Forumas > Visuomenė > Emigracija > Ar pasiilgstate...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5
Mama.lt

Mama.lt

2010-04-23 14:24

as bandziau va pries kelias dienas vokiecius nustebinti...iskepiau zraziuku su bulviu kose ir saltibarsciu...i sriuba keistai ziurejo,bet zinokit kaip valge,net pakartot paprase...ir uzsirase kaip gaminti...zraziukai buvo nenaujiena,bet prie saltibarsciu sukirto..vokieciai labai daug valgo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-04-26 16:47

O kas tie zraziukai?

Na, as irgi Ispanijoj darausi saltibarscius. Mano vyrui labai patinka, o vat kiti kas pamato, saltibarscius vadina "keista rozine sriuba" . nu ir uzpykstu, kad pavadina "keista", tada rusciu veidu pasiziuriu, ir atkertu: pas jus irgi yra "keistu" valgiu, bet as nekomentuoju ju!!!

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-04-26 16:54

esu ir as darius saltibarkscius airiams,tai pasake atrodo kaip menesinesnet neragavo,poto buvau pagaminusi balandeliu ir baltos misraines tai labai patiko,zrazai yra dvieju rusiu ,bet tas tradicinis zrazas jei neapsiriksiu gytutis pataisys tai i musta karbonada iviniojamas farsas ,susukama ir apvoliojima kiausinyje ir dziuveseliuose man labai patinka sitas patiekalas tiek kad darbo gan nemazai

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-26 21:54

zrazus as darau su spirguciais dazniausiai,ir kiaulienos kepsniukai...ivinioju ten ir pakepinu,po to patroskinu....man tai nedaug darbo,ir skanu...su vistiena irgi skanu.    kazkodel visi uzsienieciai stebisi saltibarsciais...o rusai juk iegi panasiai daro,,akroska,,vadinasi....man skanu

2010-04-26 22:35

su spirguciais nesu bandziusi daryti reikes kada isbandyti,tik ar ne riebiai gaunasi

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-04-26 22:40

as tai zrazus darau ir is mustos mesytes,o vidun isuku kiausinuka,sonines,ir svoguniuka kepta,man patinka tada toks dumo skonis .....

beje as norvega vaisinau balandeliais,tai lapnojo nes ausis lingavo o musu rukyta desra tai pasipjaustydavo ir kaip cipsus viena valge,//

2010-04-26 22:43

nu jau cia prijuokinai man pinki su ta desrasiaip zrazai toks dalykas kad ka sugalvoji ta ir dedi i vidu,

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-04-26 22:47

rimtai ateja,norvegai nelabai linke eksperimentuot su maistu,jiems vis skaniausia kas norvegiska....visada kai griztam ilt turim paimt visa deze tokiu sausainiu vamzdeliu,nes ir draugas vienas lab megsta....o kepta duona su cesnaku atsikando ir ispjove...durneliai

2010-04-26 23:00

bet ne visi norvegai tokie,turim toki norvega kuriam labai patinka lietuviskas maistas,o ypac cepelinai,o vat musu seimininko vaikai,per mano sunaus gimtadieni net nepaliete maisto,tik valge lietuviskus saldainius

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-28 19:40

ateja

su spirguciais zrazai zinok visai neriebiai,dar svoguniuko cesnakiuko....liuks

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-07-06 15:49

mes laikomes ispanijoj,pas mus yra rusu pard,bet maisto kokybe nekokia...  dazniau perkam rukytus lasinukus,desrytes is romunu pard,oi ten skanumelis gaminiu...   visi keturi maniskiai vaikai labai pasiligsta lt glaistytu sureliu,arba plesomo lazdelem surio,alpsta del ju,na o seip gaminu pagrinde ispaniskus tradicinius patiekalus,kad ir tose rusu ar romunu pard neprisipirksi kazko daug,nes gan brangoka,bet skanu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-07-06 15:54

mes va gan nemazai ispanu vaisinom saltekais(saltibarsciais) tai labai patiko,dauguma ir recepta prase,sako atsigaivinimui liuksiskas patiekalas vasaros metu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-07-10 22:42

OI KARMELAVOS CEPELINAI PATYS SKANIAUSI.PASIILGSTU JU.O SIAIP VISKA GAUNAM CIONAI NUSIPIRKT RUSU PARDUOTUVEJE,KUR GANA DAUG LIETUVISKU PREKIU.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 250

2010-07-13 19:23

oi mes viena kart vaisinom ispanus zrazais,virta kiausiny apsdejau farsu,ir apsukau karbonadine musta mesike,apkepiau ir paskui patusinau,tai kaimynai rakinejo,rakinejo,sako kaip cia keista viskas viename,o kaip paragavo nebereikejo nei rakinet,kirto net ausys linko, paskui kitus vaisinom cipekais,valge ,bet yspudzio nesukele,sake jai reiktu valgyt dar karta nevalgytu sako nerimtas derinys...    ai tiesa bande ir su duoda valgyt cipekus,mum akys vos neissoko.

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-14 13:57

esu ir as maciusi kad cepelinus valgo su duona...na mes jau si sestadieni busim lietuvoj,tai pirmoj eilej i karmelava uzsuksim xxxxlcepelinu pavalgyti...oi kokie ten jie skanus...ir vis galvoju kazi kas ta vireja,ir kokiom rankom,kad tokie cepelinai dideli iseina...ir dar esu pasiilgusi karbonadu bare...oi visko atrodo dabar norisi...i palanga butinai vaziuosim i ,,HBH,,pas juoza i kaimo turizma ..o ten tai visko iseiles...beja super surio kepsniai ten,ir karkair jo darytas alus.....

2010-07-21 19:39

beatostogaujant lietuvoje jau taip visko atsivalgiau kad atsiprasant jau pilna sikna ir pati nebezinau ko noriu,labiausiai tai pasiilgau lietuvisko duonos su saulegrazomis niam niam

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-27 08:31

Nepasilgau,nes gaminu tik lietuviska maista,nes turim lietuvisku produktu parduotuve savo mieste ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2010-07-27 21:52

nepasiilgstam, nes viską ka gaminau Lietuvoj, gaminu ir čia,... nėra tik varškės, bet mes ją ir Lietuvoj mažai naudojom,  nėra ir sūrelių, ir nors kai gyvenom Lietuvoj dukra jų reikalaudavo kasdien, čia nėra nei karto net paprašius... ir kefyras skystesnis, bet sumaišius su jų vadinamuoju jogurtu jų kefyrą, gaunasi dar skaniau nei lietuviškas... o vaikai nepasiilgsta nieko, kaip tik grįžę į Lietuvą turėjom bėdų, kad nėra tokių sulčių, tokios košės ir t.t. 

ai tiesa, čia nėra tokių saldainių kaip Lietuvoj, tų šokoladinių ta prasme... tai jiems tie mūsų saldainiai baisiai patinka.

Va "Pupos" tai pasiilgtumėm, bet tėvai pasirūpina, kad neišsektų ištekliai :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-29 09:16

rsugnyte 2010 07 27    

nepasiilgstam, nes viską ka gaminau Lietuvoj, gaminu ir čia,... nėra tik varškės, bet mes ją ir Lietuvoj mažai naudojom,  nėra ir sūrelių, ir nors kai gyvenom Lietuvoj dukra jų reikalaudavo kasdien, čia nėra nei karto net paprašius... ir kefyras skystesnis, bet sumaišius su jų vadinamuoju jogurtu jų kefyrą, gaunasi dar skaniau nei lietuviškas... o vaikai nepasiilgsta nieko, kaip tik grįžę į Lietuvą turėjom bėdų, kad nėra tokių sulčių, tokios košės ir t.t. 

ai tiesa, čia nėra tokių saldainių kaip Lietuvoj, tų šokoladinių ta prasme... tai jiems tie mūsų saldainiai baisiai patinka.

Va "Pupos" tai pasiilgtumėm, bet tėvai pasirūpina, kad neišsektų ištekliai :)

O pas jus nera lietuvisku parduotuviu?(lietuvisku gaminiu).Kur gyveni jei nepaslaptis?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2010-08-11 00:58

gaminam tik lietuviska maista,o produktus perkame arba lietuviu arba rusu-moldavu parduotuveje

Моя диета: диета Дюкана  

5

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Emigracija > Ar pasiilgstate lietuviško...

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Matukas