Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Antro vaikelio planavimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-11-15 14:21

Sveikijimai visoms burbulinėms  netgi pavydžiu mažumikę.... :D geras jausmas laukti stebuklo, kuris (kurie) paskui varo iš proto su zyzimais : noriu - nenoriu-darysiu-nedarysiu... :D :D :D

Pritariu nuomonei, kad vaikas ateina kai jam laikas ateiti. Prieš pastodama abu kartus jaučiau, kad kažkur šalia plazda angelėlis, kuris nori būt mano ir pasaulio dalimi...

Ai visada jie - vaikai - viska geriau žino :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-01-27 17:23

sveikutes mano mazyliai jau 2 metai ir 10 menesiu jaunorisi antrojo leliuko, bet neviskas gaunasi kaip norisi o  kad vaikai skirtusi mazdaug 3-4 metais tai yra gera riba

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-01-27 17:25

katinelisss viskas pasiseks, kaip sakoma ateis tas laikas :) nu pas mane tarp vaiku bus skirtumas 5 su puse metu. 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2011-01-27 18:23

Labukas. Mano dukrelė jau irgi paauginta, tad norėtūsi antro, bet prasti santykiai su vyru, finansine padėtis ir dar visokios moteriškos bėdelės verčia atsisakykti savo didelio noro. Labai gaila... Džiaugiuosi už visas, planuojančias ir jau laukiančias antro stebuklėlio :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2011-01-27 18:25

Sveikutes,manau musu zirniukai pasirenka laika kada jiems ateit,kartais planuojam,planuojam,o Dievulis juokiasi.Tarp mano merginu bus 12 metu skirtumas,zinoma labai didelis,bet dziaugiames visi kartu...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-27 19:13

na apie antra vaikeli dar neplanuoju :D nes nera tam galimybiu.. bet va ir as pagalvoju, kad va jei antra vaikeli planuotume tai va butu pats metas dabar, mano mazikei jau metai ir 9menesiai.. tai manau kad butu pats tas skirtumas tarp vaiku.. nes manau kad paskui kai mergina pauges iki kokiu4-5meteliu tai gali ir toks dalykas nutikti kad ji nenores broliuko ar sesutes.. turiu keleta pavyzdziu kad vaikiukai nenori kad teveliai turetu antra vaikeli.. o va kai didesnis skirtumas, pavyzdziui kokie 10meteliu, tai tie vyresnieji labai mamytems padeda, rupinasi savo mazaisiais broliukais ar sesutems ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-01-28 19:04

Drugelis 2011 01 27    

katinelisss viskas pasiseks, kaip sakoma ateis tas laikas :) nu pas mane tarp vaiku bus skirtumas 5 su puse metu. 

nu dar nesitiki kad bus greitai tai,o koki metai laiko noriu antrojo leliuko

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 82

2011-02-02 14:04

Sveikos mamytės :)

Mes planuojam ir antrą vaiką, tik mes planuojame, o dievulis juokiasi iš mūsų planų. Jau du kartus nepasisekė, užkibomeė taip džiaugėmės, o še tau ir atmetė organizmas. Kai nedidelis nėštumas tai ne taip jau apmaudu, bet kai jau 4 mėn tai žiauriai bloga ir  labai save kaltinau kad gal ką negerai padariau, gal per daug pasitempiau, ar dar ką negerai darau, bet dabar praėjom su vyru gydymą ir bandom, tik nebeužkimbam,. natikiuosi kad viskas bus gerai ir mes susilauksime antro vaikelio, nes ir mano sūnelis labai laukia sesės ar brolio :) , na nori labiau tai brolio, sakė žiaslus savo duotų, pamokytų kaip reikia žaisti. Tai gi kiekviena iš mūsų turime planų svajonių :)

Linkiu kad tie planai ir svajonės visoms išsipildytų :)

;

2011-02-02 14:11

jovik, tik nereikia saves kaltinti kas atsitiko.. zinau kad skaudu, taciau cia negalime saves smerkti kad gal pasitempiau, gal neprisiziurejau saves.. na linkiu jums susilaukti leliuko ;) maziau apie tai galvokite, ir pati nepastebesi kaip jau tavo dieneles neateina ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 82

2011-02-02 14:23

Ačiū tau Simona už paguodos žodį, jau taip nelaukiu savo mmm nes taip noriu antro vaikelio kad nebežinau ką daryti kad pastočiau. na bus kaip bus.

;

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-02-02 17:20

Svarbiausia nespazmuoti... čia kaip su galvos skausmu kuo labiau nervuojies tuo jis didėja, atsipalaiduoji, pradedi kažką daryt ir viskas lyg savaime..

Sėkmiuko :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2011-02-07 17:20

Sveikos,vat ir mes jau planuojam antra vaikeli,dukritei jau 3.5 beveik,ir manau kad reikia antro ir dukrite jau broliuko nori

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 36

2011-02-23 18:59

Sveikutes, kaip grazu,kai seimyna planuoja antra vaikeli, tai man parodo,kad santoka ir meile darni, kad zmone smyli vienas kita. Nezinau kodel, bet apie antra vaikeli siuo metu nenoriu nei pagalvoti, mano sunui 3 metai vasara bus 4, butu pats tas.. o gal su metais ir tas noras tas tikresnis,matyt nepasiruosusi,nors ateityje tokiu planu as turiu :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-03-18 11:15

sveikos visos esamos ir busimos mamytes,...prisiskaiciau cia jusu nuomoniu ir ivairiu pasisakymu ir susidariau ispudi,kad cia lb draugiskos mamos,is kuriu gali sulaukt silta nuosirdu patarima,   as cia dbr kaip ir naujoke tame forume rasau pirma karta,...nes noriu jusu patarimo kaip moteris-moteriaiesu mama jau 2.5metuku,auginu sunu,bet esu vienisa mama,tas zinoma skaudu kiekvienai mamai,kai vaikas neturi abieju tevu,bet dbr kaip ir yra tas busimas tetukas,tik va jis dirba uzsieni,mes cia LT gyvenam,zinoma norisi ir to antro vaikelio,...patarkit ar dar luktelt,ar jau planuot antra vaikeli,mano draugas jau ir noretu kad as pastociau,bet atstumas daug ka daro...aciu uz atsakyma!..

2011-03-18 12:37

lininta bent jau as tavo vietoje,tai palaukciau gal dar truputeli..kad gyventume kartu.kai jau visi butume kartu tai tada galima ir planuoti vaikeli. bet cia tik as taip manau, o jus tai geriau zinote kaip ten pas jus santykiai,kiek laiko planuoja buti uzsienyje,o gal ir jus persikelsite i uzsieni.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-03-18 22:51

aciu tau simona uz patarima,manau tu teisi kad reikia dar luktelt,kol busime kartu,...tikrai aciu tau,nuosirdziai!!!!!

2011-03-19 12:04

nera uz ka. tik tavo vietoj gal as taip elgciausi.. nors as pastojau kai maniskis buvo uzsienyje, ir tik buvom kartu jau kai buvau 8menesyje, taciau gaila kad vyras negalejo stebet kaip pilvukas auga, plius jautresne buvau,tai norejosi buti kartu ;) o ir kai pagimdysi manau kad vyro pagalba praverstu, kad butu salia. :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2011-04-05 17:50

Sveikutes mamytes as irgi turiu dukrite jai jau 3.6 menes.Vat planuojam jau antra bet kol kas neiseina

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2011-07-06 14:44

Labas mamytes va mum ir jau 2m2men ir labai planuoja antra vis nesigauna o taip norim jau boroliuko arba sesytes :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-07 14:41

Labukas visoms mamytems.

Sunui jau 16 metu, o dukrytei dar tik 3.Taip jau gavosi gyvenime,nieko negaliu  pakeist.

Bet vistiek esu laiminga mama.

O noret ir planuot galima labai daug.Linkiu visoms stiprybes ir istvermes....!!!

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Antro vaikelio planavimas

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Austeja