Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėštumo metu...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 581

2010-09-03 10:22

pasidalinkit maytes ar turėjot nįštumo metu kokių uždegimų ,grybelių ir dar kažkokie "Kokai" gydytoja akė kad jie gali būti pavojingi,nelabai suprantu kas per "kokai"

]

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2010-09-03 15:52

Kokai yra bakterijos. Paprastai jie atsiranda kai nusilpsta imunine sistema ir sutrinka mikloflora, kartais del  per mazo higienos laikymosi arba per didelio. Kokai gydomi antibijotikais, greiciausiai tie kokai zirniukui kenkia, o antibai tuo labiau. O kokius tiksliai kokus tau rado, gal atsimeni pavadinima? 

2010-09-04 23:06

kunsultavaus su kita gydytoja tai tipo sake kad pas mane pienlige ir daugumai buna,antibijotikiu nieko nedave,nu kazka minejo apie mikroflora ar kas ten ,net nezinau,o sake yra kokai ir tiek,bet paskui daugiau jokiu baisiu bakteriju nebeisaugo

]

2010-09-05 13:06

Matai tu koku-bakteriju visuomet yra musu organizme ir nebutinai tik lytiniuose organuose. Kai ju pasidaro per daug juos reik pradet gydit. Pas tave matyt ju minimaliai, jei neprireike gydimo.  Ir gerai nes tie antibai tik kenkia...  juo labiau kai laukiesi.

2010-09-05 20:59

tai daba liepe zvakutes naudoti,antibiotiku neprireike.o kazi po zvakuciu dar karta turetu paiimti tepineli ar ne

]

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-09-05 23:00

as tai visa nėštuma prasikankinu su tomis zvakutemis panaudojus jų koki menesi gerai ir vel tas pats

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-09-06 07:34

man per abu nestumus irgi tas pats buvo pastoviai zvakutes ir tepeliukai,po gimdymo kartais atsinaujina pienlige uzknisa tai negyvai,kiek reikia vargti mums moterims

2010-09-06 11:23

Paga viska tepineli turetu pakartot, bet kartais gyditojai daro ne viska taip kaip reikia. Is tavo zodziu sprendziu kad tau eme  tepineli, bet ne paseli. Tai va is to paselio ir matosi kokiu ir kiek ten tiksliai koku yra. pvz :stafilokoku, streptokoku ir pan ...  Del sventos ramybes galetum paprasyt pas gine kad paimtu paseli, tik nezinau kaip ten su kainom. Pas mus pasidaryt paseli 60 Lt

2010-09-06 12:33

is pradziu paeme tepineli ir paseli,tai is tepinelio greiciau atsakymas rado grybeli ir koku,o paskui lauke kas isaugs is paselio o ten tipo nieko baisaus neaugo,visos tos paprastosios bakterijos.ir nuramino mane .bet as kai turejau persileiidima 19 savaite tipo infekcija nesivystantis nestumas,tai daba ir bijau visko ,bet tada buvo paiimtas tik paprastas tepinelis,gal daba sakau nepasikartos

]

2010-09-06 13:02

Na jei paselis jokiu blogu bakteriju nerodo, reiskia viskas tvarkoi O ta pienlige tikrai daznas negalavimas nestukems. Nesijaudink labai, viskas bus gerai. Bet tepineli gerai but pakartot, bent as prasyciau.

2010-09-07 10:03

supratau,aciu uz patarimus.as ir taip galvojoj,jauciu reiks vykti i ligonine pas ta gydytoja,nes jau poliklinikoj ner geros gines viska pro pirstus

]

2010-09-11 10:24

buvau pas gydytoja pasiziurejo paeme tepineli lauksim daba atsakymo,ar bus jau pradingusios ar ne.dab sekantis vizitas 09. 22

]

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2012-02-01 23:02

sveikos mamytes :) taip turiu maksties uzdegima,labai pergyvenu,nes jau tris vaistu pakuotes sunaudojau ir vis nepraeina..sakykit mamytes kokiu vaistu jums israse?jeigu susidurete su sia problema.

2012-02-13 18:24

sveikos,na turejau as ta problema,bet va kokias tas zvakutes naudojau tai net nepamenu.jei parasytum savo pavadinima gal atsiminciau nes man regemoji atmintis o taip tai ant vaistu as isvis uzuomarsa.man vieni buvo israsyti ir pamenu pasiksaiciau kad iki 3 men negalima ju naudoti o man ir buvo panasus laikas.cia reiktu su giner gal konsultuotis

]

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-02-13 20:02

o man abu kart(du nestumus) gydytojas buvo israses CANESTEN creamo pradingdavo iskart

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2012-05-28 16:47

reikėtų sustiprinti makšties florą, kad negalėtų tos blogosios bakterijos suvešėti, tada negrės ir visokios pienligės, bakterinės vaginozės ir pan.

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėštumo metu įvairios...

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Rokas