Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Konkursas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2010-09-19 21:22

ir idomumo delei kiek balsu surinkai?tiesiog smalsu labai pasidare palyginimui....

2010-09-19 21:26

na as manau, kad visos foto, kurios buvo atrinktos, jau yra ivertintos ir jos visos saunios vienaip ar kitaip...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-09-19 21:46

nu jooooo per para 600 paspaudimų balsuoti  ką galiu pasakyti balaganai visada buvo, nesutarimai visada buvo, nepasitenkinusių taip pat, bet kad tokie rezultatai  Gaila, kad kaip laimėjime būna knyga nesirodo tokie skaičiai  bet čia ne laimėjimai tikriausiai skaitosi , tad darbštuoliai ir ilsina pirštus

Tiesa dėl taisyklių kas skaitote ir nedaskaitote cituoju "Organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles, esant būtinybei."

2010-09-19 21:47

ir dar sawlute...nesek pasaku man, gali sekti kitiems...niekas man neirodys,kad galima tukstanciais balsu surinkti per vos penkias dienas...nei tavo facebook , nei supermamytes nesurinktu tokio skaiciaus...idejus nuoroda facebooke kiek surinkdavai balsu?5,10,20,50,??bet ne 500-600 per diena...absurdas...

ir dar klausimelis tau sawlute, kiek pati i tokia nuoroda (apie kuria cia tu kalbi) atkreiptum demesi ir prabalsuotum,jei tai butu nepazistamo zmogaus???taigis....tik nereikia ...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2010-09-19 21:53

ernulka 2010 09 19    

ir dar sawlute...nesek pasaku man, gali sekti kitiems...niekas man neirodys,kad galima tukstanciais balsu surinkti per vos penkias dienas...nei tavo facebook , nei supermamytes nesurinktu tokio skaiciaus...idejus nuoroda facebooke kiek surinkdavai balsu?5,10,20,50,??bet ne 500-600 per diena...absurdas...

ir dar klausimelis tau sawlute, kiek pati i tokia nuoroda (apie kuria cia tu kalbi) atkreiptum demesi ir prabalsuotum,jei tai butu nepazistamo zmogaus???taigis....tik nereikia ...

Jie manes papraso as prabalsuoju :p  o dar yra delfi.lt ir komentarai po straipsniais, ten tikrai daug lankosi ;) Jei idomu tai tas 5 dienas prie interneto sedejau iki 3 valandu nakties, ir keldavaus 7 (viena ryta net 5) kad galeciau toliau pirstukus miklinti. Pirstai tikrai atbuko... :)   kas nedirba mielas vaike, tam ir duonos duot nereikia :D Anyway, zinau, kad stengiausi Nereikia pykti jei zmones tikslingai siekia tikslo...

2010-09-19 21:55

atsiprasau visu uz tokius astrius pasisakymus, bet negaliu ziuret,kai raso nesamones, as irgi bandziau i facebook'a idet nuorodele, tad labai gerai zinau kas ir kaip...dazniausiai kol nepaprasai zmogucio asmeniskai jis ir neprabalsuoja, zinoma yra ir tokiu, kurie neprasydami prabalsuoja...bet tai tik vienetai...

2010-09-19 21:55

Ar dar buvo kas nors, kad tiek pastangu idejo? :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-09-19 22:01

netikiu ir aš , sėdėti galima, kad ir per naktį , bet kad kas dien po 600 balsų prisiprašyti nu atleiskite Nesipykite yra tam sistemos programuotojai ir viską jie patikrins , tiesa jau yra keletas ir pagautų tik neatskleistų išlaiko organizatoriai intrigą

2010-09-19 22:02

vaje vaje sawlute...tikrai itikinai, o kur seima, vaikai, laisvalaikis, maisto ruosimas ir kiti darbai.. nejau taip viskas buvo isbraukta is tavojo gyvenimo, nei miego neturejai...oi kaip stengiesi tu dabar man irodyti savo tiesas...tik nereikia..

taigi taigi..pati atsakei i ta klausima...jei PAPRASO-PRABALSUOJU, reiskias reikia kiekvieno prasyt, ka as ir dariau..o ne po kazkokiu komentaru idet nuorodele ir taip tau fantastiskai renkasi balsai...oi.....sekim pasakas vaikams, pagal paskirti...

2010-09-19 22:07

na manau sawlute truputuka truputuka persistengei

2010-09-19 22:09

Per diena surinkti 1000 balsu yra realu, tikrai sakau R E A L U! pabandykit ideti i delfi komentarus nuroroda ir paskui paziurekit kiek apsilanke (jei imanoma) ;) Ir bus aiski statistika ;) A beja supermamos uzblokavo del per dideliu pastangu :D Ai nu zodziu, atrodo, kad as save teisinu uz tai, kad "nerealu". Lauksim rezultatu. O kas nelaimes tas bus nusivyles ir piktas... Siandien tokia buvau sekdama viena balsuotoja :) Nes ten tikrai nerealu :)

2010-09-19 22:10

ernulka 2010 09 19    

vaje vaje sawlute...tikrai itikinai, o kur seima, vaikai, laisvalaikis, maisto ruosimas ir kiti darbai.. nejau taip viskas buvo isbraukta is tavojo gyvenimo, nei miego neturejai...oi kaip stengiesi tu dabar man irodyti savo tiesas...tik nereikia..

taigi taigi..pati atsakei i ta klausima...jei PAPRASO-PRABALSUOJU, reiskias reikia kiekvieno prasyt, ka as ir dariau..o ne po kazkokiu komentaru idet nuorodele ir taip tau fantastiskai renkasi balsai...oi.....sekim pasakas vaikams, pagal paskirti...

Pikta moterele ;)

2010-09-19 22:33

oi..tiesa sawlutei akis bado....bet neturetu, nes visvien juk po kauke slepies...

ir as visai nepikta...tik issakau visada tai ka galvoju, nes nekenciu apgaules...

2010-09-19 22:39

ir dar, jei jau taip visas dienas,naktis sedejai...po 1000 balsu, tai kurgi tavo tie bent jau 4000 ????reikejo grazu apvalu skaiciu surinkt...juk taip lengva, tik idedi i delfi komentara ir tau tik balsuoja ir balsuoja.. cia jau anekdotas is tavo pasisakymu gavosi...sawlute

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2010-09-19 22:47

Sawlute, o Tu pati tuo tiki, ką rašai, ar visus idiotais laikai, bandydama įtikinti savo pasakėle? Teisiniesi,bijodama, kad būsi paprasčiausiai pašalinta už nesąžinigą balsavimą? Pasaka apie žilą oželį labiau patikėčiau nei tavo sukurta.

O tas punktas, kad organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso sąlygas man labai patinka. Manau, čia vienas iš atvejų, kai yra tiesiog būtina juo pasinaudoti.

2010-09-19 22:48

Po kauke slepiuosi nes prisiregistravau tik del konkurso, iki kito konkurso manes cia nebus, as supermamu liga sergu ;) bet gavau doze antibiotiku dviem savaitem, tai gal ir nieko blogo :) Nekenciu ir as neteisybes, bet va del tikslo stengiuosi labai. Ne pirmam konkurse dalyvauju, nes fotografuoju ir turiu ka parodyti. Bet istikro nelabai man patinka, kai zmones va paima ir diskutuoja apie aferas patys neisbande visu galimybiu. Kalba, kad nerealu, bet ar pabandet kas 4 valandas non stop siusti nuoroda zmonems, kurie yra online (sakykim one.lt)? Nepabandet? Ne? Tai apie ka mes kalbam... Zodziu isvada: jei yra gudresniu uz tave, tai tie aferistai, bet cia lietuviu bruozas. Juk jei kaimynui sekas, kita kaimyna depresija apima is pavydo :D

2010-09-19 22:51

Jetau, kiek cia pavydo ir neapykantos Nu baisu zmones. gerai, kad as nelaimiu, nes tikra anti kankorezio plika rura buciau pasodinta :D Labai gerai butu jei kompiuteristai tik saziningus balsus uzskaitytu. Va tada Turkija as pamatyciau..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2010-09-19 22:58

O pamenat konkursą, kur prizai buvo pagalvės? Pasibaigus konkursui, vienas iš lyderių buvo diskvalifikuotas. Pasirodo, galima su tokiais kovoti ir ta taisyklė dėl galimų sąlygų pakeitimo yra labai efektyvi ir naudojama daugumoje konkursų, be jos tai manau, paprastiems žmogeliams visur durys užsidarytų. Laimėtų visur ir visada tik hakeriai.

2010-09-20 08:24

sawlute...as labai gerai zinau, kas ir kaip, aisku nesedejau kiaura para prie kompo kaip tu..man rupejo ir seima, ir vaikuciai...bet kaip tu sakai isbandziau ir one.lt, ir facebook, ir per skype, ir net draugai nusiuntinejo savo draugams nuorodas...rezultatas akivaizdus...

na tarkim, jei as buciau kaip ir tu kiaura para sedejus ir rinkus balsus, na plius dar trigubai, na keturgubai buciau tiek pat surinkus, lai 1000, bet ne kaip tu...jau pasikartosiu persistengei siek tiek savo aktyvumu..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2010-09-20 11:53

na, tai ar jau zinoma,kas laimejo konkursa?Maciau du vaikiukai turi virs 4000balsu.Tai ar bent vienas is ju laimejo?

3

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Sunaitelis