Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Nėščia,bet noriu...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2010-08-08 15:20

neapsakomas akmuo ant sirdies,jauciu,kad nebeviena...menesines mano kaip laikrodis,si  karta jau 3 dienos kaip veluoja.testo nedarau,nes bijau ,kad parodys 2 bruksnelius.Nerandu sau vietos,nes ne laikas dar ir siaip mano gyvenimas chaotiskas.Kaltininkas pries tai labai norejo,o kai atsirado,issigando ir jo zodziai ,kad dar ne laikas...man butu tik 1 savaite,turiu dar laiko greitam apsisprendimui,nors ir sirdis kraujuoja...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-08 16:00

Sunkus apsisprendimas...ziauriai...is patirties sakau.labai skaudzios. klausyk savo sirdies...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-08-08 16:24

ar tikrai žinai kad pastojai? kaip supratau ne. tai manau pirmiausia tikrai isitikink, taip ar ne, o paskui daryk taip kaip manai esa teisingiausia. Linkiu tau tik sekmės

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-08-09 17:38

tikrai,pritariu,pirma įsitikink,o sprendimą priimsi,kai tiesa bus aiški

2010-08-09 22:50

ESATE VISIKAI TEISIOS,GAL SUPANIKAVAU PER ANKSTI..NUSIPIRKAU TESTA,BET SIANDIEN DAR NEDRISAU PASIDARYTI,LAUKIU DAR STEBUKLO.RYTOJ RYTE  ZIURESIM KARTU KIEK BRUKSNIUKU.VAKAR KALBEJOMES,BET KOKIU ATVEJU NELEISTU NIEKO DARYTIS NORS IR NERA IS LAIMINGIAUSIU,O MAN AISKU  NORETUSI KITOKIOS REAKCIJOS ,NES PATI ESU ABEJOJANTI...ACIU JUMS,RYTOJ DUOSIU ZINOTI,LABAI NORECIAU  JOG APSIRINKU ..IKIUKAS

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-08-10 07:16

Lauksim ziniu is taves.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-08-10 08:27

Taip lauksim  žiniu ir manau viskas bus gerai ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2010-08-10 20:36

sveikutes,anksti ryte pasidariau,islindo viena ryski linija,kita silpnesne,nezinau ka tai galetu reiksti,pastojusi ,bet nevisiskai?Ilgo akiu kontakto kolkas vengiu su savo vyru,nieko nesako,butu man labai malonu buve jai butu apsidziauges ir isbuciaves visa,ka padarysi,issigando atsakomybes gal is karto.Pas mus situacija tikrai nera lengva,nes jo buvusi zmona zuvo tik pries bevik 3 metus ir jam yra dvi dukros.As buciau ju "pamote",gal jo baime reakcija dukru,nes jos iskarto nekaip suregavo,kad tetis jau ne vienas.Bet siuo metu nebera jau tokios trinties kaip is karto.vienai jo dukrai 21m.kitai16m.Ka tik  pasisakiau jo mazajai,nesitikejau teigiamos reakcijos,sako,bet varda rinksiu as.tuomet jai sakau,palauk neskubek,ka nuspres tetis,gal nenori isvis,ji tuomet pasake,jai tau Dievas atsiunte,tai ne seipsau...manau,kad vakare lauks pokalbis,stebesiu reakcija,bet as noriu MANO VAIKELIO...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2010-08-10 20:45

kai as dariausi testa tai antra juostele irgi buvo neryski, bet as sekmingai laukiuosi.

Budama tavo vietoj as pasilikciau vaikeli, ypac jei tu pati jo nori

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-10 21:38

Aš taip pat pasilikciau vaikuti, jei is tiesu nescia...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 39

2010-08-10 22:38

sveikos mamytes, as taipat manau kad deretu pasilikti vaikeli, tai juk tokia laime, na aisku jei galimybes leidzia, juk kaip bebutu skaudu, vien tik pagimdyti toli grazu neuztenka 

Nėščia,bet noriu nutraukti...

2010-08-11 13:48

mamytes,esu pati laimingiausia siandien,vakar su vyru viska aptarem,jo baime buvo tik del musu vaiku,kaip priims zinia ir ar nesijaus atstumti.Nuraminau,sakau kaip galima nemyleti savo vaiku,juk esame tevai ir nuo musu priklauso.Dabar tikisi,kad bus dvynukai...As tik tikiuosi,kad viskas butu gerai,galu gale kaip dievas nores taip ir bus...

2010-08-11 13:51

Na,tai labai dziugu,ir kuo lengvesnio nestumo tau.Pranesk vis kaip sekasi.

2010-08-11 14:56

butinai,aciu jums uz palaikyma,kartais issinekant su draugais pasidaro lengviau,nereikia jokio psichologo

2010-08-11 14:58

Kartais svetimi zmones labiau palaiko,ir duoda geresniu patarimu,ir pagalbos greiciau gali sulaukti nei is savu.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-08-11 15:31

vaivorykste 2010 08 11    

Kartais svetimi zmones labiau palaiko,ir duoda geresniu patarimu,ir pagalbos greiciau gali sulaukti nei is savu.

labai teisingi tavo zodziai vaivorykste pritariu,sveikinu busima mama

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2010-08-11 17:00

teisingas pasirinkimas ir be reikalo bijojai. Dabar maziau streso ir daugiau pasilepinimo. Lengvo tau nestumo ir butinai laiks nuo laiko parasyk kaip einasi. Sekmes!!!

2010-08-13 16:17

sveikutes mamytes,malonu labai skaityti jusu nuomones,ypac kai jos nuiteikia sirdi raminanciai.esu tikrai labai laiminga,nes dabar daug daugiau sulaukiu demesio is vyro puses nei kaip is karto.Na,kai pasakojau apie jo dukra mazaja,prieme tiesa gerai,o su didziaja vakar buvo nemazai pralietu asaru.Atsitiko taip,kad manau jog susilauziau kojos pora pirstuku vaikstinedama po pliaza,nepastebejau akmens,tai jo didzioji vaziavo kartu i ligonine,daktaras liepe svieti,o kai pasakiau,kad man 2sav.nestumo,tai neleido darytis rentgeno,taip supratusi didzioji,isbego is ligonines ir su taxi grizusi namo,kuriame buvo visos tetos ir mociute,verke kaip per kokias laidotuves.Tada jos paklausiau,ar nori,kad jo nebutu?Ji sako,jai tu nuzudysi,busi dievo paniekinta,tik ji issigando,kad nebebus taip mylima ir uzims jos vieta kitas vaikas.Apsikabinau ja ir nuraminau,sakau tavo mociute turejo 12 vaiku ir meiles uzteko visiems,taip,kad...Dabar eile mano sunus,kuris is pirmos santuokos...na nemanau tureti problemu su juom...sveciuojasi siuo metu pas senelius.Didieji akmenys jau nusirite..kaip jusu zinias prieme vaikiukai apie kito leliuko atsiradima?

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-08-13 18:00

cia musiet ne ta tema bet prajuokinsiu.laukiuos 18 sav.man sunus vis sako mama ar tu nesilauki?sakau is kur istraukei?sako nu paziurek koks pilvas?lygiai toks pat kaip seses kai laukeis.sakau ne ne suneli.mat nenorejau skaudint vaiko,kol nebus daug tu menesiu.ana ketvirtad varem pas gine maniau kad su triuba klausys o ji iskart nusivede i echo ir sunus ejo.pamate leliuka jam parode,ka manai jis man ant to kabineto rekia mama as tau sakiau kad turesi leliuka,o tu ne ne.tipo vos ne kas per mama jei nezyno kad leliukas auga.ir zynok visiem pasakoja kaip jis nustate man nestuma.juokas pro asaras.daktarei dar pasake juk broliukas bus ane?

2010-08-13 20:55

nu geras,vaikutis ekspertas,gerai,kad taip isejo ir jam traumos nebuvo,o dabar jauciasi didvyris.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Lukas