Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Konkursas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2010-08-24 17:04

Net neabejojame, kad rekordiškai karštą vasarą Jūsų mažylių nuotraukų albumai pasipildė smagiomis akimirkomis iš maudynių ežeruose, jūrose ar namų vonelėje. Pasidalinkite linksmosiomis maudynių akimirkomis, siųskite savo mažylių nuotraukas ir laimėkite kelionę į Turkiją visai šeimai.

Konkurso steigėjas – kelionių organizatorius „Star1 Holidays“ ir jo įgaliotas kelionių pardavimo agentas „Baltic Tours“.

Konkurso sąlygas ir akcijas rasite čia.

O kaip jums pagrindinis prizas? "Daugiausiai balsų surinkęs mažylis su tėveliais į viešbutį Incekum Beach Resort Priims 4* Turkijoje, Alanijos kurorte galės vykti 2010 m. spalio mėn." Ech... ir aš norėčiau :)

Paskutinį kartą redagavo: Giedre (2010-08-24 17:05)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2010-09-09 11:52

Kaip sekasi dalyvauti? Niekas nesipyksta, niekas nesibara - kaip neįdomu! :D

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-09-09 15:41

Reikia pažiūrėti ar mes jau dalyvaujame nebepamenu  įdedu foto ir pamirštu , tai tenka kartais tikrintis, kad nepasikartočiau   

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-09-09 22:30

Oi Giedre,manau kad cia tyla pries audra,palaukime balsavimu ir jauciu kad pamatysim to ko dar nematem,vis gi prizas tai labai rimtas,gundantis ir viliojantis,kas gi nenoretu keliones i Turkija?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 107

2010-09-11 10:55

Ziurekit, gal ir tukstanciai balsu pasirodys po norinciuju nuotraukytem, nes prizas tikrai ne siaip sau ;)

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-09-11 14:11

visai netycia ir mes dar spejom sudalyvaut sitam konkurse :) bet turiu prasyma, Giedre ar galetum pataisyt musu vienos foto pavadinima, ot  zioplele parasiau vietoj dvyyyratukas  gvyyyyratukas  :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2010-09-15 10:13

Šiandien prasidėjo balsavimas Laukiame jūsų balsų ;)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 307

2010-09-15 12:34

o kaip ideti nuotrauka

http://www.mama.lt/liniuotes/

2010-09-15 12:40

Nuotraukos įdėti nebegalima, jau vyksta balsavimas atrinktų nuotraukų, dabar galima tik balsuoti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2010-09-15 18:46

Net nustebau-isvydus savco ROJU konkurse !!!!Pagyvensiim-pamatysim...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-09-15 21:01

Ka tik pastebejau,kad jau vyksta balsavimas.Keista,bet ir musu viena foto dalyvauja,ir turim 2 SAZININGUS balsus.Bet pamacius rezultatus dalyviu,tai tik juoktis norisi.Nu ka darysi,tiesiog sekmes varzybose.

2010-09-16 09:01

Pasakykite man balsavimo gamybos būdą  vakarais ir aš pamaigyčiau atsisėdusi klavetūrą gal kas išduos paslaptį  

Nugalėtojai kaip ir aiškūs, tad gero skrydžio

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-09-16 09:12

Kristulka,maigyciau ir as,nes ar taip ar taip naktim nemiegu,tai bent jau nauda butu..O is po sios nakties tai is vis rezultatai nerealus.

2010-09-16 09:16

Nu matai vaivorykste ne kiekvienam lemta po 400-500 pažystamų turėti, o gal draugų

2010-09-16 09:32

Aš pati apšalus... dar tokio bajerio nesu mačiusi. Būtinai peržiūrėsim tuos balsus iki konkurso pabaigos....

Na aš už tai, kad žmonės padirbėtų dėl balsų, nes tam ir yra konkursai, ir balsavimai. Žinoma, kad tiek daug draugų niekas neturi :) ir prašo balsų "virusiniu būdu", t.y. persiųskite prašymą, laišką, žinutę ir t.t. Ir tai nėra nusikaltimas. Tai yra darbas dėl balsų :)

Tačiau per vieną naktį dar tiek balsų ir aš nemačiau :D

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-09-16 10:33

na ką merginos,teks eit pas kokį nors hakerį į kursus užsirašyt,papasakos kaip taisykles apeit

Darbas žmogų puošia.O ko čia nuostabaus,gal chebra kokioj Kinijos firmoj dirba,ten darbuotoju daug,tai ką čia tie 500 balselių,niekis.

2010-09-16 10:39

Čia kad buvo sukčiaujama - faktas kaip blynas. Dar keletą dalykų įsitikinam ir galite būti ramios dėl šitų pasiektų rekordų ;)

Tik va mąstau: ar dabar iš karto nubraukti, ar visgi palaukti finalinės dienos?  Gal visgi padarom šou ir paliekam įtampą :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2010-09-16 11:28

laba diena mamytes,

as irgi labai nustebus tokia balsu dauguma,pati zinau,kaip sunku yra prasyti draugu,pazistamu,kad uz tave prabalsuotu, neisivaizduoju kaip galima surinkti 500 per diena, tiesiog tikrai pati vakar visu prasiau,kad prabalsuotu ir tai vos vos surinkau 50, ir taip jau man atrode,kad surinkau tikrai daug  nezinau,manau butu galima pakeisti taisykles,nes cia ziuriu jau apgaule renkami balsai, net nerenkami,o matyt kazkokiu kompiuterines apgaules budu prabalsuojama,, nes tikrai nera imanoma tokie skaiciai pasiekti per rekordisksai trumpa laika.....baigiu nusivilti tokiais konkursais,manau butu saziningiausia visu dalyviu atzvilgiu,kad patys konkurso organizatoriai isrinktu foto-nugaletoja, zinoma reikia stengtis ir patiems ideti dalele renkant balsuotojus,bet...gaila,kad atsiranda visur nesaziningu zaideju, vieni kitiems pagatavi "perpjaut gerkles"....baisu...man dingo noras net tokiuos konkursuos dalyvaut,....aciu,kad isklauset mano sapaliones,tikiuos laimes seima verta to prizo, o ne... sekmes visoms mamytems,jau dziaugiames vien kad atrinkti buvom ir tai jau pasiekimas

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 129

2010-09-16 11:32

Ohoho,nu ir balsų skaičius pas kai ką...,tai yra tikrai nesąžininga kitų dalyvių atžvilgiu

2010-09-16 11:48

Ernulka, manau, kad taisyklių pakeitimas sukčiavimui nepadės :)

Jei išrenka organizatoriai - taip pat lieka nepatenkintų ir netgi kaltinimų, kad organizatoriai išrinko savus žmones.

Taigi, apsistojom ties kol kas geriausiu variantu, kad organizatoriai atrenka tam tikrą skaičių nuotraukų už kurias galima balsuoti. O ar bus tarp jų sukčiautojų - mes tikrai to nežinome.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Brigita