Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Krūtų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-02 19:06

Sveikos
Ar daug mamyciu cia esantciu yra pasidariusios krutu pakelimo/didinimo implantais operacijas?

Po gimdymo mano krutine patyso,paglebo...tai svarstau ryztis tokiai operacijai ar nesiryzti.Mano krutines situacija butu tokia: pakelimas+didinimas (taip ivertino Gyd."Vikaus klinikos" darbuotojai). 
Todel prasau parasyti jusu visus pliusus ir minusus
Kiek jus mokejote uz tokia operacija?
Pas pona Vitku kainos nemazos...Keliais tukstanciais moki daugiau,jei jis pats operuoja(uz o varda)...Jei rysiuosi operacijai kaina nebus tokia ir svarbi.
Taigi,gal rekomenduotumet tikrai gera klinika ir gerus gydytojus?O gal visgi "Gyd.Vitkaus klinika" geriausia?

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-17 01:56

Dolyte 2010 08 02    

Sveikos
Ar daug mamyciu cia esantciu yra pasidariusios krutu pakelimo/didinimo implantais operacijas?

Po gimdymo mano krutine patyso,paglebo...tai svarstau ryztis tokiai operacijai ar nesiryzti.Mano krutines situacija butu tokia: pakelimas+didinimas (taip ivertino Gyd."Vikaus klinikos" darbuotojai). 
Todel prasau parasyti jusu visus pliusus ir minusus
Kiek jus mokejote uz tokia operacija?
Pas pona Vitku kainos nemazos...Keliais tukstanciais moki daugiau,jei jis pats operuoja(uz jo varda)...Jei rysiuosi operacijai kaina nebus tokia ir svarbi.
Taigi,gal rekomenduotumet tikrai gera klinika ir gerus gydytojus?O gal visgi "Gyd.Vitkaus klinika" geriausia?

Ech,tai nei viena sio frm dalyve negali atsakyti i mano klausima?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-08-17 14:38

Sveika,zinok manau daugelis vertina naturaluma,kad ir kaip ten butu,kazkada ,kai gime pirmasis sunus ir as tokia galimybe svarsciau,taciau kadangi neilgai maitinau,tik 1,5men,tai palaipsniui atistate,o ir svorio tik 4kg buvau priaugus,todel niekas ten per daug nepasikeite.

Taciau tai  supratau tik po gero laiko tarpo,man atrode,kad viskas,kaip jau galima dabar su tokiais gyvent,vyras nesutiko,kad daryciausi operacija,sake jei taip,tai ir vyro ieskokis naujo,tada pradejau sportuot,stiprint krutine juosencius raumenis,ir dabar,jau turint du vaikus,nedaug ir skiriasi nei bunant mergina

Dar vienas dalykas,implantus reikia keist kas 12-15metu,todel pagalvojau,kad as esu jauna,velniai zino kiek kartu man juose keistis reikes,o jei as tada neturesiu duonos uz ka nusipirkt,o jei nelaime kokia,arba organizmas atmes,kaip tada atrodys baisiai krutine,kai i ja negalesi nieko idet,o vietos bus kaip tarboj.

Cia asmeniskai mano nuomone.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 341

2010-08-17 15:06

trusawka.pritariu tau 100%.dolyte esi jauna,palaik atsistatys viskas.geras protingas vyras moterį myli ne vien dėl krūtų.

mamatete du sūnai                                                                                                                                                                                                                                           

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-08-17 15:30

krutine galima pakelt padidint ir liemenuku pagalba.yra gi visokiu ideklu ir t.t man tokiu nereik bet tikrai zynau kad yra.aisku noreciau kad mano c ir d krutine butu nenukarus bet ssuprantu kad nebebus tokia kaip iki gimdymo b ir grazi nenutysus.bet operacijai tikrai nesyrysciau niekada.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-17 23:35

Na va, kas pasididint, o as tai susimazint noreciau...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-08-18 00:04

as ir noreciau pasididint,kam po gimdymo padidejo,nukaro,o man tai vienu dydziu sumazejo

2010-08-18 07:44

tai va kam padidejo kaip reikalas kam sumazejo.turedavau senais gerais laikais b ir buvau tikrai lb patenkinta.nu db jau ir ta ka turiu nebtrukdo bet pirmus metus kol rasdavau ne bobiska liemenu tai vaje verkt noredavos.praejus 7 m jau ir nemazai krutinei randu graziu su neriniukais liemenuku.kaip as sakau ir apkunesnes nori but grazios

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-18 08:59

Na mane ir mintys apie tai aplankydavo ir kartais aplanko, turbut kaip ir dauguma, bet ryztis ... na nezinau ,daug tikrai niuansu yra.O dar kai maciau moters krutis kuri senai matomai, na tiksliai nezinau kiek( o klausti neisdrysau) laiko pas ja tie implantai, tai baisu, krutines deformavosi, o juk istraukus juos, kai daug metu jai nesioji, tai oda turbut nebesusitrauks, cia ne po nestumo 9menesiu.Tikrai va kaip mamyte sako reiks po tiek metu keist , o juk nezinai kokia situacija gyvenimiska bus imanoma ar ne, o jai dar karta pastotum, juk jos nutys ir su implantais ( jai dar kokiu komplikaciju nebus). Tai sakau man asmeniskai , daug priezasciu del abejojimo.O ir tikra teisybe kad krutines po vaikelio kaip ir visas kunas palaipsniui, o su sportu greiciau, atsistato , aisku tai nevyksta per pirmus kelis menesius, reike laiko ir kantrybes, na man po pirmo vaikelio krutines ir pilvas visiskai pilnai atsistate po 1 metu, su antru truputi sunkiau prireike beveik 2metu, na o dabar tai nezinau, vieninteli ko neatmetu galimybes pasidaryti pilvo tempimo operacijos kadangi vaikuciu nebeplanuojam

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-18 09:52

orintuxxx,pasiskaityk...jei domina.Turint krutine su implantais gali drasiai susilaukti vaikelio ir maitinti savo pienuku.Nenutysta,nes idejus implantus krutine savaime jau kiek pasikelia.

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-18 10:00

labas trusawka,

As kalbejau su vyru apie tai,tai jis kolkas sutinka su mano norais.Nes jis zino,kad dabar blogai jauciuosi...

Gedijuosi krutine kaip maza mergaite...Tai kolkas esu nusprendusi,kad visgi darysiuos...(galbut tik pakelima,o gal abu dalykus rinksiuosi),dar daug laiko turiu galutinai nuspresti.Dar iki to laiko galiu ir persigalvoti ar kas pasikeisti.

O implantus reikia keisti po 15metu,po 15metu man bus 41m.Aisku,bus vienodai svarbu atrodyti gerai,bet dabar kol jauna esu noriu savimi pasitiketi.

Negalvoju as 15m i prieki....Kaip bus jau taip.Gal ir negerai sitaip,bet gyvenu sia diena.

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-18 10:14

linora 2010 08 17    

Na va, kas pasididint, o as tai susimazint noreciau...

Tai gali su manim pasidalinti

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-18 10:17

mamamantuko 2010 08 17    

krutine galima pakelt padidint ir liemenuku pagalba.yra gi visokiu ideklu ir t.t man tokiu nereik bet tikrai zynau kad yra.aisku noreciau kad mano c ir d krutine butu nenukarus bet ssuprantu kad nebebus tokia kaip iki gimdymo b ir grazi nenutysus.bet operacijai tikrai nesyrysciau niekada.

Aisku yra siais laikais visko,bet krutine buna grazi vien tik su liemenele.

Tarkim turiu liemeneliu "Push Up",bet krutine negraziai siuo metu,negraziai stovi,nes ji labai minksta,o neputli.

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-18 10:42

skaityti moku ir zinau kur rasti informacijos ,o gyvenime praktika nuo teorijos labai skiriasi, o ir organizmai zmoniu skirtingi

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-18 12:03

orintuxxx 2010 08 18    

skaityti moku ir zinau kur rasti informacijos ,o gyvenime praktika nuo teorijos labai skiriasi, o ir organizmai zmoniu skirtingi

Ir vel..nepiktuoju pasiuliau tau pasiskaityti jei domina.ir tuojau putojasi: "Skaityti moku ir zinau kur informacijos rasti".

Kaikurios cia tikros ziezulos!Nusileiskit biskiuka ant zemes!

2010-08-18 16:36

nu nzn dolyte mano nemaza krutine aisku nesigyncyju yra ir dar didesniu,bet pasirinkus liemenuka gan neblogai atrodo.net pasirenku atviresnes bliuskeles einant kur i baliuka.yra sutrukinejusi tos vadinamos strijos bet aciu dievui jos yra apacioj nu toj dali kuri dedas i liemenuka ir zynau tik as .petnesytes reik gerai susitraukt.nu as bent susitvarkau ir mane tenkina.o aisku kiek zmoniu tiek nuomoniu.kitam iki pilnos laimes reik tos operacijos,prasom daro siais laikais.ir chirurgai liks patenkinti ir pati moteriske.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2015-08-28 23:20

Mano manymu krutu didinimas nera toks blogis, kaip daugelis isivaizduoja, kaip ir didzioji dauguma plastiniu operaciju, si padeda savijautai, emocinei busenai, pakelia saviverte.

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Krūtų pakėlimo/didinimo...

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
DEIMANTE