Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Nėštumas ir gimdymas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2011-05-01 11:32

Sveikutes mamytes ;)
nusprendziau nekeisti darbo ,likti sitam kuriame esu :)
bet iskilo naujas klausimelis,ir nezinau kur pasikonsultuoti apie tai,gal kuriai is jusu mamytei taip buvo? 
ar as isejus dekretiniu ir isejus tuo paciu is darbo visam laikui gausiu pasalpa  ;( ir i ta darba nebegrysiu po 6 menesiu dekretiniu) ? 
kalbejau su pazystamais,bet sake jie nezino ,gali kilti nesusipratimu jei taip padarysiu :(
bet sitame darbe man ilgiau neiseis buti ,po dekretiniu nebenoriu grysti,butu proga ir dabar iseiciau is cia :(

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 161

2011-05-01 13:15

Sveika

Jeigu nebenori sugryzti i ta darba,tai tik niekam darbe nesakyk.apsimesk kad grysi ir viskas. Kitaip jei iseisi nebegausi dekretiniu,ar po dekretiniu zadi vis dar buti Airijoje? Bet kokiu atveju mano bendradarbe taip dare,isejo i dekretines,o kai reikejo grysti i darba pasisake,kad negrys del to,kad nera kur vaiko palikti. Cia priklauso nuo darbovietes,gal jei geri darbdaviai tai supratimo delei sutvarkys dokumentus taip kad gautum pasalpa kaip atleista darbuotoja.Nes priesingu atveju savo noru isejes zmogus negauna jokiu socialiniu pasalpu.

2011-05-01 17:38

Aciu labai ;)
turesiu omenyje,dar snekesiu su savo bosais,tai ziuresiu ka jie snekes ir mastys,nes jie dar nezino  :(
nebuvo kaip pasakyti ,tik rytoi jie grysta :)

2011-05-01 17:40

O po dekretiniu zadu buti airijoje as tikrai :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-05-01 18:00

Tai viskas tvarkoi, darbdaviui pasakyk kad nebenori gryzt i darba jau po dekretiniyu kai turesi gryzti, o ar savo noru ar kitu visiskai nesvarbu, cia airijoj niekur nesizymi del ko isejai is darbo ar buvai atleista ir tada iskart gali prasyt bedarbio pasalpa, ja gausi tik socialui nesakyk kad nebedibi ar negryzai i darba nes neturi kur vaika palikt, mat ta pasalpa tiem kurie nori dirbti ir iesko jo, pasakyk kad jie mazino etatus, nera darbo ir tiek

2011-05-01 18:01

Sinderela nepadaryk klaidos ir neprasitark darbdaviams,kad nori iseiti is darbo pries dekretines,pranesi tada kai baigsis dekretines.Pasisakysi kad nera kam vaiko palikti ir viskas,vat tada ir prasysi,kad gal kaip nors galima padaryti,kad ne savo noru isejai o atleido del kokiu etatu mazinimo ar pan.

2011-05-01 18:47

Orintuxx sakai niekas nesizymi kodel iseini is darbo,ar savo noru ar ne?bet gi iseidamas is darbo gauni forma ar tu atleistas ar isejai savo noru? Mano miestelyje pasalpos negauna tie kurie patys iseina is darbo,dabar jau tokios taisykles. Anksciau dar gaudavo jei budavo be darbo,o dabar turi irodyti soc.kodel tu isejai savo noru is darbo...t.y. del kazkokios rimtos priezasties.Tada jau jie nusprendzia ar duoti bedarbio pasalpa.Vis galvoju gal kituose miestuose kitaip?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2012-02-21 00:35

Sveikutes,

as siuo metu Dubline, bet gimdyti ruosiuosi vaziuoti i Lietuva. Cia kiek daktaru ar sesuciu sutinku tai visi jauni arba studentai + turiu labai blogos patirties su Tallos gydytojais... Tikrai nezadu cia likti, po dekreto taip pat zadu is darbo iseiti ir buti Lietuvoj. Ar tikrai ant isejimo is darbo dokumentu raso kad pati isejau ir del to galiu negauti pasalpos? Ja zadu persivesti 3 men i LT. O gal uztektu sociale pripasakoti pasaku (nors ne tokios jau ten ir pasakos) ir duotu? kaip geriausia padaryti? Beje gal kuri gimdete Combe? Kaip ten? Taip pat studentai? O jei cezaris? Vel praktikantai??

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-05-07 22:59

Sveikos mamytes ir dar tik busimos, turiu toki klausimeli toms kurios gyvena airijoje na as gyvenu siurineje airijoje ir susiduriau su tokia viena na bedele, viename forume jau apie tai rasiau bet nlb aiskiai gavau info. Taigi pries nestuma buvau dirbanti, taciau prasidejus nestumui prasidejo ir bedos su nugara tad nuo pat pradzios esu vis biliotenije, dabar jau pradejau nieko nebegauti uz bilioteni ir jau turbut biliotenije prabusiu iki pat galo, nes mano nugarele nelabai ir leidzia ka nors doro padaryt vis su skausmais esu. Tad kaip ir toks klausimelis iskilo man kaip man db cia su tom dekretinem daryti, kada geriau butu darbe pranesti kad iseinu i dekreta nes manau del nugaros i darbuka tikrai negrysiu teks buti biliotenije, na ir iskart klausimelis kyla kazin ka as gausiu uz savo dekretines nes juk visa nestuma prabusiu biliotenije, ir dar juolab kur kreiptis jau tokiu atveju kai jau biliotenio nebemoka. Zodziu kazkokioj kosytej siektiek paskendau [ :( ] Kiek klausinejausi vieni sako reikalaut is darbo kad iki galo moketi uz bilioteni, kiti kad bilioteni darbdaviai moka tik iki puses metu poto turi kreiptis i tax ofica kad jie moketu arba i job centra. Tad esu isties pasimetusi kur kreiptis ir nuo ko man db pradeti :/ Tad gal kas turite kokiu patarimu [ :) ] Aciu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2012-06-22 16:44

Sveikos norejau paklausti,gal kuri nirs turejo nestumo metu pienlige?man 29nestumo sav.ir pienlige tesiasi beveik visa nestuma,su trumpom pertraukelem...gyvenu airijoje..o cia kaip ir pacios zinnot,tokiu kaip ginekologu apziuru nera..

2012-08-22 16:05

Labas mamytes,as cia naujoke tai noreciau patarimu is mamyciu Airijoje :) Neseniai atsikrausciau gyventi i Airija dabar dar tik pirmos nestumo savaites, jokiu dokumentu dar neturiu,pas daktarus dar nebuvus nieko nezinau.Vienintelis dalykas kur pajudejo reikalai i prieki tai psp numeris. O kaip kas toliau? Ko reikia cia kad galeciau eiti pas daktarus,kad apziuretu ir pastoviai lankytis galeciau? O dar pirmas nestumas,nieko nezinau..:?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2012-08-23 18:14

Indre1069 2012 08 22    

Labas mamytes,as cia naujoke tai noreciau patarimu is mamyciu Airijoje :) Neseniai atsikrausciau gyventi i Airija dabar dar tik pirmos nestumo savaites, jokiu dokumentu dar neturiu,pas daktarus dar nebuvus nieko nezinau.Vienintelis dalykas kur pajudejo reikalai i prieki tai psp numeris. O kaip kas toliau? Ko reikia cia kad galeciau eiti pas daktarus,kad apziuretu ir pastoviai lankytis galeciau? O dar pirmas nestumas,nieko nezinau..:?

Esu gimdzius cia airijoj......tai turi nueiti pas daktarus registraturoj pasakyk kad laukiesi,tada jie paskirs tau daktara i rpa sji lankysiesi jis tau paskays kada ateit kita kart,nz kokiam mieste i rkaip ten jusu sistema,bet cia Waterford tai keli tik vizitai pas savo daktara tada kas menesi berods ar kas 2 i ligonine gauni laiska ir ten padaro tyrimus,kraujo,slapimo,ten daro ir echoskopija,ir taip lankais visa nestuma......na jei tau kas negeria tada eini pas savo daktara.....jei esi dirbanti tai turi praneseti darbe kad laukieis tada darbdavys berods kai tau bus 26sav uzpildys tokia forma,toje pacioj eformoj uzpildyti turi ir daktaras ir tad aja issiunti ir gauni dekretine pasalpa. o daba savrbiaus tau tik nesinervuok..... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2012-08-23 18:16

Del socialo jei iseini savo noro tai jie tavo p45 formoje nemato to....as isejau savo noru is darbo gavus p45 forma nunesiau i sociala padaviau ir viskas jie neklause ir as nesakiau kad savo noru isejus.....

2014-05-01 17:38

Sveikos mamytes, reikia pagalbos. Man yra 25 savaites, vyras yra airijoje, ir planuoju uz poros savaiciu vykti ir as,liksiu ten gyventi ir gimdyti. Turiu tik pps nr, tad nebusiu drausta, tai kaip man bus su tuo gimdymu?ar jis bus mokamas,ar nemokamas, ar teks gimdyti namuose, bent kiek as zinau olandijoje taip yra, jai neturi draustumo gimdai namuose, tad kaip yra airijoje? tad labai pergyvenu. Vyras dirba, bet kolkas nera apiformintas.

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Nėštumas ir gimdymas...

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Mingailė