Forumas > Ikimokyklinukas:... > Auklėjimas > Vaiko elgesys svečiuose

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-09-29 12:12

as kai maza budavau jei kur nueidavom i  svecius begdavau nuimti visur serveteles nuo staliuku negaledavau ramiai praeiti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057

2010-09-29 14:32

vover 2010 09 28    

Pas mane situacija kaip ir pas pareigūnę,katastrofa kažkur išeit su vaikinuku....jis vienoj vietoj nenusėdi,viska ima,tai ir as stengiuosi kuo mažiau po svečius su juo duotis.Na o kas liečia drausminimą,tai tikrai netyliu,jei matau,kad maniškis namus verčia.Šiaip man jokios problemos dėl trupinių nėra,jei atvyksta draugės su vaikais,juk viskas sutvarkoma,na o jei piktybiškai terlioja,tada sudrausminčiau.Čia jau nuo situacijos priklauso.

Na jo...maciau, maciau tavo vejurka...bet tu ir nepalieki vaiko "likimo valiai", varineji pati kaip vejurkas ispaskos..

O del sutvarkymo tai taip, viskas sutvarkoma, bet kai vaikas sokoladinuotus pirstus valo i sviesius baldus, o mama sako:"nu bus tetai darbo..."  tai dabar jau kai pamatau tokius pirstus, pati imu servetka ir valau to vaiko pirstus...

Startas 03,21/07,07

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-09-29 15:56

nu bet tai kas ten per  mama,kad ne pirštus valo ,o sėdi ir sako ,kad tetai bus darbo.....nu tai čia tada jau nebe vaiko problema ir jo elgesį,o motinos,kuriai elementaraus supratimo trūksta.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2010-09-29 18:14

Nu jo,cia tai geras...jokio supratimo mama neturi,todel jei paciai nedasunta,reikia tiesiai sviesiai i akis sakyt,arba servetele pasiulyt,gal tada susipras...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-09-29 18:51

As tai manau, kad cia tokios mamos, kurios masto, kad sveciuose viskas galima, o jei kas nepatinka lai namu savininke susitvarko, arba vaiaki taip pat elgiasi namuoseir paprasciausiai tai mamai vaiko toks nuolatinis elgesys yra priimtas ir ji nemato tame nieko blogo.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2010-09-29 18:54

Pritariu,matomai tokia tvarkele ir namuose...ojojoj.

Mama.lt

Mama.lt

2010-09-29 21:50

Na del vaiku elgesio sveciuose, man nebuvo su savais niekad problemu, kad terliot, liesti svetimus daiktus( ne zaislus) o tuo labiau kur landziot jie tai zino, o jai ka tai uztenka pasakyt ne arba negalima ir viskas.As manau kad vaikam sveciuose galima viskas kas liecia vaikus, vaiku zaidimu.Taip ir pas mane man tas pats jai vaikas sveciuose ka ispyle ar pritrupino, zaizdami suveret vaiku kambari ar primete zaislu visur, na juk atejo pasilinksmit ir tegu, tikrai viskas sutvarkoma ir tai juk nebuna kiekviena diena, beje... tai vaikai. Bet.... negaliu pakesti kai atejas vaikas pradeda landziot po spinteles, vartyt vazas, metyti kazkokius daiktus, skabyti geles, na suprantu buna tokiu vaiku, bet va butent siutina mamos poziuris kai ji nei zodzio nepasako o juokes, va turejau aciu dievui tik viena toki atveja kai taip elgesi 2 met berniukas, tai visa vakara as ji ir stebejau ir tik spejau gaudyt kad nesudauzytu man brangiu dalyku, vis sirdis i kulnus nueidavo kai nuo numesto daikto atrodydavo tuoj grindys suskils. Del to  ir pati vaikam to neleidziu daryt. Bet va man nepatinka kai nueini i svecius i ten yra sakoma, su tuo zaislu nezaisk, to zaislo neimk, sitaip nezais, tai juk vaikai ir tai sveciuose manau kas liecia ju pasauliuka turi buti viskas leidziama ir niekada , net neleidziu, mamai pas mane tvarkyti zaislus ar vaiku kambari, nes pati to nenoriu sveciuose darytManau pasikvietei sveciu su vaikais tai ir nusiteik betvarkei juk ateina pazais ir pasilinksmint o ne kambariu tvarkyt

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-09-29 23:08

na siaip tai teisi tu orintux... pritarciau tavo nuomonei, kad kas liecia zaislus tegul zaidzia su visais...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057

2010-09-30 22:55

Visiskai sutinku su paskutine nuomone

Startas 03,21/07,07

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-10-15 10:41

kas liecia zaislus,niekada nedraudziu zaist ,tegu zaidzia,yra tokiu zaislu kuriu dukra nenori duoti,tai pasakau pasidek kad nematytu,tai ir kitam vaikui sirdies neskaudes,siaip tai buvo pas mus toks ivikis,zaide trys mergaites pas mano dukra,buvo ant televizoriaus pas ja kambaryje padeta princese laikrodis zadintuvas,tai viena mergaite paeme ta laikrodi iskele i virsu ir paliedo i zeme,na as nieko nesakiau mama jos dar bande kazka sakyti,pasakiau nieko tokio,man tik vienintelis dalykas nepati ka jei mama atejusi nedrausmina savo vaiko kai pradeda roletus ardyt,knaisiotis po sekcija manau cia jau virs  normos,

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2010-10-15 11:37

na paskaiciau ir pagalvojau kad ne pas mane viena apsilanko nesupratyngi tevai su vaikais.Nu gal butu nelabai grazu taip ivardinti bet kartais tikrai piktumas ima,kai tevai atsipalaidave sedi ir nekreipia demesio ka veikia ju vaikas,as kaip ir ateja minejo lygiai taip pat lakstau ziureti ka tie vaikai veikia,ar neskriaudzia mano vaikas ju ar atvirksciai,nes man netaspats.Arba mes turejom tokius draugus,kuriu vaikas dauze tranke mano dukros zaislus,man tiesiog sirdi draske ziurint i tai kai siais laikais zaislai be proto daug kainuoja,nes mano Vakare kazkaip moka juos saugoti,as visada aiskinu jai kad negalima lauzyti zaisliuku,bet kai ateina svetimas vaikas ir per toki trumpa laika padaro tai ko tavo vaikas per 4m. nera padares nu tai atsiprasau.Aisku visko buna ir pasitaiko ir tikrai kai buna vaikai labai aktyvus ir matai kad ta mama laksto ir jau net neturi kada prisesti su tavim pakalbeti tai labai puikiai supranti ir kita karta jau tuos brangesnius zaislus padedi kad nepasiektu ir sakai tegul zaidzia nekreipk demesio,tai kazkaip net nera labai jau pikta,bet kai matai kad sedi abejingi viskam o tu negali net prisesti nuo lakstymo tai jau aciu uz tokius svecius.Niekada sveciuose pati ramiai nepasedziu ir tikrai neleidziu betka daryti ar betkaip elgtis savo dukrai ir labai patinka tokie sveciai kurie lygiai taip pat elgiasi.

Lilypie Pregnancy tickers

2010-10-16 10:41

puikiai tave suprantu zemuoge,kas liecia zaislu lauzyma sito dalyko ir as negaliu pakesti,dabar prisimenu toki bajeri ta pati mergaite sulauze mano dukros akinius,mama sako ai cia susitvarkysi,aisku as jau tokia nepatenkinta palikau,norvegijoj viskas cia brangiai kainuoja,kazkada pas ju i svecius atvaziavo toks berniukas ir sulauze jos dukters sketi ,tai ojojoi ko tik neatsigirdau kad jis sketi sulauze,

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2010-10-16 12:02

tai va ateja labai gerai visi mato svetimus vaikus o ne savo,as niekada nepuolu girti savo vaiko kad ji gera ir panasiai,nes visko buna kaip ir su visais vaikais ir oziu turi ir t.t.,bet kai bunu sveciuose uz tai ir priziuriu savo vaika kad ko nepridirbtu,o tuo labiau kad ko nesudauzytu ar nesulauzytu.

Lilypie Pregnancy tickers

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-16 13:36

visiskai sutinku su jumis mamytes, tikrai yra daikatai ir vaiku kambaryje kurie vertingi .Na as tai savo vaikaim isaiskinu kad lauzyt sveciuose negalima nieko, kad tai ne ju zaislai ir reikia saugot, antra kad apart zaislu kitu daiktu liesti negalima,va kaip jus cia minejot akinius ir t.t. Mes turim ir viena mergaite- galvos skausma kaip ateina, tai ispurskia puse buteliuko dukros kvepalu, ismeto jos papuosimus, ismeto pinigus is taupykles, jos mama nieko niekad nesako, bet as tada bunu griezta ir atejus jai israsau velniu, subaru, na paskutiniu laiku lygtais is tos vietos kur visi tie daiktai stovi berods nebeliecia, bet ji mergaite ir gudri lape ir meluoti megeja, tai kai ji pas mus tai jau turiu priziuret ka ji veikia.O dar del atejusiu sveciu, na pas mane vaikai yra auklejimi su tam tikromis taisyklemis, beje manaukad pas daug ka  ir taippat, na pvz. kad liezuvio rodyt negalima, negraziai vadinti viens kita taippat, jau nekalbu apie mustyne sir taiptoliau.Na kalbant apie ta pacia mergaite kur rasiau pries tai( ji daznai buna pas mus del to kad vyro brolio dukra)ji auklejima be tokiu visokiu draudimu, o negana to dar ir pamokoma visokiu juokepiu - pasisaipymu, tai ir negaliu to pakesti kai ateje pas mus daro tai kas mano vaikam negalima, ir maniskiai lieka nesuprate kodel jie taip daro, arba isizeidzia.Tai karta nebeiskenciau ir pasakiau tai mergaitei, kad kai perzengi siu namu slenksti ir jai nori pas mus ateiti zaisti,turi atsimint, kad taip daryti ar elgtis yra negrazu , negalima musu namie.Tai berods suveike

2010-10-18 07:43

mano dukra kazkaip neturi tokios mados lauzyti kanors,va su sunu jau kitaip,bet jei kur nueinam,iskrt matau koks zaislas jam netinka tai konfiskuoju kad paskui nereiktu atpirkti,as esu toks zmogus kad nemoku as pasakyti mamai biski ziurek ka tavo vaikas daro,cia buvo toks bajeris na buvau jau pasiutusi tai ziaurei,neginu savo vaiko bet niekad nebuvo tokiu dalyku prisimasciusi,jos kambarys salia vonios,atvaziavo pas jos dar dvi mergytes,tai sumaste nueit i vonia uzkimst kriaukle ir atsukt krana,gerai kad laiku pastebejom vonioj grindys plaukiojo,abi jos suverte kalte kad samanta padare mano dukra,tik kazkaip visos trys slapios buvo,aisku mano dukra gavo velniu,kita mergaite nuo mamos,o vat viena drauge nesu girdejusi kad subartu savo vaiko,o tas vaikas tikras gyvaciukas jau ateina turi ziuret ka veikia,net taip abydna paliko po visa sito

2

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Auklėjimas > Vaiko elgesys svečiuose

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Žiedė