Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Geriau gyventi...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-11-02 11:15

Taip,labai gaila,kad musiskiai sugeba ne tik savo salyje prisidirbti,bet pasizymi dar ir uzjuriuose...Bet ko gi mes norim,juk toki pvz. mums rodo musu isrinktieji ir valdantieji: visi nagai tik i save,vis maza ir maza,pradejau versla vakar,bet ryt pelnas jau turi buti 100%... skaiciuoja milijoninius pelnus,bet garsiai verkia,kad tik nuostoliai...Ai,zodziu tarp tokiu gyvenant,kitoks ir negali buti,nes ta paprasta bura kaip enge taip ir engs. O dauguma ne vien del darbo stygiaus bega ,o del to,jog nesiskaito ir negerbia pacio zmogaus,viska kas tik imanoma baigia jam nurasyti...Cia galima diskutuoti iki numirimo,tik kas is to!!!!!!!!!..

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-02 12:27

patys ta valdzia zmones ir issirenka,o paskui dejuoja.taip negraziai truputi issireiksiu,,boba prezidente-kas is to gero,,vyrai turi vadovauti.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-11-02 22:08

Visiška nesąmonė ,kuom vyrai geresni??? Ta ,,boba" nors šiokį tokį autoritetą turi ( na ne kaimo žmonėms žinoma) ,o kad prezidentūra kaip institucija nelabai dideles galias turi Lt ,tai čia jau ne žmonių problema. Ir dar ,prieš eidamas į valdžią tokie nebūna,tik padėdėjęs prie lovio nori vis daugiau. Renki žmogų ,o po kiek laiko pasižiūri kad

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-03 09:54

gyvenima susikuria pats zmogus.jei lietuvoje blogai ir skundziasi,tai ir uzsienyje jam bus blogai.man asmeniskai lietuvoje buvo gerai,bet norejosi kazkokiu permainu...tai dabar uzsienyje irgi nera blogai.po kazkiek metu vel grysim i lietuva,na ir nesiruosiu skustis kokia valdzia ir tt...,reikia baigti viena karta dejuoti,o geriau dziaugtis ka turi.lietuviu bruozas jau toks:stovi namas,saldytuvas pilnas,apsirenge firmiskai,naujas automobilis....o vistiek sako,kad blogai kokios kainos ,sudas ne gyvenimas toj lietuvoj...apsizvalgykim o ko truksta?

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-11-03 09:59

auksine taisykle ubagas niekada nesiskus kad jam blogai o turtuolis visada dejuos kad jam blogai,

Mama.lt

Mama.lt

2011-08-09 16:49

Miela ateja,as visiskai pritariu tavo zodziams.Gyvenam lietuvoj,mums gerai ir nesiskundziam.Turim pavyzdi:jauna seima ir dejuoja"kaip sunku,ir blogai".Jie gyvena pas savo tevus uz buta visai nemoka.Sako mes galim sau leist but prie juros net dvi savaites."Bet kaip mums sunku"

Tai mane tokie verkiantys zmones nerviskai veikia.As jiems sakau:kiti net neturi kur gyvent,uz ka valgyt nusipirkt ir neverkia....

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-08-09 17:36

Mes emigravome ir labai dziaugiuosi nes lt mums buvo blogai  neesme kur dejuoja lt ar svetur, visur yra ir bus dejuojanciu, svarbu ar dejuoja ir sedi, ar dejuoja bent bando kazka keisti. Mums buvo blogai mes isvykome ir esame labai patenkinti simta kartu siuo metu yra geriau, bet kiek tas gerumas tesis metus, 10 ar visa gyvenima negali zinoti nors kad ir kaip stengiesi, jei bus kada blogai ka gali zinoti gal ir grisime i dejones, o gal kur kitur , svarbiausia, kad nesedim ranku sudeje ,o stengemes , kad gyvenimas butu pilnavertis

Mama.lt

Mama.lt

2011-08-09 17:44

taip,taip svarbiausia kad jums gerai,Na tai kas kad emigravot

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-08-09 21:13

tai jau taip tikra teisybe kristulka..

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2012-04-05 15:22

geras kalusymas kur geriau Lietuvoj ar svetur.Is dalies Lietuvoj gerai gyvent nes visi savi bet kadangi esu buvus Norvegijoje ir planuojam ten dirbt ir gyven vien del zmoniu kitokio mastymo ir pagarbos kitam yra malonu but o ce ziurek kas ka tik apgaut tarpusawyje nelieka jokio pasitikejimo. Nu zodziu trumpiau sakant as nieko pries uz gyvenima uzsenyje

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 131

2012-04-05 15:55

Gyvenam skotijoje jau 6metai taip viskas gal ir gerai yra,bet tas ilgesys tevynes tai jau i nevilti varo...Jau kitais metais pasistengsimn grizti i tevyne jei tik visi planai pavyks...Vistiek kur bebutum kur bebutu gerai ,bet uz namus nieko geriau nera :) Aisku po tiek metu atvirai pasakius as bijau grizti i lietuvele neisivaizduoju kaip bus ar uzteks maistui butui susimoketi biski tas mane gasdina nors vyras sako viskas gerai,bet as kazkiek bijau...Pvz dabar  sedziu su suneliu namie vyras dirba ir dar plius mums apmoka uz puse buto nuoma valstybe na ji cia padeda zmonem,o musu valdzia tik ziuri kaip dar is to vargso paimti...cia mano nuomone...Klausausi kiekviena diena deivio daina-lietuva tai visad apsiverkiu :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 394

2012-12-03 16:15

Va radau uzmirsta temele :) kazkada ir as joje pasisakius buvau.... ir matau kad per pora metu mano nuomone paastrejo, bet ne i LT puse....

Laukiam ir mes pavasario kad galetume kelti sparnus is cia... pavargom jau su vyru taip gyventi... vienas vienam pasaulio kampe mes su vaikais kitam, nei seima kaip seima nei gyvenimas grazus...

geriau kartu... o kadangi kartu eis buti tik svetimoje salyje, tai ir mausim i ta svetima sali, kuri tikiuosi nebus mums labai atsiauri. :)  

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-12-04 22:49

tikrai primirsta temuke, na mano nuomone nepasikeite, jei yra sunku ,tai nera ko kenteti ir tiketis stebuklu , reikia kilti ir bandyti laime svetur :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2015-10-31 20:52

Sveiki, mums taip pat gyvenimas Lietuvoje ne mielas, galvojame keltis i Norvegija, pas pussesere, jau darba silkiu fabrike praktiskai gavom. Beda, kad pradziai reikia nemazai pinigu.. Gal kas zino kokio dydzio kredita galiu gauti budama bedarbe? Vyras turi nelegalu darba, tai pajamos ant popieriaus realiai tik is pasalpu. Esme gi, kad su tokiais atlyginimais greitai mes ta paskola grazintume, cia tik porai menesiu reikia.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2016-02-29 23:33

Man asmeniškai geriau nei Vilniuje niekur nebūtų- gražus, modernus, besiplečiantis miestas, suteikiantis reikiamas galimybes tiems, kurie stengiasi.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2016-03-31 21:48

Visur gerai, Lietuvoje geriausia. Kažkada galvojau emigruoti į UK. Pradžioje galvojau nuomuosiuos butą. butu nuomos skelbimai Anglijoje tokie nerealūs, kad iškart persigalvojau. Kai pamačiau tas kainas ir paskaičiavau, kokią atlyginimo dalį man reikėtų atiduoti vien tik už nuomą, net galva apsisuko. Baisumas toje Anglijoje su butų kainomis....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2018-02-26 11:36

Manyčiau, kad galima ir ten ir ten gyventi, priklauso nuo šeimos norų. Mes su šeima gyvenam Lietuvoje, o vyras kas kelis mėnesius važiuoja padirbėti. Važinėja į Belgiją, bet ganėtinai daug namuose būna, todėl galima ir tokiu būdu gyventi. Ši įmonė vežioja į Belgiją ir atgal: http://www.olandijakasdiena.lt/paslaugos/keleiviu-pervezimas/vezame-i-belgija

Visų pirma ko norėčiau tai, kad svetainė būtų apkrauta baldais

5

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje gyvename > Geriau gyventi Lietuvoje ar...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Goda