Forumas > Sveikata > Šeimos ir... > Kontaktiniai lęšiai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 13

2010-06-16 12:54

Nešioju akinius svajoju įsigyti kontaktinius lęšius ką patartumėte šia tema?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-06-16 18:05

pasiskaityk tema akiniai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2010-06-30 11:46

Aš tai už kontaktinius lęšius čia viename forume skaičiau, kad dabar silikoniniai lęšiai ant bangos su UV filtrais

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2010-07-27 09:51

As kaip tik is temos akiniai cia atejau :D pasiskaiciau ten apie lesius ir sumasciau, ka noriu paryskinanciu spalva, gal kas rekomendaciju kokiu turit?

2010-08-09 11:28

supermamoj skaitinėjau, kad dauguma mergyciu pasisako uz Acuvue color ypač gundo išbandyti karibų jūros mėlynumo kontaktinių lęšių spalvą :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 107

2010-08-31 14:57

As bandziau butent siuos ir tikrai patiko ir labai graziai atrode :) tikrai matesi stiprus efektas, tik saulei pasvietus jau labai nenaturaliai atrode - be galo ryskiai zydros :) bet vistiek grazu !

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2010-08-31 17:31

Šaunu, kad parašei apie šiuos lęšiukus, o už kiek juos pirkai ir iš kur? aš tai gundausi pirkti iš tavolesiai.lt ten lyg ir visai padori kainelė

2010-12-01 13:16

Nešioju kontaktinius bet kartais vistiek neapseinu be akinių. Tai noriu pasigirti kaip pigiai galima madingus remelius nusipirkti. Pirkau akinukus Optikos pasaulyje, pagal akcija „kiek metų tokia ir nuolaida“ tai labai apsimokėjo. Už Prada akinių rėmelius sumokėjau net 40% pigiau. Jeigu būčiau žinojusi, kad nuolaida taikoma pagal metus kitą kartą siųsčiau savo mamą, tada nuolaida būtų dar didesnė . Tuo labiau metus gali ir pameluoti niekas gi į pasą nežiūri .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-02-09 12:30

anksčiau nešiodavau spalvotus, bet  man jie pasidarė ne tokie komfortiški ant vakaro jau norėdavosi išsiimti. Gydytojas patarė išbanyti acuvue oasys, dabar šių nekeisčiau į jokius kitus . Beje juos perku optikos pasaulyje.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 10

2011-02-26 12:08

sveikutes, as taip pat nesioju Acuvue Oasys ir tikrai nenusiviliau. anksciau pirkdavau is optikos pasaulio, kol neuztikau e-parduotuves www.gerilesiai.lt   tai daba is ten uzsisakineju ir daug pigiau ;)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 17

2011-02-26 19:13

O aš nors lęšius jau nešioju keturis metus, vis dar bandau įvairius. Paskutiniu metu irgi Acuvue Oasys naudoju.

Beje, brige83, vasaris Oasys mėnau tavolesiai.lt parduotuveje. Geros nuolaidos - pasižiūrėk. ;)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 10

2011-03-02 21:21

dekoju uz info 1n1 ;)

2011-03-06 15:07

Beje, čia išgirdau kad kažkas 6mėn lęšius pirko. Dar ir tokių būna? Smalsu pasidarė kokius (vienadienius, mėnesinius, 3mėn) perkate? Man vis baisu "pernešioti" :)

Čia kaip tik atitinka mano "pernešiojimo" baimę: http://www.facebook.com/TavoLesiai/posts/129878737083755

2011-04-29 12:14

Aš dabar nuo dvisavaitinių „oasys“ perėjau prie vienadienių „Moist“ akytės jaučiasi puikiai. Beje „Oasys'ams“ akcija labai gera yra optikos pasaulyje perkant 2 dėž. šių lęšių yra -40proc. nuolaida ir dar skysčio buteliuką dovanoja.

2011-05-16 22:55

Nežinau ar Optikos pasaulyje vis dar akcija, bet Acuvue Oasys dabar akcija http://tavolesiai.lt/menesiniai-lesiai/35-akcija-acuvue-oasys-with-hydraclear-plus.html

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-07-02 19:54

Kaip tik dabar Optikos pasaulyje yra dideles nuolaidos Acuvue kontaktiniams lesiams, pirkau akinius nuo saules su didele nuolaida, tai uzmaciau, kad ir kontaktiniams lesiams cia taikoma -40 procentu nuolaida, dar dovanu duoda, kremu, saltkrepsiu :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-01-17 17:49

Aš lęšius naudoju jau daug metų, niekada neturėjau jokių nusiskundimų. Gal tik iš pradžių reikėjo akims kiek priprasti, dar kažkokius lašus naudojau pirmą mėnesį, kad akys neperštėtų. Paskutinius dvejus metus lęšius perku tik internete: gerilesiai.lt. Ten būna visokių lęšių akcijų, o bent jau man tie visi brendai nesvarbūs.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2012-10-09 18:42

NU zinok gal tu ju nepirk, kam tau tas UV filtras kad brangiau kainuotu, nusipirk spalvotus idomiau atrodysi :) As tai perku kontaktinius lesiu is Kontaktiniai lesiai APSILANKYK

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2012-11-18 10:43

Bet merginos nepamirskite kad nesiojamn lesius reikia gerai priziureti akis :) is patirties sakau butina drekinti lesiukus,(buvau isivarius kazkoki uzdegima ), dabar optikoje nupirkau naujus kazkokius Ocutein Sensitive, ar esate bandziusi kuri?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-03-26 15:24

Sveikos merginos,

kontaktiniai lesiai 

tikrai grazu, geras išradimas, bet patvirtinsiu jau išsakytą nuomonę, kad labai reikai prižiūrėti akytes, poto gali būti užkrėtimų nemalonių.

1

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Šeimos ir suaugusiųjų... > Kontaktiniai lęšiai

Šiandien gimtadienius švenčia (146)
Lėja