Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Rūbų spalva

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-08-11 12:18

S veikos mamytes,va sededama nusprendziau paklausti jusu,KOKIOMIS SPALVOMIS RUBAIS  RENGIATE DAZNIAUSIAI SAVO SEIMA ?  Pas mus kaip bebutu keista,vyrauja balta spalva,tiek vasara tiek ziema,ji tepli reikia ja pasaugoti,pati galiu pasaugoti,bet vyrui ir vaikams to nepasakysi,na nezinau bet ji mums labai patinka,seima musu susidaro is 6 asmenu,labai daznai iseiname visi apsirenge baltai,dauguma draugu mus jau vadina, BALTUKU SEIMA. Atidarius pas kekviena seimos nary spinta,pagrindiniai rubai balti,na zinoma yra ir yvairiu kitu spalvu,o sekancios spalvos vyraujancios pas mus, tai juoda ir raudona,na ir pas jus kokios ?

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-11 12:32

Sveikute, na balta spalva as asmeniskai ir labai megstu o ir vaikam jos nevengiu, bet nera ji pagrindine, balta renkuosi dazniau vasaros laikotarpiu, vaikam megstu ivairias spalvas bet ryskias, na kazkaip man grazu ryskus rubeliai vaikam.Dukrai aiskus nemazai yra ruzavu rubeliu, ji dar megsta violetine ir raudona spalvas, sunums ivairos spalvos, na mazyliui ir aisku kolkas dominuoja melyna, o vyras mano ir ivairias spalvas megsta bet laisvu laiku kurio neperdaugiausia o susiejus su darbu dominuoja juoda, tamsiai ruda nes rubeliai tai klasikines kelnes, marskiniai, kostiumai.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-08-11 13:43

Pas mane pagrindines rubu spalvos-raudona,juoda,melyna,zalia,pas mergaites-rozines,raudona,balta,melsva,keletas rubeliu geltonos spalvos.,o pas vyra-melyna,raudona,juoda,zalia,pilka

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-08-11 14:19

pas vyra pagrindas melyna, juoda... pilku keletas... ir baltu keletas.

mams mergina pagrindas ruzavu... raudonu,baltu. keletas geltonu, zaliu...

o as anskcaiu lb raudona megdavau ir vien raudona budavo... db jau tamsiu yra, melynu,nevengiu ir raudonu.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-08-11 14:45

pas mus nėra dominuojančios spalvos, tiek pas vaikus, tiek pas mus galima rasti įvairių spalvų rubelių, pas mus su vyru gal kiek mažesnė spalvų paletė, bet pas vaikus ji plati  nevengiu berniukams ir raudonos ypač vyresnėliui ji labai tinka, tad turi ir maikučių ir megztukų šia spalva .

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-08-11 15:59

pas mano vyra praktiskai vien balti rubai isskyrus tik dzinsai,grazi man ta spalva bet kaip jinai mane besina uzsideda viena karta ruba ir lek sklabti,pas mane kiek atkreipiau demesi tai daugiausiai pilkos spalvos rubu,bet siaip turiu visokiu spalvu,kazkada ir man patiko raudona,bet paskutiniu metu nerandu rubo tokios spalvos kad man patiktu,pas dukra daugiausia rubu tai rozines spalvos na kam nebutu mergtaite,o pas sunu kazkaip rubai labai spalvingi jei patinka rubas ir pasiuvimas ir spalva tai ir perku

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-08-11 16:16

pas mus visokiu rubeliu yra.stengiuos neapsistoti ties viena spalva,per daug nyku butu.net zynau ,kad pavyzdziuj turiu kelias juodas bliuskes tai jau ir specialiai i juodas pirkdama net nebeziuriu,juk turiu,nesvarbu kad kitoks modeliukas.aisku vasara kai karsta spigina saule stengiuos sviesiau renktis ir sunu sviesiau renkt.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-10 22:34

pas mane dabar tai juoda,tamsios spalvos dominuoja..plius violetine spalva :) kazkodel ji man jau kazkur metus jau patinka :) yra ir baltu rubu pas mane,ir kitokiu spalvu, bet vienetai :D  pavasari megstu rubus ryskiu spalvu-roziniu,oranziniu,zaliu,melynu..kokiu tik nera, ir kuo ryskiau,tuo man geriau :D vasara irgi ryskios spalvos dominuoja,taciau pavasari kazkaip ipatingai :D

2011-02-11 08:11

pas mus irgi kedziaus virusas apemes yrapas mane ir dukra irgi kazkaip atsirado nemazai rubeliu violetines spalvos

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-02-11 10:23

Mano spalvo tik juoda..

O Šaip labai mėgstu mėlyna, tamsią.  Mano merginom tinka melsvos, bet yra visokių, kažkaip periodais :) Pasitaiko kad vienu tarpu nešioja tik violetiniu atspalvius, arba raudonus :)   Specialiai kaip ir nerinkau, taip gavosi :) O ir plauti paprasčiau, nereikia galvoti su kuo plauti visiškai kitą rūbą nei visi

2011-02-11 11:17

na pas mane dar nevisai kediska manija uzejusi :D  tamsiai violetine renkuosi, ne tokia jau sviesia. o smala tai tikrai geriau kai daug maz spalvos vienodos, nereikia po tris rubelius skalbti arba laukti pakol atsiras tokiu spalvu :D

2011-02-11 11:23

Sėdėjau sėdėjau ir masčiau  prie ko gi čia tie kedai....

2011-02-11 11:28

tai dabar jau ismastei kas cia petr kediskos spalvos?  :D

2011-02-11 11:49

Mgm :)

2011-02-11 12:48

ne cia toks gavosi kaip sutapimas,kai ta visa kedzio istorija rode pastoviai ji rode su violetiniu megztuku ir tuo paciu metu parduotuves uzpludo tokios spalvos rubai,kaip as kad sakau net vyrams erotiniu spalvu rubai,sviesiai violetina rozine,ech mano vyras sako as jau kaip p..... nesirengsiu tokiom spalvom

2011-02-11 13:21

uoi nezinau,akzkaip retai rasdavau sau tinkamos violetines rubu :D ne tiek jau ir daug :D gal vyrams didesnis pasirinkimas buvo

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Rūbų spalva

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.