Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Krūties uždegimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 280

2010-06-23 16:46

Sveikos mamytes,

esu maitinanti mama. Susiduriau su tokia beda kaip krutu uzdegimai. Atrodo ir saugausi, kad niekur nesusalciau , taciau per 1,5 men. turejau jau 3 uzdegimus. Krutu masaziste, kuri mane gelbsti esant uzdegimui, sako, kad tikriausiai imunitetas labai nusilpes. Ar turejot, kas tokiu problemu, gal galite ka patarti. apie tai kad reikia kopusto lapus deti, ar reikia kad vaikas gerai istrauktu pienuka ir uzdegimas praeis tai cia jau tik pasakos. Kiekviena karta reikia salinti priezasti - ismasazuoti kruti. Beje kas gyvenate Kaune, galiu rekomenduoti krutu masaziste Janina - superine masazuotoja. Jei noresite kas kontaktu kreipkites.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 341

2010-06-23 16:59

sveika.maitinau trumpai,tai jokių problemų nebuvo iškilę.gali būt kad tau nusilpo įmunitetas neštumas,maitinimas visgi išsekiną mamos organizmą.pabandyk pasikoncultuoti su savo gyditoją.sveik

mamatete du sūnai                                                                                                                                                                                                                                           

2010-06-23 17:06

su gydytoja konsultavausi, ji taip pat pasiule stiprinti imuniteta. Dar dariausi pieno tyrima , taip pat nieko nerado.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2010-06-23 17:22

Man buvo vieną kartą krūtų uždegimas ir niekam to nelinkėčiau, nes skausmas siaubingas kol išmasažuoja ir dar buvo aukšta temperatūra nuo to. Taigi, bandžiau liaudiškom priemonėm, bet tikrai jos nelabai padėjo, o šiaip tai man gydytoja svarbiausiai liepė neperšalti ir kuo šilčiau krūtinę uždengti netgi vasarą. Dar kiek žinau  uždegimas gali prasidėti jei miegi ant šono ir prispaudi krūtį, todėl man būdavo kančia miegoti tik ant nugaros.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-06-23 17:36

Buvo ir man vajei vajei užuojauta mamoms kas turi ištverti tokį siaubingą skausmą, man duodavo įsikasti tokį pagaliuką kad ištverčiau masažus, klykdavau ne savo balsu, po uždegimo labai stipraus su pirmu vaiku ir dingo man pienukas labai greitai, o antrajį maitinau labai trumpai pieno visai nesigamino prasikankinau iki mėnesio šiap ne taip, kad jo kiek nors ilgiau būtų, bet deja matyt nelemta.

Nežinau ką patarti nes man buvo stiprus, masažavo , vaistus gėriau temp. šoko iki 40 , tai kankinausi siaubingai.

2010-06-23 17:47

taip taip temperatura kai pakyla tai iki 39 ir is lovos pakilti negaliu , zinau tuos variantus kad galima pagulti, kad liemenele per stipriai laiko krutine, kad susali ir tt. Miegu jau tik ant nugaros arba tik su zappy pagalve jei ant sono, Liemenele tik maitinanciosm nesioju, jokiu sportiniu liemeneliu nedeviu. dar skaiciau, kad gali buti nuo to jog pirstu prilaikau kruti, kad vaikuciui i nosyte nesiremtu. Na jau ir taip nedarau, nes tikrai taip darydavau. Bet jau tuoemt jei nuo tokiu dalyku uzdegimai tai tuomet nuo betkokios sventos dvasios gali buti. Pienuko turiu sociai , galeciau matinti, o va kokia beda  

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2010-06-23 17:51

na va kaip visom skirtingai,as savo dukryte maitinau iki 9.5 men. ir uzdegimus irgi turejau gal 3 ar 4 kartus,bet man padejo liaudiskos priemones,as pati nusitraukdavau pienuka ir dedavau medaus ir kopusto lapo kompresa,jei labai kankindavo temperatura tai maitinanciom galima gerti paracetamolio arba ospamoxo,bet as jau gerdavau kritiniu atveju.

Lilypie Pregnancy tickers

2010-06-23 21:31

zemuoge,nesakau, kad liaudiskos priemones nepadeda. Jos yra geros ir tokios isliks. Kai krutis karsta, tikrai neatsisakau tarkuotos bulves kompreso, ar valskes kompreso maisyto su kefyru. Tai tikrai padeda. Taciau guzo is kruties nepasalina. Visada reikejo kreiptis pas masaziste. Nes nedalaukiu taip, kad ji jau nebegales man padeti. O ir laukti nera ko kai temperatura pakyla Dazniausiai po pirmo masazo ir nukrenta temperatura jei uzdegimas nebuna uzleistas. Esu girdejusi, kad kai masazuoja labai skauda. Taciau patikekit tos masazistes rankos tikriausiai auksines- ne kartelio neskaudejo, nors net pati negaledavau prie savo kruties prisiliesti. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2010-06-23 21:33

Svarbiausia - ir toliau maitink is tos kruties kur skauda. Zinau ta skausma, patyriau viena karta, dabar saugausi, kad kur nepersalciau. Mano mazylei jau 1m ir 5 men. Sekmingai toliau maitinu. Tik nepasiduok. Butinai maitink.  As dejau siltus kompresus...O ta temperatura, tai tikrai nemalonu. Truputi pasisaugok, kad kita karta kur neperpustu, krutine "silciau prilaikyk". Sekmes tau. O jei kas-konsultuokis su savo seimos gydytoja. Stiprybes tau ir viskas bus ok.

Sveiki atvyke i mano foruma

2010-06-24 10:59

aciukas zydrone uz palinkejimus. Stengiuosi labai saugotis, bet tikriausiai men tik kruopelytes reikia, kad vel viskas kartotusi

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 22

2010-06-24 19:58

Labas, as pati nemaitinau, viena men . traukiau vien tik pientraukiu, mane nuo uzdegimo gelbejo tas kad traukdavau su pientraukiau, pertraukele pati masazuodavau, parode kaip akusere, vel traukiu, kol krutine tapdavao minksta kaip vata, kitaip buciau prazuvus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-06-24 20:17

Del pienuko istraukimo tikrai nepasakos,kai krutys dega reikia kuo daugiau duoti vaikui zysti,pas mane iki 3 men,buvo tokie 3 uzdegimai,ir net nepajauti kaip pratraukia tave skersvejis,pati nejauti,pas mane tai labai stiprus buvo,ir guzas lb didelis krutyje susidares sone, buvau ne juokais issigandus,ir nebutina pas masaziste vaiksciuoti galima paciai issimasazuoti,tuo labiau,kad gamta-motina sutvarko viska,mama padeda kudikiui,kudikis jai.Kudikis istraukia pieneli ir guzu kaip nebuta,tik reikia kuo dazniau duot  kruti.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-06-25 16:02

O as ismaitinau savo pupa iki 1,8m ir aciu Dievui neturejau nei vieno uzdegimo,bet zinokit ir saugodavausi,net per karscius stengdavausi neiti i lauka su atvira krutine,yra buve keleta kartu krutine suketejusi,bet ilgai nelaukusi ir neuzdelsusi imdavau pati masazuotis ja,kad ir skaudedavo,bet vis viena masazuodavau ir mazyle glausdavau dazniau,tai tokiu sunkiu uzdegimu kaip ir neturejau.Linkiu ir kitom mamom sio skausmo isvengti

2010-06-25 17:11

kad matinti is kruties kuo dazniau reikia, tai tikiu ir zinau. Tik va paciai niekaip nepavyksta issimazazuoti, du kartus bandziau ir vistiek lekiau pas masazuotoja. Labai jau bijau buti su ispjaustyta krutine. Tai geriau pas masaziste nuvaziuoju tai zinau, kad bent rezultatas bus. zinoma kai tik pradedu jausti, kad man cia kazkas ne taip, tai pati griebiuosi darbo, bet jai jau guzas atsiranda ir temp. uzkyla tai.... nelaukiu.

2010-06-25 22:22

Zydrone 2010 06 23    

Svarbiausia - ir toliau maitink is tos kruties kur skauda. Zinau ta skausma, patyriau viena karta, dabar saugausi, kad kur nepersalciau. Mano mazylei jau 1m ir 5 men. Sekmingai toliau maitinu. Tik nepasiduok. Butinai maitink.  As dejau siltus kompresus...O ta temperatura, tai tikrai nemalonu. Truputi pasisaugok, kad kita karta kur neperpustu, krutine "silciau prilaikyk". Sekmes tau. O jei kas-konsultuokis su savo seimos gydytoja. Stiprybes tau ir viskas bus ok.

Maitinau savo mažę iki metų ir mėnesio. Ir tik kartą mažas guzelis buvo atsiradęs. Bet aš niekaip nesisaugojau. Buvo karšta vasara, atviros palaidinukės. Nemanau, kad krūtinės dangstymas ir laikymas šiltai kažkuo padės. Išoriniai veiksniai nebūna priežastimi. Kaip ir ausų uždegimas neatsiranda dėl to, kad ausytes "pripūtė". Taip ir su krūtim manau... Gal koks virusiukas, infekcija. Kraujo tyrimus gal padaryti reikia

2010-06-28 22:26

aciu mamytes uz pasisakymus. Isvada nieko daug neprigalvosi , tiesiog reikia save saugoti ir toliau maitinti vaikiuka

2011-09-17 17:44

Sveiki,

Gal galetumet atsiusti masazistes kontaktus,vargina vis kruties uzdegimai.

Aciu

Reda

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-09-18 13:30

3 kartus uždiegimas čia daug.. buvo pažystamai neseniai tai išgelbėjo kopustu lapas su medum

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2012-02-25 13:12

Sveikos mamytės :)

šiuo metu rašau bakalauro darbą apie žindymo ir emocingumo ryšį. Būčiau labai dėkinga jei mamytės, kurios turite kūdikėlius iki 12 mėn., užpildytumėte trumpą anketą (truksite apie 10 min.). Anketa anoniminė.

http://www.publika.lt/apklausa-15-4f48903406b11.html

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7

2012-02-25 13:41

ne tik persalimas gali sukelti uzdegima mano uzdegimas kilo del smulkaus susinervinimo puses valandos begyje temperatura buvo42 ir jei ne mamos masazas butu viska ispjauste taip pasake chirurgas buves mane apziuret buvau be samones o mama tuo metu masazavo dejo berzu lapus ir tepe medum to neatsimenu veliau man pasakojo. nelinkiu to skausmo net priesui. tad galiu pasakyt maitinanti mama turi neturet jokiu stresu  but siltai ir dziaugtis savo mazyliu neziurint i nieka

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Luka