Forumas > Visuomenė > Socialiniai reikalai > Skyrybos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 53

2010-11-06 23:16

Sveikos Mamytes. Iskart atsiprasau,jei tokia temele jau yra.  tai va pabandysiu papasakot ko man reikia...

su vyru santuokoje gyvename 2m,turime dukryte 2m. susikloste taip,kad "liubov prasla,zaviali pomidori"   ;( is jo puses). siandien susirinkau daiktus ir isvaziavau pas mama,sunku yra ne gryzt,nes nuo mamos iki "pragaro" pestute 15min kelio... paklausit kodel pragaras?? nes buvau kiekviena miela diena izeidinejama,pastarasias 2sav,kaip tik savaitgalis taip ir namo negryzta.. o kaip jau gryzta,tada jau man reik atlaikyt,jo visus keiksmus,smurta ir t.t

Mamytes,sakykit nuo ko pradet?? neturiu lesiu kreiptis i advokata,ar galima be jo apsieit? jis beje nesutinka skirtis graziuoju,nes turim uzgyvene buitines technikos,automobilis.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-11-06 23:21

Tiksliai nz ar del skyrybu valstybes garantuojamas nemokamas advokatas yra skiriamas, taciau gali pabandyti nueiti i savo miesto savivaldybe ir klausti del nemokamo vastybes garantuojamo advokato.

2010-11-06 23:27

bet kaip as nueisiu i savivaldybe,jei pas mus net metrikacijos nera? ar man i ta miesta vaziuot kur susituokem? visiskai zalia tokiam dalykui

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-11-07 00:46

Mano informacija senoka, nes dabartinis vyras mano prieš daugiau nei 6metus skyrėsi su pirmąją žmona.

Vistiek advokato reiks, nes prašymą skyryboms pildo advokatas, ir teismas kitaip išskirti negali. Pigiausias variantas yra skirtis abipusiu sutarimu, turi pakalbėt su vyru, tarpusavį nuspręst kas kam lieka ir pas advokatą surašyti visą tą popierizmą, turi dalyvaut ir jis (nes visgi abipusis susitarimas). Po kelių mėn. bus teismas, bet iš pirmo karto jūsų ko gero neišskirs, nes mano vyras su tuometine žmona jau negyvenęs buvo pusę metų, bet vistiek davė laikotarpį susitaikymui - pusę metų. Atsiėjo jam tuo metu skyrybos apie 400lt, dabar gali būt ir brangiau, nes tai senokai jau buvo..

O jei nebus abipusio susitarimo, tai gali trukt laaabai ilgai ir labai brangiai.

Sėkmės Jums ;)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2010-11-07 08:35

reikia vaziuoti i miesta kur savivaldybe yra,nes suprantu kad tu rajone gyveni....kiekvienoj savivaldybeje bent jau juristas nemokamas tai tikrai,bet turetu but ir advokatas...bet butinai savivaldybeje ziurek,tada uzeik sakyk noriu pasiteirauti ir na jam papasakoji ka mum pasakoji ir jis tau patars ka daryti,nes siaip tai yra jei vienam asmeniui neiseina 525lt tai yra skiriamas nemokamas advokatas.man teko tokiom paslaugom naudotis.

sekmes ir stiprybes tau....aukstai iskelus galva ir pirmyn tik jokiu budu nenusileisk,buvo vienas kartas bus ir daugiau kartu...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-11-07 11:36

Yra savivaldybse ir juristai, bet zmonems kurie neturi lesu o turi kazkokiu rimtu problemu, kurioms spresti reikalingas advokatas, savivaldybe gali skirti valstybes garantuota advokata, kuriam nereikia nei cento moketi.

2010-11-07 15:50

mums neiseina po 525lt,tad mes gaunam is paramos skyriaus kiekvienam asmeniui po315lt,gal tas padetu del nemokamo advokato?? as gyvenu rajone,bet yra pas mus savivaldybe,ir notaras(jis yra mokamas). tai nebezinau ka i daryt.. skaiciau internete,jog skyrybos kainuoja nuo 1000 iki 1500lt(bendru susitarimu) o kaip man ji ikalbet,net neisivaizduoju,o turto tikrai nesinori jam dovanot...

2010-11-07 16:18

tau reikia ne notaro,jei gaunat socialine ismoka,tai nueik pas save i savivaldybe kur tvarkaisi popierius ir tau ten turi pasakyt kur vaziuot kad pagal tavo rajona tau priklausytu nemokamas advokatas.tau reik pasimt pazyma is socialinio,kad tu gauni socialini ir vaziuot i ta miesta kuriam tavo rajonas priklauso ir tam mieste yra didele savivaldybe o joje turi but advokatas valstybes.

2010-11-07 16:48

na kazka gal ir suprantu.... Aciu mamytes,bandysiu kazka daryt...

2010-11-07 16:55

nu as jau taip atrodo aiskiai bandau paaiskinti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2010-11-08 13:01

buvo ir pas mane drauge su tokia pacia beda atbegusi - susirado vyras nauja darba, komandiruotes ir nauja drauge atsirado. nusprende skirtis, nes nesutarimu jau ir anksciau buvo, bet nuo ko, kaip pradeti neaisku. kadangi pati niekuo negalejau padeti, tai ieskojom abi geru advokatu ir suradom - corporo teisininkus. jie pirma konsultacija nemokamai suteike, db per teismus skiriasi, nes jie ir bendra paskola turejo ir kt. niuansu yra - jei corporo teisininkai taip nesirupintu byla, tai visiskai isdurta liktu - vyras teisme meluoja, tenka liudininku ieskot ir pan. - totalus kosmaras

2010-11-08 16:08

o kiek tas advokatas ima paskui??? aciu uz pasiulyma,lendu ieskot,skaitytis.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-11-08 16:53

Labas.Kaip tik šiomis dienomis mano giminaitis tvarkosi skyrybų popieriukus.Tai kiek žinau reikia turėti santuokos kopiją,vaikų ( jei yra ) gimimo liudijimus, pažymą apie šeimos sudėtį iš seniūnijos,pažymą apie turimą turtą iš registrų centro ( nekilnojamas turtas,mašina ir t.t. ).Visa šitą tu pati susirinksi,o daugiau turi advokatas surašyt.Iš kurio miesto ar rajono esi?Jei aplink Šiaulius,sakyk,padėsim

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 292

2010-11-08 20:47

as pati ir skyriausi su vyru aisku jo naras buvo skirtis kai nuejom pas advokate pasakem kad abieju susitarimu ir surase viska liepe susirinkti dokumentus kokius reikia susirinkom abu viska ka reikejo ir viskas greitas pas mus rugseji padavem skyrybos o spali mes jau buvom iskirti ir nei teisme net dalyvauti nereikejo

2010-11-09 20:46

vover,aciu labai,bet as is Traku rajono... vis kazkaip neisdrystu kreiptis kazkur,vis galvoju,o gal pasikeis,o gal kazkas atsitks... bet,praejo jau 4 dienos,net neaskambino,neparase.. is kur pasisemt stiprybes,nesuprantu...

2010-11-09 21:33

Tikrai nedėkok,nėra už ką.

Nesitikėk nieko iš vyrelio,pagalvok ,ar verta?????

2010-11-10 10:26

as nuo pirmo vyro ir kazkiek kentejau,maziau nei cia kad rasoma,jam vaikas buvo galvos skausmas ir t.t. kentejau keleta metu,bet kai tik viena karta pakilo jo ranka su ta pacia diena buvo taskas padetas...buvo sunku is pradziu,bet jam sito neparodziau,uzsidariusi verkdavau ir panasiai,bet uz tai daba po 8 beveik metu suprantu kad teisingai pasielgiau nes jis nevertas buvo mano asaru.per visus tuos metus galiu ant pirstu suskaiciuoti kiek kartu vaikus aplanke ar bent telefonu pasidomejo apie juos.....bet ismokau gyventi ir nieko nereikejo is jo,tad ir tau palinkeciau stiprybes ir dar karteli stiprybes,o laime vistiek ateis.....

2010-11-10 11:42

taip mamos,jis nevertas mano asaru,ir t.t.  svarbiausia,kad jam draugai labiausiai rupi. ismoksiu ir as viena gyvent,ne as pirma su tokia situacija.. labai mane "palaiko" vaikas,kur tik as iseinu visada paklausia kur mama,o del tevo niekad per sias dienas nepaklause,tai irgi yra tas kad per vaiko 2 gyvenimo metukus jis beveik nedominavo.. reik nuvaziuot atsivezt likusius daiktus,bet labai jau nenoriu... ne bijau,kad ten ir nepasilikciau...

2010-11-10 11:45

Tai vadinasi esi dar neapsisprendusi,skirtis ar vargti toliau. Pradžioj apsvarstyk,kaip gyventi nori pati ,o tada jau judėk,į priekį be vyro arba atgal ,su vyru.

2010-11-13 21:16

Sveikos Mamytes,as esu apsiprendus 100%,bet yra sunku mest viska. siandien susirinkau beveik visus daiktus,vaziuosiu pirmadieni kada jo nebus,kitus susirinksiu. ta va,nusprendziau del buitines technikos ka daryt,paprasciausia pasisamdysiu masina,ir bejo zinios issivesiu. supratau dabar jau tikrai,kas kaltas kad taip atsitiko. jo draugai.vakar net policija kvieciau,nes mane jo draugai gasdino,jog susidoros,vijo is savu namu,smeize,jog as turiu "jobariu". pas vyra rado policija narkotiku,galvoja lengvesnis toks gvenimas. draugai ji ikalbejo skirtis,ir dar ikalbejo,kad net dnr tyrimus padarytu. dabar mielosios mamos iskilo toks klausimas,ar galiu po dnr tyrimu paduot i teisma del moralines zalos atyginimo?

1

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Ievute