o tau linkiu atsipalaiduot ir labai tikiuosi, kad viskas greitai susitvarkys :)

2011-01-29 12:06

sveikutes

kaip ir Smala rase - gali buti nuo pasitrenkimo, pasikratymo ... Negali zinoti, gal ta pati turejo omeny ir daktare.Siaip kelio mums buvo 4 valandos su sustojimu, gerai vaziavosi tai tik karteli sustojome. Jauciausi puikiai, net nepagalvociau kad nuo to + geras kelias buvo.Bet palyginti kaip mes i prieki vaziavome per kalnus, tai ten ciut ne skardziais, sukinetis, auksciai dydeli, galva net svaigsta ir viskas praejo labai sklandziai, dziaugemes kad galu gale tuos kalnus pravaziavome, o ir atostogos praejo labai sauniai, daug judejau, dziaugiausi pajuriu, saulute ir gerai jauciausi.  (Atsiminiau kad viena pazystama jau su dydeliu pilvuku vaziavo i LT su masina, ir pirmyn ir atgal, ir kelione praejo sklandziai, kiek jie ten sustovinejo nezinia ar eme viesbuti nezinia, bet mes kaip vaziuojame tai pusantros paros bet be dydeliu sustojimu ( kazkas vairuoja kazkas miega).) taigi, cia ne rodiklis kad butent nuo masinos gali taip atsitikti...

O tau daktare nieko nesake kad per daug ant koju prabuni ?

juk vistiek logiskai tai pavargsti, net nebudama pastojusi. As kolkas dziaugiuosi kad tik puse etato dirbsiu, kita puse dienos ilsesiuos. kad tik kraujavimas baigtusi, syrit dar tepa, bet bandau ieskoti geros informacijos.

Rase-  vaisius prikimbineja prie gimdos ( gal placentos) tai irgi galimas kraujavimas, na man   12savaites pradzia. 

Gal dar cia nieko blogo, na as visad optimistiskai nusiteikusi, tik nevisad zmogus istveria, dar + kaip tepa su kraujuku ir nenustoja po paros ar dvieju ...

Beje, kaip ten su ta placenta ? sunkiai randu info, kada tiksliai vaisius prie jus prikimba ir kaip ten kas ?

Aciu

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-01-29 12:19)

2011-01-29 14:39

sveika. vat ir pasijaute mano stovimo darbas-skaudet pradejo kairiji sona, mazdaug kur apendiksas. bet taip stipriai, kad stovet negalejau, riete i kamuoli. tai surado bendradarbe budincio gydytojo tel nr, paskambinom ir jis issiunte mane namo. tai dbr jau nuo 9 ryto guliu kojas ant 4 aukstu pagalviu namo susidejus. nusnaudem pora val, isvijom teti valgyt daryt i virtuve :) gerai nors tiek, kad nekraujuoju.  sake, jei iki vakaro skausmai nepraeis, vel paskambint. na iki siol nepraejo...

2011-01-29 20:37

Imba,

apendicitas desneje puseja.

Tai stai, reikia mums poilsio ;) as irgi save nubaudziau uz vaiksciojima - lovos rezimas !

Jai vis skauda tegu vyras daktarei skambina del susitikimo, vistiek reikia kad ji tave pamatytu ar patarimu duotu, nes ateity tai poilsio reikes. reikia kad ji sektu idemei tavo sveikata, nes darbas stovimas, anksciau laiko galesi pradeti ilsetis nei visos...   ( as irgi noreciau jau nuo 6 menesiuko nebedirbti ;) bet bus matyti kaip ten bus, labai as jau cia i prieki priplanavusi)

2011-01-29 20:40

jau ir vakaras, matyt ir pas daktare lanketes, kokios naujienos ?

beje, jai greit atsikelusi pradedu eiti, ar vaikstau tai man irgi sonus bet apatinius suemineja, turiu kaip vezliukas pradeti judeti :)

gal per daug darbo tuo metu buvo, gal labai save vaikei ...

2011-01-29 21:54

sveika. as ir numigt spejau, ir pavalgyt, ir pas budincia daktare nuvaziuot. del apendicito tai tikrai taip - suklydau puses. is tikruju tai as visada tas puses apendicito maisau :D tai nenaujiena ir sikart :) itaria man slapimo pusles uzdegima, ta lengvos formos, kur nera simptomu, todel israse antibiotiku kursa 6 dienom. mano darbe viena priziuretoja labai nagla ir ziauriai megsta visus stresuot, nors diena buna lengva, nebuna daug klientu... tai praeita savaite as su ja turejau nemaloniu situaciju, buvo daug nervu, tas irgi prisidejo prie mano savijautos. atleido mane nuo darbo rytoj daktare. jei dar ir rytoj skaudes, atleido ir nuo pirmadienio darbo ir pirmadieni tada pas savo daktare jau eisim. o dabar kazko vel pykina siek tiek, bandysim pavalgyt salotu. gero vakaro :)

2011-01-30 11:42

lyg ir 12 savaiteje turetu nustoti pykinimai

( man pasiseke jog isvis ju nebuvo, isskyrus silpnumo atveju vienu)

pazystama pasakojo jog viena moteri butent nuo 3 menesiu pradejo pykinti ir visus 9 menesiukus .besilaukiancios antro kudykio, o su pirmu isvis neturejo problemu, cia taip kiekvienoms skirtingai.

Visad jaunesne maniau jog nestumas tai dievo dovana, nuostabiausias jausmas tai nesioti kudiki, savo ... bet pastojusi pradejau jausti deskomfortus ivairius, ir kodel as taip prisigalvojau kad tai nuostabus jausmas :-/ bent jau pirmus tris menesiukus tikrai nelengva, ar ne :)  

As jauciuosi tikrai laiminga kada matau savo varliuka ekrane (per EHO), stai sios minutes man tikrai laimingiausios gyvenime. siuo momentu pamirstu viska, ir kas gera ir kas blogo

Del vaistu, ko labiausiai tai pergyvenciau stipriai susirgti kad reiketu imti antibiotikus, kaip tu pati jautiesi ?

Kadangi man letine liga, tai mane nuo vaistu isvis pykina ir tik pasidarius geriau as tuoj pat juos nutraukiu, daktarai zinoma tuo nepatenkinti. Ir siuo atveju gine man israse nuo pilvo skausmo, nors minejau jai jog neskauda, tarytum ju toks darbas prie perziuros ir vaistuku israsyti. Ir nuo pat pradziu ji man kiso vitaminus nuo kuriu as atsisakiau, geriau tik folio rugsti drauges parekomenduota.

Saugok save, sunku turbut su tokiais skausmais, tikiuosi ir vaistu nereikes per daug gerti

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-01-30 21:00)

2011-01-30 11:57

labas rytas :) sveikatytes siandien geros, matyt reikejo ramaus ir nedarbingo savaitgalio :) nebeskauda, bet del to uzdegimo vaistus reikes pradet gert, nes negydomas gali i inkstus persinest, o tada nei man, nei leliukui negerai yra... siandien info lapeli tu vaistu skaiciau, kad ju salutinis poveikis yra daznas pykinimas. ot tai bus man - siaip dar pykina ir dar + nuo vaistu uzplauks pykint... as visada galvojau, kad man bus labai lengva pastot ir nestumas bus labai lengvas. taciau po tu per stipriu kt mano hormonai isvis paselo... kai nustojau kt gert, pusantru metu nepastojau ir mm buvo gal tik 3 kartus... :S o dabar, kai laukiuosi, tikrai nebegalvoju, kad man bus lengva :D vien tas pykinimas istisai kiek jegu atima... kartais ir verkdavau, kodel mane turi taip pykint, kad vos pajudu... bet kuo toliau, tuo geriau jauciames, nes pykina tik kai valgyt norim :)

2011-01-30 21:04

laba vakara :)

man prasidejo si diena irgi gerai :)

kraujavimu nebematyti  nei tepimu, super :)   kaip reikes save saugoti ateity nznau, bet ryt jau iseisiu i miesta, pradesiu judeti po truputi po tokio lovos rezimo 

kaip jums mamytes sekasi ?

Imba, kaip tau, nebeskauda sono, vaistus pradejai gerti ? jai pykins nuo vaistuku, tai mano loginiu supratimu tau nuo ju salutinis poveikis ir geriausiai pakeisti vaistus ( vadinasi jie tau netinka) o kaip istikruju nznau.

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-01-30 21:08)

2011-01-30 21:45

uwendi tu vaistu tas salutinis poveikis yra pykinimas, vemimas ar viduriavimas. pasitaiko labai daznai jie (taip rase info lapely). siaip manes nuo ju nepykina, siandien buvo pirmoji vartojimo diena. mane supykino labai nuo ledu :( iki siol skrandis neatsigauna... bet pati kalta, nes zinojau, kad nuo ledu man taip bus, taciau vis tiek valgiau :)

visa savaitgali pragulejom, rytoj irgi atsiprasiau nuo darbo, sakau pradesim pamazu judet, o ne nuo 5 ryto sokt is lovos ir darban. sono nebeskauda, minkiau pilvuka siandien, labai jau norejau gimda pajaust :) tetis irgi pajaute, su sypsena sedejo :) bet, matyt, kad maziukui musu nepatiko maigymai, nors ir lengvi, nes paskaudo pilva siek tiek, bet greit praejo. valgom obuoli ir kaupiam jegas naujai savaitei :)

labai smagu gidet, kad nebeteplioja taves ir nebekraujuoji :) rupinkis savimi ir mazuoju :)

2011-01-31 11:17

Kaip fainai :) ledai !!! , turbut pas jus ten silta, kad galite lepintis. as pasisaugau, atsalo orai, tai stengiuosi neissaukineti ligos. lauksiu vasaros ;)

Norejau pasiteirauti? kaip su tomis savaitemis ( nestumo savaitemis) as maniau jog man 12 savaites 4 diena, o pagal supermamos kalendoriu man parode jog jau 14 savaite  , neturiu lietuvisku knygu, daktare nieko neminejo, ir su info atsilieku.

kaip jus skaiciuojate savaites, man menesiais lengviau :) skaiciuoti. nuo tos iki tos dienos = stai ir menuo :)

Jau pajutote gimda, o nieko tokio jai taip maigyti, as irgi  noreciau

zinoma per tas dienas vyrui net pilvuko neleidau liesti, jis tik sirdeles plakima vis nori isgirsti :)   kuris gal dar per silpnas.

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-01-31 11:30)

2011-01-31 13:32

oj ne, cia irgi salta :) mes Danijoj gyvenam :) atsilusius jau valgiau, bet daugiau kuri laika ledu jokiu i burna neimsiu, nes per daug pykina nuo ju paskui...

su tom savaitem tai ir mums buvo daug nesusipratimu... kaip mums daktare isaiskino, tai daktarai visada prideda 2 savaites (kazkas tipo kai kiausinelis jau buna brestantis, ovuliacijos visokios). sakau gerai, pagal musu skaiciavimus mums yra 7 savaites, bet pagal daktarus (su tomis 2 savaitem +) yra 9. tai sakau jei kas nors paklaus, kiek laiko laukuosi, ka sakyti? :D ji sako ir tu, ir daktarai teisus. zodziu ir cia man nera visiskai aiskus dalykas :) bet skaiciuojam pagal daktarus, kad viskas butu aiskiau :)

as savo maziuko sirdele tik maciau, kaip graziai ir ritmiskai ji blyksejo, kai ejom pirmo echo daryt pries pirmaja akupunktura :) negalejau nustot sypsotis visa likusia diena :) galbut rytoj galesim ir isgirsti :) eisim echo darytis, ziuretis, ar sveikas musu lelius :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-01-31 14:17

mes ir ryt eisim echo darytis,noreciau labai kad lyti pasakytu,bet ar matys ar ne neaisku...

2011-01-31 14:37

galetu lelius jau ir pasirodyt visu grazumu :) o ar patys norit zinoti, ka turesit?

as irgi noreciau kuo greiciau suzinot, ka turesim (turiu labai didele nuojauta, kad mergyte), bet dar per anksti, manau, pamatyt :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-01-31 20:38

norim mes patys labai zinot...nes taip tikimes dukrytes,bet kaip bus tai tik pats dievulis tezino...

2011-01-31 21:10

labas vakarelis

siais laikais mazai kas megsta siurprizu, ar ne :)

as irgi laukiu menesio galo kol suzinosime lyti, ir tetis laukia, tada jam bus ka veikti, vezimelius rinkti :) o as noreciau irgi kraiteli po truputi ruosti, bet anyta sake is anksto nieko nepirkti, tai ka reiskia siais laikais is anksto   ? pasako lyti ir pradedi ruostis ar ne taip :)

kaip jus lyti numatote ar nujauciate ?

noreciau mergaites, bet jau per daug noriu, nes vienu momentu ziurejau forume apie busimo kudykio lyti,  ja galima pagal kalendoriu ir gimimo data nustatyti, zinoma ten sako berniukas, na ir sugadino nuotaikas  , tad nusprendziau jog nusistatymas tikrai ne i gera. Del to labai laukiu Echo greiciausio, kad zinoti lyti ir jau pradeti leliu vadinti ji ar jis :) ieskoti, rinktis varda :) koks dziaugsmas ar ne :)

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-02-01 13:16)

3

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Domas