Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Pirmasis nėštumo mėnuo

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 27

2010-10-21 08:00

Na busimos ir esamos mamytes papasakokite apie savo pirmaji nestumo menesi pasidalinkite savo patirtimi ir pojuciaiskaip jautetes kai lauketes savo dziaugsmelio man truputi neramu nes man taip nugara skauda ,kad net miegot sunku pabundu ryte vien todel,kad kaip pasisukciau visvien ta nugara skauda...ar tai nera labai blogai ? nes man dar tik kokios 3 savaiteles,ryt vaziuosiu pas gyd.tai tikiuos pasakys tiksliai.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-10-21 08:17

mano pirmas menesis praejo sklandziai, puikiai jauciausi kaip niekur nieko. :) nugara kad turiu pajauciau gal kokiam 7 nestumo menesy, kai jau pilvelis buvo nemazas ir kruvis nugarai didelis teko, pagimdzius dar puse metu skaudejo, bet praejo... specialiai nesigydziau, matyt issivaiksciot reikejo ir tiek... pirma menesy neturejau jokiu sveikatos bedu tik islikes atminty jausmas keistas, jaudulys ir dziaugsmas. nors realiai sunku nusakyti ta psichologine busena :)

2010-10-21 09:54

man ko jau ko tai nebudavo,kad as pusrycius valgyciau,o dabar tiesiog atrodo kad savaite esu nevalgius toks alkis is ryto kamuoja butinai turiu kazka ryte suvalgyt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2010-10-21 12:44

Sveikutes,pirmaji menesi jauciausi gerai,apart,kad zemas spaudimas vargino ir siek tiek silpna buvo.Na bet po to prasidejo smagumai ir iki 12 savaites labai blogai jauciausi,pykino visas 24 valandas per para,buvo labai negera.Manau kiekvienas nestumas yra individualus,nes su dukryte besilaukdama nieko panasaus nejauciau,buvau energinga,darbinga,turbut jauna tada buvau... o dabar nugara labai jau skauda,esu turejusi stuburo trauma,todel ji jau primena apie save.Na kaip nors isbraskesim,svarbiausia,kad angeliukams butu viskas ok...

2010-10-21 13:03

Hm man kazkaip keista ,kad va man kai to laiko visai nedaug,o as jau jauciu nugaros skausma,man kazkaip atrodo tie skausmai jau turetu prasidet pasimacius pilvukui,o ne dabar.....na gal man sunku isivaizduot nes man cia pirmas nestumas esu nepatyrus ir daug ko apie  nestuma nezinau.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-10-21 14:30

Ypatingų pokyčių pirmąjį nėštumo mėnesį nejaučiau neskaitant to , kad truputi  ,,tempie” pilvo apačią. Viskas buvo labai ramu ir gerai :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-21 14:41

man pirmasis nestumo menuo galima sakyti buvo kaip ir nezinomas dar,nes testa nusipirkau kai mmmm velavo.tai man nugara skaudejo visa nestuma,ir dabar po gimdymo jau virs metu vis skauda.reiks apsilankyti pas gydytojus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 30

2010-10-21 17:50

Man cia irgi pirmas nestumas... savo pirma menesi net nezinojau kad esu nescia  nes jauciausi puikej ir juokiu skausmu bei  pikinimo,tik skisciu daug geriau...ant tiek buvo ramus mano pirmas menuo.

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-21 20:10

Santaxx 2010 10 21    

Man cia irgi pirmas nestumas... savo pirma menesi net nezinojau kad esu nescia  nes jauciausi puikej ir juokiu skausmu bei  pikinimo,tik skisciu daug geriau...ant tiek buvo ramus mano pirmas menuo.

nu bet jau klaidu klaideliu

2010-10-21 20:20

as tai nezinau kaip jums mayte ,bet man tai savijauta tragiska pastovu sleikstuli burnoj jauciu beproto skauda nugara guliu ir nieko daugiau nedarau.....jei taip visus menesius.....

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-10-21 20:38

pirmas menesis nesiskyre nuo iprastiniu, nes net nezinojau kad laukiuos....

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-11-09 22:24

man irgi lyg niekur nieko,nepykino,savijauta gera,tik kad gripo epidemiją buvo paskelbę,tai va nerimas,kad tik neprikibtų jokia "zaraza".O šiaip viskas gerai,lyg ir nebūtų nėštumo,tik dažniau į tuoletą reikdavo-spausdavo pūslę.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2011-07-19 19:14

sveikosman irgi na 6 sav eina...nes taip ginekologe mate...o testai neieko nerodo del to as jais netikiu...na man tik gimda tempia...bloga tik masina vaziuojant ir daug valgau bei jauciuosi pavargusi...ir temp vis laikosi...37.2 bet manau tai normalu

•  

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-07-19 20:12

roxyte, uzsuk cia http://www.mama.lt/forumas/getTopic/17068/26/2011-busimos-mamytes-atejo-vasara- 

cia visos nestukes renkames ir dalijames ispudziais, emocijom, laimem ir viskuo kitu ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-08-01 10:06

O MAN SUNKU DIRBTI IR LABAI SKAUDA KRUTINE JI DIDEJA KASDIEN IR SKAUDA NEREALIAI

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2011-09-21 09:29

Sveikutės, man irgi 3 savaitėlės jau yra :) Su nugaros skausmais taip pat susidruiu, su strėnų, kai reikia atsistoti ilgiau pasėdėjus ar ilgiau pastovėti, oj kaip skauda.. o taip pat susiduriu ir su galvos svaigimu, apetito visai neturiu ir miegot galėčiau visą dieną ... :D

Na iš tikro ir stengiuosi per daug savęs nevarginti, nes bijau persileidimo to ankstyvo.. teko jį patirti, tai dabar prisisaugau, :) Nors mano daktarė yra tik už natūralumą ir sakė pirmaisiai mėnesiai negalima kištis į nėštumą, kaip gamta duos taip ir bus, bet aš nesutinku su ja ;D

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-09-21 13:37

Sveikutes na man kiek pirmas kiek visi menesei buvo nuostabus, jokiu pykinimu ar kitu nemalonumu , na zinoma tik pabaigoje buvo sunkiau isitaisyti miegui su didziuliu pilvuku  daznai sonus nuguledavau  :) o ir pagimdziau greitai , kaskur per nepilnai 5valandas :) labai tikiuos kad ir kitas nestumas bus lengvas :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2011-09-21 17:20

Mielos mamytės. per sekmadienį ir pirmadienį pasidariau tris nėštumo testus, visi jie buvo teigiami, na tos juosteles nelabai ryškios, bet manau, kad tikrai laukiuosi. nubėgau vakar pas daktarę, nes vis pilvo apačią pamaudžią, echoskopu pažiūrėjo, sakė gleivinės labai daug, bet vaikelio dar nesimato, sakė ateit po savaitės, nes apskaičiavom, kad dabar tik 3 savaitės turėtų būt kažkur... o dėl to maudimo sakė nesijaudinti. Bet šiandien tas maudimas daug intensyvesnis, na atrodo, kad tuoj tuoj mmm prasidės, taip sunku ten apačioj, nežinau ką daryti, Sakė jei bus labai blogai iki alpimo ir pan. tai kuo skubiau važiuot į ligoninę, kad nebūt persileidimas ar negimdybinis nėštumas. Labai bijau ir dabar nežinau ką man daryti...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-09-21 17:35

Nuvažiuok iki ligoninės , apžiūrės medikai ir tau bus ramiau , pasakys kas gerai ar kas negerai .

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2013-11-07 20:33

Laba diena, esu labai susirupinusi, tikiuosi atsakysite ;/ turiu tokia situacija: rugsėjo gale milėjomes be apsaugos su vaikinu, jis manyje nebaige, bet išsiliejus spermai (sperma išsiliejo ant jo pilvo) apsivale ir tiek, po to su ranka pažaidė dar su manimi. Praėjus panašiai 3-7 dienom man apie 5dienas maude pilvo apačią, skaudėjo skrandi  lyg ir kilo rūgštis norėjosi riaugėti  ir šiek tiek vakarais prieš einant miegoti pykindavo, bet visas šis skausmas ir pan., labai svyravo, yra- niera, daugiau- mažiau). Buvau išsigandus dėl neštumo, nes šis šiuo metu nelaukiamas... Taip pat tuo metu velavo mėnesines mažiau nei savaitę. Kadangi tuo metu patyriau dideli stresa ir daug nervinaus maniau, kad viskas būtent dėl streso. Galiausiai man mėnesines prasidėjo ir buvo tikrai gausios, skausmingos. (beje, prieš prasidedant pms pasidariau 6 neštumo testus visi buvo neigiami ir tikrai jokių „vaidokliuku“ nesimatė.) Jom pasibaigus vėl gyvenau ramiai, dingo visi skausmai, maudimai ir pan. Artėjo kitos mėnesines... Šios taip pat velavo apie 8dienas, išsigandau, gal tikrai nėsčia... Pasidariau 2 neštumo testus , šie taip pat rode užtikrintai – neigiamai. Galiausiai jos prasidėjo, prasidėjo nakty, per nakty gan daug kraujavau, atėjus dienai kraujavimo beveik nebeliko, pora lašeliu. Atėjus kitai nakčiai mėnesines susireguliavo ir vėl kraujavau normaliai. Nuo tada turėjau normalias, skausmingas pms. Atėjus šių pabaigai kaip ir priklauso bebėra porą lašiuku į dieną, bet šiandiena pastebėjau kad šių kraujo lašiuku spalva lyg ir šviesiai ruda ar pan. Man vėl kasdien grįžus namo apie 4h daugiau mažiau skauda skrandi, o kartais ir šiek tiek pykina. Norėčiau, kad galėtumete man be apžiūros, atsižvelgiant į simptomus bent apytiksliai pasakyti kas čia galėtu būti, ar galimas neštumas ar kas, jūsų nuomone? Galbūt čia susyje su mano patyriamu stresu, nervais? Ar kalti gali būti valgymo įpročiai, nes valgau nereaguliariai, daugiau- mažiau, kartais per dieną labai mažai tenka pavalgyti. O, beje, šiuo metu pas ginekologa ar daktara apžiūrai tikrai nėra galimybes nueiti. Ačiū iš anksto J

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Pirmasis nėštumo mėnuo

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Ievute