Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Apkūni ir tuo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-10-24 21:42

kas del menesiniu skausmo, nejauciu jo... tik kad gausios buna lb...

neduko mamyte, junkis i joanvos mamyciu tema. ten ir paplepesim.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-10-25 07:37

beveik saziningai preskaiciau visa tema,pati buvau kazkada tikrai apkuni ,lietuviai tokie zmones kad dauguma galvoja jei esi apkunus reiskia esi negrazus,pati esu girdejusi ne viena replika,skaudziausia buvo kai gyvenau kalipedoje po sia diena prisimenu susiruosiau vaziuoti i pajuri apsimoviau trumpa sijonuka bliuskute buvau tada ruda kaip sokoladas einu gatve link autobuso paaugliai zaidzia ir vienas sako ziurek kokia kiaule eina ir dar su trumpu sijonu,taip nuotaika tada susiko kad negaliu,lietuvoje aplamai dauguma zmoniu kazkokie durni manekenu krastas  uzsienyje vyrauja laisve nesvarbu kaip tu atrodai svarbu kad turetum sirdi,kas liecia apsirengima pati seniau lt susiduriau kas grazu tas ant  mazu arba labai mazu ismieru ,net kartais pardeje taip nejaukiai pasijusdavau ka jus isprotejote ant jusu nieko pasiulyti negalime,susikta visa sistema,uzsienyje apkuniems zmoniems tiek paaugliams tiek suaugusiem visokiu grozybiu yra,dabar esu smarkiai suplonejusi,pamenu tetos zodziu jinai visada sakydavo viska ka galvoja sakydavo jezau kokia tu stora o man pamenu kaip skaudu budavo  tai girdeti kai po keliu metu pamate mane sako esi perdziuvusi ir pageltonavusi kaip giltine,niekad nekritikavau storo zmogaus ,o teta pati labai stora ir saukia atsistojusi paziurek kaip atrodo koks storas ,kartais net noredavau pasakyti pasiziurek pati pirma i veidrodi o paskui kitus kritikuok

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-10-25 09:35

As tai begiodavau,pries kokius keturis metus, po 10km  penkias dienas per savaite,kokius 5 menesius.paskiau nusibodo monotonija,trenkiau,apie svori tai nezinau,ne del jo begiojau.

Slyksciausiai yra,kai aplinkiniai replikuoja,atsimenu kai buvau 14 metu,tai grizau po geltos i namus,tai namo bobos pradejo kukuot,kad va,grizo,dabar nors normaliai atrodo,o buvau gal kelis kg numetus,pacios apie 100 sverdamos,nors kai pagalvoju ,kad nei as kokia storule buvau,nei ka,sveriau 55kg.Kai mama numire,tai mokiausi,turejom gyvuliu,tai begiodavau visa diena,tasydavau vandeni po  200metru,kibirus po 16 litru,karsta vasara buvo,bijodavau vest,kad nepabegtu,tai per kelis menesius iki 42kg svoris nukrito,tada vel visiem blogai,kaip skeletas atrodziau.geriausiai manau reikia nesigedint ir atrezt ka,ir nereikia gedintis,nes pats zmogus gedos vadinasi neturi jei kritikuoja kita zmogu i save nepasiziurejas

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1784

2010-10-25 11:28

oi begiot tai as nemegstu dar nuo mokyklos laiku as visad aikindavau mokytojai, kad geriau as ka nors kito padarysiu bet tu ratu tikrai nebegiosiu, jau geriau 2 teegul raso... begciau jei koki pitbuli is paskos paleistu

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-10-25 11:32

as pries brendimo laikotarpi buvau labai kuda,o kazkaip nuo 16 pradejo svoris augti,buvau priaugusi nemazai paskui vel labai daug numeciau ir po to dvigubai ataugau,begiodavau ir as dar pamenu net plevele slaunis ir pilva apsiviniodavau kad riebalai geriau tirptu,galutinis varijantas buvo kad uzsiauginau ant koju raumenis,fuiii kaip nepatiko,dabar po gimdimu kai smarkiai numeciau tai visai aptingusi esu istiesu galeciau ir su dviraciu prasimankstinti,bet ziuriu kad paskutiniu metu kai pradejau vartoti kontraceptines vel svorio biski uzsiauginau,

2010-10-25 11:47

as kai niekad nebuvau manikene tai visada reikdavo prisiziuret, nors nebuvau labai jau storuliuke, bet kol mokiaus vidurinej eidavau i sporto kluba pasimankstint, nes namie tai man be sansu prisiverst... bet va isvaziavau studijuot, tai knygas beskaitant lovoj tie kg kosminiu greiciu pradejo kilt ir nelbai kas padedavo... tai buvau priejus iki to kad griebiaus garsiosios lidos, niu ir per menesi numeciau apie 15kg, jauciaus puikiai ir jokiu salutiniu poveikiu nebuvo, paskui baigiau mokslus isvazaivom gyvent i airija, ten vel svoris soktelejo, bandziau vel lida, bet ta kart jokios naudos nebuvo is vis jokio poveikio... o paskui dar po keliu metu kai pastojau tai is vis atleidau vadeles ir dabar turiu tai ka turiu, ir nieks nenori nukrist niu bet cia manau tik laiko klausimas, gal kaip nors greitu laiku susiimsiu truputi... nes spintoj dar guli seni dzinai i kuriuos labai noretusi ilyst...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-10-25 12:22

Plonutė ir aš niekada nebuvau, bet man mano figūra niekada ir nekliudė  Visada mylėjau save, nežinau gal čia ir tėvų įdiegimas . Prisimenu draugę viena, kai ateidavau (dar paauglystėje) mama jos rėkdavo ir rėkdavo, užrakinsiu šaldytuvą, pažiurėk kaip atrodai, ką sau galvoji ir t.t.t. man labai baisu būdavo, o ji buvo normali mergina, tikrai nestora.

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-25 13:27

man mama taip pat sakydavo,kad prisiziureciau ka valgau,kad nebuciau stora.ir esu uz tai dekinga.geriau sakyti i akis,kad jau storeji,o ne mintyse galvoti.as kaip ir tu kristulka esu panasaus sudejimo.sakyciau reikia buti tokio svorio koks paciam zmogui geras ir patogus.reiketu sukurti temuke apie lieknas mamytes,tada itariu paskaitytume kaip jos vargsta kai nepriauga svorio,kad rubai atrodo kaip ant pakabos,nei krutines,nei uzpakalio....ir tt.

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-25 13:29

as visada buvau sunkesne nei visos klasiokes, grupiokes ir t.t. :)
9klaseje su savo 164cm ugio sveriau 55kg, treneris vaikydavo po parka per treniruotes baisiau nei likusias merginas.... jam gana ilgai nedaejo kad mano kaulai stambus...  man "lengvoji atletika" buvo kaip sunkioji... :) vien del treniruociu...
nezinau ka turetu man dabar pazadeti ar kas atsitikti kad vel begciau.... atsilaksciau savo jau... :D
nebent nuo to priklausytu gyvybe tiesiogine prasme... ?

2010-10-25 14:44

As istikruju matyut sergu ta liga,kur straipsni nukopinau,nes pastoviai ant dietu bunu,prisigalvoju visokiu nesamoniu ir davai,kol nusiverciu kokiam duse is silpnumo,tada atsizadu viko,bet tik kokiai savaitei,ir vel viskas is pradziu,nes per ta laika kai nesilaikau tai edu kas papuola,nemoku baigt dieta ir visada galvot ka valgau ,kol nesusigrazino pradinio  svorio,tol nezinau kas darosi.

Rytoj isplaukiam i Lietuvele,turesim siokias tokias atostogas iki 5 lapkricio,seniau kai dar anyta gyva buvo,tai kaledom grizdavom,taciau dabar kaip likom tik keturiese,tai jau neteko prasmes kur svest.

" alt="">[/u[url=

2010-10-25 15:21

Tai turėtų būti gražūs pokalbiai tarp mamos ir dukros, o ne ko ėdi, ar nematai kaip atrodai , tu berno nesusirasi, niekas į tave tokia karvę nežiūrės  nu atsiprašau, man vaikui neapsiverstu liežuvis taip pasakyti .

trusawka tu labai graži su nuostabia figūryte, ko tu save kankini ir savo sveikatą , nesi tu net apkūni, o plonutė graži moteris Jei jau būna , kad alpsti tikrai neįnaudą, nei grožiui , nei sveikatai.

2010-10-25 16:16

O aciu,kaip graziai cia apie mane,Jus taip pat saunuoles,grazios ir mielos.

As irgi zinau mama kuri savo 14 metu dukrai taip sako,kad tipo neesk,kas i tave ziures,stori smirda,ir panasiai,na man mam to niekad nesake ir neisivaizduoju,kad mama taip gali sakyt vaikui,aisku,kad cipsu ir kolos nekistu,tai sutinku,nes nieko gero.Mano sunus visada alkanas,tai as jam obuoli liepiu pasiimt,morkas skutu ir abiem duodu,ir vitaminai ir nekaloringa.

" alt="">[/u[url=

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2010-10-25 17:08

sveikos,as siaip visa laika buvau apkuni,kazkas apie 15metus paauglysteje buvau sukudusi,bet kai pastojau 17m sustorejau baisiai ir ilgokai buvau apkuni,paskui kai pradejau dirbti vel svoris buvo nukrites,bet einant 25m savaime pradejo svoris kilt nors ir dirbau,kaip as sakau matyt moterisket pradejau ir sustambejau,na o dabar ir esu pakankamai apkuni,kai pagimdziau dvynukus buvo nukrites svoris,bet teko kelis menesius pagyvent pas mama tad ir vel priaugo svoris,taip ir daba jis yra,bet kazkaip nestresuoju del jo,o kas liecia menesines pas mane jos visada reguliarios ir negausios.

2010-10-25 17:11

nu paskaitinejau... patinka man si temele. na jo bun atokiu mamu. na bet nieko nekeisi. budavo ir man visko. ir buna.. trusawka jau tu tikrai baik tas dietas, nuostabiai atrodai, o edi save kad esu apkuni. manau labai klysti....

2010-10-25 19:36

ingridusiuk, dabar tik pastebejau kad jau penktas vaikiukas jusu seimoj pakeliui... saunuole mamyte, verta medalio  o dar siais sunkiais laikais kai visi tik apie krize ir tekalba... noreciau ir as ateiti daugiau vaikuciu, bet daznai pagalvoju ar sugebesiu

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2010-10-25 19:47

neduko mama taip bus 5 leliukas pas mus ir jei mergyte tai tikrai paskutine,o jei berniukas kas ten zino kaip bus ateity,dvynukai buvo planuoti,nes galvojom kad trecias vaikutis bus mergaite,bet nesitikejom dvieju is karto,bet taip gavosi,o sis nestumas netyciukas bet eit isvalimo darytis nenorejau nes pagalvojau o jei mergytena kas gims ta auginsim...svarbu sveikas vaikelis butu.

2010-10-25 20:05

na taip svrabu sveikas.

2010-10-25 20:47

aisku kad svarbiausia mazylio sveikata. Linkiu jums mazytes princesytes o nebijojot kad ir si karta galejo but du...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-10-25 20:58

Na,as taip pat niekada nebuvau labai plona,bet pastambejau po pirmojo nestumo.Niekada nebandziau jokiu Lida,ar dar kazko.Yra kaip yra,kazkaip susitaikiusi su tuo,ir man tas visai nekliudo.

2010-10-25 21:31

ingridusiukas  vajeiii kaip fainai , penktas angeliukas linkiu kuo nuoširdžiausiai mergytės, ot būtų tikra princesė tarp tiek brolių  nu gražu, man labai gražu didelės šeimos , tiesiog super

4

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Apkūni ir tuo patenkinta :-)

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
eligijus