Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Nėščia,bet noriu...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-08-13 21:20

mamamantuko 2010 08 13    

cia musiet ne ta tema bet prajuokinsiu.laukiuos 18 sav.man sunus vis sako mama ar tu nesilauki?sakau is kur istraukei?sako nu paziurek koks pilvas?lygiai toks pat kaip seses kai laukeis.sakau ne ne suneli.mat nenorejau skaudint vaiko,kol nebus daug tu menesiu.ana ketvirtad varem pas gine maniau kad su triuba klausys o ji iskart nusivede i echo ir sunus ejo.pamate leliuka jam parode,ka manai jis man ant to kabineto rekia mama as tau sakiau kad turesi leliuka,o tu ne ne.tipo vos ne kas per mama jei nezyno kad leliukas auga.ir zynok visiem pasakoja kaip jis nustate man nestuma.juokas pro asaras.daktarei dar pasake juk broliukas bus ane?

tikrai smagi istorija

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-08-13 21:21

laila76 2010 08 11    

mamytes,esu pati laimingiausia siandien,vakar su vyru viska aptarem,jo baime buvo tik del musu vaiku,kaip priims zinia ir ar nesijaus atstumti.Nuraminau,sakau kaip galima nemyleti savo vaiku,juk esame tevai ir nuo musu priklauso.Dabar tikisi,kad bus dvynukai...As tik tikiuosi,kad viskas butu gerai,galu gale kaip dievas nores taip ir bus...

tikrai gerai isisprende jums, dideles sekmes

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-14 22:19

laila76 2010 08 11    

mamytes,esu pati laimingiausia siandien,vakar su vyru viska aptarem,jo baime buvo tik del musu vaiku,kaip priims zinia ir ar nesijaus atstumti.Nuraminau,sakau kaip galima nemyleti savo vaiku,juk esame tevai ir nuo musu priklauso.Dabar tikisi,kad bus dvynukai...As tik tikiuosi,kad viskas butu gerai,galu gale kaip dievas nores taip ir bus...

Labai smagu zinoti kad vyras nors pradzioje dvejojes, dabar jau masto kitaip ir nevengi atsakomybes :) Ir vaikai protingi, labai gerai masto,supranta kad vaikiuko negalima atsisakyti taip parastai :) Linkiu kad naujos gyvybes laukimas jums butu lengvas,teikiantis daug nauju nepatirtu emociju ir tvirtybes :) Didziausi akmenukai nuo sirdeles jau nusirito taip kad jokiu dvejoniu ir ruoskites pasitikti nauja turteli Sveikinimai!!!

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-08-16 11:46

laila76 2010 08 11    

Na va Laila matai kaip gerai viskas susikloste, manau ir toliau taip  bus. Šaunuole, labai džiaugiuos už tave ir tavo šeima.. :) visko jums tik kuo geresnio.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2010-08-17 15:26

Aciu,drugeli ir visoms mamytems uz palaikyma.Sekmes ir jums auginti jusu mazuosius

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 39

2010-08-23 14:37

oi kaip smagu, dziaugiuosi uz tave!!!!

2

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
rapolas