Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Kaip skaičiuojamas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2010-06-21 21:22

Sveikos esamos ir busimos mamytes,turiu toki (gal keista) klausima:kaip yra skaiciuojamos nestumo savaites? mes su vyru pasimilejom dvi dienos po menesiniu tai buvo lapkricio 13.....o gruodzio 18 ginekologe nustate kad 5 sav nescia,tai kaip cia yra?is pirmo karto pavyko?gal galit man paaiskint,nes skaiciau kad spermijus dar turi 8-10 dienu nukeliaut iki gimdos(ar kaip)?ar cia jau iskaiciuotos tos dienos i ta laikotarpi?busiu dekinga uz atsakymus

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2010-07-03 17:47

man irgi taip buvo :) nestumas pradedamas skaiciuoti nuo paskutiniuju menesiniu pirmos dienos :) taip ir skaiciuok db 40saviciu :) gero tau nesiojimo

man 40savaiciu jau buvo birzelio29diena, bet as vis dar

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2010-11-17 11:00

sveikos mamytes ir busimosios!

turiu dziaugsmeli - laukiuosi. tik vis nesuprantu vieno dalyko. kad apradedama skaiciuoti pirma savaite. juk Ovuliacijos metu didziausia tikimybe pastoti, jei pastojama tai turetu ir skaitytis nuo to laiko pastojimas, o cia raso ,kad laikosi tik nuo tos savaites, kai turetu buti nemesines(mazdaug po 2 sav.) tai ir gaunas nesutapimas :) kaip tiksliai skaiciuojate? nes jai pagal aprasyma tai neatitinka tada savaites man :)

aciu

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-17 12:21

Nestumo savaites yra skaiciuojamos nuo pirmos paskutiniu menesiniu dienos, nors realiai ir negalima iki Ov pastot, bet toks jau skaiciavimo metodas.O  jau gimdymo data paskui nustatinejama arba pagal ta pati laika, arba gydytoja koreguoja pagal ecoskopo parodymus.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2010-11-17 13:08

man pagal menesines nustate kad 10sav,o pagal echoskopa kad 11sav.ir dabar skaiciuoja pagal echoskopa.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2010-11-17 13:09

ingridusiukas 2010 11 17    

man pagal menesines nustate kad 10sav,o pagal echoskopa kad 11sav.ir dabar skaiciuoja pagal echoskopa.

ta prasme kai pirma karta nuejau.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2010-11-17 13:34

aciu merginos, dabar bus aisku :)  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2011-01-08 00:54

sveikos :) nu su tais skaiciavimais tikrai keistai...as nuo pirmos praeitu menesiniu dienos susiskaiciavau 6 savaites..o pagal kraujo tyrimus ir daktarus gavosi kad dar tik labai mazai laiko kad net ekoskopo nedaro nes nieko nematys...keistai man kazkaip ...as ne lietuvoj gyvenu...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-02-03 23:18

...labukas...na as ir niekaipo nesuprantu ju skaiciavimo,pirma karta mano nestma skaiciavo nuo paskutiniu mesesiniu pirmos dienos tai buvo 23 lapkricio ir isaiskejo kad as 5 savaites nescia,o kai po keliu savaiciu turejau scan pasake,kad tik 5 savaites...taip kaip suprasti...?  as galejau pastoti likus kelioms dienoms pries menesines, o po menesiniu tai 4 gruodzio. Man tas skaiciavimas kazkokia mistika.....ar is vis galima pastoti likus keliomis dienomis iki menesiniu....????

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-04 11:03

Pastojimo galimybe yra labai individuali, skaiciuojamas nestumas visada nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos, tai aiskus suprantama kad jus butent tada nepastojote, tuiesiog yra toks skaiciavimas, o jau kai gydytojas apziuri , ar po ekoskopo, daznai tas laikas pasikeicia, nes tada galima tiksliau nustatyt nestumo laika.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-03-12 17:12

Sveikos,noreciau pasitarti su tom kurios jau mamytes arba besilaukencios...pasimylejau per savo vaisingiausias dienas ir nuo to laiko jau praejo savaite,keistai jauciuosi nors visur rasoma kad pirmi nestumo pozymiai pasireiskia mazdaug po poros sav.labai skauda pilva,jauciu tempima sonuose,trecia diena akyse mirguliuoja vaizdas,negaliu sustoti valgyti vis noriu ir noriu,visa savaite ryte atsikelusi jauciu pykinima,taciau pasidariau testa siandien ir jis parode neigiama...ar gali buti taip kad jis klysta?ginekologe nustatyti gali mazdaug po dvieju sav.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-03-12 22:25

Labas. kiekvienai individualiai pirmi pozymiai pasireiskia. manau dar palukek savaite ir tada bandyk  testa. O hei ir bus neigiamas - 100 proc dar netikek, ne visi testai rodo tiesa. is savo praktikos sneku :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-03-14 20:39

pritariu raskilai :) jei ne mano "durnas" iprotis pamirst daiktus, tai as po 5 testu nebuciau zinojusi, kad laukiuosi. pirmieji keli testai vonioje pratupejo 10-15 min, po kuriu parode teigiama, nors po tu 3 min rode neigiama. Ir man pozymiai prasidejo vos ne po savaites po to, kai pabandem sekme. O ir data mes pasiskaiciavom patys, nes mano menesines nereguliarios labai buvo. Ir tiek pagal musu, tiek pagal daktaru (echo) skaiciavimus, abu esam teisingi :) Mes skaiciavom nup pasimylejimo savaites taip mazdaug, o echo skaiciuoja su tom ovuliacijos savaitem. Tai skirtumas 2 savaites. Ir daktare sake, kad tiek musu geras apskaiciavimas yra, tiek echo :D

O, jauciu, kad juda musu zirniukas 

2011-03-17 20:50

kiek laiko tavo zirniukui  - "Imba" ?

2011-03-17 20:50

kaip savijauta tavo?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-03-17 21:05

mums 18 savaiteliu jau :) o savijauta siaip visada gera, tik sivakar skrandi labai skauda :(

2011-03-18 10:48

speju, gal netiko koks maistas . na bet viskas iskenciama del tu mazyliu  ar ne?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 24

2011-04-27 13:22

Svekutes man irgi idomu su tais skaiciavimais  Skaiciuojant nuo paskutines menesiniu dienos 6savaiteles nes jos buvo kovo 19d.,bet kovo0 28d buvau pas ginekologe ir ji pasake kad si diena tikamiausia bandyti,mato kad vyksta ovuliacija,ir ka jus galvojat..menesisnes neatejo tai as beveik tikra kad butent 28d ir pastojau ...tai dar negaletu buti 6savaiteliu,eisiu pirmadieni pas gydytoja bijau kad ji dar nematys nieko ir nuliudins mane...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2011-12-04 21:08

padukele 2011 04 27    

Svekutes man irgi idomu su tais skaiciavimais  Skaiciuojant nuo paskutines menesiniu dienos 6savaiteles nes jos buvo kovo 19d.,bet kovo0 28d buvau pas ginekologe ir ji pasake kad si diena tikamiausia bandyti,mato kad vyksta ovuliacija,ir ka jus galvojat..menesisnes neatejo tai as beveik tikra kad butent 28d ir pastojau ...tai dar negaletu buti 6savaiteliu,eisiu pirmadieni pas gydytoja bijau kad ji dar nematys nieko ir nuliudins mane...

Nenusiminkite, jei nematys tai paskaičiavusi kiek gali būti dienų paskirs tokią dieną, kurią jau matysis pūslelė kurioje formuojasi ir pradeda augti lėliukas.

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Kaip skaičiuojamas nėštumas

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
gabrielius