Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Laukiant mažylio

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 35

2010-10-26 15:14

sveikos mamytes ir busimos mamytes,mums jau 31 savaite,ir man tokiai be patirties labai psichologiskai pavargstu nuo visokiu blogu minciu..nuo tokiu kaip ar leliukui viskas gerai,ar gims sveikas.kaip reikes pasirupint vaikeliu ir t.t....ar nekils jokiu komplikaciju gimdant...ar dar kam nors yra taip buve?

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-10-29 01:02

Manau, kad kad čia yra normalu Ir aš kai laukiausi, galvojau "Ar gims sveika? Ar mokėsiu pasirūpint? Kaip tas GiMdYmAs atrodo?? ir t.t." Tuo labiau, jei tai pirmas nėštumas.. Juk viskas nauja, dar nepatirta Ir tegul kad ir dešimtys žmonių pasakoja, kad gimdymas kiekvienai skirtingai praeina, kad gimus vaikeliui tu pati suprasi ką daryt reikia, vistiek netipatikėsi.. Per daug neapkrauk galvelės, o ramiai lauk jau greit išvysiančio pasaulį mažylio

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 27

2010-11-12 14:08

Sveikos  busimos mayteskaip sekasi auginti pilvukus?Sakykit brangiosios ,ar jusu nekamuoja nerimas?mane tai kazkokdel istisai kamuoja baime,kad tik visas nestumas klostitusi sklandziai,kad  mazylis gimtu sveikas ir pan.Tai kazkaip idomu pasidare ar tik mane kamuoja tokia baime ar cia naturalu ir visos busimos mamytes del to jaudinas,gi visos norime sveiku  ir graziu mazyliu.....

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-11-14 11:43

Sveika, na beabejo kiek viena mama  galvoja ir nori kad viskas būtų gerai i sklandžiai :) galu gale kitaip ir būti negali reikia galvoti pozitiviai ir saugoti save ir vaika :) mano pirmas neštumas ejo gan sklandžiai neskaitant to jog visko būvo.. ir ligoninei gulėjau su peršalimu ir kritau iš laiptu 7 mėn neštume ir net kai nuvažiavau paskutine  ekoskopiją darytis pasake jog vaisius nesivisto :( na vienu  žodžiu visko buvo ir tikrai tokių atvėju buvo mynčiu jog kažkas gali atsitikti negero, tokiais atvejais  myntis patis lenda i galva, nors viskas baiges labaai gerai ir puikiai 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 232

2010-11-14 14:11

Sveikos, mamytės  Nerimas - natūralus jausmas. Jis būdingas ypač toms, kurios laukiasi pirmagimio arba turėjo karčios patirties. Aš vat irgi laukiu to mažo stebuklo. Mums jau 5 mėnesiukai. Ir kiekvieną rytą pabundu su mintimi, ar tai ne sapnas, ar tikrai būsiu mama. Tam įtakos, matyt, turėjo ir pirmasis persileidimas. Todėl dabar ta baimė yra kone dviguba. 17 savaitėlių gulėjome ligoninėje, gimda pradėjo spazmuoti, tai dabar tinginiaujame namie. Saugomės visko (žinoma, neperdaug) ir tikimės, kad šis kartas bus sėkmingas. Kai paklausai, kaip sunku kitoms yra išnešioti (mano pačios nėštumas irgi ne iš lengvųjų), tai norisi saugoti, apglėbti didele meile ir rūpesčiu ta mažą, labai laukiamą stebuklą.

Taigi noriu pasakyti, kad nerimas - tai nieko blogo, juk laukiam ne naujo žaisliuko, o gyvybės, žmogučio. Tik, aišku, nereikėtų perdėti. Juk tą, ką jaučia mama, jaučia ir mažylis. Tikėkim, kad viskas bus gerai

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-11-15 14:14

Tikriausiai nėra nei vienos mamos, kuri nesinervintų, nepanikuotų, ar jau retenybė ir tokių kurių ypatingai lengvas nėštumas, visas kamuoja tikros ir "išgalvotos" (labiau įsivaizduojamos) bėdos...

Tik kodėl vieną kart įlipę į tą "balą" daugelis nori ir vėl? 

2010-11-16 15:42

Čia turėjai omeny vaikutį? Kodėl norisi antro, trečio ir pan.??? Kaip galima nenorėti? Juk tai žmogutis - mažas stebuklas, o jei dar sąlygos leidžia jį užauginti, tai kodėl ne? Juk gražios akimirkos užgožia visus sunkumus...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2010-11-16 18:47

sveikos,mes ir turim nerima,bet siandien echo paziurejo kad viskas gerai,tad kai jauciu judesiukus nesijaudinu....o nerimas yra naturalu.

2010-11-16 20:03

kriosa 2010 11 16    

Čia turėjai omeny vaikutį? Kodėl norisi antro, trečio ir pan.??? Kaip galima nenorėti? Juk tai žmogutis - mažas stebuklas, o jei dar sąlygos leidžia jį užauginti, tai kodėl ne? Juk gražios akimirkos užgožia visus sunkumus...

Klausimas aišku buvo retorinis :D

Čia kaip toj reklamoj - kartą pabandei noris vis daugiau :D

2010-11-23 12:14

Nu čia žinai, kaip kam... Turiu vieną draugę, kuri sakė, kad antras vaikas bus tik per jos lavoną. Tai čia suprask kaip nori. Jos pirmasis nėštumas buvo sunkus, bet manau, kad tai vis vien nėra pasiteisinimas. Juk pasikamuojam daugiausia 9 mėn., o po to džiaugsmo - visam gyvenimui. Aš už gyvybę

2010-11-24 11:41

Nemanau kad nenorėjimas antro trečio yra sunkus nėštumas ar sunkus gimdymas...   Yra daugybė moterų, kurios vos išgyvena, kelis kart stovi ant mirties slenksčio, bet ir vėl ryžtasi...

2010-12-02 12:50

mus dar tik 12 sav ,bet mane kamuoja nugaros skausmas ....negaliu nieko daryt jei kazkiek labiau pajudu tai pradeda gelt nugara...kaip manot ar nera ankstoka tokiam skausmui? jei tik bunu aktivesne tuoj pat traukia prie lovos del to skausmo,o ir keleta kartu buvo pasirode rudu isskiru (jos nebuvo kraujingos) labai negausiai,kad nusiraminciau buvau nuvaziavus i ligonine padare eco sako mazyliui viskas ok sirdele plaka ir pan....bet man vistiek kazkaip neramu labai bijau,kad mano mazyliui nieko nenutiktu....ar kam kada yra buve kazkas panasaus?Busiu labai jum dekinga uz visus komentarus,nes nerandu sau vietos....

2010-12-02 14:03

Jei sakė, kad viskas norm, tai gal taip ir yra, svarbu neįsivaryti ligos, o be to niekas nedraudžia dar pas kitą daktarką apsilankyti...

Dėl nugaros skausmo - nuspirk diržą, kur pilvelį prilaiko, bus nugarai lengviau...

Man pusę nėštumo skaudėjo kirkšnį, beveik negalėjau paeiti, nors sako, kad taip būna tik paskutines 2 sav..

Kiekvienas organizmas skirtingas, kiekvineas nėštumas skirtingas...

2010-12-02 14:49

Na man nugara pradejo skaudeti irgi pakankamai anksti. Dabar kai tik daugiau pajudu, kad ir namie, skauda strenas. Zinok, nieko cia tragisko. Taip jau yra. Tas korsetukas turetu padeti. Man jau irgi reiktu jo pasiieskoti, bet vis nerandu laiko...

2010-12-02 16:21

na turbut as labai itariai i viska ziuriu ,nes tai pirmasis mano nestumas,viskas kelia nerima...mane labiausiai isgazdino tos rudos isskiros ,kurios keleta kartu pasirode.Viskas taip gazdina kai labai lauki savo mazylio o ta dirziuka reiks pabandyt

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2010-12-02 18:58

man su antru nestumu klubus skaudejo nuo 3men nestumo daktare sake gal nervas paspaustas nes vaiksciodavau kaip koja pasinarinusi.liepe po gimdymo apsilankyti pas daktaru bet tik pagimdzius iskart praejo ir iki siol neskauda ir nereikejo pas daktarelius lankytis.irgi pergyvenau sakiau gal sunkei vaikutis gimti bet neytakojo man tas skaumas gimdymo aciu dievuliui.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2010-12-02 21:15

Sveikos esamos ir busimos mamytes :)

Oj, kaip rankos dreba man is laimes...  Bet kazkaip baisu per anksti prisigalvot... :) Zodziu pries gerus 3 metus ginekologe israse man kontraceptiniu tableciu. Ir kaip paaiskejo po poros metu, kad ji man israse per stiprias su per daug hormonu. 2009 metu birzeli sugeriau paskutines tabletes ir su draugu nusprendem padaryti pertrauka tarp KT. Taip ir nebesugrizau prie tu baisybiu, nes priaugau svorio, padidejo plaukuotumas ir... pusantru metu turejau tik 3-4 menesines... Skamba ziauriai, ar ne? Bent jau man... Ir zodziu po visu daktaru, per paskutini apsilankyma pas ginekologe pasikalbeti apie gautus kraujo tyrimu rezultatus, ji mane vel "nuskenavo". Ir pasake, kad jei norim vaikucio, tai po poros dienu kokias 3-4 dienas is eiles reikia bandyt. Nu ir pabandem :) Praejo mazdaug tik viena savaite, siandien vakare pasidariau testa - ta teigiama juostele tokia blanki, bet matosi gana gerai 

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2010-12-02 21:17

Nu ir ne ta mygtuka paspaudziau :D Tai vat, rodo kaip ir teigiama, tai is blogos dienos vakaras pavirto linksmas :) Labai tikiuosi, kad galesiu pagaliau prie Jusu prisijungti :) Taciau po poros dienu dar karteli bandysiu pasidaryt testuta ir jei teigiamas - eisiu pas seimos daktare dziaugtis naujienom :)

2010-12-03 14:05

na tai ka tik patys didziausi sveikinimai,ir tikekimes ,kad istosi i mamyciu gretasIsivaizduoju kokia laiminga esiziauriai geras jausmas kai suzinai,kad turesi mazylilauksim naujienu!

2010-12-03 14:09

tiesa mamytes norejau paklaust kaip daznai jum daro ekoskopa?man va kai dare 9 savaiteliu buvom tai dar nelabai kazka suprtau kas ten toks maciau kazkoki kleckiuka lyg judanti ,ir plakancia sirdute rode

1

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Vėjus