Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Antro vaikelio planavimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2010-09-07 17:04

Aciu motheruk,zinoma,kol suplanuosit,kol ateis mazylis,ziurek suneliui ir visi 5 bus.Manau,grazus,tinkamas laikas antram angeliukui uzsisakyt...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-09-07 17:47

o bello teisingai sakai,kartais gyvenimas padiktuoja,as visad norejau kad skirtumas tarp vaiku butu kokie 3-5metai,o gavosi net 14metu,buvo vienas pries tai persileidimas,ir galvojome,kad jau daugiau,ir taip gydytoja sake,kad nepsatosiu,o va bac ir gavosi po 14metu,esame visa seima begalo laiminga

2010-09-07 17:52

Manau,kiekvienas vaikutis ateina tada,kada jam skirta,svarbu,kad jis butu laukiamas ir mylimas...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 9

2010-09-08 10:39

aha jau sisirupinau taip galvojant ir dvejojant ateis turbut ir mano vaikui 14  

2010-09-08 10:41

va todel ir nebedvejok...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 14

2010-09-18 19:42

Mano antrasis gime kai dukrytei buvo 2metukai ir 2menesiai. Mes labai dziaugiames, kad skirtumas toks nedidelis, nes jie nuo mazens labai graziai abu draugavo tarsi butu vienmeciai

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-10-24 09:42

as kazkaip niekad nemasciau koks galetu but tarp vaiku skirtumas.tiesa kazkaip kai suneliuj must keturi buvo abu su vyru pradejom kaip susitare kad gal db jau ir antro reiktu tai va kazkaip nemastem kad gal anksciau ar ka.o db kai paziuriu kad pas draugu tarp vaikiuku po 2-3m tik skirtumas taip fainaiir jie grazei zaidzia ir pasipesa bet jie visi viens uz kita.va o musu vaikui bus 6,jau seseri ir toks did tarpas tarp vaikiuku bus.manau pradzioj gal ir idomu bus,bet paskui ka 12m berniukui veikt su 6m broliu ar sese?ir gaila kad taip gavos.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-10-24 13:32

dukrai pries keles dienas suejo du metukai, pati jauciu, kad dar ne laikas kitam vaikeliui. su vyru dar net nebuvo tokios pokalbio temos...

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-24 13:40

manau visu pirma turi moteris pajust kada laikas.Pas mano vaiku skirtumas 4-5 metai ir dziaugiusi nes gimstant mazyliui jie jau pakankamai savarankiski buvo tiek pirmas gimus antram tiek antras gimstant treciam ir manau tai daug lengviau paciai.O risys ir pas ju labai stiprus, jie visi kartu nors mazius dar mazas, bet jau aiksto ir  kartu zaidzia, myli viens kita, manau rysyje tarp vaiku nelabai amzius turi reiksmes( na nekalbu kur 10 metu skirtumas)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-10-24 15:33

Antrą vaikelį planavome kaip pirmam sūnui buvo truputi virš 5 metukų, tačiau kaip sakoma žmogus planuoja Dievas juokiasi, po pusės metų numojome abu ranka , įstojau į universitetą galvojau jau vyresnėlis didelis bus lengviau irrrr rugsėjo viduryje opaaaa laukiuosiu  na pagrandukas pasirinko pats laiką nors jau ir nebeplanavome ir jau nebegalvojome nes jau buvome įsivažiavę į visai kitokį gyvenimo ritmą . Sujaukė visus planus jaunėlis kurio laukėme visi su džiaugsmu .

Tad vieniems pavyksta suplanuoti, kitiems ne , čia jau žmogus negali nieko pakoregutoi , būna kaip turi būti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 89

2010-10-24 17:28

sveikinu ir as. O as visada sakiau,kad nebeturesiu daugiau vaiku,nes labai sunkiai gimdziau,po to dukrele ne is ramiuju gime,buvau ziauriai nusibaigus,bet gyvenimas susikloste taip,kad issiskyriau,po to atsirado kitas vyras,pragyvenom 5metus ir tada jis pradejo galvot apie mazyli,ilgai spyriojausi,labai bijojau gimdyt,bet jis mane visvien nugalejo ir gime sunelis,o dabar tokia laiminga,atrodo kokia buvau kvaila,kad nenorejau,nes nebeisivaizduoju gyvenimo be jo. skirtumas tarp mano vaiku 10metu,bet dukra labai myli broli,o be to ji mano uzvadele,padeda kai reik,pasaugo broli,kai mamai reik islekt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-11-08 14:20

sveikutes mes kazkur 6 men kaip bandom prisikviesti antra leliuka, bet nesigauna ir nezinia kada gausis. as dar po pirmojo nesusiregu mmm, o jau pirmai mergytej 1,5 m.

jau kazkaip ir numojau ranka, bet dar vis tikiuosi giliai sirdyje, kad va si men pastosiu , nu ir niekaip...

taip jau 6 men...

nesinori labai didelio amziaus skirtumo tarp vaiku, bet bus kaip bus... deja

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-11-08 15:00

Sveiki, prisijungiu prie jūsų bet mano planavimas kažkaip greit prasidėjo ir greit baiges :) na tikiuos kad baigsis gerai.. :) nes planuoti pradėjom nuo rugsėjo viduorio, o praeita savaite neštumo testas parode dvi juosteles, tai kad mano akim  kaip ir  viskas super, ilgai laukti nereikėjo, vat dabar tik nueisiu i pirma konsultacija ir viska galutinai žinosiu kiek, kaip ir kas :) kaip sakoma, tai kad visiem linkiu tik sekmės ir kantrybes  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-11-10 16:38

Sveikinu drugeli kokia nuostabi žinia, linkiu lengvo nėštumo 

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2010-11-11 13:29

Sveikinu ir as visas nestukes, na ka abu su vyru nusprendeme,kad norime antro jau vaukelio,taigi nusipirkau folio rugsties ir kai busim kartu jau, kibsim i darba

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-11-11 20:53

Fiona 2010 11 11    

Sveikinu ir as visas nestukes, na ka abu su vyru nusprendeme,kad norime antro jau vaukelio,taigi nusipirkau folio rugsties ir kai busim kartu jau, kibsim i darba

O tai jau lauksim geru žiniu, sekmes

2010-11-12 09:43

Saunu fiona,grazus planai pas jus...lauksim graziu ziniu.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2010-11-12 13:14

Dekui, dekui ,butinai pranesiu

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2010-11-12 13:25

musu dukrai buvo 3.6men kai gime antras dziaugiuosi tokiu skirtumu ir lengviau manau.o trecia dar planuojeme bet po kokios 7metu kai abu bus jau didoki norime pagranduko.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-11-14 11:45

kristulka26 2010 11 10    

Sveikinu drugeli kokia nuostabi žinia, linkiu lengvo nėštumo 

Ačiukas :) tikiuos taip  viskas ir bus :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Antro vaikelio planavimas

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Džiugas