Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Apkūni ir tuo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-10-22 14:01

Sveikos moterys , merginos.

Šią temą paskatino sukuti vakarykštė laida , žiūrėdama galvojau Dieve kokia aš laiminga, kad myliu save ir ne tik laida, o aplinkui vien mirguliuojančių straipsniu apie svorius, apie ne va stebūklingas tabletes ir t.t.

Prieš pirmajį sūnų buvau plona, bet visada atrodydavau ne per plona, po sūnaus gimimo likau tokia pati kokia buvau prieš nėštumą . Po 7 metų antrasis nėštumas pakoregavo atbulai mano svorį ir po gimdymo likau su viršsvoriu . Neslėpsiu iš pradžių pykau ant savo kūno, bandžiau keletą dietų, bet paskui pagalvojau ką aš darau ??? Ne jau manes nemyli vyras, vaikai, artimieji, draugai, galų gale aš pati. Juk visos dietos laikomos ne kiek dėl saves , nors dauguma tą neige, bet kiek dėl svetimų, kad pasakytu, o kaip gražiai atrodai.

O kokia nauda man iš tų tuščių žodžių, pastovus alkis, nuotaikos kaita, bambėjimas namuose, galop sveikatos sutrikimai .Aišku tai pasireikškia ne iš karto, bet nežinai kada atsilieps po metų, dviejų ar daugiau .

Tiesa po keletos dietų t.y. grikių ir skaičiavimas kalorijų (rezultatų buvau pasiekusi, bet neilgam) mano kraujas buvo siaubingas. Pasakiau sau stop aš graži, patraukli, laiminga, mylima, linksma

Bandžiau kelis kartus ir labai trumpas laikas, bet daugiau nebenoriu, nes myliu save , o tai svarbiausia .

Tikiu, kad tokių moterų kaip aš yra ir ne viena, kurios nesikankina dietomis, neryja visokio brudo , o laimingai be galvos skausmo gyvena ir džiaugiasi gyvenimu

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-10-22 14:38

labai sauni tema kristulka... visada pastebiu kad tu pries dietas, tabletes ir t.t.  na kad save myli tokia, kokia esi..

mano istorija tokia... maziuke buvau storuliuke, daug kas saipydavosi.. pradejau mergauti kaip sakoma, pradejau nebevalgyti nuo 18 val r sportuoti namie. poveikis buvo, sukudau labai. rubu pilna rasdavau.. susipazinau su vyru... tada dar tabletes geriau, lida... dar labiau sukudau. nustojus jas gerti pradejo augti svoris... bet visviena neskaitau kad buvau stora buvau apkuni.. po vasaros pasidariau testa laukiuos,tai isvis visas vadeles atitraukiau ir valgiau viska, bet kada. teisa nese megeja saldumynu, ir ju nebevalgiau ir nebevalgau niekad.

per nestuma priaugau 25kg. nukrito tik 10kg. taik kiti ir stovi. nepasiekiu net to lygio, pries nestuma. aisku gailiuosi, noreciau buti bent kiek kudesne.

vel geraiu men lida, nukrito, ir vel ataugo.

db kolkas nieko nedarau. riboju ir tiek save po 18val.  bet esu laiminga..nes cia reikia labai daug valios ir pastangu, kuriu as gal nebeturiu...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-10-22 14:38

Sveika,paziurejau tavo foto,kad visai tu graziai atrodai,tikrai yra zmoniu kurie stambesni atrodo graziau nei budami liesi.

As sau nepatinku,tada atrodo,kad ir kiti mato mano kg,jauciuosi blogai ir bunu pikta.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

2010-10-22 14:46

o man kaip tik atrodo kad cia jau kaip manija, tei nereikalingi kg... tu labai graziai atrodai, ir net nesi apkuni.

o as tikra storuliuke

2010-10-22 14:53

Tai taip kol saves neišmoksi mylėti, tol ir atrodys, kad aplinkui visi į tave šnairuoja.

Bet keisčiausia, kad tokios kūdos kaip tu save graužia kaip kirmėlės.

Sandriuk kaip ant savo kailio patyriau nors ir trumpai, kaip gali susigadinti sveikatą tai aš labai skeptiška ypač tabletėms, čia saves apgaudinėjimas ne kas kita, bet gamintojams pelnas oiii geras pelnas.

Blogiausia yra tai, kad prisiklausoma draugių, kreipiama dėmesį į replikas "nu po gimdymo papilnėjei " (čia skirta buvo man, bet aš nusišypsau ir sakau taip ir man gerai ) ir puolama į dietas ar ryjami velniai žino kas, net neištyrusios savo organizmo puolama į sporto klubus susigalvojusios savo pratimus, kurie būna dažniausiai netaisyklingi .Dauguma ne išimtis ir aš sako (-iau) aš sveika nieko nesiskudžiu ir dietos nepakenks, nė velnio mes nei viena nežinom neišsityrusios,nepasidariusios tyrimų, nepasikonsultavisios su šeimos gydytoja, todėl ir dauguma pasidaro sau meškos paslaugą .

Man labai gaila moterų kurios plonos ir sako oi koks mano pilvas, o ko jos nori, kad griaučiai matytusi ??? Neišgėręs nesuprasi kaip sakoma

2010-10-22 14:56

esu sveika as.. tiraiusi del skydliaukes. aisku nera sveika tureti toki ansvori...

o kudos visad sako, as per stora, slaunys storos, ant pilvo biskiuka laisinuku... tokiom draugems visad sakau,o ka darytum mano vietoj, isprotetum jauciu... atsakymo jokio nesulauki... nedejuoju kad esu stora, nes rubu trukumas... bet ir nesidziaugiu...

2010-10-22 15:06

O aš turiu skydliaukia 2 laipsnio, jau kopia į 3 .

Dėl rūbų žinai kaip yra, jei buvau 32 dydžio norėjosi įlįsti į 30  tai dabar ta pati situacija , net kelis sykius esu pasiemusi mažesni dydi galvoju , nu o gal atrodo visai kaip man bet gerai, kad pasiemiau ir išmiera didesnius , nes tekdavo persimatuoti  

2010-10-22 15:07

Jei visos būtumėm plonos, tai siuvėjos nebeturėtų darbo sandriuk  

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-10-22 15:09

Va čia, tai tema!!!! Valio!!!

Mano istorija. Niekada nebuvau manekenė, nuo vaikystės esu stabesnė, nei mano draugės, bet tai netrugdė bendrauti. Pirmiausiai ėmiau sportuoti namie (tuo metu gyveno mamos pusseserė pas mus, dviese buvo smagiau ir lengviau). Nevalgėm abi po 18val. Sukūdau šiek tiek, lašinukai - raunemukais virtę buvo :) Išsikėlė ji gyventi kitur, ir viskas baigėsi.

Bandžiau dietos laikytis ir ne kartą - bevalė, sunku man :D trečion dienon palūžtu ir atia dieta :) Prieš kelis mėn. "užsikabinau" čia pas mus forume reklamuojamom Lipro tabletėm (maisto papildas) stebuklingai galinčiomis tave suliekninti nuo 10kg per mėnesį :D Gėriau dvi savaites, pradėjau jausti burnos džiovimą, pastoviai gert norėjos.. Svaigt galva pradėjo.. O naktimis krėtė drebulys.. nustojau gert.  Žinot, net nepastebėjau, kiek nukritę man kg buvo (gal kokie 4 nukrito), nes susirūpinau dėl sveikatos ir tas tabletes išmečiau. O kai sužinojo mano vyras, kad aš geriau jas norėdama sulieknėt, tai dar ir moralą gerą atklausyt turėjau

Šeip svoris po gimdymo man pradėjo krist, kai dukrytei suėjo matukai, ji vaikščiot pradėjo daugiau, daugiau veiklos su ja :) Ir dabar esu lieknesnė, nei buvau prieš nėštumą ir tai labai džiugina mane (nors nesu "kūda", sveriu dabar 72kg, norėčiau 68kg  :) ). Bet esu laiminga

2010-10-22 15:13

Bet tie vaistai tikri narkotikai, kokios reakcijos siaubas. Tiesa aš bandžiau Lida prieš 4 metus, mama man įkišo  ačiū dievuliui, kad neilgai gėriau, bet simptomai tokie kaip tu kabuke apie Lipra pasakojei, man nieko mečiau ir tiek, bet mama mano kepenis stipriai susigadino

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1784

2010-10-22 15:43

sveikutes, kokia faina temule atsirado as irgi niekada nepriklausiau tai kuduju pusei, bet va po sunelio gimimo tas svoris dar padidejo ir visai nenori pabegt, nestumo metu uzsikroviau 25kg o kol kas pavyko tik 10kg atsikratyt bet saves del to nekankinu ir negrauziu, man gerai kaip yra, nors galetu but ir geriau... nors mano kilogramai daug svarbesni aplinkiniams, kurie nepraleidzia progos primint, kad jau laikas butu susigriebt ir pamest tuos kg...

2010-10-22 15:51

tai va tie aplinkiniai.. ir as isgirstu kartais is ju repliku..

man nuo lidos nebuvo jokio salutinio, geriau uztai jas taip ilgai. nei man galva svaigo, nei nemiega kankino...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-10-22 15:53

va va aplinkiniam mes tai rupim,as kai pradedu laikitis,tai maniskis sako,tai gal ka susiradai!

2010-10-22 16:53

Kai sugalvojau sukurti šią temą, labai abejojau ar vyks diskusija .Labai džiaugiuosi, kad ji vyksta  ir taip šauniai. Aš su abiem nėštumais priaugau po 25 kg bet skirtingai jie krenta  na ką padarysi, juk negali viskas slysti kaip per sviestą  Be to sakoma jei nori sužinoti kokia būsi senatvėje pažiurėk į mamą , o ji pas mane burbulė

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 89

2010-10-22 17:07

sveikos merginos,oi kokia sauni tema,as cia dar naujoke,bet tikiuosi,kad priimsit mane i savo rata. Visa laik galvojau,kad cia tik man tokios problemos,kai gimdziau pirma kart,tada man buvo 19,priaugau 20kg,bet nieko nedarant svoris pats nukrito,visa gyvenima buvau smulkaus sudejimo. Praejo 10 metu ir susilaukiau sunelio,vel priaugau 20kg,bet svoris nebekrito,pradejau laikytis dietos,nepadejo,tada emiau gerti ta populiariaja Lida,po to Lipro(kai veliau issiaiskinau,tai cia ta pati Lida,tik pakeista pokuote,kad lengviau ivezt butu galima),svoris krito ispudingai,bet irgi pakriko sveikata,meciau tabletes,o svoris pradejo augti nezmoniskai,tai taip ir gyvenu su papildomais 10kg,bet jau nebesigrauziu del to,nes esu sveika ir laiminga

2010-10-22 17:12

79asta kas per klausimas, tu jau mūsų draukiškame būryje na jei esi smulkaus sudėjimo t.y. buvai, gal sunkiau susitaikyti su papildomais kg, aš buvau plona, bet pas mane stambūs kaulai todėl niekada neatrodžiau tokia jau smulki, gal tokiems žmonėms lengviau susitaikyti , nors kiekvienam manau individualiai, svarbiausia, kad pradeda save mylėti ir nebegalvoja apie tuos "papildus" 

2010-10-22 17:15

jo ir pas mane tas pati sutuacija kaip pas kristulka..

na va kiekveinaip savaip kg krinta arba nebekrenta... tureciau ft imesciau, bet neturiu... viskas albume tik islike.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 89

2010-10-22 17:22

aciu jum uz draugyste,tai va butent,kai buvai vienokia,o dabar nebegali tokia buti,tai buvo labai sunku,bet viena diena susiemiau,atidaviau dukrai visus per mazus drabuzius,liko spintoj tik mano ismieros ir labai gerai jauciuos

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-10-22 17:34

Pas mane irgi stambūs kaulai, kad ir badauda liekna nebūsiu :)   Susigyvenau kažkaip su tuo :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-10-22 18:12

sveikos, as ir jungiuosi i kompanija, esu minkstute dvieju vaiku mamyte

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Apkūni ir tuo patenkinta :-)

Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Emile