Forumas > Namai > Remontas ir interjeras > Virtuvės baldai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2010-08-28 10:51

Keista, kad nėra tokios temos.   

Padiskutuokime apie tai, kur praleidžiame didžiąją dienos dalį.

Kas Jums svarbiausia virtuvėje?

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-28 11:41

oooooo
man svarbiausia daug spinteliu spintuciu stalciuku ir kitu kampu kur galima susikrauti rokundus... :)

o ir tinkamo aukscio stalas, gaminti labai svarbu :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-08-28 16:16

man kaip ir eiwutei svarbu kad butu daug spinteliu stalciuku,dar ir pliusas jei yra blium sistema,na kur patrauki stalciu ir jis grizta atgal..dar kai virtuves baldus uzsisakinejau tai svarbu man buvo kad butu toks didelis stalcius puodams susidet,labai patogu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-08-31 09:45

svarbu, kad visada viskas butu po ranka, patogus baldu isdestymas ir nereiketu toli lakstyti pvz is saldytuvo produktus issiemus lekti per visa virtuve i kita jos gala, kad nuplauti, po to vel toli, kad supjaustyti ir be abejo pakankamai vietos daiktams susideti, gera buitine imontuojama technika, galima butu dar vardinti ir vardinti.... :)  

...niekada nesakyk niekada...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2010-09-11 18:59

sveikos, turiu tokia problemele, nuomojomes buta, kuriame nera jokio remonto, yra tik sena sofa lova ir spinta, na dar dujine vos vos veikianti, kadangi neisgaliu sau leisti remontuoti nuomojama buta, tai ieskau gal kas turite kokiu nereikalingu is po remonto likusiu ar seip kokiu nebereikalingu daiktu, nes seimininkams visai vienodai kaip jis atrodo ir kokios bukles
tai va reiktu nuo A iki Z
karnizu, vonioje ir virtuveje kranu, gal kokiu nereikalingu jungikliu, gal kokiu atliekamu dazu turite, ar tapeto roloneli na zodziu reikia visko kad butu imanoma ors kiek jaukiau jaustis tame butuke, baldu virtuviniu, vonioje, salione ir taip toliau, gal koki kilima kas turite nereikalinga
esame is klaipedos
aciu atsiliepusiom ax.gif

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 280

2011-03-06 13:38

mus db kaip tik didelis galvos skausmas yra virtuves baldai. kaip suprojaktuoti, sugalvoti ir kiek tas malonumas gali kainuoti. L. pikta nes dauguma gamintoju neraso kainu, net preliminariu, o juk galetu parasyti kad beginio metro kaina nuo ...., o siuo metu tai tikrai svarbu , nes nera juk taip, bent jau mums, kad galetume leisti sau max. kaina. taip virtuveje plaleidziu daug laiko, labai megstu gaminti, taciau norisi viska tureti uz patrauklia kaina.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-03-06 15:07

Pas mus tokia pat situacija :) Reikia pakaupt pinigėlių, ir užsakinėt baldus.. O taip norėtųsi, kad gamintojai pateiktų kainas :)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-03-16 14:07

na man virtuve irgi turi buti kaip sakoma patogi ir viskas po ranka,ir kaip nervina kai kas nors netelpa i lentynas,siaip jei kada uzsisakinesiu virtuvini butinai tures buti vynine,ir niekada gyvenime nesisakysiu baltos spalvos nu gali nusauti kaip ant jos viskas matosi

2011-03-16 16:53

:) taip ateja, as ir galvoju kad virtuveje tik ne balta ir tik ne juoda :D nes ir ant tos ir ant tos laaabai viskas matosi ;)

2011-03-16 16:56

sierz, bet cia kaip suprantu Vilniuje tas Valdas gyvena ir gamina? Taip? O gal kas galite parekomeduoti ka nors Kaune kad butu protu suvokiamos kainos ir kokybe ne pati prasciausia?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2011-03-22 20:46

Panasų komplektą turiu, bet parduotuvėj dabar akciją mačiau, taigi su kainom nelabai 1 nuoroda sukonkuruoja

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-11-09 10:58

Man svarbu, kad virtuveje butu patogu gaminti. Siuo metu esama virtuve yra siek tiek nepatogi, nes bunant virtuveje keliese, susidaro siokia tokia eilute prie spintuciu.

virtuves interjeras

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-03-02 11:37

Virtuvėje mėgstu erdvę. Negaliu pakęsti miniatiūrinių, sovietiniams butams būdingų virtuvių, kur vos gali apsisukti. Daug vietos apsisukimui virtuvėje pradedi vertinti ypač prieš šventes, kai reikia pagaminti begales patiekalų...

virtuvės baldai

2013-06-01 15:57

Pritariu, todėl, manau turėtų vyrai pagalvoti ir apie moters virtuvę..

berrybaldai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 8

2013-11-26 14:20

Laba :) Gal esate  kasnors iš čia užsisakinėją? www.liovirtuvesbaldai.lt Kokie atsiliepimai? :)  

2014-01-20 16:47

ištiesų labai svarbu, kad viskas būtų po ranka, būtų patogus išdėstymas. Kai nuolat skubi... Pas mus tai virtuvėje yra ir skalbimo mašina, ant kurios laikome arbatinuką ir pan., nes netelpa į vonią

Paskutinį kartą redagavo: Liudar (2014-01-20 16:49)

Vynine Vilniuje

2014-03-05 16:57

Man virtuvėje svarbiausia pasiekiamumas. Asmeniškai pas mus ji pagaminta iš plokščių, tačiau apačioje visur maksimaliai yra stalčiai :) Atidarai (pilnai išsitraukia) ir viską matau :)

Beje, mano vyrukas daro virtuves su mediniais fasadais, gal ką nors domins? :)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.483026875047904.129677.482962928387632&type=3

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2014-03-11 19:42

Kas turi mažas virtuvės- tai jau paruoštas, išmatuotas, nupieštas- http://www.baldugidas.lt/baldai/mazos-virtuves-projektas/

http://www.seomarketing.lt/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2014-08-19 08:48

Daugybė patarimų kaip išsirinkti baldus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2015-01-07 09:45

Mums su žmona, tai virtuvėje svarbiausia gera buitinė technika. Kadangi labai mėgstu visokius kepinius, tai man turi labai gerai veikti orkaitė. Dar taip pat labai svarbu virtuvinis kombainas, nes be jo turbūt net nelabai įsivaizduoju save gaminant :)

1

Viršun ^ | Forumas > Namai > Remontas ir interjeras > Virtuvės baldai

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Arnoldas