Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Konkursas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-09-16 12:10

O aš manau kad organizatorių išrinkimas gražiausios foto kaip tik pažabotų parazituojančius.Juk nebūtų dėl ko plėšytis,įdėjai nuotrauką ir lauki rezultatų.Kas organizuoja tokius konkursus ir dovanoja prizus,tas turi pilną teisę ir išrinkti jiems patikusią nuotrauką.Kitaip čia tos aferos niekada nesibaigs. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2010-09-16 13:06

"mamos kraugeres" niekad nenurims, jos visuose konkursuose atakuoja taip, man cia netycia isdave paslapti,kad keiciami kompiuterio IP ir taip gali balsuot be krasto, be galo, nezinau visu fokusu ir nenoriu zinot, nes tokiu budu tikrai nerinksiu balsu...bet..cia organizatoriams pasidomet tokius dalykus reiktu...as ne kompiuteriste,nieko apie tai nesusigaudau,vis dar saziningai renku balsus...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2010-09-16 14:56

Kartojuosi dar kartą - jau kai kuriuos sukčiavimo atvejus jau išsiaiškinome, tik tempsime už gumytės laiką ir nesakysime, kas jie :) Be to, dar mūsų laukia sekmadienis, kai tokie atvejai ypatingai paaštrėja ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2010-09-16 19:52

kazkas pradzioj barniu pasigedo.Tai va prasom kaip pykstames!!

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-09-16 20:31

aistros jau vwerda.ale mum swvente(na gerai man viduj svente kad atriko i ta sarasiuka 54 foto)o toliau ne nesvajoju laimeti.turim kelis balsus ir super.

2010-09-17 10:10

Na laba diena.Perskaiciau taisykles ir niekur neradau,kad uz viena nuotrauka galima balsuot TIK VIENA karta.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-09-17 11:48

pastenbejau kad po  Giedres  komentaro jog issiaiskino sukcius, kazkaip nustojo  balsai masiskai augti? matyt balsuotojai paskaite visgi komnetarus :) ar as cia klystu?

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2010-09-17 12:46

Na tai skaitykite taisykles dar kartą:

Balsuoti galima kasdien už vieną nuotrauką. O jūs sugebate kitaip?  :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2010-09-19 17:01

va cia tai balsavimai po 2500balsu, po 3000balsu!!!! nu super!!!!

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-09-19 17:05

Giedre 2010 09 16    

Čia kad buvo sukčiaujama - faktas kaip blynas. Dar keletą dalykų įsitikinam ir galite būti ramios dėl šitų pasiektų rekordų ;)

Tik va mąstau: ar dabar iš karto nubraukti, ar visgi palaukti finalinės dienos?  Gal visgi padarom šou ir paliekam įtampą :D

Giedre,darykit sou,ir laukit paskutines dienos.Ot bus kai kam didele staigmena.O dar but geriau,jei pasikeistu taisykles,ir laimetu maziausiai balsu surinkusi foto

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-09-19 17:08

zaikaniznaika 2010 09 19    

Nu cia tai jau kazkas nerealaus.

2010-09-19 19:30

Bet taisykliu turbut negalima keisti po to ,kai baigiasi konkursas.Taip irgi butu ne labai sazininga.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2010-09-19 21:00

vaivorykste 2010 09 19     zaikaniznaika 2010 09 19    

Nu cia tai jau kazkas nerealaus.

Sveikos piktos motereles :) As viena is tu kur nerealu. Na manau tikrai realu, tik reikia zinoti, kur ir kaip nuorodele ideti, kad prabalsuotu ;) O kad yra sukciaujanciu matosi, nes vienodai tolygiai balsai negali eiti, ir diena ir nakti :) Viena konkurenta seku :)

2010-09-19 21:01

na stai ir atejo paskutine dienele...

tiesiog noriu pasidalinti mintimis, per penkias dienas surinkau truputuka virs dvieju simtu balsu, man tai be galo didelis skaicius, aciu visai mano palaikymo komandai, labai dekoju savo giminems, draugams, pazistamiems ir kitiems, kurie uz mus balsavo... zemai lenkiu jums galva..visiems turbut jau ikyrejau su tais prasymais prabalsuoti, bet rezultatas akivaizdus, tiesiog norejau isbandyti save, suzinoti savas galimybes..ir surinktas  skaicius pranoko mano lukescius, bet...

del pacio konkurso, vis vijaus vijaus lyderiaujancius, bet taip ir nepasivijau, jie visi nutolo bala zino kiek tolyn, tas mano didziulis skaicius 200 tiesiog nublanko pries tuos kelis tukstancius....gaila ir graudu ziureti i visa tai... 

ir dar buvo idomiu dalyku, kai kurie tiesiog i mano prasyma atrasydavo taip "man raso, kad jus jau balsavote"...kas?kaip? lieka neaisku...nes jie dievagojosi, jog tadien tik ijungtas kompas buvo, nebalsavo tadien uz nieka  ir panasiai...kad taip butu parases vienas zmogus sakau gal taip kas..bet kai parase keliolika ar net keliasdesimt per penkias dienas,tai irgi...kazkas idomaus...ir nesuprantamo...

na o dabar telieka laukti galutinio verdikto .....panasu,kad mes net i penketuka nepapuolam...

2010-09-19 21:08

ernulka 2010 09 19    

ir dar buvo idomiu dalyku, kai kurie tiesiog i mano prasyma atrasydavo taip "man raso, kad jus jau balsavote"...kas?kaip? lieka neaisku...nes jie dievagojosi, jog tadien tik ijungtas kompas buvo, nebalsavo tadien uz nieka  ir panasiai...kad taip butu parases vienas zmogus sakau gal taip kas..bet kai parase keliolika ar net keliasdesimt per penkias dienas,tai irgi...kazkas idomaus...ir nesuprantamo...

na o dabar telieka laukti galutinio verdikto .....panasu,kad mes net i penketuka nepapuolam...

Tai gal balsavo nepraejus 24 valandom po pirmo balsavimo. Nes mes irgi manem, kad prabalsuoji sakykim viena vakara, o ryte jau vel gali balsuoti. Nieko panasau, ir musu draugams rode jau prabalsuota, bet prasem, prabalsuoti panasiu laiku kas diena ;) Tad neizvelkite aferu, kur ju nera :)

2010-09-19 21:08

sawlute na gi, na gi..idomu pasidare...pasidalink viesai ta nuorodele, irodyk savo sazininguma...as kiekvieno prasydavau asmeniskai, o tau taip ima ir balsuoja visai nepazistami, na nebent tavo nuotrauka super duper fantastiska ...

2010-09-19 21:13

na kazkodel man leisdavo prabalsuoti kiekviena diena po karta bet kokiu paros metu,o as irgi deja prasydavau pakartotinai vakare prabalsuoti,sakau gal kaip tu sakai po 24 val. tik galima vel balsuoti...o gi nieko panasaus, visvien neleisdavo....

2010-09-19 21:19

ernulka 2010 09 19    

sawlute na gi, na gi..idomu pasidare...pasidalink viesai ta nuorodele, irodyk savo sazininguma...as kiekvieno prasydavau asmeniskai, o tau taip ima ir balsuoja visai nepazistami, na nebent tavo nuotrauka super duper fantastiska ...

Cha, pasidalinsiu ir visi zinos... Ne viesame forume. Bet yra tokie puslapiai facebook.com supermama.lt one.lt  mamyciuklubas.lt ir t.t. ;)

2010-09-19 21:20

Galima juk ir ne draugu prasyti, kad pspaustu balsuoti ;) Nu zodziu reikia isradingumo ir darbo, bet prizas to vertas :)

2010-09-19 21:22

O mano foto nefantastiska, bet paziurejus i kitu, tai manau i penketuka tikrai verta papulti. Nekukli as :)

2

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
rapolas