Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Laukiant mažylio

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

10

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 161

2011-05-05 22:22

Echo daro is pradziu kas 8 sav,po to kas 6 sav,jau turejau tris,tai jau daug,nes ir vaikeliui nesveika tie svitinimai. O as visada svajojau apie du vaikus ir tiek zadu turetu,daugiau nenoriu. Vienam vaikeliui per liudna augti,ir jis palieka islepintas vienturtis vaikutis. As jau dabar pagal savo sunu matau,kaip jis su pussesere zaidzia dviem metukais jaunesne ir niekuo nenori dalintis,viskas tik jo ir viskas tik jam. O jam ir paciam bendrauti norisi su vaikais,tai tenka va mokinti,kad dalintusi. I darzeli reikes eiti ir i mokykla dar beto svetimoj salyje ir kalbos nemokant juk jam bus tikrai sunku pirmus metus.Beto ir paciai norisi vel mazo leliuko,kadangi mes moterys ir megejos buvom su lelem pazaist,tai cia leliukai mums tas pats,panesioti,paciuciuoti norisi kuo ilgiau,bet kad jie greitai uzauga ir nebenori tu musu glamoniu ir buciniu,tai ir pasiilgti tu mazu leliuku

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 215

2011-05-06 21:41

Sveikutes... Gali man kasnors pasakyt kada pirma karta daro ehoskopija? Siuo metu man apie 14sav, o pas ginekologa vizitas tik birzelio 7d... Seip labai pergyvenu, nes dirbu sauleje kur ne visada yra pavesis.... Gal nieko nenutiks mano mazyliui....  

2011-05-06 23:52

Man abu nestumai ispuole taip,kad dare kai buvo 18 sav. bet cia nuo kiekvienos nestukes priklauso,jei gerai jautiesi nieko neskauda,kraujavimu nera,tai sulauk to skano kuris tau paskirtas. Kitoms anksciau daro jei gresiantis ar panasiai.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-05-07 10:55

as pirmaji gavau 7 ar 9 savaite, nepamenu, nes ejau akupunkturos nuo pykinimo darytis. tai turejo isitikint, kad tikrai laukiuosi :) Antraji echo "apturejau" 12 savaite (DK 10-12 savaite tikrina ar maziukas neturi dauno sindromo). Dar viena gavau 18 sav, nebuvo planuotas (pries pastojant turejau susitikima numatyta su ginekologe) ir paskutinis buvo 20 savaite, taip vadinamas vidurinis echo. O daugiau, jei viskas mums ir toliau gerai klostysis, nebeturesim. Nebent privaciai eit ir moket

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-05-08 22:27

Violalove 2011 05 06    

Sveikutes... Gali man kasnors pasakyt kada pirma karta daro ehoskopija? Siuo metu man apie 14sav, o pas ginekologa vizitas tik birzelio 7d... Seip labai pergyvenu, nes dirbu sauleje kur ne visada yra pavesis.... Gal nieko nenutiks mano mazyliui....  

Sveikute Violalove

Su tais Echo toks keblus dalykas, matai :)

priklauso nuo salies ir nuo daktares. au reiketu pasiteirauti kaip viskas vyksta ispanijoje, jai gerai supratau tu ten gyveni ?

taigi, as Prancuzijoje, bet ir cia priklauso viskas nuo daktares, kokia pasirinksi.

Stai pries tai minejo kas Echo per daznai negerai, o man daro kas menesi kaip tik turiu vizita, skaiciau kazkur kad ne dazniau nei kas savaite, nebent yra butinybe. tad gal nieko tokio jai i menesi viena karta paziurime i leliuka :)

Taigi, kaip ir sakiau viskas priklauso nuo daktares pas mus, nes cia prancuziska sistema, eini kaip pas privatu, moki pinigelius o tau grazina socialine institucija ( cia jai dirbi legaliai su visais dokumentais) pas ginekologe savas aparaciukas kitame kabinete , nereikia net eiti i ligonine. Pirma karta kaip éjau kokia buvo 6-7 savaité, tiksliai nepasakysiu, ji patikrino, paminejo jog pabrinke ir nuejome iskarto daryti Echo per kuri ir pamateme vaisiu....

Mano pazystama tame paciame mieste vaiksciojo pas gine taip pat kas menesi bet jai nedare kaskarta Echo, tik kada norejo ar kada jau prasesi kad lyti paziureti ir t.t. 

Tau jau butinai turi padaryti Echo, jai nedarys tai pati primiktinai prasykis, kad jau noretum paziureti. jai pas jus tokia panasi sistema kaip pas mus, tai neturesi problemu ir nereikes prasytis :)

na del saulutes, tai ji vis karstes, gal yra pagal istatima kad dirbsi valanda maziau bet kuria tau apmokes darbdavys, gal duos geresne vietele darbdavys jai tures galimybe ir uzjauciantis bus. Zinai , Su daktare pasitarsi del kaitros, ji tave anksciau atleis nei reikes iseiti i dekretines , jai ka tai nebijok keisti ginekologes, mes joms mokame ir mes turime teise buti gerai aptarnaujamos

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-05-08 22:34)

2011-05-08 22:43

Violalove, o kaip tu dirbi prie saules, norejau paklausti, tave pykina ? ar kokie negalavimai ?

gali ir nepykinti, ( manes pavizdziui nemykino) bet galvos svaigimai ir visa kita, reikia buti atsargiai, visalaika tik silpniau ir nelauk, seskis ir pasedek minute kita kol praeis ( nors ir ant zemes jai nera kedes), nes po to bus dar blogiau. man net saules nereikejo, uzteko silumos patalpoje ir as ten vos nealpdavau :)   taigi saugok save, stebek savo spaudima, nepersitempk, juk sunkus tempimai , kilnojimai gali gresti vaisiui. O jai lankstytis dar reikia, tai nezinau, nes man jau sunku pasilenkti kazka paimti.

2011-05-08 22:47

ar jus merginos grynam ore dirbat kaitinant saulei?

2011-05-08 23:08

butu saunu, kad mes jau bent langus galetumem darbe atsidaryt, bet ne, negalime, neturm tinklelio ant langu nuo vabalu... o oro kondicionierius nieko nepadeda, kai maziausia temperatura gali but +18, virtuveje, kur visos keptuves ir gruzdintuves ir visi kiti biesai ijungti maistui gaminti (restorano virtuveje). as virsininkes naujos paklausiau, sakau, o tai gal galima mums ta tinkleli nuo vabalu isigyt, kad langus galetumem atidaryt. sako nu nelabai, nes tada oro kondicionieriai neveiks taip, kaip turi, paskui jus vejas perpus... kai lauke buna +20, viduje buna + 25... pasiskundziau biskuti :D

2011-05-08 23:19

Tai Imba dirbi virtuveje? tai tikrai karsta ten,o argi kondicionieriai nepadeda?

2011-05-08 23:21

visur, ir karsta, ir salta darau, ir prie kasos stoviu, ir indus planu, ir restorana tvarkau. kai kuris kolega pietauja, reikia pavaduot, tai visi taip ir keiciames. o kai virtuveje aliejus verda, keptuves, skrudintuves ir kiti rakandai ijungti, tai joks kondicionierius nepadeda :(

2011-05-08 23:43

Tai i virtuve neik juokauju. Sunku aisku. O as mesineje dirbu. Mesa pjaustoma ir pakuojama saldytuve. Pastoviai ijungti veikia ventiliatoriai,kurie pucia salta ora. Nors atrodo iki10 laipsniu yra,bet tikrai nesijaucia,kai pastoviai pucia is visu pusiu ir nera kur pasislepti,tai ir dirbam ziema ir vasara su golfais ir megztiniais O kai vasara iseinam pietu i lauka su storiausiu megztiniu,tai gryze po pietu susile vel i ta salti greitai atvesti,taip ir kimba tos ligos

2011-05-08 23:43

ne, as ne prie saules dirbu, violalove virs saulutes kaitinasi

dirbu kaip ir postogu , bet ir patalpose buna silta ;)   greitai kondicionierius jungsime :) na bet man tai bus neaktualu, nes neplanuoju ilgai labai uzsibuti darbe

2011-05-08 23:49

Kalista, as taip pat svajojau nuo vaikystes apie 2 vaikucius, nes ir mes su brolium augome, buvo visko vaikysteje bet tik neliudna :D

Stai mano vyras kategoriskai ne, na siandien jis turbut mane norejo paezinti tai sako turesime 3 lelius, jis zino jog triju nenoriu , bet as nieko jam ir nepasakiau, tad nesupratau ko jis ten mane bande iserzinti, gal kad man nebelengva su pilvuku, visur kliunu, sunkiau vis darosi :) steneti pradedu  kaip senute.

Bet sakau jai gyventi prancuzijoje ir tureti 2 vaikus, a tai sutikciau jau ir treciam :D nes trecia vaika kaip ir valstybe gaunasi uzaugina, tau tereikia isaukleti tinkamai ir isleisti dora zmoguti i ta platu gyvenima

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2011-05-09 14:29

sweikos mamytes as laukiuosi jau 7menesius ir dar nebuvau pas ginekologa.lb bijau.ka daryti?padekit

2011-05-09 14:47

Sveika june Tu turbut gerai jautiesi,kad dar lyg siol nebuvai pas daktaru. Kas gi tau belieka? eik dabar kol dar nepagimdei,padarys tyrimus jei prireiks ir dabar Taigi drasiau!!!! Nebijok niekas neikas...tik pabambes ir viskas,bet nereikia i tai kreipti demesio,jie tau negimine,pagimdysi ir pamirs

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-05-09 16:19

june 2011 05 09    

sweikos mamytes as laukiuosi jau 7menesius ir dar nebuvau pas ginekologa.lb bijau.ka daryti?padekit

niu žinok nesvarbu ar gerai jauties ar ne bet nors dėl atsakomybes reiia būtinai nueiti pas daktara.. nejaugi Jums pačiai neidomu kaip ir kas? siūlyčiau nueiti.   tiesa o ko tu bijai?

Paskutinį kartą redagavo: Drugelis (2011-05-09 16:20)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-05-09 19:36

june 2011 05 09    

is pradziu noretusi suzinoti kiek tau metu ir ar jau esi buvusi apsilankiusi pas ginekologa pries pastojant ?

o po to priklauso kodel bijai ? ginekologas tau pades, atsakys i visus klausimus i kuriuos tu dar neturi atsakymo, kaip pasiruosti gimdymui... !  testukai svarbiausiai kad butu padaryti :)

Jai bijai kad vis uzdelsiai nueiti, na tai irgi neproblema, siais laikais juk per dauk mes save lepiname, anksciau busima mama nueidavo tik 3-4 menesyje pas daktara, kada jau tvirtai zinojo jog vaisius gerai prikibes ir nebus persileidimu. buna kas ir pagimdydavo be daktaru, bet, bet  budavo tokie laikai :)

Kada nuejau pas ginekologe, nors tai norejau padaryti pies pastojant, bet taip isejo kad pritruko laiko ( o gal noro dydelio) jau buvo man daugiau nei menuo, pas ja ir suzinojau kad laukuosi :)

ji paklause ar dariau testa pries krutu ir gimdos vezi ? - na, as jai ir pasakiau kad paskutini karta buvau pas ginekologa gal pries 9-10 metu :) ir nieko cia tokio, ji tada labai kruopsciai mane istyre, paeme visus meginius, ar nesergu virusinemis ligomis, kokiais gribeliais, ar nera vezio uzuomazgu, kraujo grupe, ji tiesiog paruose mane nestumui.

Jai tu nueisi veliau , tai tkrai nieko tokio, gali pasakyti kad negalejai, arba bijojai, arba dar ka nors. Jai tau pasirode ginekologe nelabai maloni su tavimi ar nepaslaugi, tai sekanti karta kaip eisi, paprasyk pas kita daktare susitikimo :)

2011-05-09 22:47

As su pirmu nestumu nuejau pas daktara kai buvo 3 men,o su antru irgi panasiai. Kadangi nestumai abu planuoti,ir as gerai jauciausi visa pradzia,tai ir nejau anksciau. Niekas man nieko nesake...cia pas mus elementaru,kad neturint problemu galima registruotis pas daktara kai jau yra 12 savaiciu.kai praeina ta dizioji rizika persileidimo. O jau nuo 4 menesio prasideda skanavimai,kurie butini kad sektu gerai vaisiaus vystymasi.

2011-05-12 12:14

Manau jau June sekmingai nuejo pas ginekologe, tikiuosi jai sekasi gerai :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 215

2011-05-15 23:01

Kaip as su savo mama kalbejau, kad man ydomu vienas ar du, berniukas ar mergaite...-Ji tik nusijuoke ir pasake, kam svitinti vaikui smegenis, dar isdzius...  Gi ka pagimdysi ta ir auginsim...  

10

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Vejas