Forumas > Namai > Augalai ir aplinka > Pinigų medis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-03-13 10:26

va va , kaip tik vakar apžiūrėjau , būtinai mano pinigėlį reikia persodint , jau jam vietos per mažai vazone.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 59

2009-03-13 12:19

http://www.rojaussodai.lt/pav/up/kambarinesVASARIO/Pachira.jpghttp://images.bite.lt/banga/files/content/200605/4477260f4df45.jpg

Koki pinigu medi turi ?

Nes kiek radau tai ju yra dvi rusys .

2009-03-13 12:28

Nei vieną iš tų , kur įdėjai nuotraukas.Mano toks , kaip pirmam puslapyje yra.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 485

2009-03-13 12:36

tas antras tai dievo medis ar kazkaip panasiai vadinas,neseniai gavau plenciuka as jo,toks negrazus,net ismesti zadejau,bet ziuriu kai suauges cia toj nuotraukoj tai visai nieko,gal reiks tada labiau mylet pradeto tas pirmas tai jauciu ir pinigu medis,nes rojaus soduose meta ta foto,nors mano tai ir kaip pirmam puslapyje toks

2009-03-13 12:41

suauges labai grazus tas medis.Man kazkas sake , kad cia  senoviškas  pinigu medis , atseit anksciau taip jas vadindavo.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 59

2009-03-13 12:43

O as turiu ta pirmaji kur idejau foto .

Visada stovedavo kambaryje , siek tiek labai nedaug vakarines saules budavo(vasara) , ir viena diena kazko pradejo gelsti . Dabar pakeiciu vieta , piu piu piu atsigaudineja , pradeda po biski leisti naujus lapukus , bet toks apmires atrodo .  Gal buvo taip kuriai nors ?

2009-03-13 13:18

vover o tu turi ta senoviska pinigu medi?kaip priziuri?viskas tada reiks siandien persodinti man ji - nes gavau as ta plenca su senom zemem,sako persisodink i naujas zemes,bet man jis kai nepatiko,tai galvoju niekur as jo nesodinsiu,paliksiu jei gyvens tai gyvens o jei numirs tai dar geriau...bet dabar kai pamaciau kaip jis atrodo suauges tai reiks tada sutvarkyti,pasisodinti igeras zemes

gerai padariaikad i sviesos davei savo medeliui,gal ir atsigaus

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-03-13 13:22

Sveiki, aš tiesa sakant to pirmo kur įdejot nuotrauka net nemačiau niekada

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-03-13 13:44

ervileja 2009 03 13    

vover o tu turi ta senoviska pinigu medi?kaip priziuri?

turiu ,patinka man jie,kažkuom į bonsus panašus.Jokio įpatingo dėmesio jiems neskiriu,palaistau kai prisimenu 

2009-03-13 13:46

nu reiks tada susitvarkyti man ji,sako reik jiems saules?

2009-03-13 13:59

pas mane pastatytas jis ant žemės , ale nieko ,žaliuoja ir kol kas niekuom nesiskundžia.Tai tegul ir stovi. O va tokia , kuri yra pirmoj foto , supintu kamienu , tai darbe palikau,buvo beveik visus metus numetus,bet atsigavo,tokia grazi paliko.

2009-03-13 14:07

tai lek dabar pasimt i darbagaila gi ,namuose smagu toki grazuoli turet

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-03-13 14:41

Pas mus namie visuomet yra tas senovinis pinigų medis - įvairiai jį vadina. Mes vadiname laimės medžiu.

Tiesa sakant, žydi jis netgi Labai keistai, labai gražiai ir subtiliai - tokiais smulkiais smulkiais žiedeliais. O žydėjo dukart: pirmą - kai teta po ilgo ilgo laiko leliuką pasigimdė, o antrąjį kartą - kai sesuo pirmą kartą gimdė :)  Su leliukais jis pas mus žydi :D

Kai "pasensta", negražus pasidaro, tai tuomet nugnybiam kokią gražesnę viršūnėlę, pamerkiam į vandenį, kai išleidžia šaknis, tuomet pasodiname normaliai, o senąjį išmetam Kad laimė nenusigręžtų :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-03-13 14:49

Turime namuose pinigų medį.Vyrui padovanojo jubiliejaus proga.Gražus tokis,žvilgančiais,mėsingais lapais.Kažkaip ir pinigėlių daugiau radosi,santykiai atšilo

2009-03-13 15:02

ot kad pasiseke jumsnu sugunddet jus mane su tuo laimes medziu ar kaip jis ten besivadintu,dabar jau dziaugiuosi kadnespejau numarinti as jo

2009-03-13 15:10

nedaryk skubotų sprendimų

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 31

2009-03-15 13:06

mano pinigu medis irgi didelio "susidomejimo pano pinigine" nerodo.kai nusipirkau tai pradejo labai greit augt-dziaugiausi,bet veltui,po to pradejo geltonuot.rodos neperlaisciau,ir vieta turejo patikt.laukiau kol pasveiks bet praradus vilti nudraskiau visas pageltusiais sakas-sakau jei nori mirk ir manes cia negasdink.ir ka jus manot-tas pradejo leist sakas ir augt.dabar vel ta pati beda,bet si kart nudraskyt gaila,nes nespejo didelis uzaugt.

aciu visom mamom

2009-03-27 18:01

Mano tai tfu tfu atsigavo :) turbut tikrai per dažnai laisčiau.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 23

2009-04-22 16:58

Mes irgi turim si pinigu medi :) buvau taip pat perlaiscius saknys pradejo puti, bet kazkaip isgelbejom sveikus daigelius persodinom ir atsigavo tai dabar laistau tik karta i savaite , pinigu deja mums nepadaugejo

2009-04-22 18:53

o mano medelis atsigavo, taip gražiai auga ir toks didelis jau, bet gerai galvojau,kad laisčiau per dažnai, nusttojau ir atsigavo. Nei lapu geltonu nei ka. 

2

Viršun ^ | Forumas > Namai > Augalai ir aplinka > Pinigų medis

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Kristupas