Forumas > Namai > Augalai ir aplinka > Kokius augalus auginame?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-03-09 10:32

Kadangi mano praktiškai visi augalai išmirė persikrausčius į naują butą, galiu be vargo išvardinti, ką šiuo metu auginu
5 kaktusus vienam vazone, dar 5 kaktusus (spalvotus) atskirai, dar 3 kaktusai kriistupo kambary, ir dar 3 atogražų kaktusai virtuvėj. Be to - 5 mini-sanpaulijos (jau žydi :valio ), dailioji sinigija (dar žydi :valio ), klivija (irgi žydi :oops: ), dar viena puiki krasula, senas fikusas ir du nupiepėliai, kuriuos grasinu vis, kad išmesiu, o jie neklauso ir vis tiek nupiepę styro

O ką auginate jūs? :@---

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-09 11:14

Iki kovo 5 namie nebuvo nei vieno augalo. O tą dieną anyta atnešė kažkokią tai gėlytę, na kur visi prekybos centrai ir gėlių pardavimo vietos pilnos. Nežinau kiek ji pas mane išgyvens. Įtariu, kad neilgai. Nebent vyras prisimins ir palaistys ją. Noriu kaktuso, nes tik jie pas mane gyventi gali (bet tik gyvena ir jokiu būdu neauga) ir kokio medžio pakankamai didelio, kad vis po kojom maišytųsi ir aš jo nepamirščiau bent palaistyti.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-09 11:26

Turiu labai daug geliu ,taciau pavadinimu nezinau :oops: Kadangi isvaziuodama palikau musu sefui palaistyti gelytes,tai tik kokias 4 numarino,nes ir jis isvaziavo atostogauti,o geles liko be vandens :)

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-09 12:41

Aš tai auginu galima sakyti tik chlorofilus.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-09 13:37

O aš esu pavargusių augalų globėja, - susirenku visus nusususius nelaimėlius, kuriuos savininkai jau nori išmest, atgaivinu ir nešu darban, - ten vietos daug ir mano padaras (katė) jų nepatvarko.
Šiaip jau namuose vyrauja kaktusai ir įvairūs vijokliai.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-10 10:46

namai apstatyti gelem :valio visu pav.nevardinsiu,bet suskaiciavau turiu namie 25 gelytes.visos palanges nukrautos ir ant grindu.turiu silpnybe ivairiausiom gelem,pro geliu skyriu jau neinu,nes zinau kad dar nusipirksiu viena.si pavasari vel vaziuosim i botanikos soda,va is ten per paskutini apsilankima penkias geles parsiveziau. :valio

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-12 23:44

Turiu daug gėlių. Labai gražiai auga skindapas. O sanpaulė - senukė - kažko numirė, tai tik atžalų pasisodinau. Amariliai pas mamą seniai jau žydėjo, o pas mane net nesiruošia (įtariu, kad pertręšiau). Ir pinigų medis gražus. Ir dar daug kitų gėlių turiu, kurių pavadinimo kažkaip neprisimenu dabar
Labiausiai nemėgstu kaktusų. Bet draugės 18 gimdienio proga ėmė ir padovanojo. Tai vargstu aš su juo. Nelaisčiau. O jis augo. Aš vis tiek nelaisčiau. O jis vis tiek augo. Praėjus keletui metų, neapsikenčiau ir persodinau. O jis vis tiek auga!!! Kaip anekdote: "Nepaisant gydytojų pastangų, ligonis vis tiek pasveiko"

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-13 17:03

Pas mane geliu daug,bet pavadinimu tikrai nezinau.kai pamatau kur grazia,tai ir parsinesu plensiuka,o pavadinimas ir nerupi :oops: .Siaip kaktusu niekada nemegau,bet prie kompo turiu tris,ir netgi patinka! Niekada nepirkau pati geles (turiu omeny dideles) visas pati uzauginu nuo mazens ir tikrai sunku atsispirti,kad neparsitemti dar is kur,nes akys visada uzkliuva, o protas sako,kad uzteks kur desi :duda: .
Maze, bet tu cia ir suskelei-KIRMELES :br neteko man dar su tuo susidurti.Na ka sekmes tau kovoje su jom :A

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-31 20:42

Dovanų gavau orchidėją (phalaenopsis). Internete ieškojau informacijos apie jos priežiūrą ir vienoje vietoje radau, jog vasarą reikia laistyti kone kasdien, o kitur radau, jog reikia leisti žemei išdžiūti...

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-15 18:40

O aš auginu sanpaulijas , kaktusus, daug augalu kurių pavadinimų net nežinau, bet man jie gražūs ir aš juos auginu...

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-05 00:00

Andorai - apie orchidėjas.
Aš pati turiu jau du falenopsius ir jauciu, kad susirgau orchidėjų liga. Jau gėlių parduotuvėse negaliu praeiti neapžiūrėjusi kokių rūšių yra, kiek kainuoja ir pan. Ir informacijos daug ieškojau, dabar save laikau "šiek tiek nusimanančia" apie orchidėjas. Na bent jau apie fenelopsius, nes kiekvienai rūšiai - vis kitokia priežiūra. Konkrečiai dėl laistymo - perliejimas yra pagrindinė šių gėlių mirties priežastis. Visada geriau mažiau, nei per daug. Fenelopsių šaknys mėsingos, tad greitai gali pradėti pūti. Joms geriau drėgnesnis oras, bet ne per drėgna žemė. O kai ateina ruduo-žiema, užtenka negausiai palaistyti kartą per savaitę.
Tad su vandeniu atsargiai.
Sėkmės. :

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-05 01:09

Gesa, sveika prisijungus. Aš irgi turiu orchidėją /tik nežinau pavadinimo/. Jinai pas mane iš vis ne žemėj net. Pilnas vazonėlis pušies žievės gabalėlių ir nieko daugiau. Norėdamas neperliesi... Kiek pili tiek išbėga. Kai ją prisimenu, gal kokį kartą per mėnesį, įdedu į indą su vandeniu kokiai porai valandų, žievė prisigeria ir to,matyt, jai gana. Nes pastoviai žydi gražiais geltonais žiedais.

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-05 11:31

Vakar pasisodinau avokada.Gal kas jau turite issiaugine?

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-05 14:41

Namuose yra nemažai visokių gėlelių, kai kurių net pavadinimo nežinau. Garbingiausias- 15 m. alijošius, kiekvienais metais išleidžia gražų žiedą.
Sūnus augina citriną (pats pasisėjo).

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-05 18:58

Na ka, galiu ir aš savo gėlėmis pasigirti: be jau minėtų orchidėjų, turiu siauralapį fiką, viksvuolę, senovišką gėlę "advokato liežuvį", juką, draceną (deja, labai suvargusi paskutiniuoju metu), keletą sukulentų-kaktusų giminės augalėlių. Dar taip vadinamą "Madagaskaro brangakmenį", difenbachiją, citrininės spalvos skindapą, didžiulę karpažolę, singonį. Dar esu gavusi dovanų gana gražią gėlę, tik nė vienoj knygoj nerandu ar tai jukos, ar dracenos giminės augalas. Vos nepamiršau - nežinau, ar turi tas augalas lietuvišką vardą: spygliuotas storas kotas (būtų lyg ir kaktusas), o viršuj - ilgokų lapų kuokštas. Gal žinot, kaip jis vadinamas pas mus?
Na va, prisigyriau.... :

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-05 22:40

Gal tai TUKVIAI? Žiūrėk čia

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-05 23:27

O, tikrai! Dabar žinosiu, kad turiu stambialapį tukvį. O tai net gėlių knygose tik lotyniškas pavadinimas duodamas, kurio nei ištarti, nei atsiminti neįmanoma. Ačiū, ne tik pavadinimą, bet ir apie jų priežiūrą sužinojau...

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-07 00:34

QUOTE(linka @ Jan 5 2006, 09:31 AM)
Vakar pasisodinau avokada.Gal kas jau turite issiaugine?
[right][snapback]126958[/snapback][/right]

Auga pas mane avokadas. Irgi iš karto kaulus kišau į žemę , tai iš vieno išaugo po kokius tris stiebus. Užaugo labai aukšti. Kai sugalvojau persodint į didesnį vazoną, iš karto kažkas nepatiko:ėmė mesti lapus. Bet vėliau nukritusiųjų vietoje išlindo nauji. Ir stovi toks kupstas. Vasarą nešu į lauką.

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-08 12:10

pas mane tik kaktusai auga

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-08 15:02

QUOTE(wioleta @ Jan 8 2006, 10:10 AM)
pas mane tik kaktusai auga 
[right][snapback]128208[/snapback][/right]

Jei gerai auga- vadinasi,namuose geras psichologinis klimatas.

1

Viršun ^ | Forumas > Namai > Augalai ir aplinka > Kokius augalus auginame?

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Karolina