Forumas > Šeima > Dviese > Patarkit vaikinui,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2010-09-03 19:57

Laba diena, nutiko tokia beda, prieš 3 sav maždaug mane paliko  panelė su kuria išdraugavom 2 metus,nebuvau angelas pradžioje mėčiausi,buvau ją palikęs,bet dėl to jog nebuavau tikras ar ji man skirta, po to buvo visko ir dziaugsmo ir ašarų,bet džiaugsmo žymiai daugiau,bent mano akimis,ji sako kad as jai daug skausmo sukėliau ir nebegali jo užmiršt,nors paskutiniai metai ramūs buvo, labai pasiketes nuo draugystės pradžios baš,net draaugai pastebi tai. Praėjus 3sav pasikalbejom ji sako kad per jas ji vel pamilt save ima,jaustis laiminga nes iki tol daznai viskas būdavo pagal mane,ji ėmė nebemylėt savęs,buvimas kartu jei nebeteikė džiaugsmo,ji sako jog puse metų buvo idealūs santykiai, o tada ji suabejojo ar jai as skirtas, po to iki dabar mazdaug puse metų ji ta dvejonę bandė nuvyt šalin,bet nepasisekė,tad nusprendė išeit,tuos paskutinius pusę metų ji atšalus buvo, aš vis klausdavau kas netaip ir t.t tai ja vargint ėmė..pykdavomės dėl niekų i pabaiga.. po to išsiskyrimo po sav gal bandžiau sun gėlytėm eit kalbėtis su ja nuvažiavau bet jai dar buvo toks kaip šokas nepraėjas sakė susitinkam rugsėji, susitikomk,aš paskubinau ta susitikimą, kaolbėjo su ašarom,sakė jog nori šeimos artumo meiles,aš irgi to norejau..bet teige jog stipriai abejoja ar to nori su manim

Gal yra kam buvę panašiai kaip moteriai ir po to sėkmingai išsisprendė ši bėda? kaip jūsų vyras tada elgėsi? kaip jis padėjo ar nepadėjo išspresti šia santykiu krize ar nezinau kaip pavadint? gal yra graziu ir geru patirciu kam buve labai pansiai? myliu tą moterį,visa sirdim,gal todel kad ji pirma man, bet gal galit patart kaip galėčiau ja susigrazinti?

gal yra moterų kuriu vyrai padare kazka ''tokio''.. kas paverge ju širdis išsklaide abejones ir jos suprato jog su tuo vyru nori praleist savo gyvenima?

2010-09-03 20:05

dar papildysiu truputi, vakar jai nupirkau padovanojau milziniska roziu puokste,parasiau laiska ranka...iteikiau.. ji tai tik spaudimu palaike kad skubinu ja,sake jog kalta jacias jog skasudina mane..sake jog net drauagais nebegalesim but  ko gero nes man skaudu ir nepakeliama tai... nors as draugais ir nenoreciau nes labai skaudu matyt .. zodziu pakalbejom po to.. bet ji sako jog nieko nei planuot nori nei kalbet apie santykius..ir esme jog sako jie noriu susigrazint ja turiu but isdidus \,gyvent savo gyvenima ji savo ir jei supras kad skirti vienas kitam tai busim kartu.. jei ne kagi.. isejau isdidziai..nezinau ar palikt viska likimo valiai ar dar stengtis kazka?  noriu susigrazint ja patarkit ka daryt,bijau tik likimui palikt viska...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-09-03 22:31

labai viskas gražu ir romantiška, džaiugiuosi, kad nori ją susigrąžinti ir įrodyti ją mylys.

Pas jus jausmų antplūdis, jausmų nesusipratimas, jausmų įrodynėjimai , pirmi jausmai patys grąžiausi ir nuoširdžiausi  Geras jausmas ir tuo pačiu egoistiškas ir nuoširdus , ir savanaudiškas, ir besąlygiškas

Sunku ką patarti, jūsų charakteriai labai skirtingi kiek supratau bent iš kelių tavo pasisakymų , jūs labai abu esate impulsyvūs žmonės  pirmi jausmai, pirma meilė viskas gražu , jei nepavyks susitaikyti , prisimnkite tai su šypsena ir geromis emocijomis tai yra nepakrtojama ir antrą kartą nepatiriama  Jūs abu nuostabūs

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-09-03 22:33

as peskaiciau, bet ka patrati nezinojau. lb grazus zodzia saunu kristulka

linkiu abiem sekmes...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-09-04 10:17

o koks jusu amzius kad jus jau taip skubate apie seima galvoti,seimos sukurimas neisspres visu problemu kaip tik ja paastrins

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-09-04 10:51

Jei moteris  nenori būti su tavim ,niekas jos neprivers,nei gėlės nei dovanos.Iš pasisakymo matosi ,kad ji jau apsisprendusi gyvent be tavęs.Taip kad ,geriau paklausyk savo draugės  ir būk išdidus,nes lakstymas iš paskos  nieko nepakeis ,o tik dar labiau  erzins ją. O tau linkiu stiprybės ir sėkmės.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2010-09-04 12:52

O as galvoju, kad tavo drauge turi kita pretendenta i savo sirdi. Gal ir ziauriai skamba, bet tai vienas is variantu. Jei tikrai ja myli kovok del jos. O jei cia tiktai jaunatviskas kaprizas, geriau palik ja ramybei. Po kurio laiko kai sugys zaizdos galesi smagiai pasijuokti is sio meiles istorijos

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-09-04 15:38

Mhm...vat ir man pirmiausia toks įspūdis susidarė perskaičius vaikino pasisakymą ,kad jo mergina turi kitą,bet kažkaip nutylėjau...

2010-09-04 20:17

gal ir romantiška iš šalies atrodo,bet man nepakeliama šiuo metu... myliu ją.. noriu kad viskas baigtūs lyg košmariškas sapnas.. Dėl kito ji tikina jog nera nieko kolkas ji tik abejoja ar aš jai skirtas, ar su manim gyvenimas praleist nori.. mano jog kažkur ura didenė laimė nei su manim... nei ką daryt..nei nedaryt nežinau... Gal yra kam buvę pan istorija ir kaip ja sėkmingai išspresti pavyko?

gal galetumet pasidalinti patirtim... mum po 22-23m kursiokai esam... sunku man ja matyt, ji sypsos sveikintis nori... as vos galiu asaras sutvardyt praeidamas,zinau sakysit nevyriska taip,bet tikrai labai sunku...

kaip manot kaip turėtų elgtis paliktas vaikinas, kaip atrodyt kad moteris sakytų :blem ka aš padariau noriu su juo būti...? prašau pasidalinkit partirtim,gera žinoma , gal kam pan buvę, kaip jūsų vyrai užkariavo jūsų širdis?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-09-04 23:14

Oi kaip aš Tave suprantu...bet tik laikas viską sudės į vietas,toks jau tas gyvenimas yra.

kiekvienas mes esam anksčiau ar vėliau patyręs panašių dalykų gyvenime...Bet jei kitam žmogui tikrai neliko jausmų buvusiai meilei,tai jokios dovanos,dėmesys ar asistavimas nebepadės.Suprantu,kad sunku,kasdien matyti tą žmogų ,jei jau viskas jausmuose,geriau būtų nesusitikti/Na bet yra,kaip yra...pamėgink dar su ja pakalbėti,ar tikrai jau viskas,ar dar turi šansą....jei bus neigiamas atakymas,beabejo būk išdidus juk gyvenimas tuo nesibaigia.Laikas tas meilės išdrąskytas žaizdas tikrai užgydo ir kada nors ją prisiminsi gal su šypsena,šiltais jaunystės jausmais o gal net pasakysi sau.o kas joje tokio jau buvo,kad aš taip buvau įsimylejęs.Sėkmės Tau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2010-09-05 12:31

Labai gerai Alinga pasisake as 100% su ja sutinku. Net neabejoju kad visi mes esame tureja panasio patirties. Is savo puses galeciau dar pridurti, jei zmogu tikrai myli... atleisti ir pamirsti visas nuoskaudas tikrai imonoma. Tik nemylinyis zmogus neuzka to nedarytu. Todel dabar paklausk saves AR TIKRAI NORI BUTI SU ZMOGUM KURIS TAVES NEMYLI? Suprantu , kad skaudu, bet pabandyk i visa tai pasiziuret kitu kampu, is salies, na tarkim taip butu atsitike tavo draugui, kaip tau paciam atrodytu ir ka jam patartum?

2010-09-05 15:42

na kalbėjau,ji pati sako: jog buvus laužui visad lieka žarijų... , sako negali ji nieko žadėt man.. teigia jog galim tik draugais būt ir tipiant mažais žingsneliais,bet taip pat  priduria kad yra didžiulė tikimybė jog ji negryš, nors sako kad maža siūleli reikia pasilikt..jei ji pajus kad negali be manes sugryš bet aš turiu gyvent pakelta galva laimingas būt nes tik pas toki norėtu sugryšt...sako man kai tu mane palikęs buvai sako ar butum norejas ,kad sliauziociau verkdama is paskos,ar butum tokia priemes atgal..? suprantu jog ne,ji išdidi buvo nors gal ir rekt iš skausmo norėjo.dabar ji sako kad aš nesistengčiau jos atsikovot.nes tik nuo jos priklauso ..labai subtiliai man smesteldavo akyse vis tai koki daikta atsimt tai kazka, ir taip supratau kad nebegaliu be jos ir susitaikydavom,paskutinis kartas buvo kvailiausias..buvau pažadėjas sau kad niekad pas ja negrįšiu, nebūt silpnas ..ji man priš išeinant padovanojo bilieta i teatra, aišku ir pati toki turėjo.. p[raejus geram men. nors nei veinas bent jau as tikrai nenorejau eit...nuejom i ji kaip draugai išejom kaip pora.. visa spektakli ziurejau tai pagrindinius aktorius (kazkas apie santykius,barnius,taikymusis  buvo ) tai i ja ir negalejau patiket kad visiem taip buna... tada suvokiau labai daug .. nuotada pusantru metu isbuvom... dabar galvoju pakviesti ja po kurio laiko i ''urvinį žmogų'' tikimybė labai maža kad nutiks kas man kažkada nutiko.. bet jai tos smulkmenos kaip apsipirkinėjimas ir t.t. labai patiko o mane iš proto varė pykdavomes del ivairiu nieku is ko tam spertaklyje juokiamasi.... žodžiu iš šalies mes manau irgi kaip tam spertaklyje atrodėm visad.. gal sakau pamačius save iš šalies viskas kitaip pasirodytu jai.. na nežinau ji sako jog nenori planuot ir kalbėt šiuo metu apie santykius,nors šiaip kalbėjom po to juokėmes po dešraini suvalgėm, ir aš ta vakara po rožių puokštės parašiau jog einu savo gyvenimo gyvent..nes myliu ja bet ir pats noriu mylimas būt,per daug savęs negerbiau kad tiek stengiausi zemindamas save ir kad negaliu laukt kol ji dvejoja kad galim ryšį palaikyt.. prieš tai kokia diena gal, ji sake jog kaviliausia bus kai aš susirasiu kita kokia,laime su ja atrasiu ,o ji tada užsimanys gįžt bet aš jau nebenorėsiu ir liks sau mylinti ir kenčianti....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2010-09-06 14:14

Labas Liudnas, na tikrai jau skaitant is salies atrodo kaip spektaklis tie jusu santykiai, na bet tokia ta meile jau yra! skaudi labai kartais! as asmeniskai to nepatyriau, bet ir nemanau kad taip save zeminciau jei mane paliktu! galima ten pora kartu pabandyti, bet jei jau zmogus sako kad nebera meiles, tai sekioti ir lipti prie to zmogaus - NE!!! o kam? juk nebera sansu! reikia gyventi toliau, gyvenimas tuom nesibaigia, dar jaunas esi, bus dar ta meile, o gal ir ne viena! ;) zodziu planuok gyvenima pagal save, ne pagal ja, ir nesiaukok, ir ne tavo problema bus jei tu busi laimingas, o ji ne! cia ji labai negraziai elgiasi, tai ka tau dabat tipo reikia laukti jos visa gyvenima, oi tai gal ji dar persigalvos ir sumastys pas tave grizti?! nesamone!!! jau nebe del jos gyvenk - del saves! :) pamirsk ja, eik su draugais linksmintis, ir buk atokeliau nuo jos, gal tada bus lengviau ir palaipsniui atves tie jausmai! sekmes!

Mama.lt

Mama.lt

2010-09-06 19:46

ka galiu pasakyti......trumpai ir aiskiai.viena karta man buvo su vyru didelis barnis(dabar nepamenu del ko)ir jeigu jis nebutu taip atkakliai kovojes del musu meiles - dabar jau butume seniai nebegyvene.ka noriu pasakyti,nelysk jai tiesiogiai i akis,tu per aplink...paslapcia

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-09-06 19:59

Žinai,Liūdnas,meilė yra tik iš Tavosios pusės.Nemyli ji Tavęs,tik iš gailesčio pasakė,kad siūlas kažkoks yra dar.Negi nori,kad Tavęs gailėtųsi???

Manau,kad stenkis gyventi jau be jos.Apsidairyk,koks gražus ruduo,koks esi jaunas ir gražus ir kiek šaunių merginų aplinkui...ir neliūdėk,viskas praeina.Patikėk,aš tą patyriau ne vieną kartą,bet va gyvenu ir esu laaaaabai laiminga su savo vyru  dabar. 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2010-09-09 14:55

Aš manau leisk jai pailsėti, palik erdvės ir laiko. Nes iš pasisakimų supratau, tu tikrai ją spaudi ir verti jaustis kalta. Gaila, bet tokiu būdu tikrai paskutinis siūlelis nutrūks (jei jis aišku dar yra). Laiko reikia. Patariu paprašyti jos, kad būtų sąžininga ir jeigu jau yra kitas tegu pasako tau, tik pats turi pažadėti, kad jei ir yra tu nekelsi jokių scenų ir įsteriškų kaltinimų nemesi jai, nes kitaip moterys slepia tokius dalykus tiek kiek pati to nori ir kiek galimybės leidžia.  Iš tikro sunku ką ir patarti, mano vyras visuomet sako, kad "Kiekviena šeima tai - tarsi atskira valstybė ir joje vyrauja kita politika, ir galioja visai kitokie įstatymai."  Taigi manau laikas ir erdvė, arba suves vėl jus, arba skausmas praeis ir tu apsiprasi, ir susirasi kitą.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2010-09-09 16:04

Tiesa pasakius, pasisakymas užkabino ne tik dėl per ilgo pavadinimo - tikiuosi, nepyksi, kad sutrumpinau ;)

Turėjau tokius draugus, kurie pykosi - taikstėsti, gyveno kartu, ir vėl atskirai. Vaikščiojo į klubus, draugavo su kitais. Visko buvo. Abu mano draugai. Vaikinas dažnai pas mane ateidavo ir mačiau ašaras, kai jie galutinai išsiskyrė - ir labai panaši širdgėla jį draskė.

Aš jam sakiau, kad dar jaunas esi, dar visko bus. Ir, žinoma, gyniau moterišką pusę, nes žinojau, kad jų supratimas ir gyvenimo būdas pradeda skirtis. Ir jo buvo gaila - sakiau, užmiršk tu ją, nes susirgsi taip grauždamasis. Vaikinas sakė, kad negali to padaryti.

Taip jau išėjo, kad jis vis tiek nepaleido jos iš savo akiračio: labai retai netyčiom susitikdavo, paskui ir kavos išgerdavo ir pan. Bet jis ne šiaip sau laiką leido: jis pradėjo elgtis kaip ji. Nežinau, ar iš ilgesio, ar iš to, kad trūkdavo tam tikrų bendrų užsiėmimų. Knygos, teatrų, koncertų lankymas, maisto gamyba, rūpestingumas - visa tai jam buvo nebūdinga.

Ir po kelerių metų jie vėl buvo kartu. Tiesa, ir aš, ir jo mergina buvom apšalusios kaip jis pasikeitė.

Tai net nežinau, ką sakyti... Realistiška mano pusė sako, kad nurimk, paleisk ją į laisvę, kad ir kaip būtų keista, laikas iš tikrųjų užgydo žaizdas. Patirtis sako, kad nuosaikus atkaklumas tikrai kartais daro stebuklus.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2010-09-10 08:50

Kažkaip dar per naktį susigulėjo šita situacija ir norėjau patikslinti savo mintis, kad nebūčiau neteisingai suprasta ir kad nebūčiau paskui apkaltinta dėl užsidegusios bei žlugusios vilties.

Faktas: į tą pačią upę dukart neįbrisi. Tų pačių santykių antrąkart neatgaivinsi. Antrąkart pas tą patį meilužį geriau negrįžti.

Tačiau. Jei žmonės keičiasi, jei jie sugeba užsigydyti žaizdas, jei jie sustiprėja ir sugeba pažvelgti į gyvenimą kitomis akimis - tuomet viskas įmanoma.

Tai aš tau, liūdnas, siūlau, ne tiek kad pamiršti savo meilę, kiek pačiam nuo jos atsikvėpti: užsiimti kokia nors veikla, atsiriboti nuo liūdnų minčių, galų gale - atrasti gyvenimo džiaugsmą. Patikėk, žinau, kad tau yra sunku, ir žinau, KAIP tai yra sunku. Tačiau pats sakai, kad negali nuvaldyti ašarų ir tikriausiai atrodai nevyriškai - taigi, žiūrint į tave imtų tik gailestis... Atsistok ant kojų, būk stiprus ir savimi pasitikintis. O tada ir santykiai kitaip klostysis :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2011-01-21 22:25

Labas nepazystamieji patarejai :) , na kazka pansaus as ir bandau daryt, per ta laika sokius pradejau lankyt, apie santykius skaityt,  sportuot, veikt ka niekad neveikias, but pasitempes  linksmas visad, tam paciam universitete, visuomeninese veiklose dar aktyvesnis but.. sunku is tikro kartais pamatyt, kartais pasiveikinam  jau, pradzioi vengiau truputi kaip mazas vaikas gal net.., nes lb sunku buvo .. nors nemate verkinacio ar pan net i ta puse, nors ir nevaidinu dirbtinai kad is dziaugsmo sokineju pamates,bet dbr pats kazkaip kitokiom akim i viska ziuriu jau, bent manau kiek kitaip gal ir is salies kazkiek jau pasveikino su gimtadieniu, su kaledom nuosirdziai graziai taip,neturejo bent tuo metu tikrai kito, atviras zmogus ji, dbr kiek zina lyg susitikineja jau su kazkuo is kito miesto,  kiek rimtai neaisku ten... nors nebuvo per ta laika turbut dienos kad nepagalvociau.. kad nepasiilgciau  kad nenoreciau jog ji sugriztu.., nors ir stengiuos vyt tokias mintis, nes tai nepadeda gerai nuotaikai palaikyt :) nzn kazkaip toks entuziamas pagavo pasistenegt subtiliai  gal, na kazkaip  kaip kazkuriam kometare skaiciau cia, ne del komentaro taip nusprendziau bet per ta laika su kuo bendravau, buve daug kam pan istoriju.. kai kam jos graziai pasibaige kai kam ne..

Per si laika kiek beskaitydamas supratau apie santykius kad beveik visur kur vyras taip turetu nesielgt, as visur elgiausi taip.. .kartais pagalvoju blem koks durnas buvau iki tol, kodel seniau nenorejau paskaityt kazko santykiu tema... nes dbr kiek skaiciau tai net baisu, pagalvoji koks durnas zmogus turi but kad sitaip mylincio zmogaus nevertintu ( manau tikrai mylejo mane,nes lb daug atleidus yra, priemus atgal ir pan,nemylintis zmogus to negaletu tikrai..) aisku teorijair praktika gyvenime ypac santykiuose gal ir sunku suderint..  perksiaciau nert knygas kurias man davus buvo tarkim Fromo meiles mena ir pan.. kazkada net atnesus buvo nzn ar is neto istraukus ar pati parasius (keista kad sutapo 100%) pagal horoskopo zenkla kokia ji moteris ir kaip turi su tokia vyras elgtis.. kazkada besitvarkydamas radau cia . paskaiciau dieve galvoju kodel tada i ji rimtom akim nepaziurejau... o ten visas A-4 lapas.. kokia ji meniska siela, kaip jai reikia laisves kad artimas duotu, kaip ji tada skrajos ir nores mylet ir daug daug panasiu, bet aukso zodziu... ir grynai atrodo apie ja ten..tada kazkaip paziurejau , galvojau kaip ir daug kas galvoja esame kartu ir jau viskas nereikia cia stengtis, visviena niekur nepabegs.. numeciau ta lapa ir ne zodzio neisiklausiau...

cia radau kazkada ger minti,tik autoriaus nepamenu : Laimingas zmogus kuris supranta tikraja dalyko(gal daikto) verte kol jo neprado... ( cia nei daiktu nei dalyku vadint netinka,bet mintis patiko man) .. 

Turiu sumautai skaudzia bet tokia pat sumautai gerai pamokancia pamoka..KAS SKAITYSIT,NORS MANAU SKAITO TIE KAM SIAIP SEKAS  IR KAS NEDARO TOKIU KLAIDU KAIP AS KIEK SUPRATAU BET VERTINKIT SAVO ARTIMUS  IR BRANGINKIT JUOS KOL TURIT JUOS... kad netektu po to skaityt, ar tuolabiau rasyt tokiu komentaru kaip kad man tenka..
Kad nebutu kaip su drauge kalbejau viena, sako va man tos dienos irzli as visa.. vyras pyksta as ir kaip zveris sako uz pilvo susiemus ... sakau kad tu zinotum kaip as to irzulumo, to PMS ir M ir t.t.  pasiilgstu... tos jautrios mielos butybes ziurincios meiliom akim... sako nekalbet nes apisiverkiau... o ta panele/moteri nzn zodziu galima gelezine ledi vadint siaip..cia siaip minties nuokrypis :)  

na o as sau tikesiu likimu ir buvusia usve kuri nors ir nlb mane mego bet sake kad anskciau ar veliau jus busit kartu... :) naivu kiek.. bet kas belieka.. dar kazkokiu subtiliu veiksmu manau imsiuos... galvoju gal reiktu to vaikinuko kuri pagasdinau vasara pokalbiu (pavydo scena iskeliau nes maniau kad ja kabina jis, nors tikrai kabino manau -jis jai juoka kelia tik,bet as negalejau ziuret kaip sekioja,nes bendrauja su ja mokslo reikalais jis, ..) atsiprasyt....na ir panasiai ... tikiuos kad kada rasysiu i sita foruma kaip ten kazkuri moteris parse- kad vyras stenges subtiliai ir viskas ok gavos.. na jei ne..vsivien parasysiu manau :)

P.S. nzn administratore puslapio ar kas ten tema sutrumpino pavadinimo-tikrai nieko tokio, aciu kad isvis neistrynet, nes cia puslapis ne tam suskurtas ,nes gan kvaila tema,bet pagalvojau tada kad tokiam puslapyje mazdaug renkas santykiuose sekme daugiau maziau patiriantys zmones,  ne siaip vaiku darzelis kas daznai forumuose buna :)  

Aciu visiems uz nuosirdzius patarimus, supratinguma, ir netingejima skaityt ir atrasyt tokius pasisakymus ilgus. :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-22 00:22

as irgi gytuciui pritariu.. pas mus irgi visko buvo ir dar visko bus.. bet asmeniskai man, giliai sirdyje man patinka kai vyras pakovoja del manes.. kad jis tik man pasakius kad jo nebenoriu matyti nei girdeti, jis vistiek kovoja del manes,  bando mane susigrazinti..  ir viena tau dalyka pasakysiu nuo saves- tu jos dar nepraradai,dziaukis tuo, kad ji studijuoja, vaiksto, kvepuoja..  dziaukis kad ji buna salia, nors ir draugiskai, bet pasveikina su sventemis.  dar ne viskas prarasta, dar viskas imanoma. nieko nebutu buve tarp jusu ir anksciau jei kazkokio rysio nebutumet tureje.. su didelem pastangomis tas rysys susigrazinamas :) sekmes.

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Patarkit vaikinui, kaip...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Džiugas