Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Apkūni ir tuo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1784

2010-10-26 21:26

niu as irgi nesikundziu ir labai nepergyvenu del savo figuros, yra kaip yra ir as tuo dziaugiuos, nors gal tik kartais liudnumo akimirkomis prilenda visokiu minciu i galvele.... bet siaip esu laiminga ir savimi patenkinta

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-27 14:16

http://www.balsas.lt/naujiena/506897/21-patarimas-kaip-sveikai-uzkandziauti

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-11-01 18:37

Na mielosios ko tokia tyla ir tuštuma  kaip šventės praėjo ? 

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-01 19:08

tvarkingos sventes tipo:d

aplankem kapelius, susitikau su teta ant seneliu kapu... ramiai tyliai leidziam dienas ir vakarus...

psichologiskai nuteikineju aplinkinius del savo darbo... ruosiu :) vaiku prieziurai :D

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-11-02 08:36

na o as jeigu buciau apkuni gerokai tai as tikrai nebuciau patenkinta,jeigu reiktu atsakyti i temos pavadinima,

2010-11-02 10:22

eiwut tai ruošiesi aukle dirbti ? Aš negalėčiau man su savo kartais pritrūksta kantrybės  nors gal taip atrodo .

Aš sergu bronchitas, tai šventės lovoje, sekmadienį į kapus nuvažiavom ir viskas, knygas skaičiau ir arbatų daugggg gėriau 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-11-02 11:07

As supratau,kad Eivute aplinkinius idarbins savo vaikus ziureti,o pati begs i darbuka! Sekmes! As pradejusi dirbti po dekreto numeciau net apie 7-8 kg. Uzteko to,kad pasikeite aplinka,truputi judejimas kitoks ir viskas gerai... Gerai yra pasakyta,kad jeigu zmogu kankina tik apie 10kg,vadinasi jis valgo ne pagal savo poreiki(suvartoja daugiau nei reikia jo organizmui). Dietos manes niekada nezavejo,nes mano nuomone mes tam ir gyvename,kad kartais galetume save palepinti tuo kas tikrai suteikia palaimos (gal kam tai geras kepsnys,kitam sokoladas,tortas ir pan.). Kokia prasme visa gyvenima nugyventi taip ir nepasilepinus skanestais? Kam nuo to bus geriau? Tikrai ne tam,kuris save taip riboja...

Bet as esu uz sporta!!!!!! Zinau ,kad labai sunku pradeti,bet patikekit -kai pradedi,kartais sunku ir sustoti... As laikas nuo laiko vis nueinu i sporto sale,bet ne del svorio metimo,o del saves,as ten atsipalaiduoju,paprakaituoju,tik gaila ,kad pradejus darbus vis maziau laiko tam beliko.Tiesa,dabar vel sedziu namie,bet yra kitos priezastys kodel negaliu eiti sportuoti... Ir labai del to liudziu...

2010-11-03 09:56

as is dalies pavydziu tom kurios valgo ir neina i kuna,mano teta tai stora tikraja to zodzio prasme ,bet jinai yra pasakius,as gyvenu tam kad pavalgyciau,man atvirai pasakius gaila tu zmoniu kurie yra ziaurei nutuke o ypac paaugliu,atsimenu airijoje viena seimyna,mama labai stora vaikui gal metai su virsum buvo,as kaip tik einu i miesta taip ziuriu sedi macdonalde ir kerta burgerius,man ne tiek mamos gaila bet vaiko,toki slamsta kerta kiekviena diena,cia kazkada senai jau ziurejau laida storiausi didziosios britanijos zmones,rode paaugli berniuka,dieve diev nuo per didelio apkunumo vaikui kojos iskliso vos paeina,bet cia ir tevu kalte,kisa vaikui beleka nesveika maista,dauguma tu jau storu zmoniu pradejo valgyti nesveikai patyre psichologini stresa,vienas pasakojo tevas pastoviai gerdavo musdavo,tai mama gryzdama is darbo jam kompensuodavo viska maistu,ir pats nepastebejo kaip pradejo tukti,tai jus cia dar visos esate kudenkos palyginus kokiu  yra apkuniu zmoniu,

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-03 10:39

oi ne as aukle nebuciu, as saviskius auklems atiduosiu... :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 89

2010-11-03 14:57

sveikutes,Ateja raso apie tuos vargsus vaikus,tai dabar Anglijoj nori isleist istatyma,kad nutukusiu vaiku tevams bus baudos, ir gerai,nes tikrai tu vaiku gaila. Na o as, dar 3kg priaugau ir jau visai nebepatenkinta,norejau Atejos Kopustu dietos laikytis nuo pirmadienio,bet susirgo mano maziukas,tai taip ir nesusipirkau produktu

2010-11-03 17:51

Oi eiwut kaip fainai, sėkmės darbeliuose ne be užsuku į pasikavinimo temą atsilikau žiūriu visai nieko nebežinau  reikės pasitaisyti, nes tikrai žinau ten plepate apie viską 

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-03 18:11

na siandien gavau pusiau komplimenta pusiau velnias zino ka.... :)

nuvarau i darba pasiderinti kur kas kaip kada ir t.t.....
stovi buves kolega (jis dabar iskeltas i kita degaline)...pamato mane ir sako.... ale kokia tu storule.... o vadas ir sako jam... ko cia kimbi,  normali moteris ne 16 mergicka... tokios man labiau patinka nei kaulu rinkiniai.... :)

o man liepia eiti kavos gerti... :)

tai ir likau pusiau nusiminus pusiau ne :)

na didesne as nei buvau pries nestuma ir eina visi gulti kam tie mano KG trukdo... :)
man jie netrukdo :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-11-03 18:18

oi oi tie aplinkiniai.....

2010-11-03 18:40

oi tiem zmonem niekad neitiksi,kai visa gyvenima buvau kuda,visi sakydavo oi dievuliau,kas tau,tu tuoj sulusi,o gal sergi ?. Dabar kai nesioju 13kg,vel negerai visi replikas meto,eina jie visi svilpt,reik nekreipt i juos demesio,nes vistiek neitiksi

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-03 18:54

79asta 2010 11 03    

eina jie visi svilpt,reik nekreipt i juos demesio,nes vistiek neitiksi

aha ir taip manau

:D

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2010-11-03 21:17

Oi, mergaitės, skaitau ir pavydžiu jums truputi. Kažkada buvau stambi (175 ugis ir 75 svoris) ir buvau lainga, vėliau, svoris nukrito iki normalaus - sveriau 60 - 63 kg. Ir buvau tuo patenkinta. Po neštumo pamečiau 20 kg. Dabar sveriu 49 kg. Atrodau kaip giltinė, bet priaugti svorio labai bijau. Laikausi sveiko gyvenimo būdo ir skaičiuoju kiekvieną koloriją ir niekaip negaliu iš to išsisvaduoti. Šlubuoja sveikata. Taip kad džiaukites tuo ką turite ir būkite laimingos, nes sveikata visų svarbiausia. O jei jūsų sveikatėlė gera, jei esate laimingos, tai laimingi ir visi aplinkiniai.

2010-11-04 08:23

79asta 2010 11 03    

sveikutes,Ateja raso apie tuos vargsus vaikus,tai dabar Anglijoj nori isleist istatyma,kad nutukusiu vaiku tevams bus baudos, ir gerai,nes tikrai tu vaiku gaila. Na o as, dar 3kg priaugau ir jau visai nebepatenkinta,norejau Atejos Kopustu dietos laikytis nuo pirmadienio,bet susirgo mano maziukas,tai taip ir nesusipirkau produktu

cia ne mano kopustu dieta o sandriuko berods,dziugu kad toki istatyma isleis gaila vaiku ir ju sveikatos,kai jie iprate taip gyventi tai jeims nesvarbu kaip jie atrodo,bet dauguma jaunu mergaiciu nuo per didelio antsvorio gali ir vaiku nesusilaukti

2010-11-04 10:29

soriukas,matyt sumaisiau

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2010-11-04 11:33

na as pries nestumus sveriau 56 kilogramus po dukros kaip tuktelejau net iki 94 sunus nepridejo ne truputuka ir neateme tai kai paziuriu y nuotraukas kur buvau liekna sirdy suspaudzia na bet ir daba nesiskundziu vyras pastovei pasako kad jam dabar graziau yra uz ko paimtine anksciau kauliukus skaicuoti.na tik kompleksas yra tas vasara kai reikia maudymuka ussideti tai nemalonu ir da tu stryju visas kunas tik dekui dievui jos man nusviesejo o buvo vysnines spalvos.man smagu kad vyrui patinku tokia koke esu ir aplinkinei daug kas sako kad sumoteriskejau labai kai priaugau svorio.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

2010-11-04 11:39

lietuviai tokia tauta iprate kad visi butu manikenai,neduok dieve esi zmogus storesnis iskart replikas svaido,vat uzsieni gerai koks skirtumas kaip tu atrodai niekam tai neidomu

6

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Apkūni ir tuo patenkinta :-)

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Linas