Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Akiniai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Akiniai

4

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-05-11 08:37

Zinoma,bandyk nunest,gal pavyks sutvarkyti.Matysi,ka pasakys.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-05-11 08:40

nepavyks tai nepavyks,jau kai sulauze akinius net apsiasarojau taip gaila buvo

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 13

2011-05-18 17:31

O kiek laiko vaikas išnešiojo akinukus? Jeigu ilgiau nei metus neverta net taisyti greiciausiai bus išaugęs. Nes mano vaikas taip pat lauke dūkdamas su kamuolių nulaužė kojelę kuri prie  nosytės prilaiko akinukus. Nuėjom i optikos pasaulį, galvojau pataisys, vis tiek pinigėliai nemaži. Patikrino regėjimą ir pasirodo gerėjimas šiek tiek pagerėjo ir tie akinukai jau netinkami ir išaugęs buvo, centrai nebeatitiko, o akinukai tik prieš 1,5 metų buvo pirkti. tai oftalmonologas patarė akinukus keisti kas metus, nes vaiko galvyte labai greitai auga.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 17

2011-05-31 11:11

aurelija_masalskyte 2011 05 18  

O kiek laiko vaikas išnešiojo akinukus? Jeigu ilgiau nei metus neverta net taisyti greiciausiai bus išaugęs. Nes mano vaikas taip pat lauke dūkdamas su kamuolių nulaužė kojelę kuri prie  nosytės prilaiko akinukus. Nuėjom i optikos pasaulį, galvojau pataisys, vis tiek pinigėliai nemaži. Patikrino regėjimą ir pasirodo gerėjimas šiek tiek pagerėjo ir tie akinukai jau netinkami ir išaugęs buvo, centrai nebeatitiko, o akinukai tik prieš 1,5 metų buvo pirkti. tai oftalmonologas patarė akinukus keisti kas metus, nes vaiko galvyte labai greitai auga.

Ir dažniau reikėtų, ypač augant greitai keičiaisi ir regėjimas ir centrai nebetinka, tai netinkamus dėvint galima ir pasigadinti akytes. Reikėtų įprasti jau kas 6-7mėnesius aps gydytoją apsilankyti.

Paskutinį kartą redagavo: 1n1 (2011-05-31 11:12)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 56

2011-06-20 20:25

As kaip noriu nauju akiniuuuuu!!!!!! gal zinot, kokios kur akcijos vyksta? Ir saules akiniai neprosal jau butu :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-06-24 16:26

Kaip faina, ačiū už info, kaip tik ieškojau, kur būtų galima pigiau saulės akinius nusipirkti, jau labai reikia

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-07-02 19:48

As su labai didele nuolaida vat tokius saules aknius nusipirkau, esu labai patenkinta savo pirkiniu :) jie man labai tinka ir be galo patinka :)

http://akiniai.com/americaneagle

2012-03-19 11:26

Pries savaite nusipirkau ir as naujus akinius is ''Fielmano''.Dar tiek to laiko tepraejo,bet akinukai labai patogus,net nesijaucia kad nesioju.Si karta pirkausi skaidrius lesius,su visom imanomom apsaugom ant ju.

Tik turiu klausima-gal kas nesiojate nuo saules akinius su dioptrijom?Kazin ar patogu,ar geras matomumas?Nes planuoju ir tokius isigyt,tai butu idomu suzinot nuomone apie juos.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-06-21 19:19

vaivorykste 2012 03 19    

Pries savaite nusipirkau ir as naujus akinius is ''Fielmano''.Dar tiek to laiko tepraejo,bet akinukai labai patogus,net nesijaucia kad nesioju.Si karta pirkausi skaidrius lesius,su visom imanomom apsaugom ant ju.

Tik turiu klausima-gal kas nesiojate nuo saules akinius su dioptrijom?Kazin ar patogu,ar geras matomumas?Nes planuoju ir tokius isigyt,tai butu idomu suzinot nuomone apie juos.

as nusipirkau akinius ir dykai gavau nuo saules akinius issirinkti. ju stiklus padare tokio stiprumo, kaip mano paprastus. tai zinok nunesiau atgal ir paprasciau, kad man paprasta stikla idetu kaip buvo is pradziu, nes su pastiprinimu negaliu buti su akiniais nuo saules, asaroja labai akys. o ka jau kalbeti apie vairavima...

2012-07-24 21:04

Isigijau pries keleta menesiu as akinius nuo saules su dioptrijom ir esu labai labai patenkinta.Vairuoti labai patogu,mieste eiti ir labai gerai.Vien tik pliusus galiu sakyti.O akiu asarojimo visiskai nejauciu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-04-25 09:13

O man akinukus puikiausiai pakeičia vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Nereikia akinukų nešiotis visur su savimi :) paprasta, greita ir patogu :) Visoms rekomenduoju išbandyti.

2013-04-25 11:28

Na,jei jum nereikia nuolat nesioti akiniu,tai gal jum ir patogu vienadieniai lesiai,kad galite nesiotisa atskirai.

4

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
arnas