Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Nuolaidų kortelės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-05-03 11:28

as turiu kortele gintarines vaistines. bet cia mazylio kitokia jauciu??

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-05-03 11:38

Mazylio nuolaidu kortele suteikiama besilaukiancioms mamoms ir tevams,augunantiems vaika iki 3 metu.Ji ne tik gintarineje vaistineje galioja,bet ir norfos.Sanrdriuk,gintarines vaistines yra atskirai,o mazylio vel atskirai.O gintarines turime ir mes,tik retai as ten lankausi.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-05-03 11:44

Ka parašet visiškai teisingai, tik va katalogo negavau aš nes mūsų vaisitineje nera jų, o  enternete labai jau letai jis veikia, tai  galvojau paklausti ar kokių gerų dalykų gal yra? pirkti

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-05-03 11:46

sandriukas 2011 05 03    

as turiu kortele gintarines vaistines. bet cia mazylio kitokia jauciu??

Tai tau dar gali  duoti :)   vaikui jug nera 3 metukai :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-05-03 11:49

matot.. net nezinojau. ir as retai i ja einu. turiu ir camelijos vaistines, bei euro. visad einu i euro, ten visi vaistai pigesni. isitikinau ne karta.

2011-05-03 11:49

Tik man idomu,ar kai vaikui sueina trys metai,ta kortele nebegalima prasitesti?

2011-05-03 11:52

Camelija man visiškai nieko, o gintarinei kai  kuriuos vaistus tikrai apsimoka pirkti, ypač  kompensuoja jeigu tada ir lituku gauni i kortele, o dėl mažylio korteles  verta paimti  išduoda nemokamai kur kompensuoja 500lt  tam tikru prekiu http://www.gintarine.lt/index.php?option=com_chronocontact&Itemid=118

2011-05-03 11:54

Kas del kamelijos vaistines,tai nesupratau-visa laika duodavo 10%nuolaida,o praejusi menesi,pirkau vaistus,tai parejusi paziurejau i ceki,dave tik 4%nuolaida.Gal ne visiems vaistams,ta vaistine duoda vienoda nuolaida.

2011-05-03 11:54

vaivorykste 2011 05 03    

Tik man idomu,ar kai vaikui sueina trys metai,ta kortele nebegalima prasitesti?

manau kad galima nes aktyvuoji savo  vardu o kai limitas pinigeliu  baiges  paimi nauja kortele, kai aš buvau vaistiniai tai  net neklausia kam imu o pilvuko nesimate, o kas liečia vaiko tai tikrai neatrodo ant 3 metuku atrodo viresne,  be to aktyvuoti reikia enternetu  o galu gale  ne garsiai pasakyta bus paimti gal ir drauge kuri turi maža vaika .. jei aišku jau labai reikia

2011-05-03 11:56

vaivorykste 2011 05 03    

Kas del kamelijos vaistines,tai nesupratau-visa laika duodavo 10%nuolaida,o praejusi menesi,pirkau vaistus,tai parejusi paziurejau i ceki,dave tik 4%nuolaida.Gal ne visiems vaistams,ta vaistine duoda vienoda nuolaida.

tada turetu rašyti kažkur  kokie vaistai turi 10 procentu nuolaida nemačiau kad būtų kažkur parašyta jei visiem tai visiem, kiek žinau neduodama tik tiek kurie turi tikrai labai didele nuolaida ir taip, kaip sakoma laikraštines prekės

2011-05-03 11:57

neuzkrauna katalogo prekiu..

2011-05-03 11:59

Akcijinem prekem tai niekur neduoda papildomu nuolaidu su kortelem.Na,kai vel pirkiu kamelijoj,reikes paklausti ,jei neduos 10%nuolaidos.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2011-09-10 17:10

Aš daugiausia maksimos ačiū kortelę naudoju ir būna smagu prikauptą sumą išleist :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-09-23 13:52

Na mano pinigineje pilna nuolaidu korteliu :) dazniausiai nauduojosi maxsima bei medaus nuolaidu kortelemis :) labai patiko senuku nuolaidu kortele kai dareme remontus siek tie sutaupeme kartais pravercia ir norfos nuolaidu kortele :) turi ir degaliniu ir kitu nuolaidu korteliu , dar noreciau isigyti camelia vaistines nuolaidu kortele sako dideliu nuolaidu gaunama :) asmeniskai tai megstu nuolaidu korteles ir kur tik galima visada ju prisirenku 

2011-09-23 16:04

vat kas kas medau kortele ir aplamai vaistine man nepatinka esu gerbeja camelijos vat ten kainos  mažos ir nuolaidos didesnes.. :) na va kokia reklama padariau ;)

2011-09-23 16:24

o man euro vaistine... na medaus... ji pigiausia

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-09-23 18:37

kas del vaistiniu tai turbut ir anksciau sakiau kad camelijos vaistines man patinka,nes ten tikrai nemazai susitaupo (bent jau anksciau). bet dazniau einu i euro vaistine ar dar i kokia,nes mano kelyje nepasitaiko camelijos,o dazniausiai del laiko stokos tai einu kur arciau yra v aistine.o ir ne kasdien vaikstau i vaistines,tik kai jau ko butinai reikia,tai tuo metu man nerupi kur kokios akcijos ir pan.negaistu laiko ieskant kur kokioj vaistinej akcijos.nors va dabar euro vaistinej tai kazkaip su medaus kortele irgi pigiau buna perkant.anksciau tai net neduodavau tos korteles nes man ten niekas neprisikaupdavo :D

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2012-01-13 23:55

Turiu ir aš nemažai: ačiū, iki, rimi, norfos, omni id (beje ji galioja ir gintarinėj vaistinėj), vaikų miesto :) Mano piniginėj daugiau nėra vietos :D bet va pas mano vyrą, jų tikrai per trisdešimt :D vaistinių keletas, beveik visų degalinių, mano išvardintos ir dar biesas žino kokių :D Tam įsigijo net atskirą piniginę, sako, kad nežinai kada kokios prireikt gali :D

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 380

2012-01-14 00:48

as tai turiu camelijos, gintarines vaistines ir iki nuolaidu korteles

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-01-14 10:03

mes turime,maximos,fam club,senuku,norfos,iki,medus kortele,labiausiai apsimoka apsipirkti norfoje ten labai greit pinigai prisitaupo netaip kaip maximoje

3

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Sunaitelis