Forumas > Šeima > Dviese > Patarkit vaikinui,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-02-05 11:55

oi ta meile meile...Norčiau patarimo ir aš...Nebežinau ką man daryti.Norečiau susigražinti žmogu,bet nežinau ar verta bandyti...Viena atsakymo nerandu.Papasakosiu trumpai savo istorija.Tai buvo vasara,dirbau restorane.Tame restorane jis buvo žmogus atsakingas už tvarka ir pns...Viskas praidejo nuo to,kad jis labai mane stebedavo,as tai maciau ir man labai tai patiko.Jis gražus,išsilavines vyras,žinoma kam nepatiktu toks demesys.Eidavau pietauti visada eidavo kartu,eidavau parukyti atbegdavo kartu...Mes atrodo puikiai supratome vienas kita,bet sužinojau,ka jis turi drauge,jau 5metus.Jis sake,kad jos nemyli ir nori ja palikti...aš naivi mergaite,tuo tikejau...tarp musu uzsimezge simpatija(na gal man cia tik atrode),vasros pabaigoje turejau iseiti iš darbo,studijuoti.ta paskutini vakara mes pasilikome restorane,kalbejones,gerem sompana,jis paklause ar gali mane pabuciuoti,atsakiau taip..na mes bučiavomes,bučinys buvo ilgas,labai aisrtingas,tiksliau ne vienas,negalejome atsiplesti vienas nuo kito.apsikeiteme numeriais,susirasynejome,atrode viskas gerai,kol pokalbis nepasisuko apie jo drauge,jis sake jos palikti negali dabar ir panasiai....Aš su juo atsisveikinau,tiesiog gerai neissiaiskinusi situacijos.Sunku buvo ji pamirsti...Pasibaigus sesijai,gryzau vel dirbti i ta restorana.Džiaugiausi,kad vel ji pamatysiu..Dabar neišsipleciant pasakysiu,jo demesys buvo didelis,buvo man be galo geras,aistra tarp musu buvo begaline,abu norejome begt i vienas kito glebi,bet to nebuvo,buvo tik žvilgsniai,ilgi liudni žvilgsniai...Kalbedavome apie ora,nieko konkretaus,bet tie žvilgsniai sake ką kitą.Jis kviete mane susitikti,aš pazvelgiau jam i akis nieko neatsakiau ir nuejau...Pabaigoje jis visada buvo piktas,taip daugiau neteko su juo pakalbeti.Taip issiskyreme.Dabar galvoju ar tik ne aš del to kalta.Tiesiog visa laika ji ignoravau,jis stengesi,o as ignoravau...prasau patarkit,pasakykite savo nuomone apie tai,labai lauksiu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2014-01-05 04:43

Atejo laikas kai ir man reikia pagalbos,niekaad nesikreipdavau i forumas bet dabar tikrai prasau jusu gabalbos.Draugavau su mergina du virsaus metu.Buvo visko,ir grazaus ir blogo,tikrai nebuvau idealus vaikinas,nemokejau ivertinti tai kas man siuo metu yra svarbiausia.Susitikom ir pradejom bendrauti studentu bendrabutyje,vienas kitam pajautem simpatija.Isimylejom vienas kita,buvo tokia situacija kad as pradejau dirbti ir neturejom daug laiko vienas kitam ir as ne is tu zmoniu kuriem viskas padeta antt lekstutes,negalejau jai suteikti to nuo ko prasideda draugyste(kinas,kavines,geles) dirbau ant saves kad galeciau save islaikyti ir bent kazkiek pradziuginti ja.Atejo laikas kai mes kartu isejom gyventi,nuo tada prasidejo seimyniskas gyvenimas,visi finansai buvo bendri,taip isejo kad ji man paskolino pinigu ant masinos,dabar kai snekejom ji man sake kad ta skola ja slege,stengiausi kaip tik galedamas ja kuo greiciau atiduotyi,bet vis gyvenimas man kisa kojas,atsiranda problemu kurios mane zlugdo,aciu dievui ju jau ne tiek kiek buvo ir jau viskas susitr\varke bet kartu ir pablogejo nes ja praradau.Laikui einant as ja \vis labiau mylejau bet tuo paciu pasidariau ir bjaurus.sededavome namuose,neidavome pas draugus,buvome uzisdare ir jai visa tai atsibodo ir atejo laikas kai mes isiskyreme nes tuo metu ji man jau nieko nebejaute ir tada pasimaise jos buves,ji pradejo man apgaudineti su juo bet as viska suzinojau,nenorejau gyventi nes ta meile buvo per stipri,abu verkem,ji prase viska baigti bet as to negalejau ir nepaleidau jos,mes susitaikem ir atrodo kad viskas vel prasidejo nuo pradziu,buvo graziu akimirku kad ir kiek ju nedaug.Nesugebejau jos padaryti laimingos,po kiek laiko vel prasidejo pykciai bet trumpalaikiai,visada nusileisdavau jai stengdamasis susitaikyti bet vis tiek ju atsirasdavo per mane.Sulaukdavau merginu demesio bet jas atstumdavau nes myliu tik ja viena,susidejau su vaikinais per kuriuos pradejau lankytis naktiniuose klubuose,baliavodavau ir gryzdavau paryciais kas jai nepatiko,negealejau pakesti to ir meciau visa tai vardant jos.Veliau prasidejo visos finansines problemos,jos tai pat labai slege musu santykius,norejau isvaziuoti i uzsieni bet negalejau vien del to kad ja myliu ir negaleciau nei savaites isbuti be jos, likau vasara dibti lietuvoi, uzdirbdavau tikrai nedaug,neuztekdavoi tu pinigu,paskui isejau i normalu darba kur buvo normalus atlyginimas ir vias budavo gerai,istengiau islaikyti buta,mus,atrodo viskas gerai bet padariau durna klaida kad nsuipirkau autoomobili is algois ir galvojau kad viskas susitvarkys ir uzteks tu pinigu,turejau tikrai daug iseju kaip ju gauti bet man vel pakiso koja,nepritapau darbe,negalejau ten dibti nei minutes ir isejau.Nuyo tos akimirkos viskas susidejo jai i vieta ir ji supyko ant manes,dabar mes issikyrem.Buvom toli vienas nuo kito kai tai ivyko, as buvau soko busenoi,nesitikejau to,nenorejau nk tik viska istaisyti,nenorejau nei valgyti nei gerti,vien tik rukydavau kad bent kazkiek nusiraminciau,ji mane ramino,padejo bet neilgam, rase kad viskas bus gerai,kad pasiilgs manes.Praejo savaite ir mes susitikom,ji buvo pikta ant manes,as vis lysdavau jai i akis taip ja nervindamas,gyvenu taip jau savaite,ji mane atstumia,nenori būti su manim o as negaliu būti toks kaip ji nes ja begalo myliu,nenoriu nei valgyt,pries pora dienu tik normaliai pavalgiau o visas likusias dienas tik uzkasdavau kasneli bet niekaip negaliu priverst saves pavalgyti,nezinau jau kas daros su manim,viska skauda,darosi siilpna pagalvoijus apie mus kad vikas baigta.Neseniai pasimaise keli vaikinai,vienas is ju jai rodo demesi ir ji su juo susirasineja,pasiule jei pasvesti kartu,nuo to laiko viskas dar pablogejo,ji vis labiau mane atsmiau,nori kad as iseiciau ir netrugdyciau jai gyventi.Galbut ji nori kad as nematyciau ka ji daro,pastaruoju metu ji rimtai pradejo su juo bendrauti,teko matyti sms,skaudu bet nzn ka daryti.Myliu be galo ja,nenoriu kad i mano vieta ateitu kitas,noruiu viska istaisyti,susigrazinti ja,viska pradeti is naujo.Davar esu didelei skylei kai neturiuu nk, turiu tik viena minti kad isvaziuoti i uzoiseni bet nedrystu,sugebeciau ir lietuvoje uzdiebti bei mus islaikyti nes turiu darbo pasiulymo bet nenoriu būti salia kai taip vika skauda pagalvojus apie ja,kai pleso sirdi zinant kad ji netoli manes.Viska del jos padaryciau.Nenoriu viska taip lengvai paleisyi,gal kam yra taip nutike ir viskas susitvarke,noriu jusu patarimo ka man daryti,kaip ja susigrazinti nes be jos net gyventi nenoriu,ji man visas gyvenimas,per daug ja myliu kad galeciau ja paleisti.Prasau jusu patarimo ka man daryti,as keiciuosi dieniom bety ji sako kad tai neimanoma ir tai nemato kad stengiuos del jos nes net nesnori amnes matyti,kaip visa tai parodyti jai,kaip susigrazinti.Aciu

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2014-01-06 07:45

gkmamamanas nusiimk tos rozinius akinius,jei nenori buti kartu ti ir nereikia,issiskyrimai visada bunu sunkus bet patikek manimi po kurio laiko pats is saves pasijuoksi koks kvailys buvai ,ne karo metas bus tu mergu kaip dauguma kad sako,nesupyk bet man toks juokas ima negaliu be jos gyventi negaliu valgyti kazkada ir man taip buvo dabar kai pagalvoju ot dura buvau neverta ,jei neskirta neverta save taip zlugdyti,pats pasiziurek su finansais sunku iskart prasideda nesutarimai gal jinai ne tokia jau ir puiki mergina kad verkia del pinigu,kaip sakoma abu jauni esate o pinigai uzdirbami bet......kazkam jie labiau svarbesni nei santykiai,jei turi galimybe vaziuok I uzsieni atsivers kiti keliai kitas akiratis,o dabar palinkeciau susidelioti savo gyvenima ir mintis I viena kruva ir auksciau nosi pakelk,nelakstyk paskui sijona kaip isprotejes gyvenk kolkas del saves jei bus skirta issilakstys ir sugrys o gal I ta laika ateis kita kuri tikrai tau skirta kas cia zino :)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2014-01-06 07:48

dovile as jusu istorija man primena trumpas vasaros romanas,jei vyras kalba turiu drauge bet ja paliksiu patikek dazniausiai buna kad jos ir nepalieka ,tokius vyrus pavadinciau silpnais,ir aplamai man tokios isdavystes nepatinka vos ne su viena gyvena o kita merginu savigarbos reiktu tureti,nemegztu tokiu donzuanu kol I lova nepasiguldziau reikalinga o kai pasiguldau nebereikalinga

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2016-02-17 15:03

Visada nustebina unikalios dovanos su savo nuotraukomis. Butinai isbandykite http://www.printagram.lt/lt/  :) )

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Patarkit vaikinui, kaip...

Šiandien gimtadienius švenčia (147)
Vilius