Forumas > Mokyklinukas - auga... > Paauglystė > Ankstyvas brendimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 89

2010-10-31 16:04

pasikartosiu dar karta,tu Kristulka tikrai pavyzdys mums visoms

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-10-31 20:45

oi nereikia tikrai nesu pavyzdys  net pasimečiau . Pridarau begales klaidų auklėjime, na bet juk nesame mes robotai, iš to gyvenimas ir susideda .O dėl vaikų manau kiekviena norime jiems geriausio  

2010-11-01 16:55

supranti Kristulka ka as noriu pasakyt,pvz. gryzta mano dukra is mokyklos ir skundziasi,kad berniukai erzina arba skriaudzia,nu paaiskini,kad tokiu metu jie taip isreiskia simpatija,kita kart buni uzsiemus,tai sakai,ai,neprasidek,bet va taves kai paklausiau,tai is tikruju reiketu placiau pakalbet,apie jos amziaus berniukus ir paaiskint kodel taip yra. Mes mamos dazniausiai tiek susikoncentruojam i savo vaika,kad nepadarom visko iki galo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2010-11-01 17:13

Taip 79Asta su tais kybinimais tai kartais juokas ima.Mano panelyte irgi pasakoja,kad jie kitaip jausmus reiskia,kybina ir laiskus raso,maniske suvargus paskutiniu metu su tom meilem,bet as istikruju jai irgi aiskinu,kad ir be meiles berniukai gali but gerais draugais ir ji be vargo kieme zaidzia su jais,turi savo draugu grupele misria ir kol kas viskas grazu

2010-11-01 17:41

o pas maniske jau kitaip,per praeita gimtadieni prisikviete draugiu ir atvaziavo musu draugu 3 berniukai,veziau juos i kino teatra,paskui ejo visi i mc donalda ir t.t.,tai ka tu sau galvoji,mergicos sau,berniukai sau,tos viena kitai i ausi pletkavoja,jie irgi,nu kazkoks nesusipratimas,gaila man tu berniuku pasidare,tai sakiau siemet lai vienos merginos svencia,net geda pries draugus buvo. Kaip matau,ji nesupranta paprastos draugystes su berniukais,nors ir kaip neaiskinciau,na bet manau praeis pora meteliu,tada jau kitaip galvos

2010-11-01 17:46

Gal but kiekviena mergaite savaip sureiksmina ta draugystePalaukim kai prasides tikri isimylejimai,va tada tai manau turesim tikrai galva pasukti kaip visas meiles pirmasias krizes iveikt,o dabar kaip as sakau vaikiski pipi reikaliukai tegul ir lieka vaikiskais,tik aisku reikia istisai kalbet,man kartais net minciu  ir zodziu pritruksta aiskinimui,o kartais ir nervu...nieko nepadarysi,turim per ta paaugliska vaiku faze pereit.

2010-11-01 18:08

Oi tie bernai  aš savo vaikui aiškinu čiut ne kaip poterius, netampyk sijonų, ar kasų, turi liežuvį, kalbėti moki jei mergaitė patinka pasikviesk po pamokų į kiemą, taip ir mandagu ir mergaitei tikrai labiau patiks  o jis man aiiii mama netampau aš tų sijonų ir nurausta  dievuli dar kokie tik vaikiški žaidimai, bet nuo to viskas ir prasideda, rimtyn ir su lig kiekvienais metais rimtyn.  Mano sūnui eina vienuolikti metai , bet jau viena koja brendime 

Tiesa mergaitės irgi nesėdi sudėjusios rankų, gauna mano vaikinas sms Grantai nori atnešiu savo foto, kad turėtum  mat net akys iššoko oho pagalvojau , aš tiek drąsos neturėjau būdama 10, kokia drasa aš su kasomis vaikščiojau  Sakau ką gi atrašysi, nu čia dabar nereikia man jos nuotraukos kas per nesamonė  

2010-11-01 18:13

Taip taip,Kristulka...mergaites dabar labai drasios ir kitos tikrai jei galetu ant galvos uzliptu...as saviske senamadiskai aukleju,nerasyk pirma,nekabink,berniukas turi dzentelmenas buti ir t.t,kol kas viskas tikrai vaikiski grazus zaidimaio kaip tiek zaidimai toliau rutuliuosim laikas parodys,bet man atvirai pasakius net grazu stebet juos is sono,kaip maniske blizgesiu lupas pasidazo ir nagucius leidziu su permatomu laku nusilakuot,kiek ji triusia,kol rezultatas grazus buna...

2010-11-01 18:21

jo....,mano ir su groziu baisiai vargsta,o siaip tai manau,kad panos is tikruju buna zymiai skaradnesnes ir drasesnes nei berniukai. O kaip pas jus su tvarkom,nes as su saviske kariauju,baisu...

2010-11-01 18:31

Mano vaikis buvo tvarkingas , o dabar tai patyliu..... kovojam, bambu, baru, na bet neilgam tuoj panom norės patikti iš vonios nebeišlys(praustis prausiasi, bet viskas ant greičio) ir namus blizgins  kvepaliukų jau prašo, kad jam nupirktumėm iki šiol užtekdavo , kad tėvelis duodavo besibaigiančius arba vaikiškų, dabar jau viskas sako man nereikia noriu savų ir normalių, o ne vaikams  

2010-11-01 20:58

Taip,taip su tom tvarkom tai amzina diskusija...as savo panelytei esu savaites namu ruosos darbukus surasius,kiekviena diena nedaug,bet svarbu kad jaustu atsakomybe ir padetu man...planiukas pakabintas jos kambaryje ir parejus is mokyklos ji zino kaip savo laika susiplanuoti,kad viska suspetu.Siandien pvz.turejo ji man namo laiptus nuplaut,rytoj geles palaistyt,poryt vonioje kriaukle isvalyt su sveitimo priemone,savo kambari savaime aisku kapitaliai viena kart savaiteje.Kartais diskutuoja,pritingi,bet siaip sitas principas pas mus veikia...

2010-11-01 22:24

oi,as tai vos privarciu ,kad savo kambari susitvarkytu,o kad man padetu tvarkytis,tai reik labai daug pasigincyt,arba pinigeli pasiulyt. Savo n oru padeda tik tada,kai jai ko nors reikia,tada kai lapute buna paslaugi. Aisku,broli pasaugo visuomet,ar i parduotuve nueina,bet kas liecia tvarkymusis.......,tai kazkas tokio....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-01-22 11:41

sveiki,as ir turiu11metu ir 3metu dukrytes,bet su vyresne daug problemu,auksta nepagal amziu kovojam su antsvoriu,o nervai uzeina,kad baisu.paskutiniumetu ypac.prasau pasidainkim rupesciais.

2012-01-25 10:10

31121975 2012 01 22    

sveiki,as ir turiu11metu ir 3metu dukrytes,bet su vyresne daug problemu,auksta nepagal amziu kovojam su antsvoriu,o nervai uzeina,kad baisu.paskutiniumetu ypac.prasau pasidainkim rupesciais.

Kiekvienoje seimo daugiau maziau yra problemu :) vaikai auga,keiciasi,bresta jau dideliais nori buti :) savarankiski tampa vis labiau .

Pas mus tai visko buna, bet kazkaip susitvarkom , isivedame taisykles, arba ivestas keiciame, kazkaip mums taisykles labai tinka t.y. su jomis lengviau :) turi buti kazkokios ribos ir nustatymai juk nebus paida bala.

Oi perskaiciau ankstesnius pasisakymus apie mergaites, sunus susirasineja su LT draugais ,raso jam draugas Grantai jei griztym i LT ir griztum i mokykla, taves panos taip pasiilgo sake butum kas diena man juokas, sunui raudonis :D turi ir cia gerbeju , nervuojasi jis sako atsibo I love you ir I love you :D  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 232

2012-01-30 17:13

sveikos mamos,noriu paplepeti apie paauglius.kiek cia skaitinejau visos turi merginas11 ar 12,ir jau prasideda bedos o kas bus toliau :(   as turiu sunu 14m.iki siol viskas buvo lyg normaliai pasipykdavom ir tuom viskas baigdavosi,galima sakyti buvo geras ramus vaikas.o dabar kazkaip nelabai susikalbam,visai nebegirdi ,sako viena o daro kita,meluoja.pradejo mokintis prasciau,turi draugetai tos sms viena po kitos.aksciau bausmes padedavo pavyzdziui pabuti savaite be kompiuterio,be telefono neiti i kiema,dabar kazkaip nebelabai.nezinau ka daryti kaip toliau bendrauti su juo.nieko nepasakoja uzsidares,zodzio neispesi.patarkit kanors,nes labai pergyventi pradejau

2012-01-30 21:32

reginute is manes menka patareja paaugliu klausimais, pati pradejau dometis kas kaip, maniskiui bus venuolika metu ,bet jau sakau ,kad paauglys.

Sakai 11-12 per anksti? Manau, kad siais laikais jau toks amzius paaugliu ir yra. Viskas ankstyveja.

O kas bus veliau klausimas be atsakymo :) galesim pasakyti, tik kaip sulauks 14-15 metu, visko bus zinoma vienetai kurie si laikotarpi praeina ramiai. Dauguma net is geriausiu vaiku palieka velniukais ,nenuostaba visai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-04-15 15:45

Maniškė irgi naksti bręsti pradėjo...bent jau pas amane manau turi įtakos ūgis, nes 12 metų o 170 cm, ir šiaip drabužius seniai perkam ne ant jos amžiaus...11 prasidėjo mėnesinės,krūtinė irgi, figūra moteriškėja...maniškė viską priima natūraliai.daug su ja šneku,sako klasėj ienas berniukas ,,ant bajerio'' pamirksi, ,,pakybina'''. bet nežiūri mergyčka į tai rimtai.nuo pat mažens ji pas mane baisiai nevalyva buvo..valgė kambary-lėkštę paliko, gali nors tris sav. stovėt ir t.t. ,visą laik kovojau.o dabar kambarys sutvarkytas,dulkės nuvalytos,savaitgaliais susišukavus (ansčiau visą dieną su chalatu ir prašliaužodavo)

2012-04-16 10:51

Keiciasi paaugliai ne dienomis ,o valandomis :D maniskis cia tvarkosi, cia vel nebesitvarko...Nebesakau nieko tik privalo savaitgali susitvarkyti kaip reikiant.

Bet dabar sukuosenas ka tu, ryte vos nugruzdavau i vonia, o dabar is lovos ir praustis plius svarbiausia plaukus zele tepti bachuriukas jau grazinasi :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2015-05-07 10:11

Nu sveikos ir as prisijungsiu i jusu diskusija gal man patarsite.Turiu sunu,jam 9 metai,nu bet negaliu tos nuotaiku kaitos tj siaubas keikiasi mokykloj prisiklauses,o buvo toks mielas svelnus berniukas,db retai kada jau ir apsikabint duoda.dazniausiai lb piktas paskutiniu metu.Manau kad ankstyvas brendimas,nes kitaip sunku paaiskint,bet jau kartais girdisi kad balsas jau girdimai zemesnis pasidare.musasi jei ko neleidziu.Gal jus patarsit kaip man reaguoti i tokius jo "ozius"? Aciu uz patarimus iskart.Kristinule o kokio amziaus tavo sunus?

2

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Laurynas