Forumas > Pakeliui į motinystę > Vardai > Kaip parenkate vaikams...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2010-07-27 11:44

Mielos mamytės, kodėl mes kartais savo vaikus vadiname tokiais keistais vardais.Kaip mes juokdavomės  jei kuri paklausdavo kokį vardą vaikučiui sugalvoti, tai netrukus pasigirsavo: Simfonjonas!   Kiek anksčiau dar girdėjau vardą Gėjus, kaip jam gyventi reikėjo??? Dabar jau nebemadingu tapo ir Žydrūnas, nes bus kaip su Gėjum. Kai prieš kurį  laiką rodė laidą Nomeda išgirdau siaubingą vardą ir iki pat šiol pasakoju apie jį nemačiusiems laidos.Ir tu šauk mamelei galvon vaikui vardą duoti UkaGandrė, niekaip  kitaip negaliu paaišinti jos pasirinkimo tik, kad moterėlė buvo neprigirdinti ir per panoramą žiovaudama neišgirdo teisingai Indijos prezidentės teisigo vardo ir pavardės Indira Gandi, o paskui ir anekdotas UkaGandrė, ir broliuko jos vardelis buvo ne ką mandresnis kažkokstai vėjas.... teisingai ir nepamenu. O kas per vardas Neilas- (Vinius)???? Pasidalinkite savo mintimis kaip jums tie naujadarai užsieniniai????? 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 65

2010-09-05 13:20

Tai jau tikrai, kai kuriuos vardus vien tariant liezuvi nusilauzt gali, o ka kalbet kad jau dazniau vaika vardu saukti reikes.... kam tokie vardai jei paskui vistiek vadina zuikuciais, mazuciais ir pan :)   uzaugus draugai nesikreips vardu, visad bus ei, agy ir tt :D

Dar juokingas bent jau man vardas Angelas. Galima gera vaika, nusipelniusi kazkuom angeleliu pavadint, bet vardas toks....  Aisku del skonio nesigincijama, bet net i galva mitis neateitu :)

Sedi koks vagis ar zmogzudys dar koks kaleime, o vardas Angelas :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2010-09-05 13:31

Sutinku su jusu mintimis.Tikrai prisiklausau paskutiniu metu tokiu keistu vardu,kad netgi istart neina.Zinoma,naujoviu reikia,bet tik protingu,kad vaikuciai ateityje nepaklaustu,kodel man davet toki keista varda,arba kaip dabar megiama uzdet kelis vardus iskarto,pvz.nesenai isgirdau Amadejus-Baltazaras...ir dar kriksto uzdes Antonio.Na na pagalvojau,negi nebeuztenka vieno vardo.Cia mano nuomone,pati gyvenu ne Lietuvoje,laukiuosi,vyras nelietuvis,bet vardukai senai lietuviski,paprasti ir nuo dusios isrinkti.Dar megstu pasiziurineti koki varda vaikutis gimdamas atsinesa,jei priimtinas variantas,verta irgi pagalvot...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 308

2010-09-05 13:50

Sveikutes,visiskai su jumis sutinku,net i galva man nesautu tokiais vardais vaika pavadinti,sakoma vardas turi atitikti zmogu (na kazkas panasaus) pavyzdziui as net neisivaizduoju koks kitas vardas tiktu mano vaikams,kokiais pavadinome tokie jiems tinka.Na dukros gal siek tiek ,,mandresnis" Vanesa bet kadangi as ji susapnavau paskutini menesi budama nescia tokiu ir palikome,o pries tai sukome galvas kokiu vardu pavadinsime galvojau apie Saulena,nes buvo mokykloje labai faina soc.darbuotoja bet vyrui netiko.O sunui norejome duoti Luko varda bet tolimoje gimineje jau toks yra tai pavadinome Eriku,sakyciau visai paprastas vardas,man dar labai patinka vienos pazistamos dukros vardas Asmera kai pirma karta isgirdau pagalvojau ,,o dieve" bet kai jos mama pasakojo ten ir labai juokinga istorija su tuo vardu,kazkokios salies sostine ar miestas toks yra,ir vis buvo isikalus i galva kad dukra tokiu vardu pavadins,vyras ir priestaravo bet galiausiai itikino,o jos broliuko vardas Ainoras tai man labai patinka sis vardas.Kaip viena mama minejo Neilo varda,man jis keistokas,bet visai nieko.Labai atsibode vardai yra Kajus,Nojus... labai daug zinau vaiku tokiu vardu,pzistma mergyte Fauste pavadino,na man asmeniskai nepatinka

Mama.lt

Mama.lt

2010-09-05 14:22

As manau kad vardas yra labai svarbu ir rinkdama vardus savo vaikam apie juos suzinodavau kuo daugiau, mergaiotei rinkau ir man patinka vardai svelnesni, minkstesni, berniukam tvirtesni , vyriskesni, taippat kreipiau demesi kad nebutu trumpinamas, o jai ir trumpinamas kad vardas nesikeistu ir skambetu taippat graziai. Kiekvieno vaiko kai laukiausi isivaizdavau koks jis butu, ar noreciau kad butu ir tai taippat itakojo varda.

Ma ir nepriimtini tie keisti vardai kuriuos jus cia minejote, bet manau kad jie duoti vaikam ir ne seipsau o su kazkokia prasme, kuria zino tik to vaiko teveliai, taip kad jai tevai nusprende taip pavadint reiskias taip ir turi but, seip man grazu dvigubi vardai, bet kadangi pirmaji pavadinau vienu tai irkitus nusprendem vadinti vienu vardu.

O del grazaus negrazaus, juk kiek zmoniu, tiek skoniu, juk negali visi vadinti vardais kad visiem butu grazu , juk varda isvis renki vaikui ne tam kad kitiem jis patiktu , o kad atspindetu vaika, jo asmenybe, nors kartais juk buna gyvenime kad sutinki zmogu, jis pasako savo varda ir atrodo kad tai visai ne jo vardas, kad jam jis visiskai netinka ir turi buti visai kitoks

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-11-13 20:28

As nesu mama ir dar ilgai nebusiu nes as dar vaikas bet noreciau paklausti gal galit man pasakyti kokiu graziu vardu nes as turesiu broliuka ir dave man garbe duoti varda. ma asmeniskai patinka vardai Emilis,Emilijus, Rojus gal galit kaska pasiulit as nezinau ka sakyti bijau apsikvailinti :( prasau padekit

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-11-14 11:35

sveika, tai aš kaip suprantu tu gali išrinkti vaikučiui varduka? tai smagu tik  nanehaugi mama ir tetis neprisijungs prie to. :) manau čia šeimoje visi bendrai kartu turit nusrpesti :)  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-11-24 12:43

Manu kad vardą žino mama ir praktiškai ji atsakinga, nes jau pažįsta vaikelį..

Dar nesilaukdama, jaučiau koks angelėlis sukasi ir laukia savo laiko ateiti, ir vardą žinojau..

Bet beabejo kiekvienam savo.

Man gražūs berniukų vardai - Julius ir Vilius

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-11-24 14:10

na tokie kaip vardai -fekalija,gejus, tai tikrai man nepriimtini ir nesuprantu kokia esme kai duoda toki varda savo vaikui..o visi kiti tie vadinami naujadarai, tai man daugiau kyla tokios mintys,kad mamos tarpusavyje kaip ir konkuruoja,kurios duotas vardas bus mandresnis,idomesnis,dar negirdetas niekur.. yra tikrai graziu vardu, taciau kiti tai nei penki nei devyni.. as labiau linkusi jokiu isgalvojimu nedaryti..

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-11-24 14:40

yra tokiu tevu kur is mandrumo nebezino kas darosi,tokius vardus uzdeda kad nei penki nei desimt,nepagalvoja kaip vaikui reikes gyventi su tokiu vardu ,siuolaikiniai vaikai ziaurus greit su ne i tema vardu pavers i pajuokos objekta,esu girdejusi cia labai senai is vienu draugu kaip ju draugas dukrai uzdejo toki varda ne i tema,vaziuodams pamate kazkokios imones pavadinima sako o bus dukrai vardas,ir uzdejo asilas,neatsimenu koks tas vardas bet visi juokesi isgirde,pvz as irgi nenorejau kad mano sunus turetu vakaris varda,bet kadangi jau su vyru buvom susitare tai nusileidau jau geriau jonukas butu buvesna faustas faustai man irgi nzn nelabai tie vardai bet turiu draugiu kuriu vaikai turi tokius vardus kazkaip pripranti prie to vardo ir vaikui atrodo tinka,nu ko jau ko bet azuolo vardo niekada nedeciau,mano vyras tai visada juokiasi kai isgirsta koki varda idomesni sako prisiziuri meiles operu santa barbaru ir deda tokius vardus uzsenietiskus,yra ir uzsenietisku vardu labai graziu,bet yra ir tokiu kad vajei ne duok tu dieve,o dar juokingiausia kai vaikas gimsta lietuviu seimoje,tai iraso varda ne taip kaip skamba rasydamas lietuviskai bet butent kaip rasosi daleiskim angliskai,pavyzdziui jonas  johan,atrodo kaip visiskai du skirtingi vardai bet ta pati reiksme

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 215

2011-07-29 14:17

Jo sutinku su vardu mandrumu ir ju reiksmem... Na as savo vaikui desiu varda kuris yra Lietuviskas, pagoniskas, bei ir skaitosi kiles is arabu kalbos- Jasmina... Taip sutapo,kad visa gyvenima man patiko to krumo kvapas... O nuvykusi i Ispanija isgirdau,jog yra vardas Yasmin (Jasmina)... Tai sakiau niekas nepakeis mano nuomones... ;)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-24 14:20

mano pažystama savo dvynukams išrinko vardus pagal tėvų vardus: Danguolė (mama)- Dangyras (sūnus) o vyro vardas Viktoras - o dukros Viktorija... man toks vardų parinkimo teorija nelabai priimtina... dar pvz seniau ypač buvo madinga savo vaikams tokius pat vardus rinkti... pvz tėtis Zigmas tai ir sūnaus vardas toks pat, turiu keletą tokių atveju ir jų logikos nesuprantu...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-09-05 00:11

Manau jau niekas ir nebeduoda tokiu vardu kaip Gejus ar dar koks fekalijus

Kad atsakingai reik varda rinkti,tai sutinku,bet ,kad vardas turi atitikiti,tai nesutinku,nes gi kaip gali pagal kudykeli mazulyti mazulyti zinoti koks gi charakteris bus ir ar atitiks varda pagal charakteri ,ar budo bruozus ?

As rinkau vardus pagal tai,kad butu lietuviski,pagoniski ,stiprus ir trumpi .

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-09-05 13:12

Bet ar tikrinatės reikšmes? Nes aš saviškiams, kai rinkau - tai reikšmes žiūrėjau. Žinoma, ne pagal reikšmes rinkausi :) Bet vis tiek tikrinausi.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-09-05 14:10

Aga mes tikrinom reiksmes

Ir dar pagal horoskopa ziurejau ,nes sunui buvom 2 vardus parinke ,vienas is ju buvo Ugnius ,brt pagal horoskopa vandenis ,tai vandens stichija su ugnies stichija pjaunasi ,tai atsisakem sito vardo.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-09-06 22:39

visokiu vardu pasitaiko, visokiu ir reikia. ir nereikia iskart pirsto palei smilkini sukioti, jei nesupranti ar nepatinka vardas vaikas. negrazu taip uzsipulti. visi esam skirti, skirtingos nuomones, skoniai... kas vienam nepatinka, kitam net labai patinka. 

o mes savo maziui rinkom paprasta, kad butu galima tiek Danijoj, tiek Lietuvoj ji istarti. tikrinomes ir reiksme, bet tam per didelio demesio neskyrem :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 67

2012-09-07 00:10

Aš vardo sūneliui iš karto nerinkau. Vis atidėliojau. Tad kai gimė vyras pasiūlė savo kelis variantus - vieną iš karto atmečiau, o kitas buvo keistas, bet man patiko, ir nusprendėm, jog mūsų pirmagimiui jis puikiai tinka :)

2012-09-07 15:42

kodelcia koki isrinkot? :)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-09-07 15:50

Mane tai labiau, Imba, tu suintrigavai :D Koks vardas tinkamas ir Lietuvoje, ir Danijoje? :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2012-09-08 00:10

oj, net nesusigaudziau, kad neparasiau :D atsiprasau tada :D mes paprasta isrinkom - Tomas :) Daniskas variantas yra Thomas :)

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Vardai > Kaip parenkate vaikams vardus?

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Armandas