Forumas > Ikimokyklinukas:... > 3-6 metai > Vaikas vieną iš...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-09-21 11:11

Labai idomu sužinoti kaip  reiguojate  ir ar buvo tokių situacijų kai arba pas jus šeimoje arba  draugu rate vaikas vadintu ne visada (retkarčiais) mama arba teti vardu.

Nes pas mane name tokia situacija

Paskutinį kartą redagavo: Drugelis (2010-09-21 11:14)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-09-21 11:37

cia daznas reiskinys, bet manau nieko baisaus, vaikas atkartoja tevus, jei tetis mama vadina vardu vaikas is paskos ir atvikrsciai,

pas mus pypliukas palyginus  teber, bet irgi kartais mama pasaukia taip kaip tetis arba teti kaip saukia mama, nu mes vardais mazai vadinames, tai kartais isgirstu gviduka saukiant "ei zuikieli, a gerdi"  bet  jis tai suvokia kad cia bajeris :D

jis is mandrumo  mane vadina teciu, sakau cia mama ne tetis, o jis man vistiek "cia tetis" o rodo i mane :D  tai as manau kad cia tik vaikai pamegdzioja tevus

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-09-21 12:12

Turejome mes sita reikala,kai dukra mane ir teti vadino vardais.Asmeniskai man labai nepatikdavo,kai kokioj parduotuveje dukra saukdavo mane vardu.Bet palaipsniui,kazkaip atpratinom.Vis kartodavau,kad taip negrazu sakyti,kad reikia mama arba tetis sakyti.Nu zodziu reikejo laiko.Dabar jau lyg ir pamirsta visa tai.

2010-09-21 13:46

Vaivorykste pas mus mažaja vyra vardu vadina, tikrai kaip su  sakai buna parduotuvei arba tarpdraugu laukia kai pamato atvažiuoja iš darbo nu ir reke Irmantas atvažiavo  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2010-09-21 14:03

manau dauguma vaiku tokio ar panasaus amziaus praeina ta etapa, tikrai va jie girdi kad jus viena skita vardais vadinat ir jie nori.mano dukra ir taip bande, o dar ji megsta pasakyt kai klausia ka apie mano mama, sako ne babyte o na pvz. kaip sekasi tavo mamai?ar tas ir tas yra pas tavo mama

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-09-21 14:07

Buna ir musiske taip papokstauja,bet tik namie ir kai isgirsta jei kas kviecia teveli vardu,tada kartoja Juptatai,o dabar atspekit koks tas vardaso gi Robertas,tai kai paklausi koks tetuko vardas atsako Jobatas arba Juptatas

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-09-21 15:15

mano pupa mane nepamenu ar dvieju metuku ar tryju kokia pora men vadino vardu..o as nepriestaravau nori tegu vadina.ir praejus porai men nebvadino savaime vardu.nieko nesakiau nebariau,nes kvaila uz tai bart,manau.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-09-21 17:04

Mano mazius teti kartais vardu pavadina, kai saukia tete o jis neatsiliepia tai tada sako; tete Mima, t.y. tete Rimai. O mane tai vardu, kadangi mano vardas jam sunkai gaunas.

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2010-09-21 21:24

Mano vienas is berniuku teti vardu vadina ir gana daznai,as vis bandau pataisyt kad teciu vadintu ,nes man nelabai patiktu kad vardu mane pavadintu,tai kai pasako varda veliau pasitaiso pats ir teciu ima vadint.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-09-22 08:40

pas mus ir tas laikas prasidejes kai vadina mus abudu su vyru vardais. man tai nepatinka, bet paskaicius jusu komentarus supratau kad tai savaime praeina...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-10-18 20:28

musu mazylis irgi vyra daznai vardu vadina( jam 3m), o manes tik paklausia, koks mano vardas, nutaises labai susidomejusi veiduka

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-12-15 23:33

Pas sūnų ateina draugai ir į mane kreipiasi, jei ko nori paklausti ,- Granto mama  tai mažasis kelis kartus yra sakęs Granto mama noriu arbatos  nekreipiu aš dėmesio, tiesiog sakau, gerai sunyti palauk mama tuoj padarys tau arbatos ir tiek  

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-12-15 23:34

Arba jei draugė kavos ateina plepam išgirsta vardą mano, eina ir kartoja tistina tistina (kristina)  tai manau netrukus ir sakys tistina noriu to ar ano, o ne mama  kaip ateina toks laikas , taip ir praeina vaikams 

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-12-29 10:51

galiu pasidziaugti, jog mudu su vyru tapome mama ir teciu. praejo pas mus tos nesamones visos. taciau atsirado kitu... dabar dukra vadina save "smoriginu". stai kas pasidaro kuomet mama sestadieniais ziuredavo sokiu projekta ...

2011-01-03 12:19

Pareigune tai jis turbut jai paliko didžiulį įspūdį   

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-01-03 16:49

pareigune 2010 12 29    

dabar dukra vadina save "smoriginu". stai kas pasidaro kuomet mama sestadieniais ziuredavo sokiu projekta ...

Ko tik nesugalvoja vaikiukai Perskaičius, net nuotaika pakilo :)

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > 3-6 metai > Vaikas vieną iš tėvų...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Akvile