Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Apkūni ir tuo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8
Mama.lt

Mama.lt

2010-11-05 12:02

kritika nera izeidinejimas.jeigu sako,kad kede braska...ir jau priimi ta kaip izeidima,vadinasi taip ir yra,reiskia reikia pasiziureti i veidrodi.

siaip nieko asmenisko

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1784

2010-11-05 12:10

niu jei zmogus yra kazkuo nepatenkintas jis stengias tai pakeisti... o jei sedi ir nieko del to nedaro, vadinasi jam viskas gerai ir jokiu nusiskundimu savimi jis neturi...

o kritika ir izeidinejimai yra du skirtingi dalykai, dar daug zmoniu siandien LT nesugeba taktiskai kritikuoti, todel ju tam tikri posakiai tampa izeidinejimais ar pasaipa....

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-11-05 12:14

Ir dar

Normalūs, save prisižiūrintys žmonės, nesidės tokių kelnių ar bliukių, kur šviesis visi "gelbėjimosi ratai" ar styros atsikišę kaulai..  Čia nuo pačių žmonių priklauso, tik tiek, kad stambesniam yra mažesnis pasirinkimas drabužių, nei kūdesnei, bet paieškojus, ir nebūtinai brangiausiose parduotuvėse galima apsirenkti gražiai ir pagal savo figūrą.

Aš asmeniškai pati nejaukiai jaučiuosi apsirengus super aptemptus rūbus, todėl tokiais ir nesirengiu :) O jei neturi skonio tai būna visko.. Pavyzdys pas mus giminėj, mergina 21 metų virš 100kg.. Užsideda maikutę visų pirma ne pagal savo dydį ir dar trumpesnę, vaizdelis tikrai nekoks.. Ypač kai atsisėda.. Dar sugalvojo bamboj auskarą įsivert.. Galutinis rezultatas: pusė auskaro sulindo į pilvą.. O kitas atvejis su mano drauge, buvo momentas kai ji kūdutė nešiojo daug didesnius rūbus, nežinau kaip tas stilius vadinas, bet ant jos atrodė, kaip kabantys maišai..

Taip, kad tiek lieknos, tiek stambios kartais "persistengia" su apsirengimu, bet vėl gi, žiūrint iš jų pusės, čia jų kiekvienos reikalas :)

2010-11-05 12:22

gytutis 2010 11 05    

kritika nera izeidinejimas.jeigu sako,kad kede braska...ir jau priimi ta kaip izeidima,vadinasi taip ir yra,reiskia reikia pasiziureti i veidrodi.

siaip nieko asmenisko

Tai vat reiktų pasižiūrėt, tam žmogui į veidrodį, nes 20kg su viršum daugiau sveria nei aš, bet man netrugdė jos kėdės braškėjimas :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-05 12:24

nu tokiu keistuoliu galetu buti kuo maziau...o jus kiek kg sveriancius jau skaitot apkuni???:::nu pvz jeigu ugis 170cm,ir svoris 70kg,ar cia apkunus?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2010-11-05 12:55

sveikutes. as taip pat priklausau jusu "chebrai"  as maza budama irgi buvau rubuiliuke, paskui kokiu 16m budama pana nusilaksciau, jau tada labiau berniuku demesys rupedavo nei kad pavalgyt :) bet va pries nestuma pastambejau-matyt mano kunas ruosesi nestumui, per pirmuosius pora nestumo menesius pykindavo tai buvau apkudus(o gal tik man taip atrode) :) o po gimdymo, prasidejo svorio augimas, kadangi pagimdziau pries ziema-galima sakyt-namie sedejimo meta, dar sventes pries nosi, tai ir tas svoris po truputi augo, laikiaus dietos, trumpam padejo, paskui dvigubai sugryzo...buna dienu kai jauciuos puikiai, sau grazi, viskas gerai, as pakyleta,bet uzeina kada net nenori niekur eit, nei ka daryt, tik bliaut kai ozkai kokiai, niekas nekaltas kad taip yra... man jei svoris auga, visada eina y pilva, tas pikciausia, nei striukiu normaliu, nei bliuskuciu... o jei nueini i koki turgu, pasiziuri pardavejai ir sako-jusu dydzio neturime, nu tada galvoju- o dieve bet ka galiu pasakyt-vyras myli, seima myli, tik va uosviene vis primeta-nu einam pasportuot, nu viskas laikomes dietos... nu zodziu-tas tai neviltin varo....

Kai jauti, kad tave kažkas stabdo, pagalvok ar tas kažkas nesi Tu.

2010-11-05 13:14

Nu net nežinau, kiek kg sverianti, jau skaitos apkūni Aš save laikau apkunia - ūgis 172cm, o svoris 73kg (bet čia netiksliai turbūt, gali būt ir daugiau, jaučiu mažė svarstykles "patvarkė"  Šeštadienį nusipirksiu naujas, ir pačiai įdomu kiek tų kg turiu ) . Ir lašinukų turiu, ir klubai mano platūs - tikrai nepriklausau nei lieknai, nei normaliai figūrai :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2010-11-05 13:34

kabuke,pagal tavo ugi svoris normalus,tad tu normali nei kuda nei apkuni esi,as paauglysteje buvau normali,kai pastojau isnese i visas puses ir ilgai svoris nekrito....pradejo svoris kristi kai antram sunui buvo 1.5m nes isejau dirbti,organizmas priprato prie darbo aplinkos ir belaukiant 25-mecio svoris grizo su kaupu,kaip sakau moterisket gal pradejau....paskui isvykau i uzsieni,nauja aplinka,naujas darbas,svoris krito,buvau ir kaip skaitosi pagal ugi normali,na bet kai pastojau su dvynukais svoris grizo su kaupu ir vel,nespejau atsigauti po gimdymo ir numesti kazkiek kg ir vel as laukiuosi,taip likimas pasisuko.....sakau pasigimdysiu nebus kada prisesti gal ir svoris kris,nu dar nezinau kaip bus kai pasigimdysiu,va tai as skaitausi apkuni.....

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-11-05 13:44

oho kad diskusijos verda saunumelis  manau tikrai nera apkuni, jei ugis toks ir svoris toks....

siukles nesant tikrai nesidazau.. bet jei kur einu tai blakstienas pasidazau daznai.

ingrida pagimdysi, matysi kaip svoris kris, tikiu kad jis nukris, juk bus trys maizukai vaikai..

2010-11-05 13:49

sandriuk ir as tikiuosi kai kad pasigimdysiu nukris svoris

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 89

2010-11-05 15:14

mano ugis 162cm,o sveriu 62kg,ant mazo ugio kiekvienas kg matosi

2010-11-05 18:29

bent jau nuotraukoje tikrai nesi pakuni, tad nevaryk sau depresijos...

2010-11-05 20:19

kad lasinukai ant liemens,nuotraukoj nesimato

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-05 20:52

oi merginos ka sakytumete jei butumete mano ir ugio ir svorio...as su savo 164cm ir 83kg slepiuosi jau tada :)
o is tikro nesislepiu as niekur... jei kam trukdo mano lasinukai su manimi bendrauti tai yra ju problema o ne mano...... :D

2010-11-05 21:02

eiwut as tada is vis slepiuosi,na as aukstesne bet daugiau sveriu...

2010-11-05 21:02

oi pritariu,lasinukai gali jaudinti tik ju seimininka,o ne aplinkinius

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-05 21:10

ingridusiukas 2010 11 05    

eiwut as tada is vis slepiuosi,na as aukstesne bet daugiau sveriu...

nera ko sleptis... :D

mums siandien buvo psichologijos paskaita.. tai destytoja tris valandas aiskino kad aplinkiniu nuomone apie mus ir turi likti ju aplinkiniu nuomone.... :)

mes mamos turim buti laimingos, o ar stambesnes ar plonesnes tai kaip jau cia kam duota.... :)
geriau linksma storuliuke, nei susiraukus bet "standartinio svorio"...

ot....
taip kad merginos ir moterys....kaip mamukas man sakydavo:
"NOSI AUKSTYN, KRUTINE PIRMYN... IR TEGUL VISAS PASAULIS BUS PO MANO KOJOMIS"

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-05 21:22

nu va saunuoles gi mes.linksmuoles,bet ar patenkintos savo apvalumais????nu juk nea...laiminga tai taip,bet ar patenkinta???as labai laiminga,linksma,bet savo figura nepatenkinta

2010-11-05 21:25

as isvis slepiuos nes esu storule pagal jus...

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-05 21:29

jus niekur nesislepkit brangiosios.visos graziai atrodot.

8

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Apkūni ir tuo patenkinta :-)

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Godyte