Forumas > Ikimokyklinukas:... > Auklėjimas > Vaiko elgesys svečiuose

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-25 14:17

metus laiko nebuvau lt ,tai gryzusi stengiaus aplankyti visus draugus,ir dauguma draugu turi mazus vaikus amzius nuo 1- 3 metuku,ir pas dauguma gavosi taip kad pasijauciau jog atejau ne i svecius bet turiu saugoti ne savo vaika kad ko nepridirbtu ar mano vaiko neuzgautu,as kaip isprotejusi lakstau ziureti ka jos vaikas veikia ir ar neskriaudzia manojo vaiko o jinai tuo tarpu atsipalaidavusi geria kavuti,na as kiek suprantu tu atejai i svecius tai malonek savo vaika ir prisiziureti,bet kaip reikia tai pasakyti draugei kai tuo tarpu nenori jos izeisti ir susipykti kad malonek buk gera ziurek ka tavo vaikas veikia,ir cia ne vienas man toks atvejis nutiko kad pasijuntu kaip aukle,ka vaikas ima ka veikia nieko nesako,ka mato padeta ne savo ima ir valgo,cia kalbu apie toki atveji,kai atvyko pas mus sveciai,mano dukra zino kad is sekcijos negalima imti saldainiu,tai tas berniukas nusitempe mano dukra i svetaine jisai pasieme is sekcijos pilna sauja saldainiu o mano dukrai dave viena ir ta pati jinai nevalge,manau supratote apie ka sita tema

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-08-25 14:25

mes jei kur važiuojam su vaikais,tai aš ir vis bėgu žiūrėti kad ko neiškrėstų,kad nesudaužytų,aišku jie dar tik vaikai,paskui gi nemalonu.aš ir žinau tokių žmonių paleidžia vaikus ir dzin,nesvarbu ką jie ten daro,veikia.neleidžiu vaikams elgtis taip,kas man atrodo negerai.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-25 14:25

na aš tikrai taip iš paskos nelakstau  ir leidžiu ir susipešti, paskui susitaiko po min. bet jei matau, kad tikrai negeras elgesys pasakau tiesiog tiesiai šviesiai . O pas mane kaip ateina, tai net pati pasakau palik vaikus ramybėje jie susitvarkys patys  taip ir būna .

2009-08-25 14:32

susipeti ir aš leidžiu,juolab kad tuoj draugai vėl būna.mes gyveman kaime,tai kartais pas mus buna kieme iki 7vaikų,o žiūriu aš tik viena.didžiųjų nereikia jau akylai stebėti,bet mažosios vienos neleidžiu.tai kiek visko jie prisigalvoja.kitom mamom vienodai isleidžia darykit ką norit.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-25 14:34

na yra pas mane tokiu draugiu su kuriu vaikais nera problema,moka zaisti,bet yra tokiu kur tik nusisuk o ziurek jau ikandes ,apdraskes,landzioja po spintas,jei as pati nuejusi i svecius nuo 3 metu vaiko gavau i galva su namu telefonu o mamytei visiskai dzin tai man jau truksta zodziu,ir kitas dalykas yra kad as gryzusi apsistoju pas mama,ir viskas yra mamos,tai ne mano namai ir ne mano daigtai,butu galbut mano namai elgciaus kitaip,bet kai vaikas atsistojes drasko roletus tai man nepatinka as pasakau kad negalima sitaip,o mama sedi ir nieko nesako,tai kas kuri turi vaika savo barti ar as nesavo ar jinai savo,buna kad ir mano panele prikrecia nespeju suziureti bet as ja labai graziai apibaru ,ir pasakau jei taip elgsis daugiau nebesivesiu jos,buvo toks bajeris kai as nespejau suziureti savo dukters ir jinai savo puseserei cia jai skaitosi kaip ir netikra nes is vyro puses idreske i veida,tai gryzusi motina ne tik mane apibare,bet dar ir prie visu kitu draugu,tai pasijutau net labai negerai,butu idreske mano dukrai as tik buciau pasakius tam vaikui kad taip negalima bet ne prie visu sveciu kad kokia as mama ir taip toliau

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-25 14:42

Oi čia jau per daug , jei 3 metų vaikas taip elgesi, tai man tikrai nebūtų gėda pasakyti jai savo nuomonės nors ir susipyktumėm, tai mano vaiką kandžios ar kas atsitiks ir tylėsiu, ne ne aš pasakyčiau tiesiai šviesiai, kad pradėk auklėti savo vaiką ir jei ne tada tarčiau žodį, kad tu pyk nepykus bet susimatysime tada kai būsi be vaiko .

Na kam man reikalingi tokie susitikimai, kad aš būčiau ant įtampos, ar kad mano vaiką gali nuskriausti, ne ne tada man su draugėm nereikia susitikti, aš viena su vaiku tą laiką tada praleisiu.

2009-08-25 14:47

tai pas mus ir ateina toks 3metu pyplys,bet jau netikęs tik ir žiūri pastumti mergaitę.anakart tik nusisukau akimirkai mažosios pilna burna,nosis,plaukai vieno smėlio.oi kaip supykau,paėmus nuvedžiau tą vaiką nuo smėlio.

Paskutinį kartą redagavo: Daiva1007 (2009-08-25 14:47)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-26 09:23

buvo toks bajeris kai as nespejau suziureti savo dukters ir jinai savo puseserei cia jai skaitosi kaip ir netikra nes is vyro puses ... Na nezinau,kodel netikra,jei tai vyro brolio ar sesers vaikai tai taip pat tikri pusbroliai ar puseseres,jei vyro puseseres vaikas,tai vistiek tikras,tik antros eiles.Na,nepradesim cia apie gimines rysius kalbeti,geriau tesiam tema apie svetimu vaiku auklejima : Alteja,gal tu tiesiog negali atsipalaiduoti ir tau kiekvienas garsas kelia nerima? As niekada nelakstau ir nebegu ziureti kodel ir del ko ten vaikai pykstasi,nes kai buna tikrai blogai,jie patys atskuba pas mus.Kai pas mane ateina drauges,daznai buna,kad jos begioja kaip ir tu ziureti ka padare ar nepadare jos ar mano vaikai,bet tai nereiskia(kaip tu minejai),kad man nusispjaut,tiesiog as jau tikrai zinau kada mano mergina verkia tik del to,kad brolis su draugu kazko neduoda,o kada jau reikia isikisti.Suprantu,kad tu retai mataisi su draugemis,todel tau viskas truputi kitaip,nes manosios jau lyg ir nustojo lakstyti kaip ikirptos i uodega,nes jau taip pat priprato ir zino kada kas ir kur..

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057

2010-09-27 14:51

Sveikos mamytes :)

Jau pakankamai daug laiko mane kamuoja klausimas:Kaip vaikas turi elgtis sveciuose? Ir kiek jam leisti? O pradejo manuoti tas klausimas tada, kai tiek viena drauge, tiek kita atvaziuoja su vaikiukais i svecius ir leidzia jiems daryti VISKA...na kaip pavyzdys: Vaikas vaiksto pilnomis rankomis cipsu ir byra jie po visa kambari, arba eina prie langu ir "drasko" roletus, meto zaislus, sokoladinuotomis rankomis ciupineja televizoriaus ekrana arba pamate telefona (ar kita koki daikta) ima klykti tol, kol mama nusileidzia.. As savo vaikus aukleju visiskai kitaip:kai prasideda tokie oziai, rengiames ir einam namo (tiesa mano berniukai jau dideli, bet kol buvo maziukai).Kazkaip namuose budavo isaiskinta, kad NEGALIMA sveciuose isdykauti ar kazka pan. daryti.Tai vat ir domina, kaip elgaisi kitos mamos ir ar as cia labai jau bloga mama?...

Startas 03,21/07,07

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2010-09-27 17:16

Sveika Grira,mano dukra jau didele,bet puikiai zinau apie ka tu kalbi.As esu gera,bet griezta mama,niekad savo dukrai kai maza buvo neleidau negerbti ir daryti betvarke bet kur ir betkada.Turiu didele kantrybe,bet lovu trypimas,maisto nesiojimas po visus namus ir sienu glostymas sokoladuotom rankom man visad buvo siaubas ir nuo to karto,kol kaip ir tu sakai draugiu vaikai ,,papuose,, man sitaip namus,esu ganetinai stacioke sitam reikalaui,nebelaukiu akis uzmerkus kol sveciai patys susipras kad sitaip elgtis negalima,bet tiesiai sviesiai pasakau,zinoma reakciju buna visokiu,bet manau gerbiantys save ir kitus zmones,turetu ir vaikucius mokint,kaip dera ir reikia elgtis sveciuose.Zinoma mazi vaikuciai to nesupranta,bet tada ir mama tegul nesedi ir tipo nemato,ka ju vaikai veikia.Reikia ismokt gerbt save ir kitus...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-09-27 21:46

As taip pat stebiu savo vaika, kai bunam sveciuose., kad ko nepridirbtu, nes tai nepagarba  zmonems pas kuriuos lankaisi, todel viena akim i svecius, kita i savo vaika ir drausminu vaika kai negerai daro. O kas del  nevaldomu vaiku ar kitaip tariant nesupratingu tevu, tai vyro seima tokia, vaikaii kaip laukiniai, lipa lauzo, drasko, tevai taip pat be supratimo, ju logika, vaikui viskas galima, jo negalima barti"Tai jau kai jie ateina mane nervas ima, o pabandyk ka pasakyti akis drasko kad jie patys geriausi. Bet cia ko gero jie vieninteliai pas mus tokie, visi kiti kazkaip labai normaliai.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-09-28 08:40

o man sveciuose buvimas su dukra - tikras siaubas. nera ji toks vaikas kad sedes pasodinta ir zais arba pasakius pastaba bent suklus. dideles gedos del netinkamo elgesio dar neteko tureti, vien del to kad taip ir sedi akis ysmeigus y ja ir stebet reikia. man tai jau ne buvimas ir jokio atsipalaidavimo ar su draugem paplepejimo. todel jei yra galimybe dukters neimam paliekam ja pas mociute. vasara kitas reikalas dauguma susitikimu, pasisedejimu vyksta gryname ore, gamtoje - tai tada viskas normaliai, nera tapetu kuriuos apipeckios ir panasiai. vasara y svecius varom kartu... nors mane drauges paprotina sako jum mes irgi vaikus turime nieko cia tokio tegul eina apziuri namus, bet as taip negaliu, nesamoningai tada mano visas demesys y dukra.bet juk sis etapas praeis ismoksim elgtis graziai ir viskas bus OK :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057

2010-09-28 09:29

pareigune 2010 09 28    

o man sveciuose buvimas su dukra - tikras siaubas. nera ji toks vaikas kad sedes pasodinta ir zais arba pasakius pastaba bent suklus. dideles gedos del netinkamo elgesio dar neteko tureti, vien del to kad taip ir sedi akis ysmeigus y ja ir stebet reikia. man tai jau ne buvimas ir jokio atsipalaidavimo ar su draugem paplepejimo. todel jei yra galimybe dukters neimam paliekam ja pas mociute. vasara kitas reikalas dauguma susitikimu, pasisedejimu vyksta gryname ore, gamtoje - tai tada viskas normaliai, nera tapetu kuriuos apipeckios ir panasiai. vasara y svecius varom kartu... nors mane drauges paprotina sako jum mes irgi vaikus turime nieko cia tokio tegul eina apziuri namus, bet as taip negaliu, nesamoningai tada mano visas demesys y dukra.bet juk sis etapas praeis ismoksim elgtis graziai ir viskas bus OK :)

Pareigune, suprantu kai vaikas nenusedi, bet tu pati pasakei kad demesys i dukra  O yra tokiu mamu, kurios sedi, geria kavike, o vaikas "vercia namus"...Nesu as pedante, nu bet patikekit erzina tokie dalykai...beje as jau kazkada pati sudrausminau drauges vaika, nu jeigu mama nesusipranta...

Tie patys zmones, kuriu vaikai vercia namus, mums nuvykus pas juos stebisi :"Kokie geri vaikai.." Tai vat man ir idomu, gal as per DAUG griezta?Gal tikrai vaikams per mazai laisves?

Startas 03,21/07,07

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-09-28 10:31

ir as drausminu savo vaikus,bet ir draugu,giminiu vaikus padrausminu savo namuose, jei jie nesudrausmina,juk yra mano namai tvarkingi,o jie savo namuose tegu daro ka nori

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-09-28 10:45

dar viena keistoka situacija. kuomet as draudziu kazka daryti, o mano drauge sako nieko nieko, tegul juk vaikas yra. tai tada dukra ziuri akis isputus ir nezino ka daryt. galima cia ar negalima. mums dazna tokia situacija buna pas mociute, dukra pavyzdziui mociutei " persodineja" geles as jau ir pakeltu tonu sakau kad taip negalima, ir per nagus kartais suduodu, nes visai apsimeta kad negirdi, o mociute sau svelniu balsiuku sako, kad cia viskas gerai, pas mociute galima.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-09-28 10:48

Pas mane situacija kaip ir pas pareigūnę,katastrofa kažkur išeit su vaikinuku....jis vienoj vietoj nenusėdi,viska ima,tai ir as stengiuosi kuo mažiau po svečius su juo duotis.Na o kas liečia drausminimą,tai tikrai netyliu,jei matau,kad maniškis namus verčia.Šiaip man jokios problemos dėl trupinių nėra,jei atvyksta draugės su vaikais,juk viskas sutvarkoma,na o jei piktybiškai terlioja,tada sudrausminčiau.Čia jau nuo situacijos priklauso.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-09-28 11:29

taip manau nuo situacijos priklauso.. jei eina su sausainiu ir jis nutrupa nu ka gi issiusrbisu kai iseis, bet jei eina ir specialiai rankoje trupina, ar jogurta nesa bega, tai jau atsiprasau, tegul pasodina suvalgys ir tada gales eiti zaisti.... esu griezta nes esu siek tiek pedante . kas per daug tada jau sudrausminu.... yra tokiu ir manau bus tokiu...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-09-28 16:49

na maniske sveciuose tai geda ir pasakyti nuo stalo negaliu nuvyti atrodo kad is badu krasto nei valge nei gere, aisku buna kad ir su zaislais apsijaukia tai stengiuosi iseinant aptvarkyti

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-09-28 22:10

sauni ta nedute, jokiu rupesciu nekelia atejusi.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-09-28 22:25

brazde 2010 09 28    

na maniske sveciuose tai geda ir pasakyti nuo stalo negaliu nuvyti atrodo kad is badu krasto nei valge nei gere, aisku buna kad ir su zaislais apsijaukia tai stengiuosi iseinant aptvarkyti

as  tokia budavau, kai tevai kur nusivezdavo tai sededavau prie stalo ir kaip nevalgius menesi kapodavau, ot is manes juokdavos., bet ka padarysi juk vaikas.

1

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Auklėjimas > Vaiko elgesys svečiuose

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Dziugas