Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Laukiant mažylio

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2010-12-03 22:07

taip taip taip - jeeeeeeeee!  yra :) maziukas, jaunas dar taip sakant :) tik kokia savaitele, nes ta teigiama juostele buvo vos vos matoma pas daktare, bet ji patvirtino, kad laukiuos :) tai uz 7 savaiciu eisiu i pirmaji patikrinima :)

ir pati nesitikiu kazkaip, bet vat ir pykina jau kelias dienas (siandien buvau is darbo namo issiusta), ir valgyt noriu, pasidarau, nebenoriu, nes pykina, ir sona skauda... kazkaip keista, kad nuo pat pradziu viskas taip jautriai

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 27

2010-12-04 10:32

nu fainasveikinu

2010-12-04 12:22

labai aciu :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 9

2010-12-05 17:09

Imba, nuoširdžiai sveikinu, aukit sveikai :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2010-12-05 17:29

Nuosirdziai sveikinu lmba,saugok save ir savo zirniuka...

2010-12-05 22:13

Aciu, mamytes, uz sveikinimus :) Kazin kiek laiko turi praeit, kol pradesiu tiket, kad vat tikrai laukiuos? :) Manasis tai sako, jog nesitiki vis dar kazkaip, nes pilvo nera :D Labai saugosiu save ir musu "beiby", kaip mes sakom :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2010-12-06 08:52

Greit tas pilvukas atsiras,as irgi vis laukiau,o dabar kartais net sunku puskuot pasidaro...bet tai grazus,didelis turtas.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-12-06 11:18

Nugi sveikijimai

Lengvo nešiojimo.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 232

2010-12-06 16:06

Na kad tikrai laukiuosi, supratau, kai pajutau judesiukus. O dabar tai jau nebeimanoma tuo netiketi, nes daznai ir stipriai apie save primena musu mazylis  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-12-14 10:55

Sveikos, brangiosios manytes mums jau 10 savaite, mes tokie laimingi, kad musu seima pagauses, tik va turim beda svoris labai greitai krenta, apetito nera, gal kuri nors gali ka patarsti?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-12-14 13:04

EEDDIITTAA 2010 12 14    

Sveikos, brangiosios manytes mums jau 10 savaite, mes tokie laimingi, kad musu seima pagauses, tik va turim beda svoris labai greitai krenta, apetito nera, gal kuri nors gali ka patarsti?

Laukti antro trimestro...  

o kai ateis trečias nesiskūsti kad svoris  lb auga :)

Jei gerai (normaliai) jautiesi viskas OK...

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 27

2010-12-14 13:09

o as puciuos kaip burbulas net baisuman  tik 3 men ir keleta dienu ,bet jauciuos suapvalejus,o valgau atrodo kaip ir anksciaujei taip ir toliau 9 men netilpsiu pro duris

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-12-14 14:10

Nu tai tada laukiu toliau, kas bus, tikiuosi viskas susitvarkys ir mes augsime puikiai

2010-12-21 14:46

apie ketvirta menesi organizmas jau buna prisitaikes, o iki to vyksta keisciausi dalykai. as pati iki 4 men numeciau 4 kg, o dabar mums 6 men ir priaugau 6 kg. jau koki men svoris nesikeicia, nors pilvukas jau atsikiso kaip reikalas. matyt, vel krinta mano svoris, o maziukas auga. todel svoris nesikeicia. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2010-12-21 16:34

Sveikos, ir as jau 3men :) ) Bet kazkaip nesijaudinu del nieko :)  Tad ir tau patarciau nurimti ir dziaugtis akimirkomis su vyru :)

2010-12-22 16:19

Aš irgi bandau džiaugtis nėštumu ir dėl svorio visai nepergyvenu. Svarbu, kad mažiukas būtų sveikas. O mano svoris, kai reikės, susireguliuos  

2010-12-26 18:04

o as vat jau gera antra savaite su pykinimu gyvenu  ne tuo baisiuoju, kur puse dienos tualete praleisti galima, bet tokiu paprastu, bet stipriu. Kaip atsikeliu ryte su juo, tai taip ir miegot nueinu su ta pacia kompanija :( Vidury dienos turiu pora valandeliu, kai viskas gerai, tai bent jau dirbt galiu (darbas irgi nera lengvas, restorane, visada stovimas, o dar tie kvapai, kai pykina...). Suzinojau, kad gazuotas mineralinis vanduo padeda nuo pykinimo, bet tik tam kartui, nes jei atsigeriu daugiau, tai ir vel pykint pradeda :( Gal mamytes esamos ir busimos kokiu patarimu turit, kas dar gali padet? 

2010-12-28 19:38

Na cia labai sunku ka nors patarti, nes kiekvienai skirtingi dalykai padeda. As pvz kai vemiau, tai niekas negelbejo, net vandeni ir ta atiduodavau. veliau palengvejo, kai pradejau sriubas valgyti, na tiksliau tokius lengvus buljonus. nes daugiau niekas neuzsilaikydavo skrandyje, tai budavo baisu del maziuko... 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2010-12-28 21:42

Sveikos, mielosios busimos mamytes!

Man labai reikia Jusu pagalbos. Prasau, uzpildykite mano magistrinio darbo anketa. Ja rasite cia: http://www.publika.lt/apklausa-15-4d17a63ccf053.html

Labai Jums aciu!!!

Sekmingu ateinanciu metu!

Pagarbiai,

Reda

2010-12-29 21:03

buvau siandien pas gydytoja, bet kandagi mums dar tik 5 savaitele, tai nenorejo jokiu vaistu israsyti, bet paskyre laika pirmadieniui pasikalbet. Nes sekretore jos mums pasake, kad nuo pykinimo ligonineje daro akupunkturas. Idomu, kaip toks dalykas gali padet. Beje, cia ne Lietuvoje, o Danijoje. As dirbu restorane, tai man nuo tu maisto kvapu taip negera buna, kad ne tas zodis. Aciu Dievui, kad nevemiu. Bet ir valgyt nieko negaliu. Siandien ryte pasisveriau - nuo praeitos savaites numeciau beveik 3kg. Tai taip nesmagu paliko, nes maziukas juk dar vystosi, o man svoris krenta... Be to, siandien buvo pazanga - su busimuoju vyru uzsukom i kavine pavalgyt, nes pajutau, kad jau noriu, tai uzsisakem po omleta, labai didelis buvo ir skanus, idarytas su bulvemis ir darzovemis, tai pasiekimas buvo didiausias - suvalgiau beveik visa! Tik paskutinis kasnelis netilpo. Tai net paciai geriau pasidare, nors neutrukus vel pykint pradejo... :) man bendradarbe viena gera patarima dave - atsikelus ryte nepilt is lovos tuoj pat, bet koki pusvalandi dar pasivoliot ir tuo metu sausu pusryciu po liezuviu siek tiek pasidet ir laukt, kol istirps. Tada nuryti, atsigert vandens (kiek nori ir gali) ir vel tuos sausus pusrycius detis. Ir taip kelis kartus, kol tas pusvalandukas praeis. Tai is tikruju taip blogai nesijauciau, kaip kad kiekviena ryta, kai i darba reikia, kai zadintuvas nuskamba ir kelies iskart. Nu bet vis tiek pykina :D  

2

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
Enrika