Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Apkūni ir tuo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-10-22 18:40

Na aš galiu pasirodyti kokia buvau po pirmojo gimdymo

čia sūnui buvo 4,5 metukų

Apkūni ir tuo patenkinta :-)

Apkūni ir tuo patenkinta :-)

o kokia dabar tai žinote  su papūstais žandukais ir pasipūtusiu pilvuku

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-22 18:49

na va radau ir as artima sielai tema :)

as ir esu storuliuke dvieju vaiku mama :)
na prisipazinsiu, nesu is dietininkiu, nesu is sportininkiu.... esu visiska BEVALE nevalgymo klausimu :)
bet man ir gerai.... :)

nes zinau kad man nei slaunis vaistai  suplonins, nes pazeista pilvo siena sutvarkys... tai ir nekisu i save tableciu... :)

buvo laikas sveriau vos 50, buvo sveriau 105kg, per abu nestumus priaugau po 25kg, po pirmo nukrito 20, po antro vos 10... visus kitus sekmingai nesioju ant saves.... :)

bet man gerai.... ismeciau is spintos visus per mazus rubus, kad negadintu nuotaikos.... ir spinta laisvesne, ir nuotaika geresne....

:)

2010-10-22 18:58

pas mane dar yra keletas rūbeliu ne be mano dydžio  po truputi dalinu dalinu greitai ir tų kelių nebeliks

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-22 19:06

viska ismeciau... ka i konteineri ka i peciu ka atidaviau

:)

dabar is leto perkuosi naujus, bet man dar visai nesitiki, kad netilpau i vienus dzinsus.... ale gerai kad nera ju jau...o tai nervuociausi...
dabar tokia problemele tik likus, jei gristu i darba dabar ,,,,netelpu i uniformines kelnes

:D

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-10-22 19:07

as va pasakysiu tik po keturiu metu ismeciau db visus rubus, ne snegalu ziureti.. daug ka atidaviau, kai ka paradviau,o kai ka teiisog prie konteinerio padejau. paksutinius surinkau uzvakar betvarkant spinta... na dar kelios kelnes liko ir vsio.. tikrai geraiu jauciuos kai sitiek rubu atsikraciau.

uztai db neturiu kuom rengtis, keletas bliuskiu ir kelniu...

graziia atrodei kristulka ir anksciau, graziai ir db atrodai... liuk liuks...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-10-22 19:15

ale kas tiesa tai tiesa apie rubus nematai ir galvos neskauda, as ir praretinus esu, o sveikas zmogus visada graziai atrodo.

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-22 19:17

Man labai patinka posakis vienas...:
SAVO LASINIUS AS NESIOJU.... :)
mano mama taip tevui sakydavo.... ji ir buvo is apvalainiuju

:d

2010-10-22 19:24

o man patinka GERO ZMOGAUS TURI BUT DAUG

2010-10-22 20:05

bet ir darba kudai susirasti yra daug lengviau. tuo isitikinau ne tik jau as.... nes darbdaviai, visur prie cv praso foto... o kodel?? todel kad renkasi i darbo vietas manekenes..jei jauna tai turi buti ir kuda. toks pas mus nusistatymas. baisu...

2010-10-22 20:10

Su foto tai tikra diskriminacija gaunasi mano nuomone, koks skirtumas kokia  aš juk dirbti ateinu, o ne užpakalį vizginti , aš neįklijavusi  esu, tai tarpininke man pasakė , kad ne va aš 40 proc. prametu , tai klausiu , o foto kas rodiklis dabar pasidarė??? Tai pečiais pakraipė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1784

2010-10-22 20:17

kristulka, tikrai neblogai atrodai ir dabar  o ta posaki apie savo lasiniu nesiojima reik man isimint, ir kai tik kas pakomentuos tada jau drebsiu

2010-10-22 20:19

as prie savo cv irgi foto nedejau ir man visiskai dzin kas ka del to pagalvos, jei tiks mano specialybe ir patirtis tegul priima ir be foto 

2010-10-22 20:32

bet kas per įkyrumas žmonių , jei man gerai , kodėl kitam turi rūpėti

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-22 20:52

jo su foto tai is viso nesamones :(
bet rimtai ar "grazus" veidelis ir "liesas" kunelis protelio daugiau turi???
neisizeiskit lieknos... tikrai nieko negatyvaus apie jus nenoriu pasakyti...

2010-10-22 22:18

taip taip ateina i mokalbi desimtys moteru, ir tikrrai garantuoju gauna darba ta kuri grazi ir kuda.. o mes leika  nuosali..

gryna diskriminacija..... nebent per blata,tada taip gausi ir rasi darba.. arba birza sius..

2010-10-22 22:23

sandriukai, labai tu jau cia pesimistiskai pasakei... as kazkaip dar su tokiais darbdaviai nesusiduriau, o ir nenoreciau susidurt tiesa mano darbo patirtis tik uzsienyje, ten juk viskas kitaip nei LT, todel kai ateis laikas iseit i darba tikiuos cia pavyks kazka padoraus susirast, nes tas pazinciu ratas nera toks didelis kokio noretus...

2010-10-22 22:43

uzsieni ten daug apkuniu ir niekas demesio nekreipia kaip cia...dar ir replika isgirsi.... reikia buti gerai psichologiskai pasiruosus.

2010-10-23 15:03

trusawka
 ką buvai įkėlusi ? Nieko nerodo ištryniau, gal nepilną adresą buvai nukopinusi, pabandyk dar lauksime

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-23 15:23

pasamoneje tikrai storulikes nera laimingos.ir judeti sunkiau,ir rubu nera tokiu graziu.ir isviso man pvz negrazu stora moteris.apkuni tai apkuni,normaliai tai ir atrodo normaliai.nors as nesu plonute,bet nepatenkinta savimi.mano teta visa gyvenima buvo stora,apie 140kg.bet kai sveikata pablogejo,numete svori,net veidas kitoks liko,tokia grazi.o ir pati sako,,dieve atrodo niekada nebuvau tokia laiminga,,

2010-10-23 15:31

gytuti stora ir apkūni tai du skirtingi dalykai, nežinau nei vieno žmogaus sveriančio 140kg ir sakančio esu laimingas, čia jau liga matomai žmogu užpuolusi ar tinginystė kapitalinė

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Apkūni ir tuo patenkinta :-)

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
gabija ivoskaite