Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Laukiant mažylio

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

11

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2011-05-24 12:26

Sveikos busimos mamytes :)

laukiuosi jau antro planuoto vaikucio ir abu kartus pas ginekologa nuejau 8 savaiciu, kadangi nestumo sekimas tam ir sukurtas, kad pasidarytum tyrimus iki reikiamos dienos, kad butu galima isvengti bedu su vaikuciu, perspeti infekcijas, apsigimimus ir t.t.t

Todel mamytei kuri jau 7 men nescia patarciau kuo greiciau ten apsilankyti, jau vien del to kad suvoktum uz ka esi atsakinga, nes kad bijai cia ne pasiteisinimas, o vengimas atsakomybes. Paskui televizijoje grineviciutes laidose visi ir kaltina medikus del komplikuotu gimdymu ir vaikuciu. O as manau kad mes mamos, pacios del to esam kaltos, nes jei gerai jauciuos tai ir atrodo nieko cia nenutiks. Man taip o jam ....??? Klausimas. Man anemija, ji buvo visa gyvenima, laikas nuo laiko ja pasigerinu, bet is esmes pripratau ir gyvenu, ir per nestuma pradzioj i tai ziurejau atsainiai, o va dabar mano maziukas jau dvi savites neauga, ir priezastis to mano mazas spaudimas ir anemija. Terminas gidmyti buvo geguzes galas, dabar jau reitku bent birzelio 7 sulaukti kad jam gyventi butu geriau. Todel manau kad tyrimai, o ypac anktyvas ultragarsas, kuris daromas su nespalviniu doploeriu ir irodyta pasaulyje kad vaikuciui kenkia tik spalvinis, nieko blogo, o padeda isvengti vaisiaus augimo atsilikimo.

Parasiau savo istorija tik pamastymui, cia kaip vaiku skiepu kalendorius, sukurtas nes jis gelsbti gyvybes, taip ir cia.

Sekmes visoms besilaukiancioms

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2011-05-24 12:33

Sveika as nescia taip pat :) susirasom Daivax1979@gmail.com :)

2011-05-24 12:47

Sveika,

malonu bus pabendrauti :)

Laukiant mažylio

2011-05-24 12:48

aha :)

2011-05-24 12:51

parasyk man i gmaila :)

2011-05-24 12:56

jau parasiau

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-05-24 18:48

Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

11

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Danielius