Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Konkursas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2010-09-20 12:23

Jep... Apturėjom čia džiaugsmo... Šiek tiek persistengė dalyviai, naudodami nelegalius balsavimo būdus, tad teko patikrinti ir daugiau negu kad tikėjomės patys. Taigi, skelbiam nugalėtojus:

Pirmoji vieta atitenka nuotraukos "Gaivios maudynės" autorei Neringai Laurinaitienei.

Kiti penki nugalėtojai:

Indrė Valantinienė "Pliušku pliušku. Oi kaip man patinka maudytis :) "

Kristina "Linksma vasara"

mmmamyte "Kaip mums linksma!!!"

Gvidutis "nesildymo sezonas :) taupom karsta vandeni :) "

Scarlett "Linksmieji kalniukai!"

Žemiau esančios nuotraukos yra diskvalifikuotos už sukčiavimą ir neleistinus balsus:

1997metų vasara , tada buvo labai karšta ir graži vasara.

Karštą vasaros dieną, tik vanduo gaivina!

Varliuko pasiplaukiojimas

Va čia tai smagumėlis!!!

pliušku pliušku

Kai labai karšta

Tegyvuoja maudynės!

Yahoooooo!Pasimirsta,net,kad skaudejo :)

susidraugavau su jūra :)

Su nugalėtojais Mama.lt redakcija susisieks asmeniškai.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-09-20 12:25

Na tikrai jau,pritariu visiems,sedejau po kelias valandas per diena ir visu prasinejau,net geda buvo,nes tu paciu zmoniu reikejo kasdien prasyti(visi turi savus reikalus,savas dienas)Buvo ir tokiu kuriems ir sakyti nereikejo.Skype,facebook nuorodos buvo,bet vistiek reikejo priminimu.Labai dekinga visiems esu,bet rezultatas,po 70 balsu per diena ne daugiau :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-09-20 12:30

Sauniausia kai laimetoja isrenka organizatoriai, tada nereik nei facebook, nei one.lt nei visu kitu. O tada tik vienas juokas is tu, kurie negali pasistengti, kad  praslystu gudrumu.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-09-20 12:34

Sveikinam visus laimejusius valio

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2010-09-20 12:39

Sveikinu nugaletojus! Bet labiausiai man patiko viena moterele, kuri tiek pyle pamazgas ant kitu, kokie visi aferistai, o pati buvo diskvalifikuota Va kaip prisispjaude

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2010-09-20 12:40

Beja foto laimetoja tikrai verta prizo!

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-09-20 12:50

sakes kokios cia audros vire, tik neisijunk para laiko  kompiuterio ir gali  daug ka praziopsoti :)

bet isijungusi labai labai labai nustebau ir nudziugau, neitiketina, kad hakerius diskvalifikavus i laimetoju gretas patekom ir mes :) smagumelis tikrai, cia kalbos ejo apie facebooka ir visus kitus pokalbiu portalus, na nepaslaptis ir as i FB imeciau nuorodele, bet neturejua laiko  asmeniksai prasineti,  uzteko to FB surinkom 45 balsus, labai faina. aciu visiems :)

o pirmos vietos laimetoju nuotrauka tirkai  fantastiska ir as uz ja balsavau, sveikinam :) :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-09-20 12:58

Teisybė egzistuoja

Sveikinimai laimėtojams šaunuoliai

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 129

2010-09-20 12:59

Sveikname ir mes laimėtojus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2010-09-20 13:05

na ir prajuokino organizatoriai... ir už ka mus diskvalfikavo????oi .tai matyt , kad visiems viešai išsakiau nuomonę ir,kad visiems ikyrėjau su savo blevyzgom ir prašinejimais prabalsuoti...niu apie tokį bajerį reiks visiems papasakoti...dar to nebuvo... matyt pasirodė jiems,kad ir aš per daug balsų surinkau...Giedre, konkrečiai pasakykit, kodėl as buvau diskvalifikuota, kokie neleistini balsai čia pas mus buvo, labai noriu sužinoti, kokiu būdu aš aferavau..............aš Jums galiu net sąrašą žmonių atsiųsti,kurie už mus balsavo...praktiškai visi pažįstami ir draugai..bala nematė man tie prizai, tik dabar labai jau parūpo, kodėl aš buvau išdiskvalifikuota.....ir kažkaip pasijaučiau :kaip šlapiu skuduru apdrėbta".....

laimėtoja tikrai šaunią nuotraukikę atsiuntė,sveikinu...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-09-20 14:23

Sveikinam ir mes visus laimetojus.O nuotrauka nugaletoja,isties labai grazi,asmeniskai man,ji dvelkia tokia siluma.Geros jums keliones ir geru ispudziu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2010-09-20 14:40

as irgi prisidedu prie sveikinimu!!!Geros ir linksmos keliones!!!

2010-09-20 15:53

Kadangi, kaip ir tikėjausi, kad gausime nemažai pylos ir bus tikrai nepatenkintų, tai tik paaiškinu situaciją: diskvalifikavome tuos, kurie keitė proxy ir IP adresus.

Nesakau, kad iš jų pusės buvo pririnkta mažai balsų, tačiau kadangi buvo naudojami neleistini balsavimo būdai, užtai ir diskvalifikavome.

IP adresus galima keisti ir per mobilųjį internetą. Dar paaiškinu, kad mobilusis internetas - tai ne tik internetas per mobilųjį telefoną, bet ir pati mobiliojo interneto jungtis.

Galbūt taip balsavo ir ne patys dalyviai, galbūt "padėjo" kokie draugai iš šono. Buvo ir toks atvejis mūsų konkursų istorijoje... deja.

Dar noriu perspėti, kad nuo kito konkurso bus galima balsuoti tik registruotiems Mama.lt nariams. Tuomet problemų ir nemalonumų išties bus mažiau tiek jums, tiek ir mums.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2010-09-20 16:16

Diskvalifikavote tik TUOS, kurie keite IP adresus ir kazkokius proxy, kas tas yra net nezinau...as nedariau nei to ,nei kito, atseit mano draugu kompanija uz mane tai padare, niu juokinga ir graudu klausytis tokiu dalyku..VIESAI parasykit,kiek yra suklastotu balsu su IP po mano nuotraukyte..o tada lai mamos nusprendzia , ar as klastojau ir aferavau, dabar man tik tiesa terupi, daugiau niekas...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2010-09-20 18:25

Laba dienele,

Be galo netikėta...be galo smagu...ačiū Jums labai už šaunų konkursą! Pirmiausiai begalo smagu buvo,kad mūsų nuotraukėlė pateko į tuos laiminguosius 54,jau mums tai laimėjimas! O Laimėti nesitikėjom,tai šiandien džiugesio diena,nudžiugom be galo be krašto,ačiū ačiū ačiū

Sveikinimai ir kitiems laimėtojams,o kas nelaimėjo nenusiminkit konkursų manau dar tikrai bus ir įvairių.AČiūūūū labai labai

2010-09-21 11:02

Padėkime tašką rietenoms. Aš pasakysiu labai trumpai ir daugiau nenoriu prie to grįžti:

Pati sėdėjau prie programuotojo, kuris tikrino visus dalyvių balsus ir kai per minutę iš to pačio kompiuterio nubalsuojama keletą kartų – negalime to toleruoti kitų dalyvių atžvilgiu.

Tiesa, kad kai kuriais atvejais tokių balsų išties buvo mažai ir konkursą greičiausiai būtumėte laimėję, nes net neateitų į galvą tikrinti per tris dienas 200 balsų uždirbusių nuotraukų, tačiau tarkite ačiū tiems, kurie nubalsavo po 4000 balsų ir paragino iš esmės prisėsti prie kiekvieno dalyvio...

Kažkaip neteisingai buvo suprastas mobilusis internetas: tai ne galimybė balsuoti iš mobiliojo telefono ar draudimas naudotis mobiliuoju internetu. Kalba yra apie tai, kad iš to pačio kompiuterio, persijungiant vis balsuojama už tą pačią nuotrauką per dieną.

4

Šiandien gimtadienius švenčia (151)
Patrikas